Horror w Arkham: Gra karciana / Arkham Horror: The Card Game LCG (N. French, M. Newman)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

Na początku seekerzy tacy jak Daisy czy Rex faktycznie mieli problem na solo. Ale później doszła Urszula czy taki Joe co już są mocarni na solo. Dodatkowo na przestrzeni cykli doszło sporo fajnych kart w tym ofensywnych. Każdą klasą można solo, część ma ciężej, część łatwiej ale traktuje to jako element RPGowy ( z PC) i lubię np badaczy typowo wspierających.
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
Miszon
Posty: 2533
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1028 times
Been thanked: 503 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Oczywiście wiadomo, im dalej tym możliwości gry solo dowolną klasą są lepsze, niemniej jednak pamiętam jak grałem wszystkimi możliwymi kombinacjami kampanię z podstawki i nawet nie solo, a na 2 ręce, 1 CS-em, zestaw Daisy+Wendy szybciutko ogarnął pierwszy scenariusz do momentu, jak już nie dało się oszukiwać i nie było co badać, tylko trzeba było walczyć. Zrezygnowałem w końcu obiema i drugiego scenariusza nie rozkładałem, bo to nie miało sensu.

Ale później, już od Dunwich, jest dużo lepiej. Już wtedy taka Wendy działa bardzo fajnie - zupełnie inna gra. Kolejne potwierdzenie, że CS to tylko demo i to mocno ubogie.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Chris121
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2020, 18:09
Has thanked: 14 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Chris121 »

Dzień dobry wszystkim,

Mam pytanie o początek gry dodatku dziedzictwo dunwich. Czy te nowe karty podstępu wtasowuje do poprzednich kart tego rodzaju z podstawki ?
Czy
Spoiler:
Z góry dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4129
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 941 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Chris121 pisze: 20 sty 2021, 12:24 Dzień dobry wszystkim,

Mam pytanie o początek gry dodatku dziedzictwo dunwich. Czy te nowe karty podstępu wtasowuje do poprzednich kart tego rodzaju z podstawki ?
Czy
Spoiler:
Z góry dziękuje za pomoc
Jesli mowisz o osłabieniach do tali gracza to sie tasuje. Sprzymierzeniec z Twojej talii nie umiera tylko traci przytomność ;-) wszystko co scenariusz nie kaze wyrzucić z decku lub nie ma na karcie slowa wygnaj wraca do talii na koniec scenariusza.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Chris121
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2020, 18:09
Has thanked: 14 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Chris121 »

brazylianwisnia pisze: 20 sty 2021, 12:27
Chris121 pisze: 20 sty 2021, 12:24 Dzień dobry wszystkim,

Mam pytanie o początek gry dodatku dziedzictwo dunwich. Czy te nowe karty podstępu wtasowuje do poprzednich kart tego rodzaju z podstawki ?
Czy
Spoiler:
Z góry dziękuje za pomoc
Jesli mowisz o osłabieniach do tali gracza to sie tasuje. Sprzymierzeniec z Twojej talii nie umiera tylko traci przytomność ;-) wszystko co scenariusz nie kaze wyrzucić z decku lub nie ma na karcie slowa wygnaj wraca do talii na koniec scenariusza.
Chodzi mi dokładnie o
Spoiler:
Aadaan
Posty: 108
Rejestracja: 22 wrz 2018, 09:54
Has thanked: 303 times
Been thanked: 63 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Aadaan »

Nową kampanię, zaczynasz od początku, czyli:
1. Nowym badaczem z nową talią na poziomie 0xp, którą możesz składać z wszystkich dostępnych temu badaczowi kart, z wszystkich dodatków jakie posiadasz. Nie przechodzą też rany, traumy itp.
2. Talia spotkań jest tworzona tylko z tych zestawów kart, które są wymienione we wstępie do konkretnego scenariusza
3. Karty osłabień dla talii badacza losujesz z wszystkich dostępnych osłabień z dodatków jakie posiadasz
4. Sprzymierzeńcy których spotkałeś w poprzedniej kampanii nie przechodzą do następnej. (Patrz pkt 1.)
5. Jeżeli w trakcie kampanii dostajesz jakieś karty atutów lub sprzymierzeńców, możesz je zachować w tej kampanii, szczegóły powinny być podane w karcie scenariusza przy Zakończeniu.

PS. Jest opcjonalna reguła grania kilku kampanii po kolei jedną talią ze zdobytymi xp, traumami, osłabieniami, ale jest raczej niezalecana.
Chris121
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2020, 18:09
Has thanked: 14 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Chris121 »

Aadaan pisze: 20 sty 2021, 12:43
3. Karty osłabień dla talii badacza losujesz z wszystkich dostępnych osłabień z dodatków jakie posiadasz
Bardzo dziękuje Ci za odpowiedź, a co do puntu 3. W podstawce dunwich mam tylko kilka kart osłabień. Dla pewności zapytam: czy używam tylko tych kart czy wtasowuje je do tych kart osłabień z podstawki ?
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4784
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1039 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Trolliszcze »

Chris121 pisze: 20 sty 2021, 14:56
Aadaan pisze: 20 sty 2021, 12:43
3. Karty osłabień dla talii badacza losujesz z wszystkich dostępnych osłabień z dodatków jakie posiadasz
Bardzo dziękuje Ci za odpowiedź, a co do puntu 3. W podstawce dunwich mam tylko kilka kart osłabień. Dla pewności zapytam: czy używam tylko tych kart czy wtasowuje je do tych kart osłabień z podstawki ?
Karty osłabień każdorazowo (przy tworzeniu talii i gdy nakazuje to scenariusz) losuje się z tzw. puli osłabień, a pula ta to wszystkie osłabienia podstawowe, jakie posiadasz w kolekcji (ale tylko z jednej kopii każdego dodatku; innymi słowy, jeśli masz np. 2 core sety, to do puli osłabień dodajesz osłabienia tylko z jednego). Przyszłościowo: do pytań o zasady jest obok inny dział.
Chris121
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2020, 18:09
Has thanked: 14 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Chris121 »

Trolliszcze pisze: 20 sty 2021, 15:01
Chris121 pisze: 20 sty 2021, 14:56
Aadaan pisze: 20 sty 2021, 12:43
3. Karty osłabień dla talii badacza losujesz z wszystkich dostępnych osłabień z dodatków jakie posiadasz
Bardzo dziękuje Ci za odpowiedź, a co do puntu 3. W podstawce dunwich mam tylko kilka kart osłabień. Dla pewności zapytam: czy używam tylko tych kart czy wtasowuje je do tych kart osłabień z podstawki ?
Karty osłabień każdorazowo (przy tworzeniu talii i gdy nakazuje to scenariusz) losuje się z tzw. puli osłabień, a pula ta to wszystkie osłabienia podstawowe, jakie posiadasz w kolekcji (ale tylko z jednej kopii każdego dodatku; innymi słowy, jeśli masz np. 2 core sety, to do puli osłabień dodajesz osłabienia tylko z jednego). Przyszłościowo: do pytań o zasady jest obok inny dział.
Dziękuje za wyjaśnienie wątpliwości. Wiem, że jest inny dział ale gdy się zorientowałem to już było za późno na przenoszenie pytania bo odpowiedzi z forum już zostały udzielone ;)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4129
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 941 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: brazylianwisnia »

Chris121 pisze: 20 sty 2021, 12:34
brazylianwisnia pisze: 20 sty 2021, 12:27
Chris121 pisze: 20 sty 2021, 12:24 Dzień dobry wszystkim,

Mam pytanie o początek gry dodatku dziedzictwo dunwich. Czy te nowe karty podstępu wtasowuje do poprzednich kart tego rodzaju z podstawki ?
Czy
Spoiler:
Z góry dziękuje za pomoc
Jesli mowisz o osłabieniach do tali gracza to sie tasuje. Sprzymierzeniec z Twojej talii nie umiera tylko traci przytomność ;-) wszystko co scenariusz nie kaze wyrzucić z decku lub nie ma na karcie slowa wygnaj wraca do talii na koniec scenariusza.
Chodzi mi dokładnie o
Spoiler:
Polecam oduczyc sie takiego domniemania bo to czesto wprowadza problemy. Jesli zasady nie mowia o czyms, nie ma wzmianki w scenariuszu z poleceniem usuniecia czegos z decku to nie usuwasz choćby w fabule sojusznika przejechał czolg. Stosuj sie do tego co jest napisane.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Potato Queen
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 20:36
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Potato Queen »

Cześć :)

Jaki dodatek Waszym zdaniem warto kupić jako pierwszy? Gracze początkujący, ale mamy chęć rozwoju :)
Arius
Posty: 1439
Rejestracja: 30 mar 2016, 16:31
Has thanked: 312 times
Been thanked: 170 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Arius »

Magatek pisze: 21 sty 2021, 21:14 Cześć :)

Jaki dodatek Waszym zdaniem warto kupić jako pierwszy? Gracze początkujący, ale mamy chęć rozwoju :)
Najlepiej taką kampanię, którą da się kupić w całości.
Awatar użytkownika
Potato Queen
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 20:36
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Potato Queen »

Arius pisze: 21 sty 2021, 21:15
Magatek pisze: 21 sty 2021, 21:14 Cześć :)

Jaki dodatek Waszym zdaniem warto kupić jako pierwszy? Gracze początkujący, ale mamy chęć rozwoju :)
Najlepiej taką kampanię, którą da się kupić w całości.
Na początek myślałam o zakupie podstawki dodatku. Uważasz, że lepiej od razu całość?
LukaszLozz
Posty: 196
Rejestracja: 24 kwie 2020, 00:07
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 83 times
Been thanked: 78 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: LukaszLozz »

Magatek pisze: 21 sty 2021, 21:17
Arius pisze: 21 sty 2021, 21:15
Magatek pisze: 21 sty 2021, 21:14 Cześć :)

Jaki dodatek Waszym zdaniem warto kupić jako pierwszy? Gracze początkujący, ale mamy chęć rozwoju :)
Najlepiej taką kampanię, którą da się kupić w całości.
Na początek myślałam o zakupie podstawki dodatku. Uważasz, że lepiej od razu całość?
Niedawno zacząłem granie w HwA i zadawałem te same pytania.
Jestem już po podstawce i całym Dunwich. Zaczynam Erę, wiec mogę przycwaniaczyc.

Gra jest tak skonstruowana, ze warto jedynie kupować całe cykle - główne pudełko i sześć małych mitów. Inaczej historia Ci się po prostu urwie bez pointy.
Polu tez raczej w pierwsze cykle bo z każdym kolejnym dochodzą nowe, zaawansowane mechaniki i mogą Cię przytłoczyć. Dunwich był niedawno drukowany ale chyba powoli się ulatnia jeśli w ogóle jeszcze jest.
Generalnie zasada brzmi bierz co jest :D

Są jeszcze pojedyncze scenariusze, jak Śluz, ale tego nie próbowałem. Piszą ze trudne na wąskie talie.
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1931
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 154 times
Been thanked: 175 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: tomuch »

LukaszLozz pisze: 21 sty 2021, 21:33 Są jeszcze pojedyncze scenariusze, jak Śluz, ale tego nie próbowałem. Piszą ze trudne na wąskie talie.
Też już prawie nie ma po polsku.
Zastanawiałem się, jakie są nakłady poszczególnych dodatków/talii. Czy jest tak, że pierwszy box cyklu jest drukowany najliczniej, a następne w mniejszej ilości? Pożeracz snów w niektórych sklepach jeszcze jest dostępny, ale o reszcie cyklu można chyba pomarzyć. Talie badaczy chyba też się wyprzedały w mgnieniu oka.
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
LukaszLozz
Posty: 196
Rejestracja: 24 kwie 2020, 00:07
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 83 times
Been thanked: 78 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: LukaszLozz »

tomuch pisze: 21 sty 2021, 21:58
LukaszLozz pisze: 21 sty 2021, 21:33 Są jeszcze pojedyncze scenariusze, jak Śluz, ale tego nie próbowałem. Piszą ze trudne na wąskie talie.
Też już prawie nie ma po polsku.
Zastanawiałem się, jakie są nakłady poszczególnych dodatków/talii. Czy jest tak, że pierwszy box cyklu jest drukowany najliczniej, a następne w mniejszej ilości? Pożeracz snów w niektórych sklepach jeszcze jest dostępny, ale o reszcie cyklu można chyba pomarzyć. Talie badaczy chyba też się wyprzedały w mgnieniu oka.
Trudno powiedzieć.
Mam wrażenie, że przy niedawnym dodruku Dunwich poszło to wręcz w drugą stronę - pudło podstawowe wyszło dosyć szybko, a pojedyncze mity jeszcze są.
Słodka tajemnica Galakty, jak układa tą dziwaczną politykę sprzedaży. Popyt wydaje się być ogromny.
Miszon
Posty: 2533
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1028 times
Been thanked: 503 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Jeśli chodzi o Dunwich, to deluxe miał dodruk chyba ze 2 lata temu, teraz jesienią tylko mythosy dodrukowywali.

Zasadniczo najlepiej kupować od razu cały cykl. I, jeśli jest jeszcze w sklepach, kupuj Dunwich, bo jest najprostszy mechanicznie.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
Potato Queen
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 20:36
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Potato Queen »

Upolowałam cały Dunwich, dzięki za wskazówki :)

Mam jeszcze jedno pytanie, czy istnieją jakieś rekomendowane zestawy badaczy, kim najbardziej optymalnie warto grać z kim w parze?
Zorak
Posty: 613
Rejestracja: 02 lip 2008, 01:22
Has thanked: 42 times
Been thanked: 49 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Zorak »

W tej grze dużo duetów działa i jest grywalnych. Kwestia puli kart oraz preferencji. Na start przy 2 badaczach najłatwiej zacząć od Strażnika i Poszukiwacza (niebiescy i żółci). Najlepiej próbować, grać i samemu zobaczyć jaki styl gry nam odpowiada :)
Horror w Arkham LCG na FB https://www.facebook.com/groups/1656455741348152/
Horror w Arkham LCG na Discord https://discord.gg/AEbARQx
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 576 times
Been thanked: 1028 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: RUNner »

Czy Galakta gdzieś zapowiedziała dodruk Szlaku do Carcosy?
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Herman666
Posty: 63
Rejestracja: 28 mar 2020, 00:57
Has thanked: 47 times
Been thanked: 101 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Herman666 »

RUNner pisze: 26 sty 2021, 05:26 Czy Galakta gdzieś zapowiedziała dodruk Szlaku do Carcosy?
Tak. Nawet w sklepach przy produktach do tego dodatku widziałem info, że planowany dodruk i to I kwartał tego roku 🙂
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4742
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1247 times
Been thanked: 1466 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Mr_Fisq »

Czyli podsumowując z rzeczy bieżących
- dość niedawno był dodruk całego Dziedzictwa Dunwich (bez powrotu)
- pod koniec roku był dodruk Zapomnianej Ery (ale chyba bez dużego pudełka, bo nie ma go prawie w sklepach) + ostatni zestaw mitów dopiero ma dotrzeć do sklepów (http://galakta.pl/zapomniana-era-zestaw ... sprzedazy/)
- jak dobrze poszukać, to można się jeszcze załapać na pierwsze wydanie cyklu Zmowa nad Innsmouth (cykl wydawniczy w trakcie)
- pod koniec grudnia Galakta udostępniła "Wszystko albo nic" scenariusz PnP: http://galakta.pl/wszystko-albo-nic/
- w 1 kwartale (półroczu?) szykuje się dodruk Szlaku do Carcosy (viewtopic.php?f=1&t=43420&hilit=carcosy ... 5#p1270020)

Jak się ma duże rezerwy gotówki na planszówki to można w krótkim czasie zdobyć 4 pełne cykle, i kilka scenariuszy.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2021, 08:46 przez Mr_Fisq, łącznie zmieniany 1 raz.
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 576 times
Been thanked: 1028 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: RUNner »

Herman666 pisze: 26 sty 2021, 07:43
RUNner pisze: 26 sty 2021, 05:26 Czy Galakta gdzieś zapowiedziała dodruk Szlaku do Carcosy?
Tak. Nawet w sklepach przy produktach do tego dodatku widziałem info, że planowany dodruk i to I kwartał tego roku 🙂
Trochę dziwi mnie to, że tutaj nic nie ma o tym fakcie: http://galakta.pl/plany-wydawnicze/plan ... e-dodruki/
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4742
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1247 times
Been thanked: 1466 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Mr_Fisq »

RUNner pisze: 26 sty 2021, 08:11
Spoiler:
Trochę dziwi mnie to, że tutaj nic nie ma o tym fakcie: http://galakta.pl/plany-wydawnicze/plan ... e-dodruki/
https://web.archive.org/web/20201001055 ... e-dodruki/
Snapshot z 1 października, 24 listopada już były dostępne mity z zapomnianej ery.
Nie ma też na tej stronie informacji o ostatnim zestawie mitów z Zapomnianej Ery, który ma dotrzeć do Polski jakoś na początku roku (http://galakta.pl/dodruk-zestawow-mitow ... -w-akrham/)
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Miszon
Posty: 2533
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1028 times
Been thanked: 503 times

Re: Arkham Horror: The Card Game / Horror w Arkham: Gra karciana LCG (N. French, M. Newman)

Post autor: Miszon »

Warto dodać, że dodruk Dunwich się już wyczerpuje oraz CO GORSZA kończą się pudełka od podstawki! :o
Także słabo to wygląda z punktu widzenia gracza, który teraz chce zacząć przygodę z grą: jest sporo dodatków, planowane są kolejne dodruki, ale już teraz, albo za chwilę, nie będzie można kupić pudełka podstawowego.
Liczę, że Galakta dodrukuje podstawkę, bo tak to za chwilę zarzucanie rynku dodatkami nie będzie miało sensu...
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
ODPOWIEDZ