Age of Empires III: The Age of Discovery / Empires: Age of Discovery (Glenn Drover)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: xelos80 »

Wassago pisze:Jest może ktoś, kto kupuje u E:AoD i nie planuje dokupić dodatkowych monet :)? Jeżeli tak, to poproszę o wiadomość na PW
Pomimo ze i tak planuję kupić grę tez prosiłbym o info jeśli ktoś nie planuje zakupu monet. Chętnie kupiłbym więcej.
TTR_1983
Posty: 3949
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: TTR_1983 »

czemu kwota spadła mocno poniżej 200k?
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: xelos80 »

mulek18 pisze:czemu kwota spadła mocno poniżej 200k?
Pomimo to jest zaliczony streach goal na monety? Bo tak wychodzi na KS.
Czy jednak nie jest zaliczony skoro kwota się cofnęła ?
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1189
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: veljarek »

Aktualny stan jest pod filmikiem:

Total Pledge Amount Update:

As of March 3, at 2PM (MST--Arizona), Spieleschmiede (our German pledge-raising sister site) has raised $16,980 (USD) from 138 Backers. So our total pledges raised is $206,891 from 1591 Backers.
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
mig
Posty: 4046
Rejestracja: 24 lip 2010, 16:41
Lokalizacja: Konin
Been thanked: 4 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: mig »

Hobbity.eu pisze:
Oto zestawienie tego co można zamówić bezpośrednio:
(...)
Empires: Age of Discovery World - http://www.hobbity.pl/empires-age-of-di ... world.html
Czy do tego dodatku będzie polskie tłumaczenie instrukcji?
Planszostrefa - 11%, 3 Trolle - 5%
Mam / Chcę mieć / Sprzedam
Awatar użytkownika
microwave
Posty: 102
Rejestracja: 20 sty 2015, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: microwave »

Jak rozumiem zamówienie u Hobbitów zawiera też mapę World czy muszę ją dodatkowo kupić za 60pln?
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1189
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: veljarek »

Mapa jest w zestawie jezeli osiągnięty będzie próg 250000$
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
krecik
Posty: 18
Rejestracja: 01 lis 2009, 00:47
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: krecik »

Mapa do wariantu jest zawsze w zestawie (wszystkie plansze będą dwustronne), natomiast komponenty do wariantu są dodatkowo płatne (z obniżką ceny o 10$ w przypadku osiągnięcia 250 tys. dolarów).
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 14:01 przez krecik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
microwave
Posty: 102
Rejestracja: 20 sty 2015, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: microwave »

Pytanie od Hobbitów:

Można też dodać np "Denmark Player Board plus 70 miniatures $5; Prussia Player Board plus 70 miniatures $5; Four new Capital Buildings $2; EAOD World components ($17 less $10 if we hit $250K in pledges)" ? Czy to wszystko jest już za 349pln u Was?
Awatar użytkownika
Hobbity.eu
Posty: 159
Rejestracja: 24 maja 2013, 10:55
Been thanked: 8 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: Hobbity.eu »

veljarek pisze:
Hobbity.eu pisze:
veljarek pisze:A co z zakupem gier typu Brass po cenach z kickstartera (dla kupujących w Hobbity) ?
Brass: 189 zł
Nie chce pytać o inne gry pojedynco, wiec prośbą o ceny innych gier które są jako add: Fransis Drake z dodatkiem (74$), itd....
Clockwork Wars 444 zł
Francis Drake 245 zł
Francis Drake Expansions 99 zł
Triassic Terror 199 zł
Railways of the World 255 zł
Defenders of the Realm 269 zł
mig pisze:
Hobbity.eu pisze:
Oto zestawienie tego co można zamówić bezpośrednio:
(...)
Empires: Age of Discovery World - http://www.hobbity.pl/empires-age-of-di ... world.html
Czy do tego dodatku będzie polskie tłumaczenie instrukcji?
World będzie się opierał na zasadach z gry podstawowej.
krecik pisze:Mapa do wariantu jest zawsze w zestawie (wszystkie plansze będą dwustronne), natomiast komponenty do wariantu są dodatkowo płatne (z obniżką ceny o 10$ w przypadku osiągnięcia 250 tys. dolarów).
Dokładnie tak.
microwave pisze:Pytanie od Hobbitów:

Można też dodać np "Denmark Player Board plus 70 miniatures $5; Prussia Player Board plus 70 miniatures $5; Four new Capital Buildings $2; EAOD World components ($17 less $10 if we hit $250K in pledges)" ? Czy to wszystko jest już za 349pln u Was?
Wyżej wymienione dodatki można dokupić na KS zamawiając wariant Merchant. Są one częścią oferowanego przez nas pakietu.

Cała pula metalowych monet w promocyjnej cenie 5$ jaka była u nas do kupienia już się skończyła.
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Odp: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: xelos80 »

Hobbity.eu pisze: Cała pula metalowych monet w promocyjnej cenie 5$ jaka była u nas do kupienia już się skończyła.
Co? No to się wkurzyłem. Myślałam że każdy kto kupi grę będzie miał możliwość kupna tych monety. Tak jak na KS. A dodatkowo będziecie sprzedawać za ok 15$ czy 20$ (nie pamiętam kwoty). Tak to z poprzednich postów rozumiałem. Nigdzie nie było mowy ze ilosc monet dla graczy którzy zakupili grę jest ograniczona.
Tylko monety powodowały ze wogole myślałem o tej grze. Dobrze ze nie zdąrzyłem kupić inaczej bym został z "ręka w nocniku" Mam wrażenie ze reguły sprzedaży odstają od tego co oferuje KS, a hobbity pisały ze wszystko będzie można kupic jak na KS
Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 18:26 przez xelos80, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Hobbity.eu
Posty: 159
Rejestracja: 24 maja 2013, 10:55
Been thanked: 8 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: Hobbity.eu »

xelos80 pisze:
Hobbity.eu pisze: Cała pula metalowych monet w promocyjnej cenie 5$ jaka była u nas do kupienia już się skończyła.
Co? Myślałam że każdy kto kupi grę będzie miał możliwość kupna tych monety. Tak jak na KS. A dodatkowo będziecie sprzedawać za ok 15 czy 20$. Tak to z poprzednich postów rozumiałem.
Tylko monety powodowały ze wogole myślałem o tej grze.
Każdy kto zamówił grę otrzyma jeden komplet metalowych monet. Drugi komplet monet był opcją dodatkową (add-onem) udostępnioną nam przez Eagle Games. Pula tych monet w promocyjnej cenie niestety się skończyła.
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: xelos80 »

Hobbity.eu pisze:
xelos80 pisze:
Hobbity.eu pisze: Cała pula metalowych monet w promocyjnej cenie 5$ jaka była u nas do kupienia już się skończyła.
Co? Myślałam że każdy kto kupi grę będzie miał możliwość kupna tych monety. Tak jak na KS. A dodatkowo będziecie sprzedawać za ok 15 czy 20$. Tak to z poprzednich postów rozumiałem.
Tylko monety powodowały ze wogole myślałem o tej grze.
Każdy kto zamówił grę otrzyma jeden komplet metalowych monet. Drugi komplet monet był opcją dodatkową (add-onem) udostępnioną nam przez Eagle Games. Pula tych monet w promocyjnej cenie niestety się skończyła.
No cóż jak się dogadaliście z wydawcą czy producentem monet to juz wasza sprawa. Ja myślałem ze reguły sa takie same u was jak na KS i że dokupienie zestawu monet jest zagwarantowane dla każdej zakupionej gry. Teraz KS wydaje się bardziej kożystną opcją gdyż rezygnując z paru opcji (których nie potrzebuję) plus dodatkowe monety moge zaoszczedzic 9$ i wyjdzie mi taniej niż 349zł
Awatar użytkownika
uyco
Posty: 1056
Rejestracja: 09 sty 2006, 13:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 147 times
Been thanked: 25 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: uyco »

czy jest gdzieś link do zakupu u Was upgrade'u, o którym mowa poniżej? Rozumiem, ze w skład tego dodatku wchodzą figsy budowniczych plus komplet dla 6 gracza. czy cos jeszcze?


"A ja mam takie pytanie:
Czy posiadając już swój egzemplarz Age of Empires III i jak dokupie pakiet BUILDER (DELUXE UPGRADE): za 59$ to czy w efekcie będę miał to samo co pakiet COLONIST (pełna wersja ze wszystkimi strech goals) ?
Prośba o informacje. Bo z tego co czytam to tak jest, a chcę się upewnić :)"
'STAY OUT OF MY TERRITORY.'

kupię sprzedam
Awatar użytkownika
mig
Posty: 4046
Rejestracja: 24 lip 2010, 16:41
Lokalizacja: Konin
Been thanked: 4 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: mig »

Hobbity.eu pisze: World będzie się opierał na zasadach z gry podstawowej.
.
Opierał- owszem tak, ale pewnie jakiś opis budynków, czy innych zasad łączenia dodatku z podstawką (np. co zrobic z dodatkowymi dobrami) to w pudełku bedzie. Będziecie to tłumaczyć na jakiś ludzki język? ;)
Planszostrefa - 11%, 3 Trolle - 5%
Mam / Chcę mieć / Sprzedam
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1189
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: veljarek »

uyco pisze:czy jest gdzieś link do zakupu u Was upgrade'u, o którym mowa poniżej? Rozumiem, ze w skład tego dodatku wchodzą figsy budowniczych plus komplet dla 6 gracza. czy cos jeszcze?


"A ja mam takie pytanie:
Czy posiadając już swój egzemplarz Age of Empires III i jak dokupie pakiet BUILDER (DELUXE UPGRADE): za 59$ to czy w efekcie będę miał to samo co pakiet COLONIST (pełna wersja ze wszystkimi strech goals) ?
Prośba o informacje. Bo z tego co czytam to tak jest, a chcę się upewnić :)"
W odpowiedzi na moje pytanie Hobbity napisały: TAK (jest na poprzedniej stronie) tak samo jest link do Upgrade tylko trzbea poszukac 3-5 stron wstecz
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
Hobbity.eu
Posty: 159
Rejestracja: 24 maja 2013, 10:55
Been thanked: 8 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: Hobbity.eu »

mig pisze:
Hobbity.eu pisze: World będzie się opierał na zasadach z gry podstawowej.
.
Opierał- owszem tak, ale pewnie jakiś opis budynków, czy innych zasad łączenia dodatku z podstawką (np. co zrobic z dodatkowymi dobrami) to w pudełku bedzie. Będziecie to tłumaczyć na jakiś ludzki język? ;)
Tak.
Awatar użytkownika
Sarkiel
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2012, 11:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: Sarkiel »

Hobbity.eu pisze: Każdy kto zamówił grę otrzyma jeden komplet metalowych monet. Drugi komplet monet był opcją dodatkową (add-onem) udostępnioną nam przez Eagle Games. Pula tych monet w promocyjnej cenie niestety się skończyła.
Tak, tylko o ile dobrze rozumiem to na KS ciągle można dokupić drugi komplet za 5$ a wy nie pisaliście wcześniej że w Polsce będzie inaczej. Czy jest szansa że coś jeszcze się w tej kwestii zmieni - czyli że będzie jeszcze w Polsce opcja dokupienia tego drugiego zestawu ?
Ostatnio zmieniony 05 mar 2015, 17:34 przez Sarkiel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gafik
Posty: 3650
Rejestracja: 25 lip 2011, 14:59
Lokalizacja: pole, łyse pole... ale mam już plan!
Has thanked: 55 times
Been thanked: 119 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: gafik »

Również chciałem zapytać, czy gdzieś, wcześniej była informacja nt ograniczonej liczby zestawów ekstra monet? Staram się śledzić w miarę mocno, ale mogło mnie coś ominąć. Czy są jeszcze jakieś niebezpieczeństwa w postaci ograniczonych liczbowo komponentów dodatkowych? Czekam do ostatniej chwili z zamówieniem, bo kwota jest dla mnie znacząca, ale nie chciałbym żeby w ostatniej chwili okazało się, że czegoś jeszcze zabrakło.
Awatar użytkownika
Hobbity.eu
Posty: 159
Rejestracja: 24 maja 2013, 10:55
Been thanked: 8 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: Hobbity.eu »

Sarkiel pisze:
Hobbity.eu pisze: Każdy kto zamówił grę otrzyma jeden komplet metalowych monet. Drugi komplet monet był opcją dodatkową (add-onem) udostępnioną nam przez Eagle Games. Pula tych monet w promocyjnej cenie niestety się skończyła.
Tak, tylko o ile dobrze rozumiem to na KS ciągle można dokupić drugi komplet za 5$ a wy nie pisaliście wcześniej że w Polsce będzie inaczej. Czy jest szansa że coś jeszcze się w tej kwestii zmieni - czyli że będzie jeszcze w Polsce opcja dokupienia tego drugiego zestawu ?
Na KS mozna nadal dokupić, jest to opcja dla bezpośrednio wspierających, Niestety to się już nie zmieni. W tej cenie nie będzie już więcej zestawów.
gafik pisze:Również chciałem zapytać, czy gdzieś, wcześniej była informacja nt ograniczonej liczby zestawów ekstra monet? Staram się śledzić w miarę mocno, ale mogło mnie coś ominąć. Czy są jeszcze jakieś niebezpieczeństwa w postaci ograniczonych liczbowo komponentów dodatkowych? Czekam do ostatniej chwili z zamówieniem, bo kwota jest dla mnie znacząca, ale nie chciałbym żeby w ostatniej chwili okazało się, że czegoś jeszcze zabrakło.
Nie było takiej informacji bo takiej nie dostaliśmy. Nie powinno niczego więcej zabraknąć.
Awatar użytkownika
premek
Posty: 362
Rejestracja: 05 lis 2012, 14:23
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: premek »

Jak wygląda sprawa wysyłki i kosztów dla osób które bezpośrednio wsparły i wybrały addony (monety + gry) - czy też będzie realizowana przez Hobbity ?
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: xelos80 »

Z tego co pisze na KS to chyba tak. Tylko czemuś 15$ i tak doliczają przy wsparciu za wysyłkę gdy do np Norwegii juz nie. Normalnie bezsens. Mam wrażenie ze to taka lekka sugestia żebyśmy przez hobbity zamawiali inaczej będzie drożej niż inni mają
Awatar użytkownika
gafik
Posty: 3650
Rejestracja: 25 lip 2011, 14:59
Lokalizacja: pole, łyse pole... ale mam już plan!
Has thanked: 55 times
Been thanked: 119 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: gafik »

OK! Gra zamówiona! Wahałem się długo czy nie brać bezpośrednio z KS, czy u Hobbitów? W końcu wybrałem Hobbitów :D

Kto nie zamówił niech się spieszy bo już mało czasu zostało!
Awatar użytkownika
Hobbity.eu
Posty: 159
Rejestracja: 24 maja 2013, 10:55
Been thanked: 8 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: Hobbity.eu »

premek pisze:Jak wygląda sprawa wysyłki i kosztów dla osób które bezpośrednio wsparły i wybrały addony (monety + gry) - czy też będzie realizowana przez Hobbity ?
Wysyłka na terenie Polski będzie prowadzona przez nas, koszty doliczane są ze względu między innymi na wysyłkę addonów i ewentualnie innych gier.
gafik pisze:OK! Gra zamówiona! Wahałem się długo czy nie brać bezpośrednio z KS, czy u Hobbitów? W końcu wybrałem Hobbitów :D

Kto nie zamówił niech się spieszy bo już mało czasu zostało!
:D
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: Age of Empires III: The Age of Discovery

Post autor: 8janek8 »

Czy pomimo nie osiągnięcia 250K na KS, przewidziana jest jakaś obniżka za dodatek World (do osiągnięcia progu zabrakło niewiele)?
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
ODPOWIEDZ