Western Legends - pytania i wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Western Legends - pytania i wątpliwości

Post autor: grzeslaw90 »

niedobry.tata pisze: 08 lut 2021, 14:51 1. Karty opowieści:
Gracz podczas swojej tury może dodać tylko 1 Dysk na 1 kartę Opowieści
Czy gracz może dodać tylko 1 Dysk na turę, czy 2 Dyski (po 1 na każdą kartę)?

2. Szeryf, walka z graczem (przestępcą):
Aktywny gracz przegrywa wszystkie remisy
Kto jest aktywnym graczem? Załóżmy, że kończy się moja tura, rozpatruję kartę opowieści, poruszam szeryfa na pole z następnym w kolejności graczem.
Przy 2 graczach ja jestem szeryfem, czyli szeryf jest aktywnym graczem?
Przy 3 i więcej graczach ja nie uczestniczę w tym pojedynku, więc kto jest aktywny?

3. Czy będąc przestępcą mogę dostarczyć żeton bydła na Stację Kolejową, żeby zdobyć wyłącznie nagrodę z żetonu?
1. Tylko jeden. Jak spełniasz warunki obu kart to na koniec tury musisz wybrać jedną.
2. Aktywnym graczem jest ten, który walczy z szeryfem.
3. Nie możesz.
emperor123
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2017, 02:45

Re: Western Legends (Hervé Lemaître)

Post autor: emperor123 »

Czy jest tu może jakiś wspaniały człowiek posiadający instrukcję do gry (i ewentualnie dodatków) w j.polskim i podzieliłby się?
Niestety polskie wydawnictwo chyba przestało istnieć i linki wygasły ...
Z góry bardzo, BARDZO dziękuję!
Awatar użytkownika
Flank3r
Posty: 63
Rejestracja: 09 gru 2018, 16:41
Lokalizacja: Otwock
Has thanked: 30 times
Been thanked: 31 times

Re: Western Legends (Hervé Lemaître)

Post autor: Flank3r »

emperor123 pisze: 19 gru 2021, 23:46 Czy jest tu może jakiś wspaniały człowiek posiadający instrukcję do gry (i ewentualnie dodatków) w j.polskim i podzieliłby się?
Niestety polskie wydawnictwo chyba przestało istnieć i linki wygasły ...
Z góry bardzo, BARDZO dziękuję!
Mi udało się pobrać instrukcje po polsku jeszcze jak strona była aktywna. Postaram się je dodać na BGG w najbliższym czasie. Gdyby ktoś potrzebował to piszcie prywatną wiadomość do mnie :wink:
PawelGd
Posty: 47
Rejestracja: 10 gru 2018, 10:01
Has thanked: 38 times
Been thanked: 1 time

Re: Western Legends - pytania i wątpliwości

Post autor: PawelGd »

Hej,
1) grając w dwie osoby, atakuje Mężczyzna w czerni, ile kart walki dobieram za mężczyznę w czerni?
2) czy mogę wybrać kilkukrotnie akcję ruchu w jednej fazie akcji i np. poruszyć się pieszo o 6 pól?
3) gra na dwie osoby, - gracz wygrywa pojedynek z mężczyzną w czerni - jaka jest nagroda? 2PL jak w walce z innym graczem, czy jak z bandytą czyli 1 PL lub 1 punkt Stróżów prawa?
cappuccinko
Posty: 25
Rejestracja: 05 lut 2020, 09:39
Has thanked: 38 times
Been thanked: 8 times

Re: Western Legends - pytania i wątpliwości

Post autor: cappuccinko »

PawelGd pisze: 14 kwie 2022, 20:07 Hej,
1) grając w dwie osoby, atakuje Mężczyzna w czerni, ile kart walki dobieram za mężczyznę w czerni?
2) czy mogę wybrać kilkukrotnie akcję ruchu w jednej fazie akcji i np. poruszyć się pieszo o 6 pól?
3) gra na dwie osoby, - gracz wygrywa pojedynek z mężczyzną w czerni - jaka jest nagroda? 2PL jak w walce z innym graczem, czy jak z bandytą czyli 1 PL lub 1 punkt Stróżów prawa?
Hej
1) 3 karty
2) Tak
3) Na mężczyznę w czerni można napaść i wtedy otrzymujemy 1 punkt przestępstw, 60 dolarów i 2 bryłki złota. Jeżeli mężczyzna w czerni na nas napada to nagrody nie ma (stosujemy się do instrukcji na kartach mężczyzny w czerni).
ODPOWIEDZ