Zrób to sam cz. 2

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
jar_on
Posty: 90
Rejestracja: 23 cze 2007, 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: jar_on »

Jeśli można by nieco jeszcze dociążyć to zamówienie, to wziąłbym po 100 w każdym kolorze (czyli 4 + niepomalowane). Przynajmniej ilość jest równa i okrągła ;)
Przepraszam, że piszę tak późno, ale dopiero dziś znalazłem informację o tym. W razie czego sam z chęcią sobie te 500 sztuk odsortuję ;)
"Your game and Your rules but it doesn't mean I have to play."
Zbiór - http://tinyurl.com/6dhbfw
Cierń
Posty: 601
Rejestracja: 15 gru 2008, 11:53
Lokalizacja: Gliwice/Sośnica
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Cierń »

Także i ja pisałbym się na 40 sztuk każdego rodzaju (czyli łącznie 200).
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: costi »

Po krotkim namysle chcialbym zaktualizowac swoje zamowienie na:

70 niebieskie
40 czerwone
40 zielone
100 niepomalowane

W stosunku do poprzedniej wersji doszlo +30 niemalowanych.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Posty: 5
Rejestracja: 11 wrz 2004, 20:10
Lokalizacja: Płock

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Darth Stalin »

arturion pisze: Ale, że jak, chcesz to łączyć na wymiar 50x25x15?
Ewentualnie dopuszczam taką możliwość, a nie będę zamawiał pudła 800 klocków w takim rozmiarze :D
Ciekawe co myślą sobie o nas ci ludzie z eklockow : grupa kilkunastu osób zamawia kilka tysięcy bloczków w różnych kolorach w niewiadomym celu
Zaraz „ktoś odpowiedzialny” zmieni nastawy systemu Echelon/Carnivore na „klocki”, „grupa”, „ludzie”, „cel niewiadomy”…
DARTH STALIN - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Ghaash agh akűl – Nazgűl skoiz
Mirdautas vras!
Awatar użytkownika
Wallenstein
Posty: 969
Rejestracja: 20 kwie 2006, 08:00
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Wallenstein »

Ja chwilowo zrezygnuję.
Stałe rabaty: REBEL 10%, PLANSZOSTREFA 11%. Chętnych zapraszam na priv.
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Klos »

Ja jeszcze dla kolegi dopisze dodatkowo do swojego zamowieni 100 klockow niepomalowanych.
Awatar użytkownika
kisio
Posty: 502
Rejestracja: 31 sty 2007, 22:47
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: kisio »

kisio pisze:wybieram zestaw farmera ;)
Jeśli jest jeszcze możliwość to poproszę o zmianę:
30 niebieskich
30 czerwonych
35 zielonych
35 niepomalowanych
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: berem »

Byłem na manewrach planszówkowych w Niepołomicach przez 3 dni i nie miałem dostępu do Internetu.
Czy mogę dołączyć się z zamówieniem: 300 niebieskich, 300 czerwonych, 100 zielone, 100 żółte, 60 nie pomalowane (choć lepiej by były czarne lub szare)
Awatar użytkownika
konev
Posty: 2094
Rejestracja: 22 gru 2006, 12:39
Lokalizacja: Tewkesbury (UK)

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: konev »

Zamówienie będę wysyłał pewnie za jakąś godzinę/dwie tak więc spokojnie jeszcze wszystkich mogę dopisać.
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych
Monsoon Group :: Aktualne Spotkania :: Facebook
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: costi »

Ile tego wyszlo w koncu?
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Hippie
Posty: 26
Rejestracja: 07 paź 2009, 15:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Hippie »

A jak w ogóle ma być rozwiązana kwestia dostarczenia klocków dla odpowiednich osób?
Awatar użytkownika
Vernix
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:29
Lokalizacja: Białystok/Czarna Biał.

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Vernix »

Jasny gwint, zamówienie na klocki?
b. chciałbym
50 czerwonych
50 niebieskich
50 zielonych
50 żółtych

choć wiem,że pewnie na 100% się spóźniłem z tym zamówieniem..
Awatar użytkownika
konev
Posty: 2094
Rejestracja: 22 gru 2006, 12:39
Lokalizacja: Tewkesbury (UK)

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: konev »

Witam wszystkich zainteresowanych.

A więc tak. Projekt z kilku osób i kilkuset klocków urósł do prawie 30 osób i 8000 klocków. Poniżej zaktualizowana lista (Vernix - i tak muszę jeszcze raz z gościem gadać to zaktualizuje zamówienie byś się załapał). Niestety jako, że projekt urósł do monstrualnych rozmiarów (60kg drewna) muszę nieco bardziej do niego formalnie podejść.

Obrazek

JEST PROBLEM
Problem może nie jest duży, ale muszę się Was spytać o zdanie. Tak jak wspomniałem wcześniej gość nie odpowiada na żadne maile i wszystko jest na mordę. Wysłałem mu dzisiaj zamówienie, upewniałem się telefonicznie, że wszystko jest jasne (potwierdzenia żadnego nie dostałem) i wyszło, że... ceny które podawał są cenami netto (0,07zł i 0,11zł). Jako, że było wszystko na mordę to trudno stwierdzić, czy tak było czy nie, czy też gościu sobie w kulki leci. Ja myślałem, że rozmawiamy netto, gdyż wydawało mi się, że to tak jakbym kupował domino z jego strony, a on najwidoczniej podszedł do tego jak do zamówienia firmowego czy coś. Koniec końcem stało na tym, że to są ceny netto. ALE zaraz po tym jak powiedziałem, że się zastanowię zadzwonił i spytał się, czy klocki nie mogą być w wymiarze 24x24x15mm. Wtedy podane wyżej ceny mogą być cenami netto. Ja mogę zamówić większe-droższe klocki lub tańsze-mniejsze klocki. Jest mi to obojętne. Wy musicie się wypowiedzieć. Najlepiej dzisiaj lub jutro. Jeżeli nie dostanę odpowiedzi od wszystkich to trudno. Ważne by większość jednak się wypowiedziała.

Druga sprawa. Wysyłka DO MNIE będzie kosztowała ~20zł, tak więc do swoich kosztów musicie doliczyć 70 groszy. W Warszawie można później odebrać klocki osobiście lub mogę je podrzucić na jakieś spotkanie grupowe. Z Warszawy do innego miasta trzeba już samemu opłacić koszta transportu po cenach Poczty Polskiej. Byłbym wdzięczny gdyby każdy wyliczył to we własnym zakresie wiedząc ile klocków zamawia. Jeden klocek waży jakieś 7 gram. Tak więc trzeba pomnożyć swoje klocki przez te 7 gram i sprawdzić cenę paczki pocztowej (dla 200 klocków będzie to około 1,4kg).

Co zamawiamy. Żeby była jasność. Zamawiamy klocki bukowe w rozmiarze 24x24x15 lub 25x25x15 (do wyjaśnienia) i pomalowane tak jak to domino: http://www.eklocki.com/index.php?a=Domi ... 100216&p=2

Jeżeli już dzisiaj miałbym jasność jaki wymiar chcemy to gość może to zrobić do końca tygodnia. W następnym tygodniu klocki by były u mnie.

Zamówienie osiągnęło kwotę 800zł. Tak dużej kwoty nie jestem w stanie założyć. Wpłacam zaliczkę 100zł, ale przy płatności przy odbiorze większość tej kwoty chciałbym jednak zebrać. Numer konta postaram się do wszystkich przesłać na PW. Przy czym pieniądze będę mi potrzebne pewnie dopiero na początku następnego tygodnia, tak więc do końca tygodnia można je spokojnie wpłacać. Tak jak wcześniej świat się nie zawali jak wszyscy nie wpłacą, ale fajnie by było jakbym miał większą część.

ILE PŁACĘ = KOSZT Z TABELKI + 0,7zł transport + koszt transportu z Wawy do Waszego miasta
Nie przeszkadza mi oczywiście byście łączyli zamówienia jak jesteście z jednego miasta, tylko dajcie znać bym to dobrze spakował.

Nie mam pojęcia, czy czegoś nie zapomniałem i nie pomyliłem. Mam nadzieję, że jakość klocków będzie perfekcyjna, bo jak będę miał przeglądać 8000 klocków to się powieszę i nie zobaczycie już swoich pieniędzy ;).

Czekam na Wasze opinie i oby szybko zamknąć ten projekt i żebyśmy się wszyscy cieszyli pięknie wykonanymi klocuszkami :)
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2010, 18:45 przez konev, łącznie zmieniany 2 razy.
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych
Monsoon Group :: Aktualne Spotkania :: Facebook
Awatar użytkownika
watman
Posty: 809
Rejestracja: 22 kwie 2010, 14:33
Lokalizacja: Tychy

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: watman »

konev pisze: ciach/
Ja mogę zamówić większe-droższe klocki lub tańsze-mniejsze klocki. Jest mi to obojętne. Wy musicie się wypowiedzieć. Najlepiej dzisiaj lub jutro. Jeżeli nie dostanę odpowiedzi od wszystkich to trudno. Ważne by większość jednak się wypowiedziała.
jak dla mnie to jeden kit - zeby nie mieszac cenowo, powiem mniejsze-tansze, ale oczywiscie sie dostosuje :)
Sepelite me facie versa in terram, osculetur me mortuum mundus in culum... | In omnia pericula tasta testicula
BGG | Piwo i Planszówki Blog | Fanpage na FB
Awatar użytkownika
Vernix
Posty: 85
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:29
Lokalizacja: Białystok/Czarna Biał.

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Vernix »

Jeżeli tylko załapię się do zamówienia (Konev - i tak dzięki) to jeżeli o mnie chodzi zdecydowanie wolałbym i wybrałbym mniejsze, czyli lżejsze, czyli tańsze.
Awatar użytkownika
arturion
Posty: 580
Rejestracja: 23 gru 2009, 18:48
Lokalizacja: Miłoszyce, prawie Wrocław

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: arturion »

Mi wszystko jedno, mogą być duże mogą być małe.
Saluton amikoj!
Hippie
Posty: 26
Rejestracja: 07 paź 2009, 15:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Hippie »

Sugerowałbym wsiąść te tańsze, zawsze wyjdzie trochę mniej a ten minimetr raczej nikogo nie zbawi (zresztą bloczki Columbii i tak jeśli się nie mylę mają właśnie 24x24 ;) )
Cierń
Posty: 601
Rejestracja: 15 gru 2008, 11:53
Lokalizacja: Gliwice/Sośnica
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Cierń »

Małę jest piękne - a skoro do tego lżejsze i tańsze...
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1189
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: veljarek »

małe
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Archanioł
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2008, 18:56
Lokalizacja: Płock

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Archanioł »

Mi wszystko jedno. Wysłać klocki dla mnie możesz razem z klockami dla Darth Stalina.
Awatar użytkownika
Vezyr
Posty: 96
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:53
Lokalizacja: Poznań/Kalisz
Has thanked: 68 times
Been thanked: 20 times

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Vezyr »

Mi jest to obojętne. Jedynym warunkiem jest to aby się Szkoci na bloczkach zmieścili.
Everyone loves perfectly balanced skill-based gameplay until they realize they're not as skilled as they thought.
kolekcja
Liarus
Posty: 397
Rejestracja: 09 maja 2009, 19:49
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Liarus »

małe + konto proszę + niech ktoś napiszę ile przesyłka pocztą za 200 bloczków:)
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: berem »

Jak dla mnie te rozmiary klocków są troszkę za duże (idealnie byłoby 20x20x10) wiec głosuję za jak najmniejszymi z dostępnych (nie z powodu ceny).
Bloczki odebrałbym w Warszawie.
Awatar użytkownika
arturion
Posty: 580
Rejestracja: 23 gru 2009, 18:48
Lokalizacja: Miłoszyce, prawie Wrocław

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: arturion »

berem pisze:Jak dla mnie te rozmiary klocków są troszkę za duże (idealnie byłoby 20x20x10)
No to już przesadnie małe, o pół centymetra mniej niż normalne bloczki Columbii :D
Saluton amikoj!
Awatar użytkownika
Furan
Posty: 1542
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:41
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Has thanked: 9 times
Been thanked: 206 times

Re: Zrób to sam cz. 2

Post autor: Furan »

Vezyr pisze:Mi jest to obojętne. Jedynym warunkiem jest to aby się Szkoci na bloczkach zmieścili.
Ot co. :) Mogą być te mniejsze.
jakiCHś - w tym wyrazie jest CH! || lepiej nie używa'ć apostrof'ów w ogóle, niż używa'ć ich w nadmiar'ze!

(S) Pueblo, Robinson, Smoki z Głebin, Indigo, Byzanz, Burgundy, Felix, Hit!
ODPOWIEDZ