kanał IRC?

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

kanał IRC?

Post autor: Sandking »

Czy jest jakiś polski kanał, gdzie spotykają się nasi rodacy i rozmawiają o planszówkach?
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: kanał IRC?

Post autor: Nataniel »

Oj, IRC to chyba już jednak przeżytek - sam wiele lat spędziłem na kanale #rpg-pl, gdzie nawet poznałem swoją żonę :). Obecnie za taki IRC służy chyba najbardziej BLIP - konkretnie tag #planszowki, chociaż to oczywiście nie to samo.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
arturion
Posty: 580
Rejestracja: 23 gru 2009, 18:48
Lokalizacja: Miłoszyce, prawie Wrocław

Re: kanał IRC?

Post autor: arturion »

Czy taki przeżytek to nie wiem, wciąż dla bardzo wielu ludzi IRC jest wygodniejszy na przykład od takiego polchatu :)
Saluton amikoj!
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: kanał IRC?

Post autor: Sandking »

Przeżytek? Nie wiem, na kanałach, na ktorych jestem jest sporo ludzi i jak dla mnie jest to świetne miejsce na pogadanie (szczegolnie, ze przewaznie nie gadam o pierdołach, tylko zazwyczaj korzystam z tego jako supportu, gdzie znajdę wiele pomocnych ludzi). BLIP z kolei dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie - za duży szum w porownaniu do uzytecznosci. Zdaję sobie sprawę, że kręgi nie związane bezpośrednio z komputerami najpewniej nie będą trzymały się IRCa,ale z kolei sam też trochę siedziałem na rpg-pl przez chwilę swojego życia.
Awatar użytkownika
Soulless
Posty: 569
Rejestracja: 22 cze 2008, 21:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: kanał IRC?

Post autor: Soulless »

ja tam siedze na #planszowki na polskich serwerach od dobrych 3 lat :P
krawkow.irc.pl warszawa.irc.p. itp
ODPOWIEDZ