Baśniowy turniej W Krakowie Warhammer Inwazja!4.06 2011

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Baśniowy turniej W Krakowie Warhammer Inwazja!4.06 2011

Post autor: szymuss »

Witam jezeli to nie jest wlasciwy dzial to nie wiem gdzie juz mam to napisac.

Witam ze względu na to ,że Kraków to magiczne miasto , mam zaszczyt zaprosić na pierwszy duży turniej w Krakowie pod nazwą ,, Baśniowy turniej''. Niestety będzie on konkurować dzień póżniej z turniejem w Łodzi, jednak myślę ,że niektorzy dadzą radę nawet na dwóch turniejach być.

Turniej Sponosrowany przez Galakte oraz Bard.pl



Miejsce Pub- Tfoja Stara ulica Grodzka 34, Rynek- Kraków.

Godzina 11-11.50 Zapisy
12- Start turnieju!

Format: constructed/standard, wszystkie dodatki w dowolnym języku (najnowszy na tamten czas dodatek zostanie dopuszczony, jeśli będzie dostępny od co najmniej 7dni przed turniejem. Więc Legendy sądze,że bedzie można mieć. Za pozwoleniem Darkera ,ktoremu bardzo dziekuje za udostepnienie tekstu)

Zasady Oficjalne FFG (FAQ 1.4 lub nowszy, jeśli wyjdzie) Sędziowie będą też zwracać uwagę na tzw. ,,granie na czas''.

Swiss Format: 5-6 rund, później TOP 8 lub TOP 16, w zależności od liczby graczy.

Sędziowie Szymuss, Czarny- Oraz inni ,których niebawem uzupełnie

Każdy musi mieć spis swojego Decku , oraz posiadać koszulki na karty.!!!

Wpisowe: 30 zł, płatne przy zapisach na miejscu.


Nagrody będą podane na dniach. Jednak na chwilę obecną mogę zdradzić ,że 1-8 będa to napewno gry planszowe, a 9-16( w zależności od graczy) battelpacki.
Dodatkowo będzie draft, ale o nim powiadomie dokładniej niebawem.

Odwiedzcie nas takze na fb i potwierdzcie swoja obecnosc! http://www.facebook.com/?ref=home#!/eve ... 5013778637
ODPOWIEDZ