Mare Balticum

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Karol Madaj
Posty: 659
Rejestracja: 28 sty 2010, 15:41
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 89 times
Been thanked: 46 times

Re: Mare Balticum

Post autor: Karol Madaj »

Rezegrałem partię z moją prawie 5 letnią córką i z małym podpowiadaniem, ale załapała o co chodzi. Nawet próbowała zamienić żetony na swojej planszy gdy się zorientowała, że będzie mieć mniej śledzi niż dorszy :)

Dla mnie to dobra gra familijna, bo w gronie samych dorosłych gra też się podobała.

Mam też pytanie do Filipa.

Co zrobić gdy losuję kilka "czasów" z rzędu?
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: Mare Balticum

Post autor: surmik »

Za każdym razem rozpatrujesz koniec fazy. W naszj grze wyciągneliśmy 3 z rzędu co sprawiło, że rozgrywka mocno "przyspieszyła" ;)

Cytat Filipa z działu z pytaniami:
"I tak, jeśli wyciągniemy kilka żetonów upływu czasu, po wyciągnięciu każdego z nich należy zagrać po żetonie przedsiębiorstwa. "
ODPOWIEDZ