Tantrix

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
gregvip
Posty: 342
Rejestracja: 22 sty 2012, 14:55
Lokalizacja: Proszowice k. Krakowa

Tantrix

Post autor: gregvip »

Witam.
ciekawi mnie czy jest jakaś różnica (oprócz opakowania) pomiędzy Tantrix GAME PACK (to ten w torebce) a Tantrix zestaw gier (to ten w pudełku). Szukając w sieci jakoś nie udało mi się znaleźć. Wszędzie jest ten sam opis kopiowany zapewne ze strony dystrybutora. Sam opis sugerowałby, że wersja w pudełku ma więcej możliwości niż ta w torebce ale zdrowy rozsądek kazałby jednak myśleć, że to to samo i różni się tylko opakowaniem. Jak jest na prawdę?
Born to play
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: Tantrix

Post autor: WRS »

Myślę, że można napisać/zadzwonić do polskiego dystrybutora grapet.pl
Odzew jest pewny, chociaż lagi są spore ;)
Być może w przyszłym tygodniu będę miał Tantrixa klubowego to i opis uzupełnię.
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: Tantrix

Post autor: WRS »

W opisie Tantrix zestaw gier wspomniano o regułach do Gobble (1-6 graczy). Tego nie ma w GamePacku.
Nie mam pewności, ale nie spodziewam się, by płytki były różne. Dodano - chyba - nową wersję rozgrywki.

Zresztą opis na stronie wydawcy http://www.tantrix.com/english/TantrixProducts.html potwierdza te przypuszczenia.
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
ODPOWIEDZ