Cyclades

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
radsliwa
Posty: 50
Rejestracja: 28 wrz 2012, 16:37
Has thanked: 33 times
Been thanked: 4 times

Cyclades

Post autor: radsliwa »

Pytanie dotyczy kupowania stworów z toru mitycznych stworów. Dajmy na to mam 30 żetonów i jest moja kolej. Na torze mitycznych stworów są trzy stwory. Kupuję jednego stwora i co dalej? Resztę stworów przesuwam i wykładam nowego? Do tej pory tak grałem, bo tak wywnioskowałem z instrukcji. Metoda ta jest o tyle do kitu, że w grze może być taki moment kiedy kupowanie stwora może się "zapętlić" i będę pobierał je w nieskończoność. Pozdrawiam i dzięki za pomoc :)
Zapraszam na Facebooka:
Descent: Legendy Mroku

Kolekcja
powermilk
Posty: 1042
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Cyclades

Post autor: powermilk »

Pytanie dotyczy kupowania stworów z toru mitycznych stworów
Ej, co prawda dobrze nie pamiętam gry, ale czy można kupować inne? :D
Co do reszty:
Nie. Przecież jest na zasłonce każdego co się dzieje po kolei. O ile pamiętam wyłożenie nowych potworów jest pierwsze. Czyli dopiero jak wszyscy zagrają wystawia się stwory. Może się zdarzyć nawet taka sytuacja, że skoro masz 30 PZ to możesz kupić wszystkie 3 ;) Wtedy inni gracze (o ile są jacyś po tobie) nie będą mogli kupić.
Awatar użytkownika
radsliwa
Posty: 50
Rejestracja: 28 wrz 2012, 16:37
Has thanked: 33 times
Been thanked: 4 times

Re: Cyclades

Post autor: radsliwa »

Czyli w danej rundzie można wykupić tylko trzy karty mitologicznych stworów a uzupełnia się je dopiero przy kolejnej, dobrze zrozumiałem?
Zapraszam na Facebooka:
Descent: Legendy Mroku

Kolekcja
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Cyclades

Post autor: donmakaron »

radsliwa pisze:Czyli w danej rundzie można wykupić tylko trzy karty mitologicznych stworów a uzupełnia się je dopiero przy kolejnej, dobrze zrozumiałem?
Dokładnie tak. Dla pewności zaznaczmy tylko, że w rundzie każdy z graczy ma swoją turę. Gdy wszyscy zrobią swoje, kończy się runda - zbieramy kasę, rozstawiamy nowe potwory i nową kolejność bogów.
Awatar użytkownika
radsliwa
Posty: 50
Rejestracja: 28 wrz 2012, 16:37
Has thanked: 33 times
Been thanked: 4 times

Re: Cyclades

Post autor: radsliwa »

donmakaron pisze:
radsliwa pisze:Czyli w danej rundzie można wykupić tylko trzy karty mitologicznych stworów a uzupełnia się je dopiero przy kolejnej, dobrze zrozumiałem?
Dokładnie tak. Dla pewności zaznaczmy tylko, że w rundzie każdy z graczy ma swoją turę. Gdy wszyscy zrobią swoje, kończy się runda - zbieramy kasę, rozstawiamy nowe potwory i nową kolejność bogów.

To już wiem. Miałem wątpliwości tylko w związku ze stworami. Grałem do tej pory w ten sposób, że każdego pobranego stwora natychmiast zastępowałem kolejnym i dochodziło do tego, że praktycznie nie kończyła się tura :P

Bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)
Zapraszam na Facebooka:
Descent: Legendy Mroku

Kolekcja
ODPOWIEDZ