Legendary: A Marvel Deck Building Game

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Ardel12 »

c08mk pisze: 25 sty 2021, 07:43
Ardel12 pisze: 24 sty 2021, 21:06 ...Pojawia się też jeden nowy keyword: Switcheroo X. Dający nam możliwość zagrania karty, odpalenia wszystkich efektów a następnie wymienieniu go na kartę z HQ o koszcie X(nasza karta idzie na dół decka bohaterów). ...
Niestety muszę Cię zmartwić ale źle grałeś. Kartę ze Switcheroo można albo zagrać dla jej efektów albo podmienić na kartę z HQ ale nie oba na raz.
Switcheroo ma za to dobrą właściwość gdy takich kart jest więcej w HQ i w hero decku. Można np. w jednej turze podmienić 3-kę na 4-kę, od razu 4-kę na 5-kę i nastęnie 5-kę na 6-kę. W ten sposób bardzo szybko można mieć drogie karty w ręce i jeżeli się ich więcej nie podmienia to można je od razu zagrać.
Racja, dzięki za poprawkę. Skonsulotwałem z żoną i napisałem tutaj źle, ale graliśmy poprawnie...(minęło parę tygodni od ogrania).
Szkoda, że sam keyword występuje tylko na kartach Wiewiórki i Jessica'i Jones, bo można by takie akcje odpalać co chwilę :D
Pierrnik
Posty: 118
Rejestracja: 20 cze 2017, 16:04
Has thanked: 5 times
Been thanked: 14 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Pierrnik »

Po dłuższej przerwie chciałbym wrócić do LM ale rozgrywając (najlepiej długa) kampanię. Czy możecie mi jakąś polecić? Mam wszystkie dodatki, które do tej pory wyszły.
kucyk
Posty: 160
Rejestracja: 17 gru 2013, 20:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 14 times
Been thanked: 15 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: kucyk »

Pierrnik pisze: 11 lut 2021, 22:19 Po dłuższej przerwie chciałbym wrócić do LM ale rozgrywając (najlepiej długa) kampanię. Czy możecie mi jakąś polecić? Mam wszystkie dodatki, które do tej pory wyszły.
Korzystam z tej kampanii
https://boardgamegeek.com/thread/122685 ... mpaign-v72

Jest na biezaco uzupelniana o dodatki - wiec majac wszystkie bedziesz sie swietnie bawil a przy okazji ograsz calosc.
Plusem tu jest fabularna zgodnosc - grupujesz bohaterow w zespoly i w ramach tych zespolow podejmujesz walke.
Jesli grasz solo to porazka oznacza smierc wszystkich bioracych w danym scenariuszu bohaterow i koniecznosc łatania dziur, robi sie wymagajaco i interesujaco, plus kolejne podejscie ma juz posmak zemsty :)

Bardzo duzo miejsca jest tu na wlasne reguly typu "jesli dana ekipa zrobi wszystkie swoje misje, to rekrutuje bohaterow z jakiejs jednej rozbitej ekipy".

Polecam - dla mnie to przy graniu solo najfajniejsza opcja.
arracan
Posty: 252
Rejestracja: 27 kwie 2015, 17:09
Has thanked: 22 times
Been thanked: 23 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: arracan »

Mi właśnie doszły w tamtym tygodniu 3 nowe dodatki, więc w weekend zabieram się za kampanię w końcu <3

Strasznie nie mogę się odczekać, jak w końcu przetestuję Spider-mana z bohaterami z PTTR, bo jest tam kilku, któych strasznie lubię, a kombosy też wyglądają na ciekawe.
MAM | CHCĘ

Piszę o grach na POPKULTUROWCY.PL <- ZAPRASZAM
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: c08mk »

Rykas pisze: 17 lis 2020, 10:57
c08mk pisze: 16 lis 2020, 21:24 Mały spoiler co do nowego dodatku "Realm of Kings". Karty są o 1mm za długie. Jeżeli ktoś dodatek ma to można się kontaktować z UD, a jak to rozwiążą to na razie nie wiadomo.
Rozumiem że też masz taki problem daj znać w jaki sposób zostanie on rozwiązany.
...
UpperDeck przysłał karty na zamianę. W praktyce jest prawie cały dodatek bez instrukcji i pudełka. Realm of Kings dostępny w sklepach też powinien już być w dobrym rozmiarze.
Rykas
Posty: 371
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Rykas »

Na bgg znalazłem link do alternatywnych grafik dla bohaterów z podstawki, żeby nie każda karta była taka sama. Czy jakiś spec, potrafiłby to dostosować do domowego wydruku, żebym mógł włożyć do koszulki i aby łatwiej było roroznic karty?

https://drive.google.com/folderview?id= ... 7M6TGui9ml
Awatar użytkownika
Thorin
Posty: 148
Rejestracja: 28 lis 2010, 19:59
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Been thanked: 2 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Thorin »

Posiadając kilka np.: 8-10 dodatków czy można je ze sobą mieszać dowolnie ??
Chodzi mi o to, czy gra się nie rozjeżdża tzn: czy nie jest tak, że mając tylko podstawkę karty bohaterów są spójne, łączą się ze sobą i dają jakieś tam kombo, a wybierając po jednym bohaterze z innego dodatku nic się nie klei i każdy bohater sobie rzepkę skrobi swoimi zdolnościami i nic mu nie wychodzi, albo na biedę to jakoś działa. A może po prostu trzeba wybrać np.: podstawkę albo duży dodatek jak Dark City i tylko z i tylko korzystać z puli bohaterów z tego dodatku, ewentualnie z jakiś małym dodatkiem??

Pytam, bo jak dal mnie w Dominion najlepiej grać każdym dużym dodatkiem podobno np: Dark Ages albo Złoty Wiek... Tak samo uważam z Ascension - duża podstawka + dedykowany dla mniej dodatek i starczy - wtedy jest najlepiej.
Baruk Khazad! Khazad ai-menu!
Own BGG, na sprzedaż
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: c08mk »

Karty z podstawki są uniwersalne. W większości chodzą dobrze z wszystkim. Z dodatkami jest różnie. Na pewno jeżeli się gra tylko dodatkiem to nie ma konfliktów i zdolności z danego dodatku dobrze kombią. Przy mieszaniu bywa różnie. Zdarzają jeszcze lepsze komba albo na odwrót nic nie wychodzi. Z tej perspektywy można sobie pozwolić na mieszanie dodatków jeżeli są z jednej drużny np. Cap miał bonusy za zagranych Avengers, czy mieszanie pod kolory/klasy dla odpalania umiejętności np. Wolverine często odpala się z Instinct.
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: donmakaron »

Niektóre specyficzne dodatki mieszają się gorzej, zwłaszcza te oparte o jakąś specyficzną mechanikę, jak np. Strażnicy Galaktyki. Ale ogólnie rzecz ujmując miesza się to dość dobrze, zazwyczaj nie ma problemu z brakującymi połączeniami nawet przy zupełnie losowym doborze. Powiedziałbym nawet, że dobierając bohaterów z tego samego zestawu, jest często nazbyt łatwo. Przynajmniej w grze na 4 osoby.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Ardel12 »

Trzeba też brać poprawkę na to, że część bohaterów jest po prostu słabsza i można spokojnie stworzyć drużynę patałachów. Jednakże póki stworzymy HQ z postaci z jednej drużyny lub/i koloru to zwykle wszystko będzie się całkiem nieźle łączyć. W sumie najgorzej wypadną wspomniani Strażnicy oraz New Mutants(dzień/noc w HQ).

Dla mnie granie losowymi postaciami jest świetną metodą odkrycia kolejnych synergii między róznymi postaciami i nauczenia się wykorzystywania gorszych postaci w najbardziej efektywny sposób.

Dodatki wprowadzają poza postaciami tonę przeciwników oraz Mastermindów i Schemów. Bez nich gra by się szybko przejadła. Dlatego kupować jak leci i grać!
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: c08mk »

Ardel12 pisze: 14 kwie 2021, 21:54 ...W sumie najgorzej wypadną wspomniani Strażnicy oraz New Mutants(dzień/noc w HQ). ...
O właśnie jak dla mnie Guardians są bardzo pomocni dzięki artefaktom i zbieraniu shardów, nawet jeżeli tylko jeden jest w talii. Z nowych to Guardainsów z ostatnich dodatków to faktycznie potrzebują więcej "swoich". A New Mutants właśnie są dla mnie mega uniwersalnym dodatkiem bo dzień/noc działa z każdą kartą jaka jest w HQ.
Dla mnie najbadziej "niezgranym" dodatkiem jest Deadpool przez 1/2 ataku. Słabo też wypada excessive violence. Venom jest drugi w kolejce ale tam już można lepiej zakombić niż te nieszczęsne 1/2 Deadpoola.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Ardel12 »

c08mk pisze: 14 kwie 2021, 23:10
Ardel12 pisze: 14 kwie 2021, 21:54 ...W sumie najgorzej wypadną wspomniani Strażnicy oraz New Mutants(dzień/noc w HQ). ...
O właśnie jak dla mnie Guardians są bardzo pomocni dzięki artefaktom i zbieraniu shardów, nawet jeżeli tylko jeden jest w talii. Z nowych to Guardainsów z ostatnich dodatków to faktycznie potrzebują więcej "swoich". A New Mutants właśnie są dla mnie mega uniwersalnym dodatkiem bo dzień/noc działa z każdą kartą jaka jest w HQ.
Dla mnie najbadziej "niezgranym" dodatkiem jest Deadpool przez 1/2 ataku. Słabo też wypada excessive violence. Venom jest drugi w kolejce ale tam już można lepiej zakombić niż te nieszczęsne 1/2 Deadpoola.
Całkowicie inne odczucia, podoba mi się :D Fakt strażnicy pojedynczo są w stanie dowieść shardy tylko część kart bazuje na ich spalaniu w celu otrzymania lepszych efektów, a o to ciężej. Jak artefakty to z dodatku Asgardczyków. Te wydają się dobrze komponować. Excessive violence jest łatwy w odpaleniu. Wystarczy spalić jeden atak dodatkowo i już, więc nie wiem czemu słabo wypada.
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: c08mk »

Ardel12 pisze: 15 kwie 2021, 09:29 ...Excessive violence jest łatwy w odpaleniu. Wystarczy spalić jeden atak dodatkowo i już, więc nie wiem czemu słabo wypada.
Często bonus z excessive jest dobry ale dostaje się go po fakcie. Przykład to excessive: draw card. Czyli zbierasz atak wydajesz jeden więcej i dociągasz kartę ... no i gdyby ta karta była dociągnięta wcześniej to można by z nią uzyskać więcej ataku i zaatakować np Masterminda a tak to w zasadzie nie wiele daje.
Kretilla
Posty: 150
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:43
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Kretilla »

Mam pytania odnośnie różnych dodatków do tej gry
1) które z nich, poza Marvel Studios Phase 1 i SpiderMan Homecoming mają kadry z filmów zamiast grafik?
2) czy dobrze mi się wydaje, że Phase 1 to takie same karty jak Core Set tylko właśnie z kadrami zamiast grafikami komiksowymi?
3) czy jest sens kupować Fear Itself, jeżeli nie mam Villains (które chyba na tę chwilę jest niedostępne)? Wiem, że można mieszać np. decki Hero i Allies, ale czy nie będzie mi brakować np. kart Madame Hydra albo Bindings do grania (bez Villains)?
4) może są jakieś inne pudełka, które mają jakieś zależności i nie warto ich kupować, jak się nie ma czegoś tam?
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: c08mk »

1. Aktualnie tylko Phase 1 i Homecoming mają screeny. W tym roku miał wyjść jeszcze jeden dodatek ze screenami.
2. Karty Hero są takie same. Większość innych kart też jest tylko przeróbką ze screenami. Ale jest 1-2 grupy Villain których nie ma gdzie indziej.
3. Pamiętam, że gdzieś były zasady dla Fear jak go używać bez podstawki Villains (prawdopodobnie w instrukcji tego dodatku).
Spoiler:
4. W zasadzie to każdy dodatek można włączyć do gry. Zależności raczej wynikają z interakcji (np. dodatki ze spider-friends, które bazują na kartach o koszcie 2, itp).
Edycja: karty innych Legendary nie mają małego czerwonego napisu MARVEL na rewersie. Można mieszać wszystko o ile ten szczegół komuś nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Ardel12 »

c08mk pisze: 15 kwie 2021, 12:21
Ardel12 pisze: 15 kwie 2021, 09:29 ...Excessive violence jest łatwy w odpaleniu. Wystarczy spalić jeden atak dodatkowo i już, więc nie wiem czemu słabo wypada.
Często bonus z excessive jest dobry ale dostaje się go po fakcie. Przykład to excessive: draw card. Czyli zbierasz atak wydajesz jeden więcej i dociągasz kartę ... no i gdyby ta karta była dociągnięta wcześniej to można by z nią uzyskać więcej ataku i zaatakować np Masterminda a tak to w zasadzie nie wiele daje.
Fakt, ale tutaj nie dyskutujemy nad tym czy sama umiejętnośc jest dobra, tylko jak dobrze łączy się ona z innymi. Równie dobrze ta jedna karta będzie brakującą rekrutacją do kupienia potrzebnej karty, atakiem do ubicia kolejnego wroga itd. Wszystko zależy od tego co dociągniemy i na czym nasz deck polega. Excessive violence odpala rózne efekty, które w sumie nie mają znaczenia czy sa odpalone przed czy po ataku. Masz chocby dociągnięcie dodatkowej karty do nowej ręki, czy zabicie karty z ręki/discarda. A im lepsze karty tym lepszy efekt. Dociąg w sumie jest średni/słaby, ale to jeden efekt z wielu.
c08mk pisze: 14 kwie 2021, 23:10 A New Mutants właśnie są dla mnie mega uniwersalnym dodatkiem bo dzień/noc działa z każdą kartą jaka jest w HQ.
Tutaj w sumie nie wiem czy dobrze zrozumiałeś keyword. Mówi on, że odpali się efekt, tylko jeśli w HQ masz przewagę kart parzystych nad nieparzystymi i vice versa. Daleki byłbym od stwierdzenia, że działa z każdą kartą. Taki Sunspot, którego każda karta wymaga Sunlight do działania jest moim zdaniem niegrywalny bez kart, które pozwolą nam ustawić HQ. To samo tyczy się Wolfsbane i Moonlight. Reszta New Mutants na szczęście nie bazuje tak mocno na tych słowach i są całkiem sensowni.
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: c08mk »

Ardel12 pisze: 16 kwie 2021, 10:27 ...
Tutaj w sumie nie wiem czy dobrze zrozumiałeś keyword. Mówi on, że odpali się efekt, tylko jeśli w HQ masz przewagę kart parzystych nad nieparzystymi i vice versa. Daleki byłbym od stwierdzenia, że działa z każdą kartą. Taki Sunspot, którego każda karta wymaga Sunlight do działania jest moim zdaniem niegrywalny bez kart, które pozwolą nam ustawić HQ. To samo tyczy się Wolfsbane i Moonlight. Reszta New Mutants na szczęście nie bazuje tak mocno na tych słowach i są całkiem sensowni.
Na tym polega uniwersalność Sunlight/Moonlight. Nie trzeba kart które będą ustawiać HQ. Można to robić kupując odpowiednie karty i zostawiając odpwiednie karty w HQ. Dlatego tak doskonale łączy się ze wszystkiem bo "mechanika" zakupu kart występuje w każdej rozgrywce.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Ardel12 »

c08mk pisze: 16 kwie 2021, 11:27
Ardel12 pisze: 16 kwie 2021, 10:27 ...
Tutaj w sumie nie wiem czy dobrze zrozumiałeś keyword. Mówi on, że odpali się efekt, tylko jeśli w HQ masz przewagę kart parzystych nad nieparzystymi i vice versa. Daleki byłbym od stwierdzenia, że działa z każdą kartą. Taki Sunspot, którego każda karta wymaga Sunlight do działania jest moim zdaniem niegrywalny bez kart, które pozwolą nam ustawić HQ. To samo tyczy się Wolfsbane i Moonlight. Reszta New Mutants na szczęście nie bazuje tak mocno na tych słowach i są całkiem sensowni.
Na tym polega uniwersalność Sunlight/Moonlight. Nie trzeba kart które będą ustawiać HQ. Można to robić kupując odpowiednie karty i zostawiając odpwiednie karty w HQ. Dlatego tak doskonale łączy się ze wszystkiem bo "mechanika" zakupu kart występuje w każdej rozgrywce.
To chyba mówimy o partiach solo. W więcej graczy nikt nie zostawi dobrych/potrzebnych kart z uwagi na gracza idącego w Sun/Moon Light. Nawet grając na full coop z żoną i starając się utrzymywać dany układ w HQ było nam ciężko grając samymi New Mutants(karty tzeba kupować, a czasem przez Scheme/zasady odrzucić z HQ). Łatwość integracji jest spora, ale wyciągnięcie benefitów znacząco trudniejsze od Excessive Violence. Co do benefitów z ich idących to już musielibyśmy porównywać postacie między sobą, a jak wiemy i pewnie wszyscy się zgadzamy to balans w LM bohaterów nie istnieje i w sumie nawet nie powinien istnieć. Dlaczego Thor miałby być równy z takim Punisherem czy Daredevilem.
Rykas
Posty: 371
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Rykas »

Nowy dodatek zapowiedziany
Obrazek
arracan
Posty: 252
Rejestracja: 27 kwie 2015, 17:09
Has thanked: 22 times
Been thanked: 23 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: arracan »

Widziałem już. Nie powiem, trochę jaranko bo Anihilacja jest super. Aaaaaleeee znowu F4, a chciałoby się nowe postaci jednak. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu i jakie nowe mechaniki się pojawią. Chociaż na grafice można dostrzec Focus i to się trochę taka powtórka z rozgrywki robi. Co myślicie?
MAM | CHCĘ

Piszę o grach na POPKULTUROWCY.PL <- ZAPRASZAM
Rykas
Posty: 371
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Rykas »

No właśnie gdy zapowiadali dodatki na 21 liczyłem że to będzie całkiem nowy skład f4 i fajnie zwiększy ilość tej drużyny. A tu narazie pokazali thing i silver surfer którzy już są, mam nadziej ze pozostała 3 będzie całkowicie nowymi bohaterami, a nie nową wersja tych których już mieliśmy w wcześniejszym zestawie f4.
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: c08mk »

Rykas pisze: 20 kwie 2021, 23:34 No właśnie gdy zapowiadali dodatki na 21 liczyłem że to będzie całkiem nowy skład f4 i fajnie zwiększy ilość tej drużyny. A tu narazie pokazali thing i silver surfer którzy już są, mam nadziej ze pozostała 3 będzie całkowicie nowymi bohaterami, a nie nową wersja tych których już mieliśmy w wcześniejszym zestawie f4.
Tyle, że Surfer ma karty z grupy Heralds, tak samo jak Thing jest z F4 United. To znaczy, że w zestawie może być np. Thing x5, Torch x5, Invisible x3 i Fantastic x1 i podobnie z zestawem Surfera. A Focus jest jednym z najlepszych keywordów. Bardzo miło że w końcu powróci ^^
Rykas
Posty: 371
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Rykas »

c08mk pisze: 21 kwie 2021, 01:10 Tyle, że Surfer ma karty z grupy Heralds, tak samo jak Thing jest z F4 United. To znaczy, że w zestawie może być np. Thing x5, Torch x5, Invisible x3 i Fantastic x1 i podobnie z zestawem Surfera. A Focus jest jednym z najlepszych keywordów. Bardzo miło że w końcu powróci ^^
Dziękuję za spostrzeżenie :) zobaczyłem grafikę i nie doczytałem że to grupy bohaterów. W takim razie bardzo fajnie się zapowiada, w szczególności heroldowie galactusa.
Hyperion
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2016, 09:15
Lokalizacja: Rio
Has thanked: 16 times
Been thanked: 6 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: Hyperion »

Możecie polecić jakiś fajny Insert?
arracan
Posty: 252
Rejestracja: 27 kwie 2015, 17:09
Has thanked: 22 times
Been thanked: 23 times

Re: Legendary: A Marvel Deck Building Game

Post autor: arracan »

Podpinam się pod pytanie chociaż nie tyle sam insert, co jakąś fajną skrzyneczka by mnie interesowała, chciałbym mieć wszystko w jednym miejscu. I pytanie - jakie skrzynie polecacie i ile kart da się wcisnąć?
MAM | CHCĘ

Piszę o grach na POPKULTUROWCY.PL <- ZAPRASZAM
ODPOWIEDZ