Fasolki czy ?

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
wriki1234
Posty: 59
Rejestracja: 21 gru 2012, 22:54

Fasolki czy ?

Post autor: wriki1234 »

Witam !

Tak tak jestem idiotą nie zaopatrzyłem się w Fasolki i uwaga najwredniejszą z najwredniejszych czyli Basilice. Co fajniejsze ;d co ciekawsze ;d (o łatwosc zasad sie nie pytam ;d bo w to bede gral raczej z synem zawsze jak z żoną kupuje jakas gre to najpierw pytam sie o zasady :) bo niestety szybko sie zniecheca) A więc poprostu co fajniejsze :)

PS
Tak wiem robie troche tematow ale nie na darmo bo juz skladam sobie zestaw mam Linie Lotnicze Europa, Neuroshime Hex i ostatni to bedzie albo fasolki albo basilica
Fuck the world, Im panda.
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: Fasolki czy ?

Post autor: WRS »

wriki1234 pisze:Witam !

Tak tak jestem idiotą nie zaopatrzyłem się w Fasolki i uwaga najwredniejszą z najwredniejszych czyli Basilice. Co fajniejsze ;d co ciekawsze ;d (o łatwosc zasad sie nie pytam ;d bo w to bede gral raczej z synem
Fasolki są od trzech osób. A dobrze się gra w 4-5.
Dodatek pozwala pograć, ale to jest wariant dla maniaków Fasolek, a nie dla osób, które lubią grać we dwójkę.

Dla syna Basilici nie kupuj. Zagrajcie w coś przyjemniejszego... :twisted:
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
ODPOWIEDZ