World of Tanks

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5235
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 1842 times
Kontakt:

Re: World of Tanks

Post autor: Gambit »

Nadjechał dodatek, World of Tanks wróciło na stół. Jak zadziałało?
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
Trampon
Posty: 359
Rejestracja: 26 mar 2012, 13:44
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: World of Tanks

Post autor: Trampon »

Ktoś jeszcze miał okazję zagrać z tym dodatkiem? Noszę się z kupnem, bo sama podstawka jest prawie niegrywalna (choć ją ostatnio z juniorem odkopaliśmy i zagraliśmy partyjkę, w czym niemały udział miała recka Gambita - dzięki).
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
Awatar użytkownika
sewhoe
Posty: 343
Rejestracja: 20 lis 2012, 13:21
Lokalizacja: Sanok
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: World of Tanks

Post autor: sewhoe »

Trampon pisze:Ktoś jeszcze miał okazję zagrać z tym dodatkiem? Noszę się z kupnem, bo sama podstawka jest prawie niegrywalna (choć ją ostatnio z juniorem odkopaliśmy i zagraliśmy partyjkę, w czym niemały udział miała recka Gambita - dzięki).
Skoro według Ciebie podstawka jest prawie niegrywalna, to wstrzymałbym się z tymi podziękowaniami za reckę Gambita ;)
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5235
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 1842 times
Kontakt:

Re: World of Tanks

Post autor: Gambit »

sewhoe pisze:
Trampon pisze:Ktoś jeszcze miał okazję zagrać z tym dodatkiem? Noszę się z kupnem, bo sama podstawka jest prawie niegrywalna (choć ją ostatnio z juniorem odkopaliśmy i zagraliśmy partyjkę, w czym niemały udział miała recka Gambita - dzięki).
Skoro według Ciebie podstawka jest prawie niegrywalna, to wstrzymałbym się z tymi podziękowaniami za reckę Gambita ;)
Też się tak zastanawiałem, jaki wydźwięk mają te podziękowania :) "Dzięki kurna, że przez ciebie znowu musiałem grać w WoT...wieeelkie dzięki :/"
Awatar użytkownika
Trampon
Posty: 359
Rejestracja: 26 mar 2012, 13:44
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: World of Tanks

Post autor: Trampon »

Przed opublikowaniem następnego postu dam go do testowego przeczytania 5 niezależnym od siebie osobom, o różnej płci, wieku, kolorze skóry i preferencjach seksualnych aby upewnić się czy moje intencje są właściwie odczytane. Bo chyba mam z tym problem. A było to tak: junior zobaczył ze jest ten dodatek i coś tam zaczął marudzić o kupnie. Podejrzewałem ze bardziej niż o granie chodzi o "manie" wiec powiedziałem - Hola, junior, gra od zeszłego Dnia Juniora kurzy się w szufladzie wiec najpierw zobaczmy o co kaman w tym dodatku. Obejrzałem Twoją reckę, odkurzylem zasady do podstawki i zagralismy. I stwierdziłem ze może warto dać tej grze jeszcze szansę, inwestując w dodatek. Tak więc moje "dzieki" było szczere bo recka mi się podobała, a co tam wyczytaliscie z mojego postu to już Wasza sprawa ;-)

Edit: literówki
"W świecie kolekcjonerów nader często dochodzi do zbrodni. Kolekcjonerzy to szaleńcy albo fanatycy na granicy szaleństwa, zaślepieni żądzą posiadania zdolni są do najgorszych przestępstw".
E. Niziurski, Nowe Przygody Marka Piegusa.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5235
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 1842 times
Kontakt:

Re: World of Tanks

Post autor: Gambit »

Trampon pisze:Przed opublikowaniem następnego postu dam go do testowego przeczytania 5 niezależnym od siebie osobom, o różnej płci, wieku, kolorze skóry i preferencjach seksualnych aby upewnić się czy moje intencje są właściwie odczytane.
Pamiętaj, żeby powtórzyć to przynajmniej w trzy różne dni tygodnia, bo inaczej nie zadziała. Dla pewności, za każdym razem, możesz jeszcze poświęcić czarnego koguta :)
A dodatek naprawdę mocno boostuje podstawkę. Gracz przestaje czuć się skrępowany dziwnymi zasadami. W końcu można poszaleć tymi czołgami.
Fegat
Posty: 837
Rejestracja: 23 lut 2015, 08:22
Lokalizacja: Zabrze
Been thanked: 1 time

Re: World of Tanks

Post autor: Fegat »

Gambit leci do mnie podstawka + dodatek. Jak gra będzie słaba to Cię uduszę ;)
www.przystole.org <<=== Ameri, ameri i więcej ameri! :D
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5235
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 1842 times
Kontakt:

Re: World of Tanks

Post autor: Gambit »

Fegat pisze:Gambit leci do mnie podstawka + dodatek. Jak gra będzie słaba to Cię uduszę ;)
Nie wiesz gdzie mieszkam :P Jestem bezpieczny HAHAHAHAHAHA!!!111oneeleven
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: World of Tanks

Post autor: Maxxx76 »

Sfrustrowani posiadacze WoT Cię w końcu odnajdą :-)
Fegat
Posty: 837
Rejestracja: 23 lut 2015, 08:22
Lokalizacja: Zabrze
Been thanked: 1 time

Re: World of Tanks

Post autor: Fegat »

Rozegrałem kilka partii podstawki, mocno bez szału. Gdybym dał za tą grę 90 zł to chyba bym się popłakał :lol:
Kolejne partie będą z dodatkiem, zobaczymy jak będzie wyglądać gra.

ps. grana we 2 osoby


@edit, dodatek ratuje grę! Albo nie tyle dodatek co zasada tylnej straży :D
www.przystole.org <<=== Ameri, ameri i więcej ameri! :D
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: World of Tanks

Post autor: wajdzik83 »

Witam szanowne grono planszówkowe ;)

Mam pytanie odnośnie gry WOT :) Czy ktoś z Was kupował może grę lub dodatek dla samej gry, a nie dla kodu który można wykorzystać online ? i tutaj pojawia się moja prośba, jeżeli komuś z Was kod byłby zbędny to bardzo chętnie takowy przygarnę :)

z góry dziękuję ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
xbor
Posty: 244
Rejestracja: 12 gru 2010, 10:25
Lokalizacja: Katowice

Re: World of Tanks

Post autor: xbor »

Mam niemiecka wersje WoT, jaki dodatek dodatek "naprawia" grę, co muszę kupić?
ODPOWIEDZ