Mage Knight - pytanie o nową kampanię

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.

Mage Knight + Heroclix

Czas głosowania minął 03 sty 2015, 12:46

Świetny pomysł
2
33%
Może bym zagrał
0
Brak głosów
Zdecydowanie nie
4
67%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Vermin83
Posty: 796
Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:42
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 11 times

Mage Knight - pytanie o nową kampanię

Post autor: Vermin83 »

Uwaga, mam ważne pytanie do graczy Mage Knight. Szczególnie tych, którzy zapoznali się z moją kampanią Łzy Zapomnianych. Czy bylibyście zainteresowani zagraniem w kampanię do MK połączonego z mapami i figurkami z Mage Knight Heroclix i wersją 2.0. Mowa o wykorzystaniu tych komponentów do wskazania kluczowych postaci, walki lub obrony albo negocjacji z nimi, faktycznego zwiedzania podziemi czy danych elementów map (Wioska, miasto, itd.) możliwość toczenia mini-bitew (przedsmak tego zapodałem w 4 scenariuszu Łez Zapomnianych).

Zatem zapodaję ankietę (czas jej trwania to 20 dni) aby poznać wasze zdanie. Nie chce inwestować kasy w ciemno, bo to nie tani zakup, a mam już na papierze kilka pomysłów jak to zgrabnie połączyć. Jednak wolę znać wasze zdanie, jako graczy, czy w ogóle byście chcieli aby coś takiego powstało.

Jeśli macie jakieś pomysły to jestem otwarty na sugestie.
Awatar użytkownika
poooq
Posty: 1238
Rejestracja: 28 lut 2009, 22:04
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Has thanked: 134 times
Been thanked: 59 times

Re: Mage Knight - pytanie o nową kampanię

Post autor: poooq »

Nie idź w tę stronę, taki ruch zawęzi znacznie grupę odbiorców. Jak już to jakieś elementy do samodzielnego druku, ale i z tym nie można przesadzić.
Po co piać, gdy można grać?
Odkrycie roku 2019: nie każdego interesuje moje zdanie.
Awatar użytkownika
premek
Posty: 362
Rejestracja: 05 lis 2012, 14:23
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Mage Knight - pytanie o nową kampanię

Post autor: premek »

Vermin83 pisze:Uwaga, mam ważne pytanie do graczy Mage Knight. Szczególnie tych, którzy zapoznali się z moją kampanią Łzy Zapomnianych. Czy bylibyście zainteresowani zagraniem w kampanię do MK połączonego z mapami i figurkami z Mage Knight Heroclix i wersją 2.0. Mowa o wykorzystaniu tych komponentów do wskazania kluczowych postaci, walki lub obrony albo negocjacji z nimi, faktycznego zwiedzania podziemi czy danych elementów map (Wioska, miasto, itd.) możliwość toczenia mini-bitew (przedsmak tego zapodałem w 4 scenariuszu Łez Zapomnianych).

Zatem zapodaję ankietę (czas jej trwania to 20 dni) aby poznać wasze zdanie. Nie chce inwestować kasy w ciemno, bo to nie tani zakup, a mam już na papierze kilka pomysłów jak to zgrabnie połączyć. Jednak wolę znać wasze zdanie, jako graczy, czy w ogóle byście chcieli aby coś takiego powstało.

Jeśli macie jakieś pomysły to jestem otwarty na sugestie.
A co z kampanią wykorzystującą LL ? Czekasz na polskie wydanie czy jednak będzie kampania wcześniej ?

Ja osobiście preferowałbym kampanię z LL niż z Heroclixem.

pozdrawiam
Przemek
Awatar użytkownika
Vermin83
Posty: 796
Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:42
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 11 times

Re: Mage Knight - pytanie o nową kampanię

Post autor: Vermin83 »

Obiecałem i sobie i wydawcy, czyli Lacercie, że poczekam na polskie wydanie LL. Taki mini protest na to jak względem polskich graczy zachowało się wydawnictwo WizKids. Mówiłem o tym w podcaście dla Board Times (tym ostatnim) i wszystko wyjaśniłem.
Awatar użytkownika
premek
Posty: 362
Rejestracja: 05 lis 2012, 14:23
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Mage Knight - pytanie o nową kampanię

Post autor: premek »

Dzięki za wyjaśnienie, przesłucham w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
Vermin83
Posty: 796
Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:42
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 11 times

Re: Mage Knight - pytanie o nową kampanię

Post autor: Vermin83 »

Głosów jak na lekarstwo (więc mało ludzi gra w MK), ale widać ze wolicie nie łączyć obu wersji tej gry. Zatem na razie pozostanę przy tym co serwuje sam MK, a potem może coś sam dla siebie wymyślę z podstawką Heroclix
ODPOWIEDZ