Card Hunter [Steam]

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
Wothan
Posty: 525
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:11
Lokalizacja: Mazury
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Card Hunter [Steam]

Post autor: Wothan »

Na Steam'ie znalazłem fajna gierkę "Card Hunter" - to elektroniczna wersja planszówki w klimacie fantasy, w której prowadzisz grupę 3 bohaterów i toczysz walki (za pomocą kart) w różnych questach. Nasi bohaterowie posiadają karty pozwalające na ruch, atak lub czarowanie w zależności od przedmiotów jakie posiadają - musze przyznać, że to ciekawa mechanika. Gra posiada tryb kampanii, co-op'a i multiplayera (nie testowałem jeszcze). Bardzo przyjemna grafika i dużo możliwości wynikających z różnych klas postaci i przedmiotów. Jeśli miałbym to do czegoś porównać to okresliłbym to mixem Mage Knight'a i Descenta - czyżby gra bliska ideału? :)

http://store.steampowered.com/app/293260/?l=polish
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Card Hunter [Steam]

Post autor: Retro »

Gra jest jak najbardziej w porządku, już od dłuższego czasu na rynku http://www.cardhunter.com/ niestety jest nastawiona na inwestowanie w pizzę ;) (czyli mikropłatności). Poza tym faktycznie jest bardzo ciekawa pod względem mechaniki i wizualnie atrakcyjna.
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Darboh
Posty: 859
Rejestracja: 18 wrz 2012, 09:15
Has thanked: 32 times
Been thanked: 19 times

Re: Card Hunter [Steam]

Post autor: Darboh »

Gra od jakiegoś czasu funkcjonuje onlineowo
www.cardhunter.com

Przyznaje - wymiata :)
Awatar użytkownika
Blacksad
Posty: 284
Rejestracja: 14 lut 2014, 01:02
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 35 times
Been thanked: 9 times

Re: Card Hunter [Steam]

Post autor: Blacksad »

Jakieś 2 lata temu się w tę grę wciągnąłem, przeszedłem chyba połowę mapy, gdzieś utknąłem i przestałem się w to bawić bo była jak narkotyk :) ale przyznaję, że graficznie i mechanicznie fajnie rozwiązana, poza faktem, że wraz z rozwojem swoich postaci miałeś pierdyliard rzeczy w swoim ekwipunku, co przekładało się na mozolne dobieranie kart - w pewnym momencie dłużej to trwało niż sama walka. Ale gra warta polecenia :)
ODPOWIEDZ