Blood Rage - pytania i wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
syd3r
Posty: 164
Rejestracja: 16 gru 2012, 11:28
Lokalizacja: Nidzica

Re: Blood Rage

Post autor: syd3r »

Marcin93 pisze:2. Czy jest jakieś sensowne wyjaśnienie rozpatrywania kolejności kart w trakcie bitew ? Bo w wielu przypadkach ma to duże znaczenie
Na początku: anulowanie umiejętności kart (Prymat Thora) ma pierwszeństwo przed odrzuceniem kart (Straż Heimdalla).

Potem rozpatruje się wszystkie pozostałe karty. Jeśli karty mają podobny efekt, to rozpatruje się je zgodnie z ruchem wskazówek zegara, zaczynając od gracza, który wywołał Plądrowanie.
Awatar użytkownika
grabol
Posty: 439
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 29 times
Been thanked: 43 times

Re: Blood Rage

Post autor: grabol »

Mam kilka pytań o działanie kart, o które spieraliśmy się podczas ostatniej rozgrywki. Proszę o rozwianie wątpliwości!

Oczy Heimdalla - możesz zagrać kartę po odkryciu wszystkich kart w trakcie bitwy. Czy można zagrać dwie takie karty, jedna po drugiej.

Straż Heimdalla - odrzuć wszystkie zagrane karty. Czy oznacza to także anulowanie efektów tych kart. Konkretna sytuacja, przeciwnik zagrywa Zdradę Lokiego, czy po jej odrzuceniu, jej efekt obowiazuje, tzn otrzymuje punkty chwały za przegranie bitwy?

Wyzwnie Tyra - zapłać, by splądrować, już splądrowaną prowincję. Czy nagroda z odwróconego żetonu po pierwszym plądrowaniu, należ się także zwycięzcy drugiego plądrowania?

Z góry dzięki za odpowiedź!
Awatar użytkownika
syd3r
Posty: 164
Rejestracja: 16 gru 2012, 11:28
Lokalizacja: Nidzica

Re: Blood Rage

Post autor: syd3r »

grabol pisze:Oczy Heimdalla - możesz zagrać kartę po odkryciu wszystkich kart w trakcie bitwy. Czy można zagrać dwie takie karty, jedna po drugiej.
Można zagrać dwie. Można nawet więcej niż dwie. Może je wszystkie zagrywać jeden gracz, albo mogą być zagrane przez kilku różnych graczy.
grabol pisze:Straż Heimdalla - odrzuć wszystkie zagrane karty. Czy oznacza to także anulowanie efektów tych kart. Konkretna sytuacja, przeciwnik zagrywa Zdradę Lokiego, czy po jej odrzuceniu, jej efekt obowiazuje, tzn otrzymuje punkty chwały za przegranie bitwy?
Karty zostają odrzucone i ich efekty nie są rozpatrywane. Zdrada Lokiego znika bez śladu.

Na wypadek przyszłych wątpliwości dodam, że karty zaczynają działać w następującej kolejności:
1. Prymat Thora (anuluje tekst innych odkrytych kart zanim one zadziałają)
2. Straż Heimdalla (jeśli nie został anulowany przez Prymat Thora to odrzuca wszystkie karty zanim zadziałają)
3. wszystkie pozostałe karty (jeśli nie zostały anulowane albo odrzucone). Jeśli karty są tego samego typu i kolejność rozpatrywania ma znaczenie, to rozpatruje się je po jednej, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, zaczynając od plądrującego gracza.
grabol pisze:Wyzwnie Tyra - zapłać, by splądrować, już splądrowaną prowincję. Czy nagroda z odwróconego żetonu po pierwszym plądrowaniu, należ się także zwycięzcy drugiego plądrowania?
Tak, nagroda się należy.
Komimasa
Posty: 151
Rejestracja: 26 lis 2012, 11:09
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Blood Rage

Post autor: Komimasa »

Według mnie to niektórzy szukają dziury w całym z tymi interpretacjami. Imo tłumacz po prostu mógł być graczem, dla którego większość Waszych niepewności wydała się intuicyjna (jak nie jedna osoba pisała) a to, co jest intuicyjne najczęściej się pomija. Mnie tam nawet to nie dziwi, bo z tego co czytam, tekst angielskiej instrukcji, to jest napisany za przeproszeniem jak dla debila - coś jest oczywiste, ale i tak trzeba o tym napisać. Oczywiście są też karty, gdzie faktycznie mogły pojawić się nieścisłości jak z tym zabieraniem kart (klasyczny błąd z liczbą pojedynczą zamiast mnogiej) ale już np to z Ragnarokiem, to jest tam jak wół napisane, jak zresztą ktoś już wspomniał.
O co mi chodzi. Po prostu zrobiło się takie czepianie tego tłumaczenia na siłę i wyszukiwanie, gdzie by tu jeszcze można coś błędnie zinterpretować i to wytknąć. Bo w 85% przypadków, to co piszecie jest intuicyjne tak po prostu. W angielskiej jest dokładniej, bo po prostu tam ludziom trzeba jak krowie na rowie, widać tłumacz polski miał o naszych rodakach lepsze mniemanie. Osobiście też bym przełożył jak krowie na rowie, skoro taki jest oryginał (choćby dla świętego spokoju, poza tym ludzie miewają różne przedziwne pomysły), ale nazywanie to wszystko błędami, no to jest gruba przesada. Tak jakby ktoś specjalnie chciał pokazać, jak to Portal znów miał wręcz rażące błędy w pierwszym wydaniu.

No to tyle mojego wywodu w tej sprawie, teraz pytanie, klasyczne w wypadku zmniejszenia kosztu. Mamy kartę, gdzie koszt rozwinięć zostaje zmniejszony o jeden. Czy w takim razie rozwinięcia za 1 wystawiamy za darmo? Niby mamy "zmniejszone" a więc minimalnie powinno się zapłacić jeden szału (jak jest choćby z kapłanami w Cykladach) ale z kolei w Kemecie, kafle za jeden brało się potem za friko.
Wydaje mi się, że takie rozwinięcia za darmo to byłby za mocny bust, ale pewien tego nie jestem i będę wdzięczny za rozwianie wątpliwości.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4041
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Blood Rage

Post autor: AkitaInu »

Komimasa pisze:Według mnie to niektórzy szukają dziury w całym z tymi interpretacjami. Imo tłumacz po prostu mógł być graczem, dla którego większość Waszych niepewności wydała się intuicyjna (jak nie jedna osoba pisała) a to, co jest intuicyjne najczęściej się pomija. Mnie tam nawet to nie dziwi, bo z tego co czytam, tekst angielskiej instrukcji, to jest napisany za przeproszeniem jak dla debila - coś jest oczywiste, ale i tak trzeba o tym napisać. Oczywiście są też karty, gdzie faktycznie mogły pojawić się nieścisłości jak z tym zabieraniem kart (klasyczny błąd z liczbą pojedynczą zamiast mnogiej) ale już np to z Ragnarokiem, to jest tam jak wół napisane, jak zresztą ktoś już wspomniał.
O co mi chodzi. Po prostu zrobiło się takie czepianie tego tłumaczenia na siłę i wyszukiwanie, gdzie by tu jeszcze można coś błędnie zinterpretować i to wytknąć. Bo w 85% przypadków, to co piszecie jest intuicyjne tak po prostu. W angielskiej jest dokładniej, bo po prostu tam ludziom trzeba jak krowie na rowie, widać tłumacz polski miał o naszych rodakach lepsze mniemanie. Osobiście też bym przełożył jak krowie na rowie, skoro taki jest oryginał (choćby dla świętego spokoju, poza tym ludzie miewają różne przedziwne pomysły), ale nazywanie to wszystko błędami, no to jest gruba przesada. Tak jakby ktoś specjalnie chciał pokazać, jak to Portal znów miał wręcz rażące błędy w pierwszym wydaniu.

No to tyle mojego wywodu w tej sprawie, teraz pytanie, klasyczne w wypadku zmniejszenia kosztu. Mamy kartę, gdzie koszt rozwinięć zostaje zmniejszony o jeden. Czy w takim razie rozwinięcia za 1 wystawiamy za darmo? Niby mamy "zmniejszone" a więc minimalnie powinno się zapłacić jeden szału (jak jest choćby z kapłanami w Cykladach) ale z kolei w Kemecie, kafle za jeden brało się potem za friko.
Wydaje mi się, że takie rozwinięcia za darmo to byłby za mocny bust, ale pewien tego nie jestem i będę wdzięczny za rozwianie wątpliwości.
Jeżeli masz zniżkę to te za 1 bierzesz za darmo. Nie ma nic napisane że jest minimalny koszt 1 rage za ulepszenia :)
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

Komimasa pisze:O co mi chodzi. Po prostu zrobiło się takie czepianie tego tłumaczenia na siłę i wyszukiwanie, gdzie by tu jeszcze można coś błędnie zinterpretować i to wytknąć. Bo w 85% przypadków, to co piszecie jest intuicyjne tak po prostu. W angielskiej jest dokładniej, bo po prostu tam ludziom trzeba jak krowie na rowie, widać tłumacz polski miał o naszych rodakach lepsze mniemanie.
Zadaniem tłumacza nie jest zmienianie instrukcji/kart, bo coś wydaje mu się na tyle oczywiste, że można to pominąć, tylko przetłumaczenie jej tak rzetelnie, jak to możliwe (nawet jeżeli ucierpi na tym estetyka zdania). Pojęcie intuicyjności jest względne i przez to złudne- dla wprawnego gracza wiele rzeczy będzie oczywistych, będą one natomiast zagadką dla gracza "niedzielnego". Napisanie dobrej instrukcji, to prawdziwa sztuka i akurat ta z BR jest moim zdaniem na wysokim poziomie. Najprawdopodobniej tłumacz wprowadził te subtelne zmiany w polskiej wersji przypadkowo bo umyślne ich wprowadzanie byłoby głupotą.
Portal jest świetnym wydawnictwem, którego poziom gier jest bardzo wysoki i stale rośnie. Niemniej jednak instrukcje i drobne niedociągnięcia są w dalszym ciągu ich piętą achillesową.
AkitaInu pisze:
Komimasa pisze:No to tyle mojego wywodu w tej sprawie, teraz pytanie, klasyczne w wypadku zmniejszenia kosztu. Mamy kartę, gdzie koszt rozwinięć zostaje zmniejszony o jeden. Czy w takim razie rozwinięcia za 1 wystawiamy za darmo? Niby mamy "zmniejszone" a więc minimalnie powinno się zapłacić jeden szału (jak jest choćby z kapłanami w Cykladach) ale z kolei w Kemecie, kafle za jeden brało się potem za friko.
Wydaje mi się, że takie rozwinięcia za darmo to byłby za mocny bust, ale pewien tego nie jestem i będę wdzięczny za rozwianie wątpliwości.
Jeżeli masz zniżkę to te za 1 bierzesz za darmo. Nie ma nic napisane że jest minimalny koszt 1 rage za ulepszenia :)
Hmm, dość intuicyjne, a jednak przydałoby się, aby zaznaczyć to w instrukcji. :P
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
grabol
Posty: 439
Rejestracja: 09 lut 2013, 21:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 29 times
Been thanked: 43 times

Re: Blood Rage

Post autor: grabol »

Nie chce wychodzić na kolejnego narzekacza ale...

Jeżeli grasz z dwoma prawnikami, masz ograniczony czas, różnice na podium są 2-3 punktowe, to poświęcenie godziny podczas gry na spory o to jak zinterpretować działanie karty albo jak rozumieć wydawałoby się "intuicyjną" instrukcję, jest delikatnie mówiąc męczące i denerwujące. Zdecydowanie wolę znaleźć odpowiedź na pytanie w instrukcji lub w oficjalnym FAQ, niż wertować forumowy wątek z zasadami (swoją drogą niezwykle pomocny).

Krytyka na forum nie służy w mojej opinii niszczeniu renomy wydawnictwa, tylko wywarciu pewnej presji, aby poprawili jakość przy kolejnym wydaniu.
wirusman
Posty: 1972
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 83 times
Been thanked: 28 times

Re: Blood Rage

Post autor: wirusman »

grabol pisze:Nie chce wychodzić na kolejnego narzekacza ale...

Jeżeli grasz z dwoma prawnikami, masz ograniczony czas, różnice na podium są 2-3 punktowe, to poświęcenie godziny podczas gry na spory o to jak zinterpretować działanie karty albo jak rozumieć wydawałoby się "intuicyjną" instrukcję, jest delikatnie mówiąc męczące i denerwujące. Zdecydowanie wolę znaleźć odpowiedź na pytanie w instrukcji lub w oficjalnym FAQ, niż wertować forumowy wątek z zasadami (swoją drogą niezwykle pomocny).

Krytyka na forum nie służy w mojej opinii niszczeniu renomy wydawnictwa, tylko wywarciu pewnej presji, aby poprawili jakość przy kolejnym wydaniu.

I tu też chwalą się że są prawnikami? :shock:
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Blood Rage

Post autor: ariser »

grabol pisze: Jeżeli grasz z dwoma prawnikami, masz ograniczony czas, różnice na podium są 2-3 punktowe, to poświęcenie godziny podczas gry na spory o to jak zinterpretować działanie karty albo jak rozumieć wydawałoby się "intuicyjną" instrukcję, jest delikatnie mówiąc męczące i denerwujące.
Naprawdę chyba czas na krok w tył i trochę luzu. Planszówki/gry/hobby to ma być odstresowanie i relaks, a nie sala sądowa. Z taką ekipą grać to się można załamać. Jak nie możecie dojść do konsensusu w znaczeniu kart to, zamiast się wielce głowić godzinami, po prostu ustalić jedną wersję i jej się trzymać (przynajmniej tego wieczora). Rozumiem chęć grania idealnie wg zasad, ale jeśli macie tendencje do nadinterpretacji to więcej czasu przeznaczycie na rozkminę niż na granie.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
grucha
Posty: 362
Rejestracja: 08 paź 2006, 08:18
Lokalizacja: Szamotuły, k/Poznania
Has thanked: 14 times
Been thanked: 5 times

Re: Blood Rage

Post autor: grucha »

Czy mając w prowincji jarla i mountain gianta, dostaje podwójny bonus z karty Lord of spears ?
Pochodzenie człowieka od małpy jest prywatną sprawą każdego z nas.
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Blood Rage

Post autor: ariser »

"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Maslet
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:03

Re: Blood Rage

Post autor: Maslet »

przewaliłem całość i jedno pytanie:

po rozwinięciu wojownika o treści "każdy wojownik siła 2" każdego kolejnego wojownika najeżdżam za 1 czy już 2 punkty szału?
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

Maslet pisze:przewaliłem całość i jedno pytanie:

po rozwinięciu wojownika o treści "każdy wojownik siła 2" każdego kolejnego wojownika najeżdżam za 1 czy już 2 punkty szału?
Za jeden- tak przynajmniej zawsze grałem. Ale w sumie dobre pytanie. W instrukcji jest iedynie info, że koszt najazdu równa się siłę jednostki. Trzeba rzucić okiem na bgg.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2016, 21:03 przez Bary, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Maslet
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:03

Re: Blood Rage

Post autor: Maslet »

Bary pisze:
Maslet pisze:przewaliłem całość i jedno pytanie:

po rozwinięciu wojownika o treści "każdy wojownik siła 2" każdego kolejnego wojownika najeżdżam za 1 czy już 2 punkty szału?
Za jeden- tak przynajmniej zawsze grałem. Ale w sumie dobre pytanie. W instrukcji jest iedynie info, że koszt najazdu równa się siłę jednostki. Trzeba rzucić okiem do FAQ.

w FAQ nic nie ma. Właśnie też zawsze tak grałem, lecz kumpel który znacznie znacznie znacznie dłużej w to grał (ja zacząłem od wersji PL on już cisnął po KS) ... no i kwas ;)
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

Maslet pisze:
Bary pisze:
Maslet pisze:przewaliłem całość i jedno pytanie:

po rozwinięciu wojownika o treści "każdy wojownik siła 2" każdego kolejnego wojownika najeżdżam za 1 czy już 2 punkty szału?
Za jeden- tak przynajmniej zawsze grałem. Ale w sumie dobre pytanie. W instrukcji jest iedynie info, że koszt najazdu równa się siłę jednostki. Trzeba rzucić okiem do FAQ.

w FAQ nic nie ma. Właśnie też zawsze tak grałem, lecz kumpel który znacznie znacznie znacznie dłużej w to grał (ja zacząłem od wersji PL on już cisnął po KS) ... no i kwas ;)
Właśnie też sprawdziłem i zmodyfikowalem lekko post. ;)
Edit. Na bgg twierdzą, że koszt najazdu także wzrasta, co w sumie ma sens, więc grałem źle. [emoji14]
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Maslet
Posty: 11
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:03

Re: Blood Rage

Post autor: Maslet »

Edit. Na bgg twierdzą, że koszt najazdu także wzrasta, co w sumie ma sens, więc grałem źle. [emoji14][/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=OXlZ6edCHqI
Arroo
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2015, 12:19

Re: Blood Rage

Post autor: Arroo »

Plądruje prowincję Mountain Giantem oraz Jarlem, mam zagrane ulepszenie jarla Pan Młotów (po udanym plądrowaniu możesz przesunać jarla do sąsiedniej prowincji). Czy mogę przesunać giganta do innej prowincji, a jarla do innej? Czy oboje muszą iść w tym samym kierunku?
Awatar użytkownika
syd3r
Posty: 164
Rejestracja: 16 gru 2012, 11:28
Lokalizacja: Nidzica

Re: Blood Rage

Post autor: syd3r »

Arroo pisze:Plądruje prowincję Mountain Giantem oraz Jarlem, mam zagrane ulepszenie jarla Pan Młotów (po udanym plądrowaniu możesz przesunać jarla do sąsiedniej prowincji). Czy mogę przesunać giganta do innej prowincji, a jarla do innej? Czy oboje muszą iść w tym samym kierunku?
Możesz przenieść każdego do innej prowincji.
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Blood Rage

Post autor: Bardok »

Kilka rozważań:

1. Czy jeżeli klan A Plądruje prowincje, a dołącza się klan B i to klan B wygrywa walkę to czy odsłaniany jest kafelek prowincji i klan B dostaje nagrodę, czy jednak jedynie Plądrujący, czyli klan A może?

2. Jeżeli niszczona Ragnarokiem prowincja ma na fiordach statek, to on też zostaje zniszczony?

3. Czy statek liczy się do Questu o kontrolowanie regionu, jeżeli tylko on tam stoi?

Dzięki z góry za uświadomienie ;)
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Blood Rage

Post autor: ariser »

1. Tylko A (bo on rozpoczął plądrowanie).

2. Tak.

3. Tak.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Blood Rage

Post autor: Bardok »

Dzięki!
Jedynie źle co gralismy to z tym Plądrowaniem - po prostu dawaliśmy nagrodę temu co wygrał walkę. Sporo to zmienia ;)
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4041
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Blood Rage

Post autor: AkitaInu »

Bardok pisze:Kilka rozważań:

1. Czy jeżeli klan A Plądruje prowincje, a dołącza się klan B i to klan B wygrywa walkę to czy odsłaniany jest kafelek prowincji i klan B dostaje nagrodę, czy jednak jedynie Plądrujący, czyli klan A może?

2. Jeżeli niszczona Ragnarokiem prowincja ma na fiordach statek, to on też zostaje zniszczony?

3. Czy statek liczy się do Questu o kontrolowanie regionu, jeżeli tylko on tam stoi?

Dzięki z góry za uświadomienie ;)
Z jedną poprawką, nic nie odsłaniamy, wszystko jest widoczne od początku :)
Awatar użytkownika
Bardok
Posty: 607
Rejestracja: 23 mar 2010, 18:42
Has thanked: 40 times
Been thanked: 111 times

Re: Blood Rage

Post autor: Bardok »

A widzisz, to też źle graliśmy ;)
When they kick out your front door, How you gonna come? With your hands on your head or on the trigger of your gun!?

______Moja kolekcja______Wymienię/sprzedam______
Awatar użytkownika
Michał M
Posty: 799
Rejestracja: 14 wrz 2014, 20:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 29 times
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Michał M »

Czy jeśli w trakcie bitwy zagram kartę (na przykład) Wyprawy i wygram, też ją odrzucam? Czy tylko kartę Bitwy?
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Blood Rage

Post autor: Bary »

Michał M pisze:Czy jeśli w trakcie bitwy zagram kartę (na przykład) Wyprawy i wygram, też ją odrzucam? Czy tylko kartę Bitwy?
Odrzucasz każdą kartę po wygraniu bitwy.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
ODPOWIEDZ