Mława 1939

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
maar
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2007, 22:00
Lokalizacja: Warszawa

Mława 1939

Post autor: maar »

Poszukuję instrukcji do gry "Mława 1939". Zakupiłem ją kiedyś na Allegro, zajrzałem po dłuższej przerwie i ... nie znalazłem instrukcji.

Jeżeli będziecie mieli, będę wdzięczny za jakąkolwiek formę.

Pozdrawiam,

Marcin
kubatoja2
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2013, 11:38

Re: Mława 1939

Post autor: kubatoja2 »

Witam
Odświeżam temat co by nie zakładać nowego i zaśmiecać forum,
Mam podobny problem, mianowicie rodzice w porządkach wyrzucili mi parę opakowań gier :evil:
sęk w tym że Mława się ostała ponieważ była ciężka (schowałem do jednego pudełka żetony z prawie wszystkich gier)
ale instrukcje wcisnąłem do innego pudełka...były pewnie za lekkie by uznano je za wartościowe :(
I tak myślę, jeśli ktoś z was ma mławę to czy nie mógłby zeskanować instrukcji albo zrobić zdjęć i podesłać na jakiś serv typu rapidshare
byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
Paweł Puzio
Posty: 130
Rejestracja: 06 paź 2004, 22:38
Lokalizacja: Poland

Re: Mława 1939

Post autor: Paweł Puzio »

Myśle ze wydawca za pare groszy ci wyśle.

www.taktykaistrategia.pl
kubatoja2
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2013, 11:38

Re: Mława 1939

Post autor: kubatoja2 »

ok
tylko jedno pytanie, moja gra nie pochodzi od wydawnictwa TiS
tylko Dragon, czy będzie duża różnica czy spokojnie zaadoptuję ich wersję do swojej?
Awatar użytkownika
Paweł Puzio
Posty: 130
Rejestracja: 06 paź 2004, 22:38
Lokalizacja: Poland

Re: Mława 1939

Post autor: Paweł Puzio »

Nie grałem w dragonową mławę. WZ z tisu powinien ci jednak pomoc, gdyż na bank zna obydwie gry, chyba najlepiej.
ODPOWIEDZ