Czy macie często problem z wyborem gry?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Nikita
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2015, 18:57

Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: Nikita »

Witajcie,
czy pomożecie mi w badaniach i wypełnicie ankietę o wyborze gier planszowych?

http://www.ebadania.pl/6bef3d7ee43f6e0d

Pozdrawiam,
Nika
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1405
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 154 times
Been thanked: 189 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: Błysk »

Dużo danych to ty z tego nie wyciągniesz... ;)
mate00
Posty: 196
Rejestracja: 19 sty 2014, 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: mate00 »

Czemu nie ma możliwości wybrania kilku opcji w pytaniu?
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 2875
Rejestracja: 20 sie 2009, 22:22
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: romeck »

Nie wiem jakich rzeczy można się dowiedzieć na podstawie tak ogólnych, byle jakich pytań.
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.
Awatar użytkownika
Dellas
Posty: 626
Rejestracja: 28 kwie 2014, 13:50
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 63 times
Been thanked: 14 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: Dellas »

Nie wiem jakich rzeczy można się dowiedzieć na podstawie tak ogólnych, byle jakich pytań.
Nie wnikam. Spełniłem dobry uczynek, jak 30 moich sec. może się komuś przydać. To czemu nie :)
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: donmakaron »

Ja miałem problem z dziwnie założonymi przedziałami odpowiedzi. Nie mogłem się dobrze wpasować.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: misioooo »

donmakaron pisze:Ja miałem problem z dziwnie założonymi przedziałami odpowiedzi. Nie mogłem się dobrze wpasować.
Czyli poza problemem wyboru gry planszowej masz jeszcze problem z odpowiedzią na pytanie czy masz problem z wyborem gry planszowej? ;P No nieźle...
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
basickak
Posty: 214
Rejestracja: 09 lip 2015, 12:32
Lokalizacja: R-ce, D-ca
Has thanked: 10 times
Been thanked: 4 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: basickak »

Ja nie mam problemu z wyborem gry, ale ma z brakiem kasy na gry w satysfakcjonującej wysokości.
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1405
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 154 times
Been thanked: 189 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: Błysk »

mate00 pisze:Czemu nie ma możliwości wybrania kilku opcji w pytaniu?

Ogólnie to może tak być z wielu powodów, ale w przypadku tej ankiety raczej nie doszukiwałbym się śladów metodologii, także nie ma co drążyć. :)
Nikita
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2015, 18:57

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: Nikita »

Ankieta, tak, jak było na początku jest mi potrzebna. Dziękuję ogromnie za jej wypełnienie (odzew przeszedł moje oczekiwania :)). Chętnie też wysłucham uwag odnośnie treści pytań, ale proszę o konkretne przykłady, romeck.
Pixa
Posty: 1992
Rejestracja: 10 lip 2013, 13:24
Been thanked: 3 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: Pixa »

Generalnie to wszystko bylo zbyt ogolne i wydaje mi sie, ze pytania nie zostaly doglebnie przemyslane. Ankiete oczywiscie wypelnilem.
--
Próbówka Music House - sale prób i studio nagrań we Wrocławiu
www.sala-prob-wroclaw.pl
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1405
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 154 times
Been thanked: 189 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: Błysk »

Nikita pisze:Ankieta, tak, jak było na początku jest mi potrzebna. Dziękuję ogromnie za jej wypełnienie (odzew przeszedł moje oczekiwania :)). Chętnie też wysłucham uwag odnośnie treści pytań, ale proszę o konkretne przykłady, romeck.

Wrzuć tutaj pytania i kafeterię, bo po wypełnieniu już nie można dokładnie zobaczyć, wtedy pewnie łatwiej będzie konkretnie coś wskazać.
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: DarkSide »

Wyczuwam coś na kształt licencjatu albo jako element na zaliczenie jakichś ćwiczeń z zajęć socjopodobnych. Innymi słowy byle było i mieć to już z głowy, dlatego poziom pytań nie powinien was dziwić :P
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1405
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 154 times
Been thanked: 189 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: Błysk »

DarkSide pisze:Wyczuwam coś na kształt licencjatu albo jako element na zaliczenie jakichś ćwiczeń z zajęć socjopodobnych. Innymi słowy byle było i mieć to już z głowy, dlatego poziom pytań nie powinien was dziwić :P

Na licencjat z socjologii to by nie przeszło. Nawet na "zadanie domowe" ze wstępu do socjologii to by nie przeszło ;)
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: DarkSide »

Błysk pisze:
DarkSide pisze:Wyczuwam coś na kształt licencjatu albo jako element na zaliczenie jakichś ćwiczeń z zajęć socjopodobnych. Innymi słowy byle było i mieć to już z głowy, dlatego poziom pytań nie powinien was dziwić :P
Na licencjat z socjologii to by nie przeszło. Nawet na "zadanie domowe" ze wstępu do socjologii to by nie przeszło ;)
Zdziwiłbyś się jak nisko potrafi być zawieszona poprzeczka dla współczesnych studentów :roll: Zresztą wystarczy, że sam kierunek jest "z innej parafii", a przedmiot ociera się tylko o zagadnienia socjologiczne.
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1405
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 154 times
Been thanked: 189 times

Re: Czy macie często problem z wyborem gry?

Post autor: Błysk »

DarkSide pisze: Na licencjat z socjologii to by nie przeszło. Nawet na "zadanie domowe" ze wstępu do socjologii to by nie przeszło ;)
Zdziwiłbyś się jak nisko potrafi być zawieszona poprzeczka dla współczesnych studentów :roll: Zresztą wystarczy, że sam kierunek jest "z innej parafii", a przedmiot ociera się tylko o zagadnienia socjologiczne.[/quote]


Akurat jestem dosyć świeżo po licencjacie z socjologii :D. Fakt, nie mam najlepszego zdania o tym co się dzieje na uczelniach, chociaż niektórzy sporo musieli opłacić, żeby skończyć. Ale to w ogóle dyskusja na inny wątek.
ODPOWIEDZ