Zaklinacze (Rafał Cywicki, Jacek Gołębiewski)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Kurczu
Posty: 373
Rejestracja: 16 mar 2010, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 349 times
Been thanked: 83 times

Re: Zaklinacze (Rafał Cywicki, Jacek Gołębiewski)

Post autor: Kurczu »

krisow pisze: 30 sty 2021, 19:06 Jeszcze licznik punktów ma przesunięte cyfry, tak, że nie są centralnie umieszczone w wycięciu. Nie wiem czy to ogólny problem czy iluś tam egzemplarzy. Wydawnictwo opublikowało komentarz i nie widzi problemu w zbyt niskich przekładkach, a przesunięcie na liczniku oceniają na 3mm i jest to w granicach normy.
Spoiler:
Szkoda, że jest tyle błędów, ale małe sprostowanie, tolerancję 3mm nie wymyślił wydawca, tylko taką umowę mieli z fabryką, więc raczej widzą problem, ale ciężko coś na to poradzić 🙁
kiniol1
Posty: 134
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:15
Has thanked: 220 times
Been thanked: 28 times

Re: Zaklinacze (Rafał Cywicki, Jacek Gołębiewski)

Post autor: kiniol1 »

Witam,
Z ostatnich aktualizacji do East Quest wynika, że polscy wspierający ze względu na niezłą obsuwę w projekcie mogą dostać zwrot kasy albo jeżeli nie zrezygnują z gry - kupon na 20$ (albo coś koło tego) do wykorzystania w ich sklepie. Mam pytanie czy ktoś się orientuje, do kiedy trzeba podjąć decyzję - czy się chce zwrot czy kupon? Pytam bo nie mam czasu oglądać tych cotygodniowych filmików z Leo w roli głównej, a podejrzewam, że tam mogła paść na to pytanie odpowiedź.
Awatar użytkownika
skiba
Posty: 330
Rejestracja: 13 kwie 2018, 07:17
Has thanked: 24 times
Been thanked: 211 times

Re: Zaklinacze (Rafał Cywicki, Jacek Gołębiewski)

Post autor: skiba »

kiniol1 pisze: 11 maja 2021, 09:35 Witam,
Z ostatnich aktualizacji do East Quest wynika, że polscy wspierający ze względu na niezłą obsuwę w projekcie mogą dostać zwrot kasy albo jeżeli nie zrezygnują z gry - kupon na 20$ (albo coś koło tego) do wykorzystania w ich sklepie. Mam pytanie czy ktoś się orientuje, do kiedy trzeba podjąć decyzję - czy się chce zwrot czy kupon? Pytam bo nie mam czasu oglądać tych cotygodniowych filmików z Leo w roli głównej, a podejrzewam, że tam mogła paść na to pytanie odpowiedź.
Jak się upomnisz o zwrot kasy to dostaniesz 100% włożonych środków. Jak się nie upomnisz to dostaniesz w wakacje grę i kupon na 20 dolców :)
Boîte à Jeux: ilu2112
BGA: mskiba
BoardGameGeek: mskiba
TTA: ilu2112
kiniol1
Posty: 134
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:15
Has thanked: 220 times
Been thanked: 28 times

Re: Zaklinacze (Rafał Cywicki, Jacek Gołębiewski)

Post autor: kiniol1 »

skiba pisze: 11 maja 2021, 10:55
kiniol1 pisze: 11 maja 2021, 09:35 Witam,
Z ostatnich aktualizacji do East Quest wynika, że polscy wspierający ze względu na niezłą obsuwę w projekcie mogą dostać zwrot kasy albo jeżeli nie zrezygnują z gry - kupon na 20$ (albo coś koło tego) do wykorzystania w ich sklepie. Mam pytanie czy ktoś się orientuje, do kiedy trzeba podjąć decyzję - czy się chce zwrot czy kupon? Pytam bo nie mam czasu oglądać tych cotygodniowych filmików z Leo w roli głównej, a podejrzewam, że tam mogła paść na to pytanie odpowiedź.
Jak się upomnisz o zwrot kasy to dostaniesz 100% włożonych środków. Jak się nie upomnisz to dostaniesz w wakacje grę i kupon na 20 dolców :)
Ok. Czyli rozumiem, że ma konkretnego terminu i mam czas do momentu wysłania do mnie paczki. Dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
skiba
Posty: 330
Rejestracja: 13 kwie 2018, 07:17
Has thanked: 24 times
Been thanked: 211 times

Re: Zaklinacze (Rafał Cywicki, Jacek Gołębiewski)

Post autor: skiba »

kiniol1 pisze: 11 maja 2021, 11:35 Ok. Czyli rozumiem, że ma konkretnego terminu i mam czas do momentu wysłania do mnie paczki. Dzięki za odpowiedź.
No ja to tak zrozumiałem, ale też nie słuchałem zbyt uważnie, bo nie zamierzam rezygnować z pledge'a.
Boîte à Jeux: ilu2112
BGA: mskiba
BoardGameGeek: mskiba
TTA: ilu2112
ODPOWIEDZ