Wyścig Odkrywców (Jarosław Biliński)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
norolim
Posty: 82
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:50
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Re: Wyścig Odkrywców (Jarosław Biliński)

Post autor: norolim »

Miszon pisze: 28 lip 2019, 22:33 z dorosłymi chyba granie nie ma sensu.
To zależy, czego ci dorośli oczekują od gry. Napisałem, że gra nadaje się dla dzieci, co nie oznacza, że jest przeznaczona dla dzieci. Bo nie jest. Wyścig to gra uniwersalna, która ze względu na swój bezkonfliktowy, pozytywny charakter nadaje się do gry w gronie rodzinnym w niedzielne popołudnie przy dzbanku lemoniady. Grono rodzinne nie musi wcale składać się z dzieci :P.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Wyścig Odkrywców (Jarosław Biliński)

Post autor: Miszon »

Tak, miałem na myśli grono rodzinne.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
hrachubi
Posty: 397
Rejestracja: 17 sty 2013, 20:07
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 54 times
Been thanked: 10 times

Re: Wyścig Odkrywców (Jarosław Biliński)

Post autor: hrachubi »

Czy ktoś mógłby streścić zasady mini-dodatku "Wyspa piratów"? Zapodziałem gdzieś instrukcję (czyt. odłożyłem gdzieś na półkę i nie mogę znaleźć)
Zgaduję że wchodząc/schodząc z pola czaszki dociągam najpierw kartę wyspy i po udanym teście kartę skarbu?
Czy Sekretną Lokację na wyspie rozpatruję tak jak inne SL czy może też dodatkowo dociągam kartę Wyspy/Skarbu?
ODPOWIEDZ