Aeon's End (Kevin Riley)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1222 times
Been thanked: 1429 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: Cyel »

Merenques pisze: 26 mar 2024, 19:21 Czy ktoś ograł już dodatek Tajemnica Dziczy i jest w stanie coś wiecej o nim napisać? Nie znalazłem żadnych dokładnych opisów i recenzji tego dodatku, a mocno zastanawiam się czy warto w niego zainwestować.
Ja z dodatków towarzyszących Nowemu Początkowi najbardziej polecam Starożytnych. Jest tam naprawdę ciekawa Nemesis, wymagająca dość niestandardowego kombinowania, w trudniejszym wariancie i najlepsza (czyt: najbardziej interesująca do prowadzenia i wymagająca maksimum móżdżenia) magini w grze moim zdaniem*

Minikampania w Tajemnicach Dziczy tak naprawdę nie wnosi nic, czego nie robiłby tryb ekspedycji. No chyba, że zależy Ci na tej groteskowo grafomańskiej "fabule". Nemesis jest średnio ciekawa. Dodatek jest ok, ale Starożytni biją go pod każdym względem IMO.


*-z wszystkich rzeczy wydanych w PL
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
ODPOWIEDZ