Cosmic Encounter / Kosmiczne spotkania (B. Eberle, J. Kittredge, B. Norton, P. Olotka, K. Wilson)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 443
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: Cosmic Encounter / Kosmiczne spotkania (B. Eberle, J. Kittredge, B. Norton, P. Olotka, K. Wilson)

Post autor: lukkk »

Salt_The_Fries pisze: 09 lis 2023, 00:19
lukkk pisze: 08 lis 2023, 22:19
Spoiler:
PytonZCatanu pisze: 08 lis 2023, 22:21 Z dodatkiem gra jest do 6. Dobrze się gra na 6 os.
[/spoiler]
Ogólnie ja teraz mogę grać na 7 ale Tom Vassel np. nie poleca, bo za długo czeka się do swojej kolejki a i być może jest szansa, że gra się wtedy już skończy. Ja się z tym podejściem zgadzam. 6 to ostatnia sensowna liczba graczy, ale lubię jakby co grać na 6. Natomiast gdy ma się 8 graczy to można spróbować wariantu drużynowego z Cosmic Alliance (którego nie mam)...
Wariant drużynowy powiadasz? :) Brzmi mega ciekawie. Tylko faktycznie, wszystko rozbija się o dostępność.
ODPOWIEDZ