Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 464 times
Been thanked: 390 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Dhel »

Czy u was też karty eksploracji się powtarzają i jest to celowy zabieg?, mam po parę sztuk tej samej karty w każdej z talii eksploracji i teraz nie wiem czy pisać do Koliby czy to ma tak być.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Jakoś po 3szt chyba miałem niektórych. Ale ja sprawdzałem każda kartę z listą kart w Excelu i zgadzało się co do sztuki.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
the_ka
Posty: 469
Rejestracja: 13 lis 2006, 16:35
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: the_ka »

Dhel pisze: 02 sie 2022, 11:18 Czy u was też karty eksploracji się powtarzają i jest to celowy zabieg?, mam po parę sztuk tej samej karty w każdej z talii eksploracji i teraz nie wiem czy pisać do Koliby czy to ma tak być.
tak, potwierdzam
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 464 times
Been thanked: 390 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Dhel »

Po pierwsze dzięki Panowie za potwierdzenie, że z moją kopią jest wszystko ok, od razu się lepiej grało ze świadomością, że wszystko dobrze.

Po drugie udało się w końcu rozegrać pełny scenariusz do końca. No i naprawdę Zerywia jest dla mnie mega zaskoczeniem. Brakuje mi gier przygodowych, Runebound 3 okazał się wyścigiem, co odarło go kompletnie z tej nutki przygody. Mage Knight jest fantastyczną grą, no ale to nie gra przygodowa w sensie swobodnej eksploracji. Natomiast Zerywia owszem ma limit czasowy, ale nie czułem, że się ścigam z samym sobą, tylko zwiedzałem krainy, walczyłem z potworami, momentami czułem się jak w Wiedźminie, bardzo ciekawe rozwijanie własnych sag, przez co naprawdę czuć przez te nowe przedmioty, że nasza postać potrafi sprostać tym końcowym wyzwaniom
Spoiler:
Do tego dochodzi kampania, którą na pewno będą rozgrywał, bo gra mi się bardzo podoba.

Na minus oczywiście instrukcja, najgorsza jaką czytałem, bez ściągnięcia instrukcji online, która odpowiada na parę pytań to jak dla mnie zaczęcie gry jest praktycznie niemożliwe, albo możliwe, gdzie ciągle zostają podstawowe pytania na które odpowiedzi można znaleźć częściowo na bgg, częściowo tutaj.

Zgadzam się, że trzeba dużo włożyć na początek by czerpać przyjemność z gry, no ale jak już przez to przebrniemy otrzymujemy w zamian bardzo fajną grę przygodową.

[Są właściwe tematy do pytań w co grać/co kupić.]
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

W najnowszej aktualizacji stoi, iż do końca sierpnia dostaniemy elektroniczna wersję instrukcji. Z tego co się orientuję to szlifują ją fani gry i mam nadzieję, że ułatwi wielu osobom wejście w świat gry.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 965
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 229 times
Been thanked: 233 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Moonday »

Zapytam tutaj, bo nigdzie nie znalazłem tematu dotyczącego reprintu Zerywii, a stary temat w ogóle nie podnosi tej kwestii. Wsparł ktoś? Co was zachęciło, aby zaufać autorowi? Nadzieja? Pytam, bo gra za mną chodzi, ale jakoś nie mam odwagi wesprzeć na tym etapie. Autor wciąż dosyła zaległe gry z pierwszej kampanii na KS. Gra RPG w świecie Zerywii to nie wiadomo kiedy w ogóle będzie. Wciąż nie ma obiecanej instrukcji dla reprintu ani nawet obiecanej aktualizacji w kampanii, która miała być na początku września. PM jest przedłużony o kolejny m-c, czyli nie ma nawet ustalonej daty produkcji gry, ew. jest tak odległa, że wciąż można grę zamawiać. Mimo wszystko jesteście w stanie zaufać autorowi gry i powierzyć mu swoją niemałą kasę?
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: xilk »

Moonday pisze: 22 wrz 2022, 16:21 Gra RPG w świecie Zerywii to nie wiadomo kiedy w ogóle będzie. Wciąż nie ma obiecanej instrukcji dla reprintu ani nawet obiecanej aktualizacji w kampanii, która miała być na początku września. PM jest przedłużony o kolejny m-c, czyli nie ma nawet ustalonej daty produkcji gry, ew. jest tak odległa, że wciąż można grę zamawiać. Mimo wszystko jesteście w stanie zaufać autorowi gry i powierzyć mu swoją niemałą kasę?
Osobiście polecam poczekać na informacje o druku Dragon Lore, bo ten podręcznik powinien iść pierwszy, nawet przed reprintem gry planszowej. Sam wspierałem Dragon Lore na KS i Zerywię RPG na Wspieram.to, ale z tego drugiego projektu udało mi się wycofać wsparcie miesiąc temu, jak też kilku innym osobom, odzyskując wszystkie przeznaczone na ten cel pieniądze - po prostu straciliśmy zaufanie do Dominika po wielu pustych obietnicach i beznadziejnej komunikacji, więc skorzystaliśmy z tego, że Wspieram.to działa na zasadzie przedsprzedaży.
A z Dragon Lore wiadomo tyle, że Dominik zakończył przeprowadzkę do nowego studia! WOW! Po jakiś 8 miesiącach w końcu zakończył przeprowadzkę...

Gdybym dostał w terminie lub trochę po terminie Dragon Lore w swoje ręce lub chociaż PDF, to pewnie bym nie tylko nie wycofywał wsparcia Zerywii RPG, ale dałbym też szanse grze planszowej. A tak, to czekam na wydanie tylko Dragon Lore. Jednak nie w tym roku, może pod koniec 2023 lub 2024, o ile kiedykolwiek.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4478
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Hardkor »

Wziałem core podstawowej gry oraz tę nową quest. Tak wiem, że autor ma wiele za uszami, ale gry wydają się po prostu ciekawe. Jak mi to ma nawet przyjść za 3 lata to trudno, wole dobry produkt.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 965
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 229 times
Been thanked: 233 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Moonday »

Hardkor pisze: 22 wrz 2022, 19:57 Jak mi to ma nawet przyjść za 3 lata to trudno, wole dobry produkt.
Ok, ale w przypadku Zerywii wielkich zmian się nie spodziewam, bo to jednak głównie dodruk. Autor może co najwyżej poprawić instrukcję i jakieś błędy z pierwszej edycji i tyle. Wiem, że w kampanii jest jeszcze nowy samodzielny dodatek, ale nie na tyle duży, żeby ewentualne opóźnienia tłumaczyć dopracowywaniem ów dodatku. Osobiście obawiam się, że na wydanie gry może zwyczajnie nie starczyć pieniędzy. Znamy aktualną sytuację na rynku wydawniczym i trudno oczekiwać, że będzie lepiej. Pytanie, czy autor jest zdeterminowany żeby tę grę wydać i ma na to zabezpieczone środki. Byłbym spokojniejszy, gdyby autor pokazał jaki ma plan na wydanie tej gry, chociażby harmonogram. PM miał trwać do końca sierpnia, a jest przedłużony do końca października. Wszystko fajnie, bo "to na prośbę graczy", ale jak ta sytuacja wpływa na aktualny termin wydania gry? Czy już mamy obsuwę o której wie tylko autor?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4478
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Hardkor »

Moonday pisze: 22 wrz 2022, 21:41
Hardkor pisze: 22 wrz 2022, 19:57 Jak mi to ma nawet przyjść za 3 lata to trudno, wole dobry produkt.
Ok, ale w przypadku Zerywii wielkich zmian się nie spodziewam, bo to jednak głównie dodruk. Autor może co najwyżej poprawić instrukcję i jakieś błędy z pierwszej edycji i tyle. Wiem, że w kampanii jest jeszcze nowy samodzielny dodatek, ale nie na tyle duży, żeby ewentualne opóźnienia tłumaczyć dopracowywaniem ów dodatku. Osobiście obawiam się, że na wydanie gry może zwyczajnie nie starczyć pieniędzy. Znamy aktualną sytuację na rynku wydawniczym i trudno oczekiwać, że będzie lepiej. Pytanie, czy autor jest zdeterminowany żeby tę grę wydać i ma na to zabezpieczone środki. Byłbym spokojniejszy, gdyby autor pokazał jaki ma plan na wydanie tej gry, chociażby harmonogram. PM miał trwać do końca sierpnia, a jest przedłużony do końca października. Wszystko fajnie, bo "to na prośbę graczy", ale jak ta sytuacja wpływa na aktualny termin wydania gry? Czy już mamy obsuwę o której wie tylko autor?
W nic nie ufaj autorowi i po prostu czekaj. rada ode mnie
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
bobiaczek
Posty: 413
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 132 times
Been thanked: 110 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: bobiaczek »

Skoro temat zbacza na manowce mniemanologii stosowanej, to pozwolę wrzucić swoje trzy grosze.

Każde wspieranie to ryzyko. Jeśli nie jesteś w stanie wytrzymać ciśnienia niepewności "co tam z grą" to nie ma co się psychicznie katować. Szkoda nerwów. Gry z pierwszego wydania są na rynku, więc nie powinno być problemu z ich dostępnością. Na grupie FB to nawet jest taki jeden śmieszek, co deklaruje że odda swoją grę za mniej niż 200 zł. Opowieści o beznadziejnej instrukcji są przesadzone. Fakt, nie jest lekko, ale daje radę. To instrukcja kampanii ma problemy.

Dominik jest pasjonatem. Natomiast nie jest najlepszą (taki eufemizm) osobą do wydawania gier w trybie wspieraczkowym. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy przez niestabilność świata jest to przedsięwzięcie nader karkołomne. Przez tę swoją pasję i niewątpliwe dążenie do "ideału" zapomina, że czas działa na jego niekorzyść i z każdym przesuniętym terminem, z każdym opóźnieniem będzie tylko gorzej. Jednocześnie muszę przyznać, że zmiany wprowadzone do Zerywii od czasu wersji prototypowej, którą pokazywali na filmikach z kampanii, bardzo podniosły jaskość produktu. Ich wprowadzenie było roztrząsane na wspieram, ale wydaje się, że były właściwe/potrzebne, a jedynie zostały niewłaściwie sprzedane wspierającym. Jest inny problem. Przez niezbyt trafne decyzje Koliba aka Dominik ma teraz na karku masę zobowiązań, które musi pokryć. Finanse to jeden problem. Drugi to czas potrzebny, by taką Zerywia RPG powołać do życia w satysfakcjonującej go formie. To może trwać. Bardzo długo.

Rozwinięcia, o których wspominał Dominik w czasie kampanii, mogą być nader ciekawe. Więc nie wahałem się zbytnio. Kompletnie przestałem przejmować się deklaracjami wydawców w zakresie terminów. Akceptuję to, co kiedyś mówił Blizzard robiąc swoje spektakularne tytuły: "będzie wtedy, kiedy będzie gotowe".

Zupełnie na boku: od jakiegoś czasu bawię się w wymyślanie zmian, by można było zagrać w Zerywię w trybie zbliżonym do kompetytywnego. To jest straszna męka, by te wszystkie elementy, co odstają i się rozłażą składać w jakąś sensowną całość. Więc taka praca własna tylko wzmacnia moje przekonanie, że do tego jest potrzebny talent, dar, zmysł. Jedni to mają, inni nie. Dominik ma talent do projektowania i opowiadania ciekawych historii. Więc chcę więcej.
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 133 times
Been thanked: 213 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Darkstorm »

Gra mi się na tyle podoba, że zaryzykowałem i wsparłem dodatek z świadomością ryzyka, że może to być swojego rodzaju piramidka finansowa i że raczej na pewno nie przyjdzie w terminie (o ile przyjdzie).
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Na termin nie licz, nie miejmy złudzeń. Ja liczę bardziej na to, żeby obsowa nie była większa jak pół roku i jak dla mnie, będzie super.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4478
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 849 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Hardkor »

Yuri pisze: 23 wrz 2022, 11:50 Na termin nie licz, nie miejmy złudzeń. Ja liczę bardziej na to, żeby obsowa nie była większa jak pół roku i jak dla mnie, będzie super.
Ale wrzucenia instrukcji do sieci, dotarcia reprintu podstawowej części gry czy stand-alone quest :lol: ?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Bramka nr 3 :) Wierzę że w zapowiadanej na nast tydz aktualizacji będzie elektroniczna wersja nowej instrukcji. Zawsze byłem w głębi serca idealistycznie nastawiony do świata :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 965
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 229 times
Been thanked: 233 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Moonday »

bobiaczek pisze: 22 wrz 2022, 23:19 Akceptuję to, co kiedyś mówił Blizzard robiąc swoje spektakularne tytuły: "będzie wtedy, kiedy będzie gotowe".
Różnica jest taka, że Blizzard faktycznie poświęca ten czas na dopracowanie gry. Tu czekamy na niewiadomo co. Gra jest gotowa, instrukcja ma być zaraz, dodatek, to nie wiadomo w jakim jest stanie. Czym aktualnie zajmuje się autor, w temacie gry, poza zbieraniem kasy? Skoro ma być niebawem nowa aktualizacja, to poczekam co autor napisze. Jeżeli to będzie kolejne lanie wody, to chyba jednak odpuszczę.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

P. Dominik to taki nasz polski Adam Poots :). Ma swój "styl" prowadzenia kampanii i albo się to akceptuje, albo nie ma co wspierać i się stresować :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 965
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 229 times
Been thanked: 233 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Moonday »

Yuri pisze: 23 wrz 2022, 16:31 P. Dominik to taki nasz polski Adam Poots :). Ma swój "styl" prowadzenia kampanii i albo się to akceptuje, albo nie ma co wspierać i się stresować :)
No właśnie ja bym się zaczął stresować dopiero, jakbym się dowiedział, że czekałem na daremno i projekt się nie ukaże, właśnie przez ten styl prowadzenia biznesu. Wiem, że to wspieranie jest czymś więcej, ale koniec końców każdy wspierający oczekuje finału w postaci gotowego produktu. Mi wystarczy większe zapewnienie ze strony autora, że ma plan na dokończenie tego, co zaczął i to w czasie bliżej określonym.
aniolbezserca
Posty: 143
Rejestracja: 04 sty 2022, 19:34
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: aniolbezserca »

Pan Dominik rozliczył się w końcu z planszówkowej zbiórki na wspieram.to?
Ku Przygodzie 5e! [blog]
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Nie wiem osobiście jak wyglądają takie rozliczenia, więc nie wypowiem się zbytnio :( dzisiaj na KS wskoczył update, ale nie zawiera niemal nic z tego co miał obiecane zawrzeć. Nic to, czekamy.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 464 times
Been thanked: 390 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Dhel »

Denerwuje mnie brak poprawy komunikacji u Koliby, wiem że po prostu brakuje im ludzi by wszystko ogarniać no ale nie wygląda to profesjonalnie i uderza potem w nich finansowo - ile osób nie chciało wesprzeć nowego druku przez problemy pierwszej wspieraczki?

Ale ale!, bardzo kibicuję by wszystkie problemy pokonali i wydali spokojnie dodruk i dodatek - gra moim zdaniem to jest ukryty skarb planszowy, do którego naprawdę trzeba się momentami z trudem dokopać. Ale jak się dokopiemy, świetna gra.
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: xilk »

Dhel pisze: 23 paź 2022, 20:22 Denerwuje mnie brak poprawy komunikacji u Koliby, wiem że po prostu brakuje im ludzi by wszystko ogarniać no ale nie wygląda to profesjonalnie i uderza potem w nich finansowo - ile osób nie chciało wesprzeć nowego druku przez problemy pierwszej wspieraczki?
Kto chce, szuka sposobu, a kto nie chce, szuka powodu.
Dominik ciągle szuka powodu, dlaczego nie może przekazać kolejnych informacji o postępach prac nad danymi projektami. Jak nie kilkukrotne chorowanie na covid (serio ze 3-4 razy), to skupienie na wysyłce gier planszowych z pierwotnej kampanii, a potem bankructwo współpracownika, a to nagle są wydawnictwem, jak inne i inflacja na nich wpływa, później przeprowadzka do nowego studia, która przez kilka miesięcy uniemożliwia Dominikowi wysłanie aktualizacji, a teraz nagle tworzą zbiorczą stronę internetową dla gry planszowej, reprintu jej, systemu RPG i kolejnych projektów, więc też nie może wstawić aktualizacji o postępach projektu.

Serio, to nie są problemy z komunikacją, a coraz częściej to wygląda na strategię tej osoby i celowe działanie. Mnie już tym wszystkim Dominik zniechęcił do każdego projektu, gdzie chociażby byłby odpowiedzialny za reklamę lub cokolwiek.
aniolbezserca
Posty: 143
Rejestracja: 04 sty 2022, 19:34
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: aniolbezserca »

Przestałem już wierzyć z Zerywię i piramidę finansową Pana Dominika. Interesuje mnie tylko zwrot pieniędzy.
Dobrze widzę, że Koliba ma na KS założone 3 zbiórki czy więcej? Realizacja akcji na KS wygląda tak samo słabo jak na wspieram.to?
Ku Przygodzie 5e! [blog]
xilk
Posty: 912
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 103 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: xilk »

aniolbezserca pisze: 23 paź 2022, 21:57 Dobrze widzę, że Koliba ma na KS założone 3 zbiórki czy więcej? Realizacja akcji na KS wygląda tak samo słabo jak na wspieram.to?
Cztery:
1. Na Zerywię grę planszową - nie wiem, czy wysłał wszystkie paczki, czy na jakim jest etapie.
2. Dragon Lore - suplement do 5e, a teraz nagle robi z tego zależny podręcznik od Zerywia RPG.
3. Zerywia RPG - jego własny setting.
4. Zerywia reprint gry planszowej.
gogovsky
Posty: 2213
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 512 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: gogovsky »

Wygląda jak junktech duel w świecie fantasy. Zaczynają się choroby przeprowadzki itd.
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
ODPOWIEDZ