(Starachowice) Poszukiwania graczy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
jozef.k
Posty: 67
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:46
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times

(Starachowice) Poszukiwania graczy

Post autor: jozef.k »

Jestem z okolic Starachowic i zastanawiam się czy istnieją w tej części Polski osoby chętne do spotkań planszówkowych tak około raz w miesiącu (chyba więcej czasu nie wygospodaruję). Nie będę pisał na razie co, jak i gdzie bo temat traktuję raczej jako "rozeznanie rynku". Jeśli ktoś z forumowiczów jest z tej części Polski bądź zna kogoś stąd to proszę o kontakt.
Awatar użytkownika
jozef.k
Posty: 67
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:46
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times

Re: (Starachowice) Poszukiwania graczy

Post autor: jozef.k »

Normalnie walą drzwiami i oknami :lol:
Awatar użytkownika
SosnowyPatyk
Posty: 159
Rejestracja: 20 gru 2021, 21:51
Has thanked: 113 times
Been thanked: 123 times

Re: (Starachowice) Poszukiwania graczy

Post autor: SosnowyPatyk »

Ja 40 km na wschód od Ostrowca mieszkam i też jest susza w tym rejonie jeśli chodzi o graczy. Możemy coś pomyśleć o wypośrodkowaniu i np. w Ostrowcu zrobić jakieś spotkania ;)
komu? czemu? - ludziom, osobom, planszówkom
z kim? z czym? - z osobą, z planszówką
ludzią - narzędnik słowa ludzia, gdyby istniało ;)
Quel
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2021, 14:00
Has thanked: 39 times
Been thanked: 71 times

Re: (Starachowice) Poszukiwania graczy

Post autor: Quel »

Łatwiejszym sposobem na znalezienie graczy na terenie woj. Świętokrzyskiego będzie wejście na FB i poszukanie grupy.

Organizowane są cyklicznie spotkania w Kielcach zarówno na tygodniu, jak i Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Kielcach raz w miesiącu.

Co do Starachowic to z tego co wiem spotkania organizowane są Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach, w Ostrowcu też trafiają sie organizowane spotkania. Nadto w Suchedniowie i Skarżysku też można trafić na eventy. Poszukaj po haśle na FB"Kuferek z planszówkami".
ODPOWIEDZ