Tobago (Bruce Allen)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1523
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Tobago (Bruce Allen)

Post autor: mikeyoski »

Powiem tak. Przy graniu na stronach z dużymi literkami trzeba te łączniki wkładać od góry a z małymi - od spodu. Wtedy wszystko do siebie pasuje
bdm
Posty: 580
Rejestracja: 18 mar 2019, 13:41
Has thanked: 382 times
Been thanked: 63 times

Re: Tobago (Bruce Allen)

Post autor: bdm »

Można grać też konfiguracją mieszaną typu A-b-C, a-B-c itp.
Awatar użytkownika
Legun
Posty: 1787
Rejestracja: 20 wrz 2005, 19:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 76 times
Been thanked: 158 times

Re: Tobago (Bruce Allen)

Post autor: Legun »

bdm pisze: 15 kwie 2021, 23:12 Są gry ze składaną planszą w puzzle gdzie elementy pasują i łączenie/rozłączanie ich nie powoduje uszkodzeń - np Catan.
W moim egzemplarzu Tobago jest ewidentnie to źle spasowane. Dlatego chciałem wiedzieć, czy w Waszych także?
Mój Catan (wydanie z 2005 roku) to się akurat dość szybko porozwarstwiał (szczególnie łączniki do Żeglarzy/5+), natomiast Tobago ma za sobą prawie 500 partii i trzyma się całkiem nieźle.
Najlepsze gry to te, w które wygrywa się dzięki wybitnej inteligencji, zaś przegrywa przez brak szczęścia...
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Tobago (Bruce Allen)

Post autor: Miszon »

Ja nie mam 500, a tylko kilkadziesiąt partii, ale żadnego rozwarstwiania nie zauważyłem.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
ODPOWIEDZ