Przywitanie/Pytanie/Rozeznanie

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
Cinq
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2009, 12:47

Przywitanie/Pytanie/Rozeznanie

Post autor: Cinq »

Witam wszystkich forumowiczów.

Od jakiegoś czasu projektuję kolekcjonerską grę karcianą osadzoną w autorskim świecie sci-fi (z drobną domieszką magii). Chciałbym zasięgnąć rady, dokładniej u osób które mają na swoim koncie wydane tytuły (planszówki/karcianki). Z którym polskim wydawnictwem najlepiej się dogadać? W sensie z kim dobrze wam się rozmawiało i negocjowało. Szukam właśnie takiego najbardziej elastycznego wydawnictwa. Żeby nie marnować niepotrzebnie czasu swojego i ludzi, którzy traktują pracę "po łebkach". Najlepiej gdyby to byli pasjonaci z wyobraźnią. Jeśli pokrętnie to napisałem to przepraszam. Mam nadzieję, że da się mnie zrozumieć. :D
AcikCieslik
Posty: 200
Rejestracja: 17 wrz 2005, 21:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przywitanie/Pytanie/Rozeznanie

Post autor: AcikCieslik »

W karciarkach siedzę dość długo i o wydawaniu wiem również co nieco. Wydanie gry kolekcjonerskiej karcianej i zarobienie na niej do BARDZO duże zadanie. Z Polskich produkcji tylko Veto! jakoś się trzyma a i tak gra już zmieniała 2 razy wydawcę.
Może na początek wydać grę ze starterami bez boosterów i zobaczyć czy gra "chwyci"?
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: Przywitanie/Pytanie/Rozeznanie

Post autor: draco »

Przeniosłem wątek do odpowiedniego działu. W Warszawie działa grupa testująca gry. Zobacz do wątku Spotkania Testowe w dziale spotkań.
ODPOWIEDZ