produkcja gry

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
drukarnia606
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2010, 13:30
Lokalizacja: Brwinów
Kontakt:

produkcja gry

Post autor: drukarnia606 »

Do 5 lat prowadzę drukarnie oraz studio graficzne, do tej pory wyprodukowałem kilka gier ale zawsze jako zlecenie. Chcę wypuścić grę z na rynek. Szukam pomysłu ... . mam doświadczenie w profesjonalnym przygotowaniu, produkcji i "formalnościach" (normy, certyfikaty... nudne ale konieczne), pozostaje kwestia sprzedaży, promocji, zwrotu z inwestycji itd. Masz pomysł zapraszam,
Awatar użytkownika
konev
Posty: 2094
Rejestracja: 22 gru 2006, 12:39
Lokalizacja: Tewkesbury (UK)

Re: produkcja gry

Post autor: konev »

drukarnia606 pisze:Do 5 lat prowadzę drukarnie oraz studio graficzne, do tej pory wyprodukowałem kilka gier ale zawsze jako zlecenie. Chcę wypuścić grę z na rynek. Szukam pomysłu ... . mam doświadczenie w profesjonalnym przygotowaniu, produkcji i "formalnościach" (normy, certyfikaty... nudne ale konieczne), pozostaje kwestia sprzedaży, promocji, zwrotu z inwestycji itd. Masz pomysł zapraszam,
Możesz podać miasto z jakiego jesteś i gdzie jest drukarnia?
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych
Monsoon Group :: Aktualne Spotkania :: Facebook
drukarnia606
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2010, 13:30
Lokalizacja: Brwinów
Kontakt:

Re: produkcja gry

Post autor: drukarnia606 »

Brwinów okolice W-wy
Archibald
Posty: 167
Rejestracja: 03 cze 2004, 23:39
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: produkcja gry

Post autor: Archibald »

A kosci i drewniane elementy?

W jakim minimalnie nakladzie by ci sie oplacilo wyprodukowac gre i ile by ona wtedy kosztowala dla odbiorcy finalnego?
drukarnia606
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2010, 13:30
Lokalizacja: Brwinów
Kontakt:

Re: produkcja gry

Post autor: drukarnia606 »

ODPOWIEDZ