Final Girl (Evan Derrick, A.J. Porfirio)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Jdn
Posty: 295
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 45 times

Re: Final Girl (Evan Derrick, A.J. Porfirio)

Post autor: Jdn »

wirusman pisze: 15 maja 2024, 13:39 Zastanawiam się czy Hans jest tak prostym przeciwnikiem, czy pomieszałem zasady. Dwie gry i dwie wygrane. W hostage nigdy nie miałem takiego szczęścia.
Wg mnie na każdego trzeba mieć taktykę plus szczęście. Możesz wybrać które miałeś;)
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1566
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 198 times
Been thanked: 598 times

Re: Final Girl (Evan Derrick, A.J. Porfirio)

Post autor: Ayaram »

wirusman pisze: 15 maja 2024, 13:39 Zastanawiam się czy Hans jest tak prostym przeciwnikiem, czy pomieszałem zasady. Dwie gry i dwie wygrane. W hostage nigdy nie miałem takiego szczęścia.
Ja bym powiedział, że nie tyle Hans co Hans w Szczęśliwej Przystani. Hans jest postacią która jest bardzo słaba na początku, ale szybko rośnie w siłę w ciągu gry - na końcu jak leje po 5 i nie daj Boże mu podejdzie podwójny atak - to nie ma opcji by tak po prostu wystać na niego. Natomiast jak go zatrzymamy dość szybko, wbijemy się w niego jak najszybciej póki ma mały atak - to fakt jest dość łatwy. Inne lokacje bardziej pomagają mu w "rampieniu się" (choćby przez dodatkowe sposoby na mordowanie ofiar niż podejdź do pierwszej ofiary/gracza i zaatakuj) i już nie jest tak kolorowo.
nolify
Posty: 254
Rejestracja: 03 cze 2023, 20:44
Has thanked: 31 times
Been thanked: 102 times

Re: Final Girl (Evan Derrick, A.J. Porfirio)

Post autor: nolify »

Znacznie łatwiejsza od Hansa jest jego mapka, Camp Happy Trails. Pojedynek z Hansem jest ciekawszy na innych mapkach. Generalnie zauważyłem, że każdy killer składa się jak domek z kart w Szczęśliwej Przystani.
ODPOWIEDZ