Znaleziono 1480 wyników

autor: playerator
21 cze 2019, 00:28
Forum: Zamówienia zbiorowe
Temat: Valeria: Card Kingdoms – Crimson Seas
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 8

Valeria: Card Kingdoms – Crimson Seas

Czy ktoś może wspierał tę kampanię - Valeria: Card Kingdoms – Crimson Seas?

Chciałbym partycypować w kosztach wysyłki :)
autor: playerator
20 cze 2019, 15:26
Forum: Oferty sklepów z planszówkami
Temat: 3trolle.pl - Weekendowa Promocja -10%! do 25.06.2019
Odpowiedzi: 216
Odsłony: 32927

Re: 3trolle.pl - Weekendowa Promocja -10%! do 25.06.2019

zoax pisze:
19 cze 2019, 16:09
Weekendowa Promocja -10%!

Rabat -10% w koszyku na cały asortyment, ważny do wtorku (25.06.2019) godz. 10.00
Mój koszyk uporczywie nalicza 8% rabatu.


btw - żeby nie skakać po wątkach - będzie można jeszcze chapnąć dodatek do Root?
autor: playerator
17 cze 2019, 19:34
Forum: Zamówienia zbiorowe
Temat: (KS) Pax Pamir - Poznań
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1552

Re: (KS) Pax Pamir - Poznań

Dzięki, lubię dobre wiadomości :)
Nie śledziłem apdejtów z produkcji, bardzo jestem ciekawy jak to ostatecznie wyszło.
autor: playerator
17 cze 2019, 11:30
Forum: Ogólne dyskusje o grach planszowych i karcianych
Temat: Gra miesiąca - maj 2019
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 4664

Re: Gra miesiąca - maj 2019

nimsarn pisze:
10 cze 2019, 10:33
(...) z dodatkiem Fontanna młodości i inne przygody (...)
Graliście w polską wersję? A skont?
autor: playerator
17 cze 2019, 11:21
Forum: Gry planszowe i karciane - konkretne tytuły
Temat: Nemesis - dyskusje nt. tłumaczenia
Odpowiedzi: 245
Odsłony: 7195

Re: Nemesis - dyskusje nt. tłumaczenia

Po tym "dr Uchu" faktycznie wszystko możliwe, ale może to po prostu literówka.
Fajnie, że teraz sporo osób zwraca uwagę na takie rzeczy, chociaż - jak nam tłumaczą wydawcy - "to nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę". Krok do przodu.


edit: uściśliłem, kto nam tłumaczy :)
autor: playerator
15 cze 2019, 21:23
Forum: Zamówienia zbiorowe
Temat: (KS) NEMESIS Poznań - Domówienie w PM
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 2749

Re: (KS) NEMESIS Poznań

(...) Daj spokój człowieku, przypominasz taką sąsiadkę co to wetknie nos w siatkę z zakupami, żeby tylko sprawdzić co się w siatce znajduje. Śmiecisz w wątku niepotrzebnie, szukasz dziury w całym i tyle. Zawartość waszej siatki nic a nic mnie nie obchodzi. Ale jeśli takie porównania do ciebie przem...
autor: playerator
15 cze 2019, 11:56
Forum: Zamówienia zbiorowe
Temat: (KS) NEMESIS Poznań - Domówienie w PM
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 2749

Re: (KS) NEMESIS Poznań

Kolega robi przysługę za marne 50 zł ludziom którzy się nie załapali na Kickstartera. Nawet z jego 'marżą' wychodzi taniej niż obecnie sprzedawane są same podstawki. Wiec jeśli chce sobie uprościć życie to wg mnie ma do tego prawo, chętni się znajdą. Policz jeszcze raz. Bo mnie wychodzi marne 600 z...
autor: playerator
14 cze 2019, 15:57
Forum: Zamówienia zbiorowe
Temat: (KS) NEMESIS Poznań - Domówienie w PM
Odpowiedzi: 125
Odsłony: 2749

Re: (KS) NEMESIS Poznań

Jareks1985 pisze:
14 cze 2019, 07:28
(...) Szczerze, to zamawianie osobnych kompletów jest uciążliwe wolałbym zamówić pakiet i każdemu wysłać, niż kompletować zamówienie dla każdego z osobna (...)
Jareks1985 pisze:
12 cze 2019, 13:30
(...) + 50 zł januszowa opłata za fatygę (...)
Wydaje mi się, że jak już bierzemy za fatygę, to się fatygujmy? Sorry za offtop... 8)
autor: playerator
13 cze 2019, 18:57
Forum: Ogólne dyskusje o grach planszowych i karcianych
Temat: Warte uwagi gry w portalach crowdfundingowych
Odpowiedzi: 1834
Odsłony: 266903

Re: Warte uwagi gry w portalach crowdfundingowych

DarkSide pisze:
13 cze 2019, 08:16
Dla fanów Dungeon Crawlerów, RPG, figurek, elementów 3D i tych co mają za dużo pieniędzy (...)
Wygląda to wszystko na dopracowane w najmniejszym szczególe. Ale... spójrzcie na zakręty torów.
autor: playerator
11 cze 2019, 14:44
Forum: Zamówienia zbiorowe
Temat: [KS] Age of Civilization // Są zniżki!! / Katowice/Cała Polska
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 1012

Re: [KS] Age of Civilization // Są zniżki!! / Katowice/Cała Polska

dzaborek pisze:
11 cze 2019, 14:26
(...) Glided box jest tylko dla głównego pledga, czyli dla 1 pudełka. (...) dorzucę tą opcję i będzie to Twoja kopia (...)
Dziękuję :D

Trochę się biłem z myślami, czy brać te bajery, ale gra dobra, matę lubię mieć, a te ozdobniki dosyć niedrogie. No a teraz wyszła z tego wersja kolekcjonerska :)
autor: playerator
11 cze 2019, 14:15
Forum: Zamówienia zbiorowe
Temat: [KS] Age of Civilization // Są zniżki!! / Katowice/Cała Polska
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 1012

Re: [KS] Age of Civilization // Są zniżki!! / Katowice/Cała Polska

Przelew w drodze (z matą i figurką, a za glided box doliczyłem 17zł).
autor: playerator
10 cze 2019, 15:13
Forum: Pomysły i idee
Temat: Epic Naval Battles - strategia morska
Odpowiedzi: 90
Odsłony: 20582

Re: Epic Naval Battles - strategia morska

mauserem pisze:
10 cze 2019, 14:02
(...) Zapowiedź scenariusza, w którym gracze będą mogli sprawdzić czy myśliwy skończy jako zwierzyna, czy może jednak zdominuje Atlantyk. (...)
Bardzo mi się podoba tytuł scenariusza.

Czy informacja o kampanii cf AD 2019 nadal aktualna?
autor: playerator
10 cze 2019, 15:00
Forum: Zamówienia zbiorowe
Temat: (KS) IRON CLAYS - Uzupełnienie do BRASS DE LUX 10x50 5x100 5x500 2x2K
Odpowiedzi: 90
Odsłony: 1510

Re: (KS) IRON CLAYS - Uzupełnienie do BRASS DE LUX 10x50 5x100 5x500 2x2K

brazylianwisnia pisze:
10 cze 2019, 13:42
Nie lepiej zapłacić kartą USD? wtedy będzie przewalutowanie USD na CAD a VISA PLN będzie PLN na USD i później na CAD.
Jaki będzie zysk na osobę? :mrgreen:
autor: playerator
09 cze 2019, 17:14
Forum: Gry planszowe i karciane - konkretne tytuły
Temat: Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie (Ignacy Trzewiczek) - dyskusja ogólna
Odpowiedzi: 3640
Odsłony: 360456

Re: Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie (Ignacy Trzewiczek) - dyskusja ogólna

Eskimos pisze:
09 cze 2019, 16:38
Czy oprócz znanych mi kart: pies lowczy i luneta zludnych nadziei istnieja jeszcze jakieś karty promocyjne niedostępne na te chwile w sklepie portalu? Widziałem kiedyś jakąś kartę z kafelkiem wulkanu, ale nie pamiętam za bardzo co to było. Będę wdzięczny za odpowiedzi :)
klik
autor: playerator
09 cze 2019, 01:58
Forum: Zamówienia zbiorowe
Temat: (KS) IRON CLAYS - Uzupełnienie do BRASS DE LUX 10x50 5x100 5x500 2x2K
Odpowiedzi: 90
Odsłony: 1510

Re: (KS) IRON CLAYS - Uzupełnienie do BRASS DE LUX 10x100 5x500 5x2K

@pieczkins - chcesz mnie do pary? Nie jestem urodziwy, ale mam dobre serce... Proszę o dopisanie.

brazylianwisnia pisze:
09 cze 2019, 00:30
Co gdyby zrezygnować z 2k?
A może te 2 dodatkowe będą 2k..?

I też bym chciał te śliczne, nowe 50-tki :) (propozycja - 10x 50, 5x 100, 5x500, 2x 2k)
autor: playerator
07 cze 2019, 20:41
Forum: Gry planszowe i karciane - konkretne tytuły
Temat: Western Legends (Hervé Lemaître)
Odpowiedzi: 143
Odsłony: 11589

Re: Western Legends (Hervé Lemaître)

Są jakieś świeże informacje o postępach w produkcji / terminie pojawienia się w sklepach?

btw - Funiverse nie zagląda na forum?
autor: playerator
05 cze 2019, 11:36
Forum: Gry planszowe i karciane - konkretne tytuły
Temat: Osadnicy: Wykreślane Imperium (Ignacy Trzewiczek)
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 2235

Re: Osadnicy: Wykreślane Imperium (Ignacy Trzewiczek)

margrabius pisze:
05 cze 2019, 11:23
Moje zainteresowanie opadło trochę jak poczytałem pierwsze wrażenia na BGG.
Gdybyś dopisał jeszcze jedno zdanie, o tych wrażeniach, to wpis byłby na temat :wink:
autor: playerator
01 cze 2019, 16:44
Forum: Finansowanie społecznościowe
Temat: (Wspieram.to) Zerywia
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 1180

Re: (Wspieram.to) Zerywia

rasdsaris pisze:
31 maja 2019, 20:19
(...) niemal w całości zasady gry powstały od zera, z pomysłów czysto fabularnych, które następnie przekuwaliśmy w mechanikę (...)
No i nie poczekałem na instrukcję :)
Dzięki za odpowiedzi.
autor: playerator
31 maja 2019, 22:00
Forum: Zrób to sam
Temat: Malowanie planszówkowych figurek
Odpowiedzi: 3283
Odsłony: 307765

Re: Malowanie planszówkowych figurek

Pierwsze podejście do malowania figurek. Na razie same kolory bazowe, ale już jestem zadowolony z efektu. https://i.postimg.cc/FRppwv9g/05090279.jpg Pierwsze malowanie?? Kolory bazowe? Nie powinni przypadkiem wyglądać jak Mickey Mouse z kolegami? :wink: Jak uzyskać takie brudne, matowe kolory? Szcz...
autor: playerator
31 maja 2019, 15:51
Forum: Ogólne dyskusje o grach planszowych i karcianych
Temat: Koszulki na karty
Odpowiedzi: 603
Odsłony: 114260

Re: Koszulki na karty

(...) dziwi mnie, że Rebel jako właściciel wielkiego sklepu internetowego (...) zamiast wziąć przykład z FFG i zrobić solidne koszulki z 1mm nadmiaru to wziął przykład z Mayday który próbuje dopasować koszulki na 0.2mm (...) To pewnie z myślą o takich jak ja :) Nie cierpię tasować kart w niedopasow...
autor: playerator
31 maja 2019, 15:41
Forum: Finansowanie społecznościowe
Temat: (Wspieram.to) Zerywia
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 1180

Re: (Wspieram.to) Zerywia

Czy instrukcja pojawi się jeszcze w czasie trwania EB?

Jaki rozmiar będą miały karty?

Czym jest "Ekskluzywny, drewniany Kamień Pamięci"? Na stronie kampanii chyba nie jest wspomniany.

Które gry były dla Was inspiracją podczas tworzenia zasad?
autor: playerator
30 maja 2019, 20:23
Forum: Gry planszowe i karciane - konkretne tytuły
Temat: Wallenstein (Dirk Henn)
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 2921

Re: Wallenstein (Dirk Henn)

Właśnie ruszyła przedsprzedaż Wallenstein Big Box Deluxe Edition.

Zawiera 4 dodatki, meeple zamiast kostek, metalowe monety, etc. Cena to 80 USD. Wysyłka dodatkowe 15 USD.
Druk ruszy po uzbieraniu się 500 chętnych.
autor: playerator
30 maja 2019, 11:44
Forum: Finansowanie społecznościowe
Temat: (Zagramw.to) W pogoni za szczęściem
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 5125

Re: (Zagramw.to) W pogoni za szczęściem

(...) W przypadku Czachy hejt odwołuje się do kampanii Klanów i nawet jak Feudum, W pogoni i inne kampanie będą super zrealizowane hejterzy i tak będą wracać do tej jednej Kampanii (...) (...) Tak działa hejt, na zasadzie jak chcesz komuś dowalić to kij zawsze się znajdzie (...) Tylko co wspierając...
autor: playerator
28 maja 2019, 10:38
Forum: Finansowanie społecznościowe
Temat: (Zagramw.to) W pogoni za szczęściem
Odpowiedzi: 108
Odsłony: 5125

Re: (Zagramw.to) W pogoni za szczęściem

detrytusek pisze:
28 maja 2019, 10:05
Przy tym zainteresowaniu za jakiś czas każdy będzie mógł nabyć toto w bardzo promocyjnej cenie o dodatkach nie wspominając.
Ożty...

@Czacha Games - czy moglibyście to zdementować?