Pandemic Legacy

Forum ogólne o grach planszowych i karcianych, w szczególności dyskusje o konkretnych tytułach.

Którą wersję okładki wybierzesz

czerwona
80
42%
niebieska
89
46%
obie
23
12%

Liczba głosów: 192

Gatherey
Użytkownik wspierający

Re: Pandemic Legacy

Post autor: Gatherey » 17 maja 2018, 15:11

ernin pisze:
17 maja 2018, 15:06
Trochę odkupie temat ale mam pytanie. W sobotę zamierzam rozpocząć pandemica legacy 1 sezon i chciałbym wiedzieć czy wszystkie zasady są ok czy istnieją jakieś błędy tłumaczenia? Na stronie Lacerty nie ma żadnej informacji by istniała jakaś errata ale wole się upewnić tutaj. Dodam, że to egzemplarz z pierwszego druku kupowany jeszcze w przedsprzedaży.
Sezon 1 jest ok. W sezonie drugim jest lekki błąd w tłumaczeniu, ale można napisać do Lacerty i doślą poprawione naklejki.

ernin
Użytkownik wspierający

Post autor: ernin » 17 maja 2018, 15:33

Dzięki za odpowiedź.

Sarseth
Użytkownik wspierający

Post autor: Sarseth » 17 maja 2018, 16:32

ernin pisze:
17 maja 2018, 15:06
Trochę odkupie temat ale mam pytanie. W sobotę zamierzam rozpocząć pandemica legacy 1 sezon i chciałbym wiedzieć czy wszystkie zasady są ok czy istnieją jakieś błędy tłumaczenia? Na stronie Lacerty nie ma żadnej informacji by istniała jakaś errata ale wole się upewnić tutaj. Dodam, że to egzemplarz z pierwszego druku kupowany jeszcze w przedsprzedaży.
Ha, ja wczoraj zacząłem grę w jedynkę. Też się zastanawiałem nad tym, ale uznałem że pierwszy scenariusz pójdzie spoko, ale dobre pytanie, żeby wiedzieć na przyszłość bez spoilerów.
Słyszałem że drugą cześć lepiej po angielsku skołować, bo błędów pojawiło się dużo więcej, ale jedynka daje radę.
Rebel 6% (trójmiasto)

Awatar użytkownika
Deem
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: Deem » 17 maja 2018, 16:41

Sarseth pisze:
17 maja 2018, 16:32

Słyszałem że drugą cześć lepiej po angielsku skołować, bo błędów pojawiło się dużo więcej, ale jedynka daje radę.
Ale to jakieś sprawdzone info, czy po prostu powtarzasz plotkę? Według tego co widziałem na stronie wydawcy błędy są dosłownie dwa i można sobie sprawdzić bezspoilerowo w erracie, w którym miejscu (która skrzynka i która naklejka), aby w odpowiednim momencie wprowadzić prawidłowe zasady.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.

Sarseth
Użytkownik wspierający

Post autor: Sarseth » 17 maja 2018, 17:53

Deem pisze:
17 maja 2018, 16:41
Sarseth pisze:
17 maja 2018, 16:32

Ale to jakieś sprawdzone info, czy po prostu powtarzasz plotkę? Według tego co widziałem na stronie wydawcy błędy są dosłownie dwa i można sobie sprawdzić bezspoilerowo w erracie, w którym miejscu (która skrzynka i która naklejka), aby w odpowiednim momencie wprowadzić prawidłowe zasady.
Zapomniałem dodać "czy to prawda" ale nie chciałem kontynuować tematu dwójki w jedynce. Plotkę oczywiście, dlatego jest to 'słyszałem'. Przepraszam za może nad wyrost zdanie. Dodatkowo chyba strony mi zawinęło bo kolega wyżej odpowiedział, więc trochę bezsensu napisałem ;)
Rebel 6% (trójmiasto)

louiscyphre
Użytkownik wspierający

Post autor: louiscyphre » 17 maja 2018, 21:13

Z tego co pamiętam nie było błędów.

ODPOWIEDZ