Wyprawa na PROXIMA CENTAURI

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
cashan
Posty: 22
Rejestracja: 16 lut 2005, 22:38
Lokalizacja: Kolbudy k.Gdańska

Wyprawa na PROXIMA CENTAURI

Post autor: cashan »

Wygrzebałem takie cudo:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70029655

.. niestety opis enigmatyczny a zdjęcia nie mówią nic. Żyła sprzedawca wiecej napisać nie chce ani dodatkowych fotek zrobic.

Miał ktoś z tym kontakt? Może opowiedziec cos na temat zasad i wyglądu pionów ?

[ nie ukrywam ze chciałbym kupic dla samych pionków ... ]
Awatar użytkownika
xshadow
Posty: 178
Rejestracja: 15 maja 2005, 01:38
Lokalizacja: Zamość / Lublin

Post autor: xshadow »

cashan, domyślam się, że wciąż nie masz tej gry.
Właściciel wystawiła ją ponownie, tym razem cena jest dwukrotnie niższa.
Jednak wciąż nic nie eimy na jej temat.

Ktoś jest już w stanie powiedzieć to za gra i kto ją wydał? Na pudełki widać tylko logo z literą "S".
cashan
Posty: 22
Rejestracja: 16 lut 2005, 22:38
Lokalizacja: Kolbudy k.Gdańska

Post autor: cashan »

Wystawia po raz 3. Klient dziwny jakis jest. Pisałem do faceta ze w ciemno to moge to wziąść za 10 pln i poprosiłem ponownie o fotki pionków - wtedy może bym dał więcej.

Odpisał mi dość opryskliwie proponujac za taka cene jak teraz na allegro jest - fotki zaś przesłał takie jak widac - czyli że nic nie widać :)

Sadze że zarówno gra jak i piony moga byc stosunkowo kiepskie - co by wyjasnialo dziwne zachowanie oferenta :).
Awatar użytkownika
Rathi
Posty: 883
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Rathi »

Gosc jest z Krakowa, jesli bardzo komus zalezy, to moge sprobowac sie z nim umowic i obejrzec gre (zrobic fotki cyfrowka).
Jak cos, to pisac na priv, ostatnio mam malo czasu na zagladanie tutaj : (
Robert Jaskuła
Dragonus - gry planszowe, sklep i wypożyczalnia
http://dragonus.pl/
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

Mialem kiedys te gre - jako dziecko. I gra wlasnie taka jest - dla dzieci. Z pewnoscia wam sie nie spodoba. Duzy plus jest tylko taki, ze intrukcja zawiera mase informacji na temat ukladu slonecznego - dzieki temu wygralem w 3 klasie podstawowki szkolny turniej wiedzy o kosmosie :)
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
ODPOWIEDZ