Kolejka (Karol Madaj)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
as.nielo
Posty: 227
Rejestracja: 01 maja 2017, 21:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 11 times

Re: Kolejka od IPN

Post autor: as.nielo »

Mała propozycja na urozmaicenie rozgrywki z wykorzystaniem dodatkowych kart i Ogonka - odbijanie karty Woda brzozowa butelką wódki. Pionek nie upija się jeśli odda butelkę graczowi rzucającemu tą kartę.

Ta gra to beczka śmiechu, grałem w to naście razy i za każdym było strasznie śmiesznie. A od tygodnia śmieję się z "Pola do popisu" bo gra z wszystkimi dodatkami trafiła do mojej skromnej kolekcji. Fajnie, że wszystko zmieściło się w jednym kartoniku... Czy ktoś się już popisał? :-)
Awatar użytkownika
fantazyn
Posty: 311
Rejestracja: 05 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: nad - Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Kolejka od IPN

Post autor: fantazyn »

Czy można gdzieś jeszcze dostać grę po angielsku (sprawdziłem kilka ważniejszych sklepów i produkt jest niedostępny)?

Nawet próbowałem dostać się do plików PnP ze strony IPN, ale zostaję przekierowany. Czytałem, że prawa do gry należą do Trefla, ale tam też nie ma już wersji angielskiej : /

Edit: kupiłem na allegro!
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2019, 15:16 przez fantazyn, łącznie zmieniany 1 raz.
sabat24
Posty: 107
Rejestracja: 13 mar 2019, 23:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 45 times

Re: Kolejka od IPN

Post autor: sabat24 »

Na allegro widziałem, że chodzą jakieś wersje wielojęzyczne:

https://allegro.pl/oferta/gra-planszowa ... 7083575007

Jak Ci bardzo zależy i możesz poczekać, to w czerwcu będę się widział z ludźmi z Trefla, może ktoś, gdzieś ma na składzie albo jest szansa dostać się do PnP.
Manietu
Posty: 93
Rejestracja: 16 lip 2019, 01:47
Has thanked: 9 times
Been thanked: 17 times

Re: Kolejka (Karol Madaj)

Post autor: Manietu »

Czy ktoś posiada może pierwotne wydanie Kolejki (od IPN, a nie od Trefla i nie wydanie wielojęzyczne), czyli to bez plastikowej wypraski? Jeśli tak to miałbym pytanie na priv
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Kolejka od IPN

Post autor: Kin@a »

Tycjan pisze: 28 paź 2016, 09:39
Chcecie pierwszy „Mini-Dodatek-Do-Kolejki”? Szanowny Kierownik Sklepu Karol Madaj ma dla was kilka informacji spod lady ;) Instytut Pamięci Narodowej wraca do gry :)
Więcej informacji: http://ipn.znadplanszy.pl/2016/10/28/ja ... nt-od-ipn/
Ten dodatek był rozdawany w zeszłym roku na konwencie przez IPN, widocznie zostały im jeszcze resztki magazynowe.
ODPOWIEDZ