Rallyman (Jean-Christophe Bouvier)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

locworks pisze:A na Festiwalu Fair Play będziesz?
Tradycyjnie nie. :(
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3356
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 104 times
Been thanked: 129 times

Re: Rallyman

Post autor: maciejo »

locworks pisze:
maluman pisze:Przecież nie chodzi mi o sklepy stacjonarne. Rozmawiamy o cenie gry w sklepach internetowych. I co dziwne, po zredukowaniu marży do 20% wychodzi cena dziwnie zgodna z tym co wszyscy piszą, że taka powinna być.
Każdy sklep ma prawo sprzedawać grę z taką marżą jaką chce. Jako dystrybutor sugeruję taką marżę i taką cenę detaliczną, która pozwoli sklepom stacjonarnym na wstawienie mojej gry do oferty. Gra nigdy by się pojawiła w Altdorfie, w Rebelu, w Replikatorze i wkrótce w sklepie.orlen.pl gdybym zaproponował im marżę 20%.
maluman pisze:Ja spróbuję kupić taniej.
Twoje najświętsze prawo. Trzymam kciuki, aby udało Ci się przekonać zaprzyjaźniony sklep internetowy, żeby zrezygnował z części swojego zarobku i sprzedał Ci grę taniej.

lockworks po co ty się tłumaczysz,gra jest zajebista i jak piszesz sprzedaje się świetnie więc nie ma co tłumaczyć się ze swoich zarobków.Jako starego handlowca bardzo zaskoczyła mnie twoja spowiedź dotycząca łańcuszka sprzedaży.Co to właściwie kogo obchodzi :|
za RALLYMANA dałbym i 500 pln gdybym wiedział ile radości mi sprawi.W żadną inną gre w życiu nie zagrałem tyle razy i dalej mam ochotę grać.
Raz jeszcze powtórzę,chwała ci za sprowadzenie tej gry do Polski.Poza tym twoje zaangażowanie we wszystkie sprawy związane z grą czyli stworzenie tak szybko strony czy też częsta aktualizacja instrukcji zasługuje na największe uznanie.
życzę powodzenia w interesach i pozdrawiam :D
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 07:35 przez maciejo, łącznie zmieniany 1 raz.
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

Na pocieszenie, w związku z rozpoczętym dzisiaj 26 Rajdem Karkonoskim pozwoliłem sobie do Rallymana zaimplementować OS1/4 Karpacz.
Obrazek

Cała trasa jest asfaltowa - nieważne, czy plansza jest zimowa, czy nie.
Każdy znacznik błota obniża noty zakrętu o 1.
Każdy znacznik uszkodzeń podnosi noty zakrętu o 1.

PS
W planach oczywiście roadbook 26 Rajdu Karkonoskiego.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
locworks
Posty: 677
Rejestracja: 03 sty 2009, 12:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: locworks »

maciejo pisze:lockworks po co ty się tłumaczysz,gra jest zajebista i jak piszesz sprzedaje się świetnie więc nie ma co tłumaczyć się ze swoich zarobków.Jako starego handlowca bardzo zaskoczyła mnie twoja spowiedź dotycząca łańcuszka sprzedaży.Co to właściwie kogo obchodzi :|
za RALLYMANA dałbym i 500 pln gdybym wiedział ile radości mi sprawi.W żadną inną gre w życiu nie zagrałem tyle razy i dalej mam ochotę grać.
Jeśli ktoś oskarża mnie o zdzierstwo lub o bandytyzm, to mogę albo
1. odpowiedzieć w podobny sposób (ale to niekulturalne).
2. zignorować oskarżenie i udać że to nie ślina, a deszcz (ale nie jestem męczennikiem)
3. przedstawić fakty które zaprzeczają krzywdzącemu stwierdzeniu

Jak się domyślasz, w każdej sytuacji wolę przedstawić fakty.

Kiedy moderator forum stwierdza, że bawić przy mojej innej grze (Chez Geek) mogą się tylko pijane osoby, to przedstawiam fakty.

Kiedy członek fantastycznego poznańskiego klubu gier bez prądu myli pojęcia marży i narzutu i oskarża mnie i sklepy, z którym współpracuje, o bandytyzm z powodu 35% marży, to nie dziw się proszę, że przedstawiam informacje na temat kalkulacji cen.
maciejo pisze:Raz jeszcze powtórzę,chwała ci za sprowadzenie tej gry do Polski.Poza tym twoje zaangażowanie we wszystkie sprawy związane z grą czyli stworzenie tak szybko strony czy też częsta aktualizacja instrukcji zasługuje na największe uznanie.
życzę powodzenia w interesach i pozdrawiam :D
Serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że będziemy mogli się zmierzyć na którymś z konwentowych odcinków specjalnych w nadchodzących miesiącach.
Piotr Burzykowski
wydawnictwo locworks.pl | serwis grybezpradu.pl
Awatar użytkownika
maluman
Posty: 445
Rejestracja: 20 gru 2005, 10:25
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: maluman »

locworks pisze:Kiedy członek fantastycznego poznańskiego klubu gier bez prądu myli pojęcia marży i narzutu i oskarża mnie i sklepy, z którym współpracuje, o bandytyzm z powodu 35% marży, to nie dziw się proszę, że przedstawiam informacje na temat kalkulacji cen.
Pewnie mój post już nie oczyści atmosfery, ale chciałbym być dobrze zrozumiany.

Po pierwsze - co najważniejsze - nie mam nic do Ciebie jako dystrybutora, a wręcz przeciwnie - zawsze podziwiam działania mające na celu upowszechnienie gier planszowych w Polsce - czyli m.in. ich wprowadzanie na rynek. Chapeau bas.
Nie rozumiem, dlaczego to co pisałem odebraliście jako atak na grę (jak dla mnie to ona może kosztować dowolny pieniądz, przecież mowa była tylko o marży sklepu internetowego), tudzież Ciebie (patrz 'po trzecie').

Po drugie - dwa słowa na temat stwierdzenia 'bandycka marża'. Być może słowo 'bandycka' jest nie na miejscu, wiec przepraszam jeśli kogoś nią uraziłem. Bandycka = wyższa niż bym się spodziewał.

Po trzecie - chciałem jedynie wyrazić moje zdziwienie dla marż sklepów internetowych (!), więc nie ma to nic wspólnego z Toba, Twoją dystrybucją i zalecaną ceną detaliczną.

Po czwarte - popytałem i większość moich znajomych już nie robi zakupów w największych internetowych sklepach z grami planszowymi, teraz rozumiem dlaczego.

Po piąte - po pierwszych przymiarkach, wygląda na to, że gra rzeczywiście jest świetna. Tylko jednego nie kumam. W angielskiej instrukcji zdanie "If the loss of control occurs in the movement from the road to the shortcut", tłumaczysz na polskie "Jeśli po utracie kontroli samochód zjechał z pola szosy na pole skrótu". Mój angielski nie jest perfect, ale mi to angielskie zdanie wygląda na "Jeśli utrata kontroli wydarzy się podczas ruchu z pola szosy na pole skrótu". Takie tłumaczenie zmieniałoby nieco sposób gry (przed utratą a po utracie).
Jesteś z Poznania? Wstąp do NAS.
Gildia Poznańskich Graczy spotykających się w Alibi: www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

Sorry, że znowu Wam się wtrącę w OT, ale...


Zaimplementowałem do Rallymana kolejny OS 26 Rajdu Karkonoskiego. Tym razem OS2/5 Karpniki.
Obrazek

Każdy znacznik uszkodzeń podnosi noty zakrętu o 1.
Pierwsza sekcja to: Start-C1
Ostatnia sekcja to: V0-Meta

W implementacji OS wyszedł jako pętla. W rzeczywistości nią nie jest.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
locworks
Posty: 677
Rejestracja: 03 sty 2009, 12:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: locworks »

maluman pisze: Pewnie mój post już nie oczyści atmosfery, ale chciałbym być dobrze zrozumiany.
Jeśli chodzi o mnie, po Twoim poście atmosfera jest oczyszczona. :-)
maluman pisze:Po piąte - po pierwszych przymiarkach, wygląda na to, że gra rzeczywiście jest świetna. Tylko jednego nie kumam. W angielskiej instrukcji zdanie "If the loss of control occurs in the movement from the road to the shortcut", tłumaczysz na polskie "Jeśli po utracie kontroli samochód zjechał z pola szosy na pole skrótu". Mój angielski nie jest perfect, ale mi to angielskie zdanie wygląda na "Jeśli utrata kontroli wydarzy się podczas ruchu z pola szosy na pole skrótu". Takie tłumaczenie zmieniałoby nieco sposób gry (przed utratą a po utracie).
Niestety wersja angielska (WA) nie jest najlepszym tłumaczeniem oryginalnej wersji francuskiej (WF).
Wersja polska została stworzona w oparciu o wersję angielską, a następnie została poprawiona w oparciu o wersję francuską.

WA: If the loss of control occurs in the movement from the road to the shortcut
Ta wersja znaczy błędnie, że
1. Zjeżdżasz z szosy na skrót.
2. Tracisz kontrolę.
3. Ciągniesz kartę skrótu.
4. Wznawiasz jazdę ze skrótu.

Jest to błędne tłumaczenie, ponieważ to karta biegu wskazuje co się dzieje po utracie kontroli (wiatraczek, zjazd z trasy w lewo lub w prawo)

WF: si la sortie de route s’effectue de la route vers la corde, ... ;
Znaczy to:
1. Jedziesz po szosie (nie skrótem!)
2. Tracisz kontrolę.
3. Ciągniesz kartę biegu.
4. Jeśli karta biegu wskazuje, że zjeżdżasz z szosy na skrót, ciągniesz kartę skrótu.
5. Wznawiasz jazdę ze skrótu.
Piotr Burzykowski
wydawnictwo locworks.pl | serwis grybezpradu.pl
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

locworks pisze: WF: si la sortie de route s’effectue de la route vers la corde, ... ;
Znaczy to:
[...]4. Jeśli karta biegu wskazuje, że zjeżdżasz z szosy na skrót, ciągniesz kartę skrótu.
Znowu czegoś nie doczytałem.... ale jakże proste i logiczne to jest. Prostota zasad Rallymana jest genialna.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

Zaimplementowałem do Rallymana kolejny OS 26 Rajdu Karkonoskiego. Tym razem OS3/6 Nielestno.

Skróty ze znacznikiem uszkodzeń są nieprzejezdne. Auto wyrzucone w efekcie utraty kontroli na taki skrót dostaje 1 uszkodzenie.
Obrazek
W implementacji OS wyszedł jako pętla. W rzeczywistości nią nie jest.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
surmik
Posty: 1494
Rejestracja: 07 sty 2010, 14:22
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 1 time

Re: Rallyman

Post autor: surmik »

Przeczytałem właśnie recenzję "Rallyman"z najnowszego ŚGP. Nie wygląda to niestety ciekawie. Czy ktoś kto dobrze zna grę może się ustosunkować do zarzutów o małą regrywalność, martwe przepisy, brak sensownego zarządzania szczęściem i łatwe wyznaczenie optymalnych tras?

Gra była u mnie na celowniku jakiś czas temu ale spadła z listy 'do kupienia' w wyniku pojawienia się innych gier. Tak czy inaczej cały czas o niej myślę i chciałbym skonfrontować opinię z ŚGP z opiniami innych graczy.
Awatar użytkownika
locworks
Posty: 677
Rejestracja: 03 sty 2009, 12:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: locworks »

surmik pisze:Gra była u mnie na celowniku jakiś czas temu ale spadła z listy 'do kupienia' w wyniku pojawienia się innych gier. Tak czy inaczej cały czas o niej myślę i chciałbym skonfrontować opinię z ŚGP z opiniami innych graczy.
Garść linków: http://www.rallyman.pl/recenzje-i-opinie/
Piotr Burzykowski
wydawnictwo locworks.pl | serwis grybezpradu.pl
Awatar użytkownika
Mamut
Posty: 59
Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rallyman

Post autor: Mamut »

Ja się akurat z Trzewikiem zgodzę.
Najważniejsza teza recenzji, że jest to łamigłówka, której celem jest znalezienie jak najbardziej optymalnej trasy jest w pełni słuszna. W naszych rozgrywkach, jeżeli komuś udał się jakiś manewr, każdy przyznawał, że inaczej się po prostu nie opłaca zrobić. I kolejni gracze powtarzali te same ruchy.
Zgodzę się też co do "martwych zasad", z tego się naprawdę nie korzysta.
Choć temat gry, oprawa graficzna i kości biegów są świetne.
Awatar użytkownika
janekbossko
Posty: 2614
Rejestracja: 09 lut 2006, 21:44
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 27 times

Re: Rallyman

Post autor: janekbossko »

wszystko zalezy od tego jak sie do gry podchodzi. Jesli do łamigłowki to rzeczywiscie można powiedzieć wspolgraczom żeby poszli sobie na piwo a ja przez 20 min bede szykał optymalnej drogi przejazdu ALE to nie jest łamigłowka.
W wyścigach liczy się czas i dobra zabawa - ja tak podchodzę do tej gry. Emocji gra dostarcza bardzo dużo a gracz doświadczony zawsze wygra ze świerzakiem.
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

Kiedy ja_n stwierdził, że R to najlepsza gra wyścigowa, postanowiłem dokonać zakupu. Rozczarowałem się, odrobinę.
W odróżnieniu od ja_na nie lubię gier wyścigowych. R mi się podoba (Formula De, Formula De mini szybko się znudziły). Dodatek kupię bez zastanowienia.

Zdarzyło mi się rozegrać wyścig z bazikiem, ja_nem i bazynem.
AFAIR oprócz mnie tylko ja_n grał wcześniej.
Na trasę wyjeżdżałem ostatni. bazik obserwując moje ruchy szybko zauważył, na czym polega szybka jazda. Akurat w momencie, gdy go wyprzedzałem (mieliśmy w tym momencie ten sam czas na kartach). Więc do mety dojechaliśmy prawie identycznymi ruchami (raz go zablokowałem, co odrobił na kolejnym zakręcie, gdzie musiałem zwolnić). Różnica na mecie wynosiła 5s i wynikała z kosztu zakupu kości (za sekundy z agresywnej jazdy). ja_n był sporo (chyba półtorej minuty za nami). bazyn nauczył się, że trzeba wiedzieć, gdzie można wylecieć z toru. ;)

Na bgg jest szkółka jazdy - jeśli ktoś sądzi, że jeździ optymalnie, to polecam się sprawdzić.

Mając już trochę doświadczenia mogę stwierdzić, że podana przez autora liczba kombinacji możliwych torów jest przereklamowana. bazik pokazał, że jak się załapie tao gry, to reszta sprowadza się do losowości (jak szybko wypadną hazardy na kostkach i trzeba będzie zacząć kupować) i/lub cojones (przy braku szczęścia nie pozostaje nic innego, jak odważyć się na coś, na co inni się nie odważyli i na dwoje babka wróżyła; jak się uda to inni będą zmuszeni podjąć większe ryzyko). Stąd na bgg zaproponowałem swój wariant jej ograniczenia.

Osobiście bardzo dobrze się bawię przy grze. To, co bazikowi wydwało się nudne (robimy to samo), dla mnie było atrakcyjne - godny przeciwnik, z którym musiałem walczyć o każdą sekundę.
Póki co w realu jeździłem pojedyncze OSy, a atrakcyjne są IMO rajdy, gdzie liczy się łączny czas i statystyka powinna wyrównać losowość. Nie zapominając o walce o kolejność wyjazdu na trasę i nawrzucania przeciwnikom błota na tor.

Nie wiem, co to są martwe reguły. Nie czytałem recenzji. Nie skomentuję póki co.

Rzeczywiście znalezienie optymalnego toru jazdy to łamigłówka. IMHO najlepsza zabawa będzie wtedy, gdy wszyscy kierowcy będą potrafili ją rozwiązywać - jeszcze nie miałem takiej rozgrywki.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

janekbossko pisze:Emocji gra dostarcza bardzo dużo a gracz doświadczony zawsze wygra ze świerzakiem.
Na pojedynczym OSie świeżak ma szansę wygrać jadąc 'na wariata' i nie rozbijając samochodu. W rajdzie faktycznie, statystycznie nie powinien.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

janekbossko pisze:Jesli do łamigłowki to [...] ja przez 20 min bede szykał optymalnej drogi przejazdu ALE to nie jest łamigłowka.
W wyścigach liczy się czas i dobra zabawa [...]
Odrobina doświadczenia i łamigłówkę pykasz w parę sekund. W przeciwnym razie będziesz zaskoczony, że Tobie przejazd zabrał 10 minut a liderowi 7,5. Dłuższe OSy zdarzało mi się kończyć z przewagą rzędu 8 minut. Nuda, Panie, a nie emocje. Albo przegrać z fartownym, wariatem, który jakimś cudem dojechał bez problemów do mety.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
BloodyBaron
Posty: 1308
Rejestracja: 15 sie 2007, 12:25
Lokalizacja: War Shau - czyli szał wojny? :)
Been thanked: 1 time

Re: Rallyman

Post autor: BloodyBaron »

mnie się gra podoba bardzo - w ostatnim 3-OS-owym rajdzie różnica między wynikami wyniosła 15 sekund (przy łącznym czasie przejazdów ok. 25 minut), ale... po pierwszym OS-e prowadziłem o 40 sekund dzięki szarżującej małżonce, która dwa razy orała pobocze bocznymi lusterkami. Na drugim przy ostatnim rzucie, na ostatnim polu wyleciałem z trasy (rzuciwszy 3 ! na 4 kościach) i straciłem w ten sposób 1:50 w dwóch ruchach zamiast zakończyć w jednym w 10 sek. W efekcie do ostatniego OS-u przystępowałem z 40 sekundową stratą... OS mieszany, połowa śniegu, połowa czarnego asfaltu, żona na letnich, ja wziąłem zimówki, i zacząłem odrabiać. szło świetnie, żona 3 razy lądowała na poboczu, wydawało się, że odrobię... ale pod sam koniec przeszarżowałem ponownie, wyleciałem z trasy i odrobiłem zbyt mało.
Emocje do samego końca. Bynajmniej nie było tak, żeśmy się wozili "na kole" i licytowali o pojedyncze sekundy.

Gra nabiera emocji, jak aktywnie używa się agresywnej techniki jazdy - można szybko zebrać sporo sekund, ale podnosi się ryzyko utraty panowania nad autem i czasem to się zdarza.

Super jest też to, że rozegranie jednego OS-u to spokojnie 30 minut, więc nawet jak jest mało czasu, można fajnie pograć.
Polecam ściągnąć sobie gotowe trasy rajdów ze strony rallymana.
_________
Moje gry
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

BloodyBaron pisze:mnie się gra podoba bardzo - w ostatnim 3-OS-owym rajdzie różnica między wynikami wyniosła 15 sekund
Mniam, pozazdrościć.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
BloodyBaron
Posty: 1308
Rejestracja: 15 sie 2007, 12:25
Lokalizacja: War Shau - czyli szał wojny? :)
Been thanked: 1 time

Re: Rallyman

Post autor: BloodyBaron »

wydaje mi się, że naprawdę z tą łamigłówkowatością zarzut jest przesadzony - jak na pierwszych 2-3 kostach ma się już 2 wykrzykniki, to jechanie dalej optymalnym ruchem do którego brak 4-5 kostek nie jest takie oczywiste. Losowość musi wprowadzić urozmaicenie - i wprowadza. Możliwość powtarzania każdego ruchu jest czysto teoretyczna a taka taktyka nic nie daje - żeby wygrać to trzeba ryzykować, rzucać większą ilością kości, żeby zbierać bonusowe sekundy.
_________
Moje gry
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

BloodyBaron pisze:Możliwość powtarzania każdego ruchu jest czysto teoretyczna a taka taktyka nic nie daje - żeby wygrać to trzeba ryzykować, rzucać większą ilością kości, żeby zbierać bonusowe sekundy.
Dokładnie tak. Jednemu rzuty wyjdą lepiej drugiemu gorzej. No to drugi zacznie ryzykować bardziej. Jak się utrzyma na torze, zmusi pierwszego do ryzykowania.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
locworks
Posty: 677
Rejestracja: 03 sty 2009, 12:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: locworks »

Nowa wersja instrukcji jest do pobrania na http://www.luzodajnia.pl/forum/pobieralnia/?did=20
Piotr Burzykowski
wydawnictwo locworks.pl | serwis grybezpradu.pl
Awatar użytkownika
Smoku
Posty: 464
Rejestracja: 17 lut 2006, 17:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Rallyman

Post autor: Smoku »

Gdzie można sprawdzić czasy przejazdu?Jest jakiś ranking dla poszczególnych rajdów?Chciałbym zweryfikować swoje solowe przejazdy.
Awatar użytkownika
locworks
Posty: 677
Rejestracja: 03 sty 2009, 12:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: locworks »

Smoku pisze:Gdzie można sprawdzić czasy przejazdu?Jest jakiś ranking dla poszczególnych rajdów?Chciałbym zweryfikować swoje solowe przejazdy.
Listy najlepszych wyników z klasycznych rajdów są na pudełku.

Reszta, łącznie z ostatnimi rajdami, jest na stronie http://www.rallyman.fr/fr/rallyes/road-books.html

Trasy rajdów pobierasz w kolumnie Road-Books
Pliki z wynikami pobierasz w kolumnie Palmarès
Piotr Burzykowski
wydawnictwo locworks.pl | serwis grybezpradu.pl
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rallyman

Post autor: macike »

Smoku pisze:Gdzie można sprawdzić czasy przejazdu?Jest jakiś ranking dla poszczególnych rajdów?Chciałbym zweryfikować swoje solowe przejazdy.
Na BGG jest Nauka jazdy,
Ostatnio zmieniony 24 paź 2011, 20:51 przez macike, łącznie zmieniany 1 raz.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
Qlaqs
Posty: 493
Rejestracja: 17 lut 2008, 18:38
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Rallyman

Post autor: Qlaqs »

Witam.

Ma ktoś może skan tej recenzji? Dla jednej recenzji nie chce kupować całego ŚGP ... :(
Jakoś grając w Can`t Stop też ciska się kościami i jakoś to nie nudzi a ubaw jest przedni :D ...
Ja bym to nazwał Can`t Stop w oprawie wyścigowej :P

Pozdrawiam.
macike pisze:
Smoku pisze:Gdzie można sprawdzić czasy przejazdu?Jest jakiś ranking dla poszczególnych rajdów?Chciałbym zweryfikować swoje solowe przejazdy.
Na BGG jest Nauka jazdy,
Popraw proszę link - bo nie działa ;)
Moja skromna kolekcja to co mam, czego chce sie pozbyc i to co w drodze!
ODPOWIEDZ