SłowoStwory!

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
tytus
Posty: 154
Rejestracja: 12 sty 2010, 21:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Kontakt:

SłowoStwory!

Post autor: tytus »

Na stronach Rebela już pojawiła się instrukcja do nowej gry Filipa Miłuńskiego - SłowoStwory. Ma być dostępna w połowie marca za 80pln.

Gra wygląda bardzo ciekawie, choć nie wiem jak bardzo "ciężkie" ;) będą same "pojedynki" - zegar wygląda raczej na mało potrzebny. No i do tego ma śliczne obrazki.

Zasady tutu:
http://www.rebel.pl/repository/files/in ... rukcja.pdf
WinyloKINO - najpiękniejsza muzyka filmowa spod igły!
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: SłowoStwory!

Post autor: draco »

Zauważyłem w instrukcji dziurę. Brakuje informacji, że w fazie 2.4 zakończenia pojedynku (str. 6) uzupełnia się bank liter do sześciu.
Awatar użytkownika
jawohl
Posty: 303
Rejestracja: 06 sty 2012, 13:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: SłowoStwory!

Post autor: jawohl »

Wygląda całkiem ciekawie. Zastanawiam się jak wyjdzie w praktyce i czy nie znudzi sie predko.
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: SłowoStwory!

Post autor: Filippos »

Drako zasada o której mówisz jest podana w instrukcji we właściwym miejscu, czyli w podrozdziale "koniec rundy". :)
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Re: SłowoStwory!

Post autor: draco »

Filippos pisze:Drako zasada o której mówisz jest podana w instrukcji we właściwym miejscu, czyli w podrozdziale "koniec rundy". :)
Czy chcesz przez to powiedzieć, że jeśli pierwsze 3 osoby wezmą po 2 karty ze stołu, to następne mogą brać już tylko z zakrytej talii?
Awatar użytkownika
szutek
Posty: 430
Rejestracja: 17 wrz 2011, 17:42
Has thanked: 15 times
Been thanked: 32 times

Re: SłowoStwory!

Post autor: szutek »

Czy została rozstrzygnięta powyższa wątpliwość ? Bo jestem po pierwszych rozgrywkach i również mam problem z uzupełnianiem banku :)

Swoją drogą pierwsze moje wrażenie jest takie, że wariant zaawansowany zdaje się być nieco przekombinowany.
ODPOWIEDZ