Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
margrabius
Posty: 116
Rejestracja: 29 lut 2016, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 11 times
Been thanked: 2 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: margrabius »

Mam pierwszą wersję 2 edycji i jest kampania Run cienia.
yarzab
Posty: 352
Rejestracja: 28 cze 2012, 18:40
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Has thanked: 20 times
Been thanked: 29 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: yarzab »

W pierwszym druku Descenta dodawana była kampania Run Cienia.
Ani Runu Cienia ani Spadkobierców krwi nie rozegrasz z aplikacją. One są tylko do grania z jednym z graczy jako Mrocznym Władcą.
To samo dotyczy wszystkich kampanii i minikampanii z fizycznych dodatków.
W aplikacji masz zupełnie inne/nowe kampanie.
Odznaczając więcej zawartości fizycznej w aplikacji będziesz miał większą pulę potworów, kafli, misji pobocznych itp. w kampaniach elektronicznych.
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Golfang »

yarzab pisze: 16 paź 2019, 11:56 W pierwszym druku Descenta dodawana była kampania Run Cienia.
Ani Runu Cienia ani Spadkobierców krwi nie rozegrasz z aplikacją. One są tylko do grania z jednym z graczy jako Mrocznym Władcą.
To samo dotyczy wszystkich kampanii i minikampanii z fizycznych dodatków.
W aplikacji masz zupełnie inne/nowe kampanie.
Odznaczając więcej zawartości fizycznej w aplikacji będziesz miał większą pulę potworów, kafli, misji pobocznych itp. w kampaniach elektronicznych.
Czyli warto kupować te dodatki :)

Co do Run Cienia - da się skądś ściągnąć książki z instrukcjami do niej?
----------------
10% flamberg.com.pl
Lukić
Posty: 237
Rejestracja: 28 mar 2019, 09:31
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 49 times
Been thanked: 71 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Lukić »

Golfang pisze: 16 paź 2019, 14:37 Co do Run Cienia - da się skądś ściągnąć książki z instrukcjami do niej?
A warto? Podobno wywalili ją właśnie dlatego, że była źle zbalansowana.
...słaba ta gra, nawet nie ma premii za przejście przez start...
yarzab
Posty: 352
Rejestracja: 28 cze 2012, 18:40
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Has thanked: 20 times
Been thanked: 29 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: yarzab »

Co do Run Cienia - da się skądś ściągnąć książki z instrukcjami do niej?
Wyślę ci na priv link gdzie będziesz mógł pobrać Run Cienia.
A warto? Podobno wywalili ją właśnie dlatego, że była źle zbalansowana.
Ja mam sentyment do tej kampanii, bo jak wielu innych graczy, to od niej zaczynałem przygodę z Descentem i pewnie kiedyś jeszcze w nią zagram. Miała problemy z balansem większe niż późniejsze kampanie, ale nie była taka tragiczna jak ją teraz malują :wink: .
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 991
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 991 times
Been thanked: 433 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: KurikDeVolay »

Jest jakikolwiek sens pakować się teraz w Descenta? Zwykle grywam w lekkie/średnio ciężkie eurasy albo familijne fillery, ale ostatnio naszło mnie na dungeon crawlera. Myślałem że rozchodzę, ale coś cały czas brzęczy z tyłu głowy. Czy co ciekawsze dodatki nadal są (i będą) dostępne? Granie w 2 osoby z overlordem w apce, albo w 3 osoby 2 vs 1 (na 4 bohaterów) to najrozsądniejsza opcja? Myślałem też o S&S, ale sprawia wrażenie bardzo mało regrywalnego tytułu. A może szykuje się jakaś bomba na przyszły rok? Bardziej niż mechaniczno-fabularny majstersztyk pasuje mi beztroska nawalanka w generycznym fantasy.
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: c08mk »

Najtrudniej jest dostać niektóre angielskie Lieutenant pack i polskie tłumaczenia kart do nich, które są z druku na żądanie. Duże i średnie pudełkowe dodatki trzeba przejrzeć czy są dostępne ale do tej pory Galakta uzupełniała braki. Na dwie/trzy osoby gra będzie działać, trzeba tylko pamiętać, że jest "nowa" zasada balansująca grę przy grze dwoma bohaterami - każdy ma dodatkowy atak lub może wyleczyć ( 1PŻ poprawka -> powinno być) 2PŻ.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2019, 14:36 przez c08mk, łącznie zmieniany 1 raz.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Miszon »

Póki co nie zauważyłem problemów z dodatkami, a jak zniknał Kruczy Dwór, to zrobili jego dodruk.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Golfang »

c08mk pisze: 08 lis 2019, 09:16 Najtrudniej jest dostać niektóre angielskie Lieutenant pack i polskie tłumaczenia kart do nich, które są z druku na żądanie. Duże i średnie pudełkowe dodatki trzeba przejrzeć czy są dostępne ale do tej pory Galakta uzupełniała braki. Na dwie/trzy osoby gra będzie działać, trzeba tylko pamiętać, że jest "nowa" zasada balansująca grę przy grze dwoma bohaterami - każdy ma dodatkowy atak lub może wyleczyć 1PŻ.
A to leczenie 1PŻ to oficjalna wersja? Bo o dodatkowym ataku czytałem - ale o tym 1PŻ nie i gram że mam tylko opcję dodatkowego ataku - a jak nie mam co atakować to on przepada, a takto mógłbym przynajmniej dodatkowo wyleć 1PŻ.
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Yuri »

Sprawdz Brimstone Adventures. Na nast rok wysylka
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: c08mk »

Golfang pisze: 08 lis 2019, 14:12 A to leczenie 1PŻ to oficjalna wersja? Bo o dodatkowym ataku czytałem - ale o tym 1PŻ nie i gram że mam tylko opcję dodatkowego ataku - a jak nie mam co atakować to on przepada, a takto mógłbym przynajmniej dodatkowo wyleć 1PŻ.
Oficjal. I od razu przepraszam za pomyłkę. 2PŻ :)
Spoiler:
Awatar użytkownika
anonim
Posty: 232
Rejestracja: 01 paź 2005, 14:20
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 48 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: anonim »

Tą nową zasadę masz już uwzględnioną w Spadkobiercach Krwi.
(S)Ghost Stories z dodatkiem Black secret, Pan tu nie stał.
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Phate »

Potrzebuje szybkiej porady.
Chcę dokupić jeden z mniejszych zestawów dodatkowych do Descenta:
- Descent: Wędrówki w mroku – Legowisko Jaszczura
- Descent: Wędrówki w mroku – Kruczy Dwór
- Descent: Wędrówki w mroku – Rdzewiejące okowy
- Descent: Wędrówki w Mroku - Mgły Bilehall
- Descent: Wędrówki w Mroku – Trzęsawiska Trolli
Co polecicie z tego zesatwu przy założeniu, że póki co mam tylko podstawkę i przede wszystkim gra solo z aplikacją.
Onishin
Posty: 136
Rejestracja: 23 kwie 2016, 09:22
Has thanked: 26 times
Been thanked: 42 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Onishin »

Jezeli pod gre z aplikacja, to Legowisko Jaszczura. Niedawnio dodali nowa kampanie w aplikacji, ktora wymaga wlasnie Legowiska Jaszczura i jeszcze Labiryntu Zagłady. Takze od razu sobie nie pograsz, ale bedziesz mial juz czesc wymaganych.

Czemu nie rozwazasz Cien Nerekhall? Praktycznie wszyscy zgodnie twierdzą, ze ma najfajniesza kampanie z overlordem, mozna dzieki niemu grac w nowa kampanie z apka. Ma spoko potowory i bohaterow i nowe tematycznie kafelki.
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Dhel »

Ja się zastanawiałem nad skompletowaniem Eldritcha, ale rzeczywiście nie ma to sensu, poza kolekcjonerską zabawą. Jeden, max 2 duże dodatki i parę małych i naprawdę wystarczy, mam 2 małe i już prosta gra się komplikuje o dodatkowe zasady i wydłużą się czas rozłożenia, który w moim przypadku jest bardzo istotny. W przyszłości pewnie Piramidy i jeszcze z 2 małe dodatki i uznaje grę za kompletną, FFG mnie nie złapie w sidła Macek :wink:
jediwolf
Posty: 401
Rejestracja: 11 sty 2015, 20:14
Has thanked: 82 times
Been thanked: 80 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: jediwolf »

Dhel pisze: 20 lis 2019, 06:41 Ja się zastanawiałem nad skompletowaniem Eldritcha, ale rzeczywiście nie ma to sensu, poza kolekcjonerską zabawą. Jeden, max 2 duże dodatki i parę małych i naprawdę wystarczy, mam 2 małe i już prosta gra się komplikuje o dodatkowe zasady i wydłużą się czas rozłożenia, który w moim przypadku jest bardzo istotny. W przyszłości pewnie Piramidy i jeszcze z 2 małe dodatki i uznaje grę za kompletną, FFG mnie nie złapie w sidła Macek :wink:
Posiadam wszystko co wyszło do Eldritcha i uważam, że im masz więcej tym lepiej. Regrywalność praktycznie nieskończona, masa nowej zawartości i ciekawe nowe mechaniki.

Co zaś do Descenta to z małych polecam Legowisko i Trzęsawiska Trolli. Ale podobnie jak w przypadku Eldritcha im więcej dodatków tym lepiej.
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Dhel »

jediwolf pisze: 20 lis 2019, 07:14
Dhel pisze: 20 lis 2019, 06:41 Ja się zastanawiałem nad skompletowaniem Eldritcha, ale rzeczywiście nie ma to sensu, poza kolekcjonerską zabawą. Jeden, max 2 duże dodatki i parę małych i naprawdę wystarczy, mam 2 małe i już prosta gra się komplikuje o dodatkowe zasady i wydłużą się czas rozłożenia, który w moim przypadku jest bardzo istotny. W przyszłości pewnie Piramidy i jeszcze z 2 małe dodatki i uznaje grę za kompletną, FFG mnie nie złapie w sidła Macek :wink:
Posiadam wszystko co wyszło do Eldritcha i uważam, że im masz więcej tym lepiej. Regrywalność praktycznie nieskończona, masa nowej zawartości i ciekawe nowe mechaniki.

Co zaś do Descenta to z małych polecam Legowisko i Trzęsawiska Trolli. Ale podobnie jak w przypadku Eldritcha im więcej dodatków tym lepiej.
Trochę napisałem nie w temacie :? , ale już kontynuując tutaj odnośnie Descenta - jak najbardziej masz rację, że większa ilość zwiększa regrywalność, ale osobiście mam problem z ilością pudełek do jednej gry, osobiście czuję paraliż decyzyjny co wyciągnąć, jak to składować, itp.
Nad Descentem się zastanawiałem, ale właśnie przez ilość zawartości odpuszczam, moją preferowaną opcją jest jedno pudełko z dużą ilością zawartości, gdzie dodatki naprawdę są zbędne - tak wiem, utopia w obecnych czasach, ale jedną perełkę mam i nie jest to Gloomhaven :wink:

Jeszcze pytanie do ogranych ekspertów, dużo się słyszy odnośnie Descenta, że jest to gra nie typu dunegon crawler tylko wyścig z czasem, mówię tu o opcji gry z aplikacją, na razie i tak nie ma z kim zagrać. Jak to jest waszym zdaniem, czy któryś dodatek to naprawia czy taki urok gry?
I jak się ma to do Imperial Assault, czy tam jest to podobnie rozwiązane czy jednak ten element został w jakiś sposób przemodelowany?
jediwolf
Posty: 401
Rejestracja: 11 sty 2015, 20:14
Has thanked: 82 times
Been thanked: 80 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: jediwolf »

Dhel pisze: 20 lis 2019, 06:41
Jeszcze pytanie do ogranych ekspertów, dużo się słyszy odnośnie Descenta, że jest to gra nie typu dunegon crawler tylko wyścig z czasem, mówię tu o opcji gry z aplikacją, na razie i tak nie ma z kim zagrać. Jak to jest waszym zdaniem, czy któryś dodatek to naprawia czy taki urok gry?
I jak się ma to do Imperial Assault, czy tam jest to podobnie rozwiązane czy jednak ten element został w jakiś sposób przemodelowany?
Niestety jest to prawda jeśli chodzi o aplikację i bardzo nas to wkurza. Duży minus za to. Mieliśmy raz misje poboczną. Morale na poziomie 7 (po drodze zdobyliśmy przez jakieś wydarzenia). 4 graczy gramy. Nie było łatwo, sporo przeciwników, co rundę spawn nowych i w pewnym momencie apka zaczynała dojeżdżać wydarzeniami. Rozdzielcie 15 obrażeń pomiędzy wszystkich graczy. W końcu dotarliśmy do bossa. Nie dość, że sam boss mocny, to jeszcze miał obstawę. I co nagle się wydarzyło? Apka wydarzenie rozdzielcie 35 (!!!) obrażeń między graczy. I elo. Wszyscy padli w tym samym momencie. Morale z 7 na 3. Nie było innej opcji niż ocucenie bohaterów, jak wiadomo wtedy tracimy rundę. Boss podjeżdża po strzale. 3 osoby które wstały instan kill i elo. W ciągu 2 rund 7 morali w dół.

Tak apka strasznie dojeżdzą z czasem, trzeba cały czas zasuwać do przodu, co czasami łatwe nie jest jak nagle masz zespawnowane 4 grupy przeciwników. Strasznie nam to obrzydziło grę.

Co do IA, mam ją na półce, ale jeszcze nie graliśmy to się nie wypowiadam.
Awatar użytkownika
Bartoszeg02
Posty: 564
Rejestracja: 25 mar 2009, 21:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 172 times
Been thanked: 43 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Bartoszeg02 »

@JediWolf a na jakim poziomie graliście?

Przeklikałem sobie 3 scenariusze w apce i wszystkie 3 polegały na tym żeby gdzieś dobiec i uwalić jakiegoś bohatera. Wszystkie misje z Władcą Podziemia były ciekawe, zawsze coś się w nich specjalnego działo. Czy w aplikacji wszystko polega na dokładnie tym samym? Przejść kilka komnat i uwalić bosa czy bywają jakieś ciekawostki :P ?
jediwolf
Posty: 401
Rejestracja: 11 sty 2015, 20:14
Has thanked: 82 times
Been thanked: 80 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: jediwolf »

Bartoszeg02 pisze: 20 lis 2019, 10:26 @JediWolf a na jakim poziomie graliście?

Przeklikałem sobie 3 scenariusze w apce i wszystkie 3 polegały na tym żeby gdzieś dobiec i uwalić jakiegoś bohatera. Wszystkie misje z Władcą Podziemia były ciekawe, zawsze coś się w nich specjalnego działo. Czy w aplikacji wszystko polega na dokładnie tym samym? Przejść kilka komnat i uwalić bosa czy bywają jakieś ciekawostki :P ?
Nie wszystkie scenariusze polegają na idź do punktu A i zabij bossa :) Jest jakaś różnorodność, ale cudów się nie spodziewaj ;) Walki jest duuużo. Nawet bardzo dużo.

Gramy na poziomie trudnym.
Awatar użytkownika
Bartoszeg02
Posty: 564
Rejestracja: 25 mar 2009, 21:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 172 times
Been thanked: 43 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Bartoszeg02 »

A grałeś na poziomie normalnym? Chciałem zacząć rozgrywkę z aplikacją ale nie mogę się zdecydować na poziom trudności. Lubię gry trudne ale nie podoba mi się to co napisałeś: czyli po prostu zadaj 45 ran i po grze... Czy na normalnym nie jest z kolei zbyt łatwo?
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Miszon »

Na normalnym nie jest za łatwo, zapewniam ;)
Gra z apką ma to do siebie że nie wybacza, trzeba dobrze znać możliwości postaci i planować misję tak, aby szybko gnać do przodu, nie dając się wciągnąć w walki, bo walka to strata czasu.

Zresztą, przecież bez apki też gra w dużej mierze polega na wyścigu, kto pierwszy zrealizuje cel, częściej to w interesie overlorda jest to, aby wciągnąć bohaterów w walki, zablokować, zmusić do stopniowżystopniowsił (bo sam ma posiłki, a bohaterowie się do maxa nie regenerują), podrzucać wrogów do tłuczenia, a samemu zrealizować w tym czasie cel. Apka to niejako symuluje , choć w bardzo brutalny i mało finezyjny sposób.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: Miszon »

Czy ktoś zna może termin dostarczenia zamówień z września? (DNŻ)
Coś mi się kojarzy, że to był grudzień, ale nie słyszałem aby Galakta od września w tej sprawie dawała jakiś komunikat.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
stary gracz
Posty: 358
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 34 times
Been thanked: 69 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: stary gracz »

Z forum Galakty:

4.11.19r.
"Druk na Żądanie: Na razie wszystko idzie zgodnie z planem i ostatnia fala DnŻ powinna dotrzeć do Was przed końcem tego roku."

2.12.19r.
"DNZ oraz Maty – Sytuacja wygląda tak, że czekamy aż będzie wszystko gotowe, aby odebrać zamówione gry. Produkcja odbywa się w USA. Będziemy sprowadzać towar lotniczo, aby dotarł do nas jak najszybciej.

Według ostatnich informacji produkcja jest na ukończeniu. Mogę przekazać tylko taką informację jaką otrzymujemy. Naprawdę nam też bardzo zależy, aby to dotarło przed świętami, ale możemy tylko czekać…"
yoyocmg
Posty: 258
Rejestracja: 18 wrz 2016, 11:49
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 28 times
Been thanked: 18 times

Re: Descent: Journeys in the Dark / Wędrówki w mroku 2 ed (D. Clark, C. Konieczka, A. Sadler, K. Wilson)

Post autor: yoyocmg »

Spoko, nowa kampania w apce miała zostać przetłumaczona w kwietniu, do dzisiaj jej nie ma. Ot, Galakta ;)
ODPOWIEDZ