Ucieczka: Świątynia Zagłady (Escape: The Curse of the Temple

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Aville
Posty: 254
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:19
Been thanked: 4 times

Re: Ucieczka: Świątynia Zagłady (Escape: The Curse of the Te

Post autor: Aville »

Ravn pisze:Malo mam gier na ktore sie napalilem jak szczerbaty na suchary, a okazala sie tragedia, i to niestety jest jeden z tych nielicznych przypadkow. Absolutnie stresujaca rozgrywka ktora sie nikomu nie podobala (a to sie rzadko w grupie zdarza, bo dotychczas zawsze ktos bronil tytulu, nawet jesli to byl Scythe :wink: ).
Straszna porazka. W teorii wszystko na plus, kooperacja, ladne komponenty, emocje. W praktyce nic sie nie udalo zrobic, rzucanie na pale, chaos, mylenie sie w kosciach, kiepskiej jakosci kosci :(, stresowosc gongow (kazdy wpada w panike), w dodatku mlodsze dzieci uwazaly glos narratora za straszny (mi to ryba ale jednak nie gram w gry rodzinne zeby sie dzieci baly). Za drugim razem szlo lepiej, praktycznie wygralismy (ostatnia osoba rzucajac 20 razy nie wyrzucila klucza i czas sie skonczyl, ale ok, losowosc sie zdarza na to nie narzekam), ale dalej nie bylo to fajne do grania ani nie czulo sie wynagrodzonym przez gre. Absolutna porazka wieczoru, wszystko inne w co gralismy bylo lepsze. Kazdy na Ucieczke narzekal, ci grzeczniejsi wstrzymali sie od negatywnego glosu, ale i tak chwalili wszystko inne, a Escape przemilczeli.
Zazwyczaj jak ktos marudzi to olewam i przynosze gre nastepnym razem, aby jeszcze raz przekonac. Tym razem jest to pierwsza gra w historii ktora z czystym sumieniem sprzedam bez jakiejkolwiek nastepnej proby. NIKT u mnie nie chce wiecej w to grac. Nie polecam.
To moze chcesz odsprzedac? ;)
Awatar użytkownika
czikenpredator
Posty: 266
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 58 times

Re: Ucieczka: Świątynia Zagłady (Escape: The Curse of the Temple

Post autor: czikenpredator »

Jeśli ktoś stęsknił się za "Ucieczką" albo po prostu ma ochotę popatrzeć jak mnie, Madzi i Wojtkowi kości palą się w rękach, to wrzuciliśmy na WWG gameplay tej gry:
Ucieczka: Świątynia Zagłady – GAMEPLAY (Pełna Rozgrywka)
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1146
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 501 times
Been thanked: 331 times

Re: Ucieczka: Świątynia Zagłady (Escape: The Curse of the Temple

Post autor: Propi »

Czy ktoś z uprzejmych kolegów i koleżanek ma może płytę CD dołączoną do polskiego wydania gry, ale w formie mp3/wav/innego pliku dźwiękowego? Mam delikatny problem z odtwarzaniem płyty CD, bo świat już chyba nie uznaje takiego medium - ergo, wolałbym zabierać ścieżkę dźwiękową ze sobą, na telefonie. Czy mogę prosić o pomoc? :)
Chilihead
Posty: 35
Rejestracja: 25 kwie 2020, 13:22
Has thanked: 21 times
Been thanked: 5 times

Re: Ucieczka: Świątynia Zagłady (Escape: The Curse of the Temple

Post autor: Chilihead »

Propi pisze: 20 mar 2022, 20:19 Czy ktoś z uprzejmych kolegów i koleżanek ma może płytę CD dołączoną do polskiego wydania gry, ale w formie mp3/wav/innego pliku dźwiękowego? Mam delikatny problem z odtwarzaniem płyty CD, bo świat już chyba nie uznaje takiego medium - ergo, wolałbym zabierać ścieżkę dźwiękową ze sobą, na telefonie. Czy mogę prosić o pomoc? :)
https://www.rebel.pl/gry-planszowe/ucie ... 30342.html
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1146
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 501 times
Been thanked: 331 times

Re: Ucieczka: Świątynia Zagłady (Escape: The Curse of the Temple

Post autor: Propi »

O Cię Królu złoty, na to bym nie wpadł nigdy :) Bardzo dziękuję, zasysam i backupuje na wsjaki słuczaj!
ODPOWIEDZ