Mice and Mystics / Magia i Myszy (Jerry Hawthorne)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Hiu
Posty: 1147
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Hiu »

schizofretka pisze:No FAQ raczej dla rozgarniętych rodziców ;) Pytanie jak duża jest decyzyjność i waga tych decyzji. No i czy można obniżyć łatwo poziom trudności, bo nie lubi przegrywać :/
Mozna pozwolic mu przerzucac kosci... to juz bedzie duzo, ewentualnie dokupic dodatek (Downwood, tam jest dodatkowy zestaw kosci) i zrobic tak jak to jest w D-Day Dice, czyli tworzysz oddzielny zbior kosci (w MM moznaby ustalic kokretne wyniki na kosciach) - i jezeli cos nie pasuje - to masz mozliwosc podmienic kosci kilka razy - na te z puli, az sie wyczerpia. Ale to home rule, gra nie proponuje takich rozwiazan.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Krwawisz pisze:Nikogo z firmy ;-) Zostawimy to profesjonalistom
Dzięki Bogu, bo już się bałem po ostatnim filmiku dodanym na FB.
schizofretka pisze:Jeśli figurki myszy są w skali 28mm, to można wziąć zwykłego wypchanego kota ;)
Nie mam ani wypchanego, ani żywego :P
Hiu pisze:Btw - pojawil sie ostatni dodatek w sklepach - Downwood tales. Taka niespodzianka na swieta.
Ta, tylko najpierw trzeba mieć wersję podstawową ;) Zresztą ja osobiście najpierw przetestuję podstawkę, a potem pomyślę o Downwood Tales, choć nowe figurki wrogów zachęcają do zakupu :D
Ayaram pisze:No właśnie... Aktualnie mam 7 dużych gier + kilka małych, więc te +/- 24h wydają sie dość skromne. Gra wydaje się fajnie (albo inaczej średnio-fajna z miażdżącym klimatem) i kiedyś pewnie o niej pomyślę. Ale chyba narazie lepiej jest się skupić na grach bardziej regrywalnych, niestety ;)
Jak uważasz. Ja z kumplami mamy sporo różnych tytułów, a Myszy mają być odskocznią od "poważnej" tematyki ;) Zresztą te 24 godziny rozgrywki zakładają, że wszystkie scenariusze przejdziesz za pierwszym razem, a przecież tak nie będzie :P ;)
anonim pisze:No i gra opłacona wyszło że mam 14 numer. Pędraczek jest mój ale by być w pełni szczęśliwy chciałbym całego audiobooka. Więc ludzie kupujcie grę bo do 235 to jeszcze daleko.
Jest to raczej nierealne, przynajmniej patrząc jaka była przedsprzedaż Master Seta do Summoner Wars, a ona trwała dłużej, niż ta akcja...
rattkin pisze:Ja tutaj się wcisnę, gdyby ktoś otrzymał sakiewkę i mógł się z nią rozstać, odkupię ją chętnie za ... hm. 40 pln. Chyba, że będą potem w sklepie do kupienia, @Krwawisz?
Właśnie, mam w związku z tym pytanie. Czy po przedsprzedaży będzie można dokupić:
1) Drugą kartę bonusową? (bo pierwsza już jest pewna, a do drugiej brakuje ponad 100 zakupów)
2) Sakiewkę (bardziej mi się ona podoba, niż pendrive).
3) Brakujące rozdziały do audiobooka.
4) Drugi "zaginiony" rozdział? No bo w tym przypadku sprzedaż na poziomie 250 jest na 99,99% nierealna.
Hiu pisze:Mozna pozwolic mu przerzucac kosci... to juz bedzie duzo, ewentualnie dokupic dodatek (Downwood, tam jest dodatkowy zestaw kosci) i zrobic tak jak to jest w D-Day Dice, czyli tworzysz oddzielny zbior kosci (w MM moznaby ustalic kokretne wyniki na kosciach) - i jezeli cos nie pasuje - to masz mozliwosc podmienic kosci kilka razy - na te z puli, az sie wyczerpia. Ale to home rule, gra nie proponuje takich rozwiazan.
Nikt nie broni grać z dzieckiem na zasadach domowych, a potem przechodzić w gronie dorosłych gry na trudniejszym poziomie ;)
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 248
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 13 times
Been thanked: 66 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Poochacz »

Już zamówiłem ale nie po drodze było mi do banku. Czy będę 20-ty czy 50-ty to też bez różnicy bo i z pendrive'a i z sakiewki się ucieszę. Podzielam jednak obawy niektórych. Przy cenie Magii i Myszy (do której ja nie mam zastrzeżeń ale jest to jednak 240 złotych które niektórych może odstraszać) ciężko będzie znaleźć 250-ciu nabywców w przedsprzedaży. Dlatego chciałbym żeby istniała możliwość późniejszego dokupienia rozdziałów i kolejnych audiobooków bo trochę lipa że dostaniemy np. audiobook z rozdziałów 1-5 a dalej już nie ma opcji
Awatar użytkownika
konev
Posty: 2094
Rejestracja: 22 gru 2006, 12:39
Lokalizacja: Tewkesbury (UK)

Re: Mice and Mystics

Post autor: konev »

Czy ktoś z Factory of Ideas próbował kupić przedpremierowo Mice and Mystics na swojej stronie? Na oko to Wy chyba nie chcecie tej gry sprzedać :twisted:
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych
Monsoon Group :: Aktualne Spotkania :: Facebook
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Krwawisz pisze:Hmm wydaje, mi się że odpowiedzieliśmy na wszystkie maile. Jeśli nie, to proszę o PW
Właśnie dziś wszedłem na pocztę i spostrzegłem jak odpowiadaliście z automatu... Dostałem wczoraj (dziś odebrałem) trzy maile o identycznej treści reklamowej na temat ruszenia przedsprzedaży... Z czego na dwa z tych maili odpisaliście wcześniej, a na jeden nie odpisaliście wcale. Widać, że Cube zamiast wziąć poszperać/przygotować bazę adresów z których ludzie pytali o Myszy i wysłać ładny mail o przedsprzedaży, to wzięli "odpowiedz" na wszystkie maile, gdzie w tytule było zawarte "Magia i Myszy" :roll:

I jak możesz Krwawisz, to odpisz na pytania, co z późniejszą możliwością zakupienia poszczególnych bonusów z przedsprzedaży (oprócz tapet, smyczy, czy badga, bo one są akurat zbędne).
Awatar użytkownika
Hiu
Posty: 1147
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Hiu »

xilk pisze:
Hiu pisze:Btw - pojawil sie ostatni dodatek w sklepach - Downwood tales. Taka niespodzianka na swieta.
Ta, tylko najpierw trzeba mieć wersję podstawową ;) Zresztą ja osobiście najpierw przetestuję podstawkę, a potem pomyślę o Downwood Tales, choć nowe figurki wrogów zachęcają do zakupu :D
Nowe kafle to tez dupa radosci. Po ograniu podstawki wlasnie tego mi najbardziej brakowalo... nowi wrogowie to tez mile urozmaicenie, ze o dodatkowym zestawie kosci nie wspomne.
PHG mialo wprowadzic do dystrybucji dodatkowe kosci, jednak jakos im nie idzie. Co ciekawe, jak skontaktowalem sie z Colby'm w tej sprawie - poprostu doslal mi drugi komplet, a jak wiadomo, kosci nigdy za wiele...
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Hiu pisze:Nowe kafle to tez dupa radosci.
Nie wiem, czy błąd umyślny, czy przypadkowy, ale fajnie wyszło ;) Tak, nowe kafle to też fajna sprawa. Mnie właśnie zastanawia, jak te 11 scenariuszy z podstawki się rozgrywa wyłącznie na 8 dwustronnych kafelkach? Znaczy wiem, że nie każdy kafelek się obraca, ale nawet patrząc w ten sposób, to 16 kafelków na 11 scenariuszy, to przypada średnio mniej, niż 1,5 kafelka na scenariusz :D Choć ja wciąż zastanawiam się, czy kupować grę, bo nie wiem, czy po przedsprzedaży nie zostanę z np. niekompletnym audiobookiem, czy brakiem drugiego dodatkowego scenariusza :roll: Dlatego czekam co odpowie Krwawisz na ostatnie pytania dotyczące zakupu poszczególnych bonusów po przedsprzedaży.
Hiu pisze:nowi wrogowie to tez mile urozmaicenie, ze o dodatkowym zestawie kosci nie wspomne.
PHG mialo wprowadzic do dystrybucji dodatkowe kosci, jednak jakos im nie idzie. Co ciekawe, jak skontaktowalem sie z Colby'm w tej sprawie - poprostu doslal mi drugi komplet, a jak wiadomo, kosci nigdy za wiele...
Dodatkowe kości na pewno można było kupić na stronie PHG. Jednak skoro 5 wystarcza, to więcej mi do szczęścia ich nie potrzeba. No chyba, że Downwood Tales dodają jakieś ataki/przypadki, gdzie rzuca się 6+ kościami :D
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

5 kości wystarczy "technicznie", ale praktycznie trochę utrudnia, bo np. wróg atakuje Cię czterema kostkami, a Ty bronisz się trzema. W zestawie jest tylko 5, więc część wyników trzeba po prostu zapamiętać, a kostki zabrać. Nie jest to jakiś wielki problem, ale zawsze. Po dodaniu kostek z Downwood Tales, jakoś gra mi się lepiej. Kości długi czas nie były dostępne, a potem przy ogłoszeniu DT, Colby powiedział, że kostki będą w środku, więc nikt chyba specjalnie nie kupował, wiedząć, że w DT będzie drugi zestaw.

Kafelków wystarczy, jest ich 8 dwustronnych, czyli 16 pól, w każdym scenariuszu bierze udział 3-4 kafelki, część się flipuje, więc ogląda się około 6 miejsc. Oczwiście, niektóre się powtarzają między scenariuszami, ale należy tu pamiętać, że to jedna spójna opowieść, strona po stronie, a więc myszy zaczynają na kaflu na jakim zaczęły ostatnio, czasem wracają przez te same miejsca, itd. Nigdy nie odczułem jakiegoś znużenia grając przez podstawkę.

Co do dodatków, to trzeba pamiętać, że to są, no właśnie - dodatki. Standardowa gra Mice and Mystics nie miała ani dodatkowych scenariuszy ani audiobooka - są to rzeczy do kupienia w sklepie PH, za dodatkowe pieniądze. Więc uzasadnianie kupna od dostępności dodatków nie jest specjalnie zasadne. Trzeba pamiętać, że skoro Cube np. nagrywa audiobooka, to oczywiste, że będzie on w sprzedaży potem - a teraz po prostu jest oferowany za darmo.
Awatar użytkownika
Hiu
Posty: 1147
Rejestracja: 24 kwie 2012, 14:59
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Hiu »

Kafli nie brakuje w podstawce - w sensie nie znudzisz sie szybko. Poza tym grafiki na nich sa swietne.
Dodatkowe kafle - to smaczek ;) w sensie jak zobaczysz te z podstawki, to zapragniesz wiecej.

Co do dostepnosci kosci na stronie PH - masz racje, byly dostepne - tylko one jakos tak szybko znikaly ;) Podobnie bylo z koscmi do Bioshock.

A odnosnie ilosci kosci - nie lubie jak musze rzucic koscmi za atak szczura a potem ta sama koscia sie bronic ;) to jakos tak nie-po-krasnoludzku :)

A dupa jak to dupa :) niech zostanie :)
Awatar użytkownika
virco
Posty: 1463
Rejestracja: 15 gru 2010, 15:31
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Mice and Mystics

Post autor: virco »

Jest wersja PL w przedpremierze xD
Pozwole sobie zareklamowac bo zlaezy mi na bonusach xD

kupowac ludizska to odblokujemy wiecej xD

http://www.cubecp.home.pl/pl/p/Magia-i- ... ierowo/895
Click me for -> Virco BGG Collection
Click me for -> Virco Forum Topic Buy/Sale/Trade
Stałe rabaty : planszostrefa.pl 10% | zgrami.pl 10% | 3trolle.pl 5% | planszak.pl 5%
radzio27
Posty: 28
Rejestracja: 25 lis 2014, 22:49

Re: Mice and Mystics

Post autor: radzio27 »

Ktoś wrzucał zdjęcie zombie-kota :) Muszę się sąsiada zapytać ile by chciał za wykonanie takiej figurki, chyba w modelinie robi. Jakby co dam znać :)
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

rattkin pisze:5 kości wystarczy "technicznie", ale praktycznie trochę utrudnia, bo np. wróg atakuje Cię czterema kostkami, a Ty bronisz się trzema.
Dobra, ja osobiście nie mam problemu z zapamiętaniem ilości wyrzuconych mieczy, przed którymi trzeba się bronić :D Choć rozumiem pasjonatów, którzy lubią mieć dodatkowy zestaw kości :)
rattkin pisze:Kafelków wystarczy, jest ich 8 dwustronnych, czyli 16 pól, w każdym scenariuszu bierze udział 3-4 kafelki, część się flipuje, więc ogląda się około 6 miejsc. Oczwiście, niektóre się powtarzają między scenariuszami, ale należy tu pamiętać, że to jedna spójna opowieść, strona po stronie, a więc myszy zaczynają na kaflu na jakim zaczęły ostatnio, czasem wracają przez te same miejsca, itd. Nigdy nie odczułem jakiegoś znużenia grając przez podstawkę.
Dzięki za tę opinię, bo właśnie sam się zastanawiałem, czy gracze przechodząc po raz drugi lub trzeci przez ten sam kafelek, nie czują zmęczenia tymi samymi lokacjami :)
rattkin pisze:Co do dodatków, to trzeba pamiętać, że to są, no właśnie - dodatki. Standardowa gra Mice and Mystics nie miała ani dodatkowych scenariuszy ani audiobooka - są to rzeczy do kupienia w sklepie PH, za dodatkowe pieniądze. Więc uzasadnianie kupna od dostępności dodatków nie jest specjalnie zasadne.
Dobra, powiem inaczej. Jak patrzę na te "bonusy", to z interesujących są 2-3: dwie karty bonusowe, dodatkowe dwa rozdziały i audiobook. Tapety, badge, smycze itp. dla mnie Cube może sobie zatrzymać. No dobra, woreczek jest jeszcze interesujący, ale on jest przy trafieniu na odpowiedni numer zamówienia, więc pomińmy go. I teraz zapisując się na przedsprzedaż, chcę po prostu wiedzieć, czy jeśli przedsprzedaż zakończy się z wynikiem np. 120 sztukami sprzedanych gier, to czy będę mógł dokupić brakujące elementy (czyli drugą kartę promocyjną, drugi zaginiony rozdział oraz brakujące rozdziały w audioboku o numerach 4-11), czy jednak będę musiał zakupić całości tych bonusów, dublując to, co dostałem jako "gratis"... :roll:
Hiu pisze:Kafli nie brakuje w podstawce - w sensie nie znudzisz sie szybko. Poza tym grafiki na nich sa swietne.
To, że grafiki są świetne, to wiem. W końcu oglądałem sporo recenzji, zarówno tych pisanych, jak i filmowych :D
Hiu pisze:Dodatkowe kafle - to smaczek ;) w sensie jak zobaczysz te z podstawki, to zapragniesz wiecej.
No właśnie tego się obawiam... Znaczy myślałem, aby dokupić Downwood Tales, ale chwilowo nie dysponuję środkami na nie, tzn. mam na podstawkę na Myszy odłożone, ale nie spodziewałem się, że ten dodatek trafi do Polski (fakt faktem po angielsku, ale jednak) już w roku i to szybciej, niż podstawka w wersji polskiej :P
virco pisze:Jest wersja PL w przedpremierze xD
Pozwole sobie zareklamowac bo zlaezy mi na bonusach xD
Przecież o tej akcji mówimy tu już od dobrych 2-3 stron :P Zatem reklamuj gdzie indziej, tutaj już o tym wiemy :D
radzio27 pisze:Ktoś wrzucał zdjęcie zombie-kota :) Muszę się sąsiada zapytać ile by chciał za wykonanie takiej figurki, chyba w modelinie robi. Jakby co dam znać :)
Ja wrzucałem to zdjęcie, pochodzące z profilu FB samej gry Mice and Mystics ;)
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Muszę tym razem pochwalić Cube, bo wysłałem pytanie i odpowiedź przyszła po 10 godzinach. Zatem niepotrzebnie czekałem na odpowiedź Krwawisza na tym forum :P ;)

Moje pytanie dotyczyło oczywiście możliwości dokupienia dodatków. W odpowiedzi otrzymałem następującą wiadomość:
Przemyslaw Bobrowski pisze:Wszystkie bonusy do gry bez wzgledu na koncowy wynik przedsprzedazy beda wyprodukowane. Kazda osoba bioraa udzial w przedsprzedazy przed wysylka zamowienia bedzie mogla dolozyc dowolne bonusy do gry. Ceny dla tych osob beda znacznie korzystniejsze niz w normalnej sprzedazy.
Ostatnie zdanie chyba cieszy najbardziej. Zobaczymy tylko, jak wyjdzie ta "możliwość dołożenia dowolnych bonusów przed wysyłką", skoro wysyłka ma być najpóźniej 15 stycznia ;)
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

Większość bonusów to downloady, wiec żaden problem. Pozostałe rzeczy pewnie właśnie sie drukują albo juz są gotowe. Tak jak pisałem, to oczywiste ze bedą potem w sprzedaży. I fajnie.
Awatar użytkownika
Krwawisz
Posty: 1496
Rejestracja: 29 kwie 2010, 22:40
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 22 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Krwawisz »

Xilk sorry za brak odpowiedzi, ale czasem (rzadko) zdarza mi się parę dni bez forum ;-)
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

rattkin pisze:Większość bonusów to downloady, wiec żaden problem. Pozostałe rzeczy pewnie właśnie sie drukują albo juz są gotowe. Tak jak pisałem, to oczywiste ze bedą potem w sprzedaży. I fajnie.
Jak pisałem, nie chodziło mi o kupno samych bonusów, ale o dokupienie tych brakujących. Bo wiesz po co masz płacić za cały audiobook, jak z bonusów przedsprzedażowych będziesz miał np. pierwsze 3 rozdziały?
Krwawisz pisze:Xilk sorry za brak odpowiedzi, ale czasem (rzadko) zdarza mi się parę dni bez forum ;-)
Wiesz widywałem, że bywałeś na forum i zaglądałeś, ale do Summoner Wars, a nie do tego tematu ;) Zresztą najważniejsze, że ktoś z Cube odpisał szybko :)
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3356
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 104 times
Been thanked: 129 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: maciejo »

Krwawisz pisze:Ja przeszedłem grę nie raz i nie miałem problemów z zasadami, wiec moje prywatne zdanie jest takie, ze potrzebny nie jest. Ale jak powiedziałem - jeśli jest/bedzie potrzeba to FAQ sie ukaże
W związku z powyższym czy mógłbyś odpowiedzieć na te kilka pytań w dziale z zasadami :roll: Byłbym zobowiązany :D
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 82#p603382
Jestem po pierwszym scenariuszu i jest ciężko :(
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Ilość zamówień nie powala, na razie 30 sztuk :roll: Tak wiem, że "to dopiero początek", ale zwykle właśnie na początku ludzie kupują dany tytuł, a nie na koniec trwania akcji. A przez weekend doszły dosłownie 3 zamówienia.

Mam nadzieję, że jednak coś się w tej kwestii ruszy. Cube wrzuciło link do wrażeń z rozgrywki pierwszego scenariusza w czasie Falkonu. Choć te "wrażenia" to taka średnia reklama, gdyż:
1) Wstępne akapity, to bardziej narzekania na festiwal Falkon, niż treść dotycząca Magii i Myszy.
2) Już właściwa treść zaczyna się nie od mówienia na temat gry, ale o złych Chińczykach, którzy opóźnili premierę gry... To już autor mógł sobie podarować.
3) Reszta tekstu to krótki opis, jak przechodzili pierwszy rozdział. A ten można znaleźć na YT, tyle że po angielsku.

Tak naprawdę interesujące w tym materiale są jedynie zdjęcia kart, bo można zobaczyć, jak wyglądają one spolszczone.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5231
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1834 times
Kontakt:

Re: Mice and Mystics

Post autor: Gambit »

W środę powinienem wrzucić swoją wideorecenzję. Co prawda z angielskiej wersji, ale może sam opis gry sprawi, że ktoś się jeszcze zdecyduje.
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2492
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 423 times
Been thanked: 126 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Coen »

Gambit pisze:W środę powinienem wrzucić swoją wideorecenzję. Co prawda z angielskiej wersji, ale może sam opis gry sprawi, że ktoś się jeszcze zdecyduje.
Czekam na recenzję, jestem w grupie mocno zainteresowanej zakupem, może Twoja recenzja mnie przekona :D
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5231
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 524 times
Been thanked: 1834 times
Kontakt:

Re: Mice and Mystics

Post autor: Gambit »

Coen pisze:
Gambit pisze:W środę powinienem wrzucić swoją wideorecenzję. Co prawda z angielskiej wersji, ale może sam opis gry sprawi, że ktoś się jeszcze zdecyduje.
Czekam na recenzję, jestem w grupie mocno zainteresowanej zakupem, może Twoja recenzja mnie przekona :D
To się nazywa "wywrzeć presję" :P
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

Surge :)
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rastula »

xilk pisze:Ilość zamówień nie powala, na razie 30 sztuk :roll: Tak wiem, że "to dopiero początek", ale zwykle właśnie na początku ludzie kupują dany tytuł, a nie na koniec trwania akcji. A przez weekend doszły dosłownie 3 zamówienia.

hmmm

gra specyficzna - dla wielu geeków chyba niekoniecznie wymarzona, dobra na prezent ( a świąteczna "okazja" została zaprzepaszczona) - na dodatek kto rozsądny kupuje dziś gry w SCD wydawcy :twisted: - nawet z jakimiś tam bonusikami


ergo - nie wykluczam zakupu - ale raczej nie w ramach tej akcji
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 248
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 13 times
Been thanked: 66 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Poochacz »

rastula pisze:gra specyficzna - dla wielu geeków chyba niekoniecznie wymarzona, dobra na prezent ( a świąteczna "okazja" została zaprzepaszczona)
Dokładnie, powinni "podziękować" Chińczykom bo taka baśniowa gra o myszorach byłaby świetnym prezentem pod choinkę i tych zamówień może by przybyło. A właśnie co to tych zamówień: może to taka specjalna strategia i cała masa ludzi czeka na to żeby 30 osób już zaklepało pendrive'y bo chce w bonusie dostać sakiewki 8)
Awatar użytkownika
Dellas
Posty: 626
Rejestracja: 28 kwie 2014, 13:50
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 63 times
Been thanked: 14 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Dellas »

Jak to jest że bezpośrednio u wydawcy cena gry w przedsprzedaży jest wyższa (239 zł) niż w innym sklepie?
Dzisiaj natrafiłem w ofercie Rebel http://www.rebel.pl/product.php/1,1523/ ... Myszy.html

To normalne? Pytam z ciekawości bo na pierwszy rzut oka wydaje mi się to dziwne. Zapewne znajdzie się tutaj ktoś kto mi rozjaśni w głowie...
ODPOWIEDZ