Mice and Mystics / Magia i Myszy (Jerry Hawthorne)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Krwawisz pisze:Co do Summoner Wars to są drukowane w Polsce.
No to wszystko jasne :D No cóż, pech, że Myszy trzeba było w Chinach wydawać... Oby tylko sama gra nie straciła na jakości podczas druku wspólnego ;)
Krwawisz pisze:Jak tylko poznamy datę premiery to na pewno się nią podzielimy.
Tak wiemy, zostało to już zadeklarowane we wpisach na FB. Mam tylko nadzieję, że gra będzie dostępna jednak w grudniu, niż dopiero w 2015... No cóż, pozostaje czekać na datę premiery i samą przedsprzedaż, a dla niecieprliwych szukanie egzemplarzy w wersji angielskiej :P ;)
Awatar użytkownika
Krwawisz
Posty: 1496
Rejestracja: 29 kwie 2010, 22:40
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 22 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: Krwawisz »

Myślę, że dla bonusów przedsprzedażowych warto jednak poczekać :-)
Awatar użytkownika
SaszaPL
Posty: 361
Rejestracja: 06 maja 2014, 15:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mice and Mystics

Post autor: SaszaPL »

Krwawisz pisze:Co do Summoner Wars to są drukowane w Polsce.

A odnośnie Magii i Myszy (nie zagłębiając się w szczegóły umów itd bo nie miejsce i czas na to) to jest naprawdę mnóstwo rzeczy, które mogą opóźnić druk w przypadku kilku/kilkunastu wersji językowych na raz. Jak tylko poznamy datę premiery to na pewno się nią podzielimy.
Choć, pomimo świadomości jak caly proces wygląda, trudno nie "denerwować się i wyczekiwać", dlatego: Czekamy z niecierpliwością! :twisted: I co jakiś czas będziemy się przypominać!
Moje gry: Board Game Geek.
Poszukuję Kilku tytułów - sprawdź!
S/W:CampRoskilde i inne (chętniej wymienię)

If you don't know where you're going, any road will get you there.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Krwawisz pisze:Myślę, że dla bonusów przedsprzedażowych warto jednak poczekać :-)
Jak pisałem, szukanie innych źródeł jest dla niecierpliwych :P
SaszaPL pisze:Choć, pomimo świadomości jak caly proces wygląda, trudno nie "denerwować się i wyczekiwać", dlatego: Czekamy z niecierpliwością! :twisted:
Oj, ja sam już ze dwa razy myślałem poważnie nad zakupem gry w wersji angielskiej. Jednak było to wtedy, gdy o Magii i Myszach nie było żadnych informacji, poza szczątkowymi prośbami "o cierpliwość" płynącymi z wiadomości email :P ;) W efekcie odpuściłem sobie angielskie wydania, choć kusiło kupić, by wcześniej cieszyć się z gry i możliwości malowania figurek ;)
SaszaPL pisze:I co jakiś czas będziemy się przypominać!
Oj będziemy :twisted:
pwitkows
Posty: 168
Rejestracja: 31 sty 2012, 10:39
Has thanked: 20 times
Been thanked: 14 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: pwitkows »

xilk pisze: Oj, ja sam już ze dwa razy myślałem poważnie nad zakupem gry w wersji angielskiej. Jednak było to wtedy, gdy o Magii i Myszach nie było żadnych informacji, poza szczątkowymi prośbami "o cierpliwość" płynącymi z wiadomości email :P ;) W efekcie odpuściłem sobie angielskie wydania, choć kusiło kupić, by wcześniej cieszyć się z gry i możliwości malowania figurek ;)
Ja cały czas myślę na angielską wersją gry, obawiam się aby nie wystąpiła taka sama historia jak z grą Claustrophobia - gdzie nie wydano dodatku w polskiej wersji językowej.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

pwitkows pisze:Ja cały czas myślę na angielską wersją gry, obawiam się aby nie wystąpiła taka sama historia jak z grą Claustrophobia - gdzie nie wydano dodatku w polskiej wersji językowej.
Ja rozważam możliwość kupienia gry w wersji angielskiej, ale na razie wygrywa cierpliwość czekania na ruszenie przedsprzedaży. Choć jest już 20 listopada, a daty premiery wciąż nie znamy, więc z cierpliwością może być różnie.

Co zaś do dodatków, to się zobaczy. Nikt nie broni kupić podstawki w wersji polskiej, a dodatek w angielskiej ;)
Awatar użytkownika
SaszaPL
Posty: 361
Rejestracja: 06 maja 2014, 15:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mice and Mystics

Post autor: SaszaPL »

xilk pisze:
pwitkows pisze:Ja cały czas myślę na angielską wersją gry, obawiam się aby nie wystąpiła taka sama historia jak z grą Claustrophobia - gdzie nie wydano dodatku w polskiej wersji językowej.
Ja rozważam możliwość kupienia gry w wersji angielskiej, ale na razie wygrywa cierpliwość czekania na ruszenie przedsprzedaży. Choć jest już 20 listopada, a daty premiery wciąż nie znamy, więc z cierpliwością może być różnie.

Co zaś do dodatków, to się zobaczy. Nikt nie broni kupić podstawki w wersji polskiej, a dodatek w angielskiej ;)
Ja zaś postanowiłem, że poza tym, że ja będę się cieszył tą grą to że będzie to też "interaktywna" bajka dla moich rosnących pociech. Jako, że te jeszcze albo w fazie sklejania pierwszych quasi-zrozumiałych słów albo w ostatecznej fazie produkcji, to nie mam ciśnienia. Mimo to, język będzie miał duże znaczenie.
Moje gry: Board Game Geek.
Poszukuję Kilku tytułów - sprawdź!
S/W:CampRoskilde i inne (chętniej wymienię)

If you don't know where you're going, any road will get you there.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

SaszaPL pisze:Ja zaś postanowiłem, że poza tym, że ja będę się cieszył tą grą to że będzie to też "interaktywna" bajka dla moich rosnących pociech.
Gra jest przeznaczona dla dzieci w wieku 8+, ale pewnie i mniejsze pociechy będą się cieszyć, jak się im przeczyta kolejne fragmenty ze Storybook ;) Jednak w tym tkwi siła tej gry, że poszczególne fragmenty rozgrywki, to tak naprawdę kolejne rozdziały opowieści, które tworzą całość. Mało jest gier z fabułą, jeśli już coś takiego mamy, to zwykle fragmenty opowieści są na początku i na końcu rozgrywki, jak np. w Posiadłości Szaleństwa. A tutaj jednak historii i dialogów między postaciami ma być więcej.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

Wybaczcie, że post pod postem, ale jest nowa informacja.

Możemy zapomnieć o Myszach na Święta Bożego Narodzenia. Według obecnych informacji od Cube, gra ma trafić do ich magazynów między 28, a 29 grudnia tego roku. Premierę planują na 15 stycznia 2015 roku...

Przedsprzedaż ruszy, jak będą mieli już pewność, że gra do nich jest transportowana. Mają nadzieję, że będzie to początek grudnia, ale patrząc na dotychczasowe nadzieje i wielkie rozczarowania, osobiście prędzej spodziewam się przedsprzedaży w połowie grudnia, niż na początku miesiąca.

Linku do profilu na FB chyba nie trzeba podawać.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

Niestety, jeśli chodzi o logistykę, to PlaidHat jest jeszcze bardzo młodym, niedoświadczonym wydawnictwem. Niby tyle lat na rynku, a z tymi ich dostawami odkąd pamiętam są jakieś kwasy, opóźnienia i inne klęski nieurodzaju.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

rattkin pisze:Niestety, jeśli chodzi o logistykę, to PlaidHat jest jeszcze bardzo młodym, niedoświadczonym wydawnictwem. Niby tyle lat na rynku, a z tymi ich dostawami odkąd pamiętam są jakieś kwasy, opóźnienia i inne klęski nieurodzaju.
Właśnie nie wiem, ile w tym winy PlaidHat, a ile Chińczyków. Szczerze powiedziawszy nie do końca rozumiem też politykę Cube. Jeśli mieli informacje, że gra będzie miała premierę w styczniu, to trzeba było od razu to napisać. I jeśli jakimś cudem by gra wyszła szybciej, to byłoby super, ale jak nie, to przynajmniej nie byłoby rozczarowania, jak teraz. Według mnie lepiej raz przesunąć termin o kwartał na przyszły rok, niż tak "zwodzić" wpisami i mailami, że najpierw gra będzie na przełomie września i października, potem info, że gra płynie z Chin i w listopadzie raczej na początku, niż na końcu, a na koniec dawanie szansy na grę przed świętami i rozczarowanie, że jednak styczeń 2015.

Mam tylko nadzieję, że ten styczeń się nie przesunie, bo dla mnie osobiście to już będzie kompletna lipa...
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

Na końcu to zawsze jest wina Chińczyków, bo to od tego wszystko zależy. Problemem jest głównie to, jak się tym ryzykiem zarządza.

Cube raczej na pewno jest zależny bezpośrednio od PH, więc pewnie wiedzą tyle co im powiedzą. Dla nich niewypuszczenie gry w okresie świątecznym to także duży cios (potencjał sprzedażowy).
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

rattkin pisze:Na końcu to zawsze jest wina Chińczyków, bo to od tego wszystko zależy. Problemem jest głównie to, jak się tym ryzykiem zarządza.
No na to raczej nie dostaniemy odpowiedzi, bo skoro ciągle jest tylko informacja, że "winny jest wspólny druk w Chinach" i dotąd nikt nie powiedział, co tak naprawdę zawiniło, to nadal nie napiszą. Nie zdziwiłbym się, gdyby winę ponosił np. późne przesłanie tłumaczenia z któregoś kraju, bo skoro jest to wspólny wydruk, to pewnie czekali na tłumaczenia ze wszystkich krajów i dopiero wtedy zaczęli produkcję.
rattkin pisze:Cube raczej na pewno jest zależny bezpośrednio od PH, więc pewnie wiedzą tyle co im powiedzą.
No to Cube powinno to zaznaczyć, że relacja wygląda tak, a nie inaczej. Wtedy ludzie by zaczęli pytać wydawnictwo PlaidHat, a nie Cube o daty premiery.
rattkin pisze:Dla nich niewypuszczenie gry w okresie świątecznym to także duży cios (potencjał sprzedażowy).
Powiem Ci, że przegapili już drugą swoją okazję. Pierwotnie Magia i Myszy miała wyjść w III kwartale 2014, czyli okres wakacyjny, gdzie ludzie jednak mają trochę pieniędzy, nie tylko na wyjazdy, ale też na jakiś dodatkowy zakup. No i czas, właśnie wakacje, czyli czas urlopów, to świetna okazja, by nakłaniać kogoś do zagrania w grę planszową i może zakupu też. Teraz drugi okres przegapią, bo ludzie w większości, jak kupują w grudniu, to chcą dostać to przed świętami, a tego Cube nie zapewni jak widać. W efekcie wiele osób odpuści sobie ten produkt na rzecz innego. Przykre, ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

Tzn. ja nie jestem tutaj klientem, bo same Myszy i wszystko co do nich wyszło, mam na półce. Prywatnie część załogi z Cube FoI znam i lubię - wiem, że to sa ludzie, którzy na grach się znają, grać lubią a swoją robotę starają się wykonywać profesjonalnie. Podejrzewam, że sami są zmęczeni tą sytuacją, a jedyne co mogą, to przestępować z nogi na nogę i pytać co chwilę PH jak sprawy stoją. O przyczynach "zawinień" w tym biznesie raczej się nie pisze, a jeśli już to bardzo rzadko. Zwykle i tak wiadomo o co chodzi - błędy w druku, opóźnienie w drukarni albo w logistyce. Są po prostu opóźnienia - i tyle. Doskonale rozumiem frustrację tych, co czekają na polską edycję. Cóż mogę powiedzieć - jedynie to, że warto poczekać.

Może Krwawisz @ Cube będzie miał wkrótce więcej informacji.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

rattkin pisze:Tzn. ja nie jestem tutaj klientem, bo same Myszy i wszystko co do nich wyszło
Szczęściarz :P Ja chcąc nie chcą muszę czekać na polskie wydanie, tzn. angielskie ostatnio znów zaczęło być dostępne w kilku miejscach, ale to zaczęło się z tydzień temu, więc już człowiek poczeka dodatkowe 2 miesiące, aby móc cieszyć się grą spolszczoną, a nie dumać nad własnym tłumaczeniem z angielskiego. Choć na ostateczną decyzję czekam na to, co pokażą w przedsprzedaży.
rattkin pisze:Prywatnie część załogi z Cube FoI znam i lubię - wiem, że to sa ludzie, którzy na grach się znają, grać lubią a swoją robotę starają się wykonywać profesjonalnie.
Cóż, można mieć taką opinię patrząc na ich podejście do gry karcianej Summoner Wars. Jednak czym innym jest promocja i tłumaczenie gry karcianej LCG, a czym innym większej gry planszowej jaką jest Mice and Mystics.
rattkin pisze:Podejrzewam, że sami są zmęczeni tą sytuacją, a jedyne co mogą, to przestępować z nogi na nogę i pytać co chwilę PH jak sprawy stoją.
Niestety, porywając się na większy tytuł, który zostanie wydany w wydruku międzynarodowym, to trzeba się liczyć z tym, że ludzie będą narzekać i niecierpliwić z powodu opóźnień, a w tym przypadku nie takich małych opóźnień. Poza tym, muszą zmienić nieco politykę informacyjną firmy. Bo coś, co było skuteczne przy Summoner Wars, przy grze Magia i Myszy już nie będzie. Szczególnie, że w mailach odsyłali do swojego profilu na FB, a tam była cisza, jedynie w kółko o frakcjach z Summonersów, a o Myszach informacje były dopiero we wrześniu.
rattkin pisze:Doskonale rozumiem frustrację tych, co czekają na polską edycję. Cóż mogę powiedzieć - jedynie to, że warto poczekać.
Czy było warto, to się okaże, gdy ruszy przedsprzedaż i jak przyjdą już zakupione egzemplarze do klientów.
rattkin pisze:Może Krwawisz @ Cube będzie miał wkrótce więcej informacji.
No na pewno będą mieli, skoro w pierwszych dniach grudnia mają uzyskać potwierdzenie daty wpłynięcia gry do ich magazynu i po tym rozpocząć przedsprzedaż.
pwitkows
Posty: 168
Rejestracja: 31 sty 2012, 10:39
Has thanked: 20 times
Been thanked: 14 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: pwitkows »

Mam pytanie dotyczące wersji ang. . Czy zawiera ona w pudełku dodatkowe dwie karty promocyjne: Needle Rapier i Tattered Threads of Reason
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: rattkin »

Tylko jeśli zamówisz bezpośrednio ze sklepu PH - wtedy te karty dodają. W pudełku "normalnie" ich nie ma.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

pwitkows pisze:Mam pytanie dotyczące wersji ang. . Czy zawiera ona w pudełku dodatkowe dwie karty promocyjne: Needle Rapier i Tattered Threads of Reason
Masz na stronie wydawcy amerykańskiego zaznaczone, że kupując w ich sklepie dostajesz te 2 promocyjne karty. Choć oczywiście możesz gdzieś znaleźć ofertę, gdzie kupisz grę razem z tym dwoma dodatkowymi kartami. Jednak zwykłe sklepy sprzedają samą podstawową grę, bez promocyjnych kart.

Podobno te dwie karty promocyjne, przetłumaczone na język polski, mają być dostępne w przedsprzedaży gry, ale na to wszystko trzeba poczekać, aż wreszcie Cube będzie znało datę wpłynięcia gry do ich magazynów, bo dopiero znając ten termin rozpoczną przedsprzedaż i przedstawią ofertę. Wtedy przekonamy się, jakie bonusy zobaczymy w przedsprzedaży i czy warto było czekać na nie.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

No i mamy kolejny wpis na profilu Cube. Myszy wypłynęły z Chin. I tyle. "Przedsprzedaż ruszy wkrótce" :? :x Jakby nie mogli z tym wpisem poczekać 2-3 dni i dając go ruszyć z faktyczną przedsprzedażą... :roll: Już za wiele razy było wkrótce/niedługo/jeszcze trochę, naprawdę mogli sobie podarować ten wpis.

Cube zaczyna mnie momentami drażnić. Sam pomysł na filmik dołączony do wpisu jeszcze ok, ale to coś, co leci jako dźwięk? To bezsensowne wycie? Tak ciężko znaleźć znajomego, który zrobi kilka ciekawych dźwięków do filmiku, trwającego mniej niż 40 sekund?
piogal
Posty: 103
Rejestracja: 20 mar 2013, 10:06
Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz
Been thanked: 1 time

Re: Mice and Mystics

Post autor: piogal »

Polecam nieco wiecej dystansu ;-)
Board games are made for FUN, don't you think?
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

piogal pisze:Polecam nieco wiecej dystansu ;-)
Do czego? Do tego dźwięku, przy którym kocia muzyka jest balsamem dla uszu? Jak mówię, nie mam nic przeciwko samemu pomysłowi na filmik, czy wykonaniu nagrania filmowego :) Jednak dźwięki tam, to koszmar...

No chyba, że mówisz o mojej niecierpliwości co do rozpoczęcia przedsprzedaży. Jednak jeśli o to chodzi, to przepraszam, ale swoją cierpliwość wyczerpałem od lipca do listopada tego roku, czytając kolejne odpowiedzi, czy to na maile, czy na wpisy/komentarze i kolejne wymyślne terminy "prawdopodobnej" premiery tej gry. Już wolałbym, aby milczeli nawet do 9 grudnia, ale aby tego 10 grudnia rozpoczęli przedsprzedaż, z wcześniejszą informacją o tym. A nie, że dziś wrzucają zdjęcie plus wpis, że Myszy płyną, a przedsprzedaż ruszy "wkrótce"... :roll: :evil: Po prostu za dużo było już tego "wkrótce", jak na mój gust.

Może Cube jakoś potrafi sprzedawać grę karcianą, jaką jest Summoner Wars, ale do większej gry planszowej, jaką jest Magia i Myszy, to talentu im brak, tzn. wiele zapowiadają i na razie zapowiadają.
TTR_1983
Posty: 3931
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Mice and Mystics

Post autor: TTR_1983 »

Przecież nawet gdyby dziś uruchomili przedsprzedaż to i tak nie sprawiłoby to, że miałbyś grę szybciej :mrgreen: Wyluzuj się .
Awatar użytkownika
berni
Posty: 647
Rejestracja: 29 lis 2010, 15:35
Been thanked: 1 time

Re: Mice and Mystics

Post autor: berni »

xilk pisze: Do czego? Do tego dźwięku, przy którym kocia muzyka jest balsamem dla uszu? Jak mówię, nie mam nic przeciwko samemu pomysłowi na filmik, czy wykonaniu nagrania filmowego :) Jednak dźwięki tam, to koszmar...
...
Może Cube jakoś potrafi sprzedawać grę karcianą, jaką jest Summoner Wars, ale do większej gry planszowej, jaką jest Magia i Myszy, to talentu im brak, tzn. wiele zapowiadają i na razie zapowiadają.
Rozbawiłeś mnie ;-) Czy ogłoszenie przedsprzedaży z bliżej nieokreśloną datą wydania w czymkolwiek by Ci ulżyło? Najwyraźniej Cube coś tam wie o większej grze planszowej, skoro nadal z niecierpliwością i plikiem banknotów na nią czekasz.
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: xilk »

berni pisze:Rozbawiłeś mnie ;-)
Cieszę się, że masz dobry humor :D ;)
berni pisze:Czy ogłoszenie przedsprzedaży z bliżej nieokreśloną datą wydania w czymkolwiek by Ci ulżyło?
Czy ulżyłoby? Nie wiem. Czy zmieniłoby? Oj, jak najbardziej. Przepraszam, ale chyba od czasu, gdy wysłałem pierwszego maila do Cube w sprawie Magii i Myszy, ciągle słyszę, że warto czekać, że będzie przedsprzedaż ze stosowną kampanią itp. Tylko od tego czasu minęło już prawie pół roku, a w sumie mógłbym przeczytać ten sam mail i tyle samo wiedzieć. Dlatego gdyby przedsprzedaż ruszyła i zobaczyłbym, że faktycznie warto poczekać na grę do nawet marca 2014, to bym czekał, wcześniej wydając pieniądze w przedsprzedaży. Jednak obecnie mogę teraz łaskawie czekać, aż przedsprzedaż ruszy...
berni pisze:Najwyraźniej Cube coś tam wie o większej grze planszowej, skoro nadal z niecierpliwością i plikiem banknotów na nią czekasz.
Obecnie, to czekam na przedsprzedaż, a nie na samą grę. I powiem szczerze, jeśli uznam, że Magia i Myszy jest warta sugerowanej ceny i czekania, to faktycznie wydam pieniądze na nią. Jeśli jednak nie, to po prostu pieniądze przeznaczę na inną grę lub na coś innego. Bo na temat Mice and Mystics zdołałem sobie wyrobić zdanie do tej pory, jednak nie jest to zasługa Cube, tylko zagranicznych recenzentów, czy prowadzących (video)blogi, omawiających grę, czy samą rozgrywkę.
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Mice and Mystics

Post autor: vojtas »

xilk pisze:Bo na temat Mice and Mystics zdołałem sobie wyrobić zdanie do tej pory, jednak nie jest to zasługa Cube, tylko zagranicznych recenzentów, czy prowadzących (video)blogi, omawiających grę, czy samą rozgrywkę.
A jakie jest Twoje zdanie na temat Magii & Myszy?
ODPOWIEDZ