Eldritch Horror: Przedwieczna Groza (Corey Konieczka, Nikki Valens)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
narandil
Posty: 350
Rejestracja: 09 gru 2013, 10:06
Has thanked: 253 times
Been thanked: 54 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: narandil »

w końcu i ja się skusiłem - zgodnie z wieloma głosami tutaj na początek podstawka + zw i teraz mam kilka pytań:

a - czy jakaś dobra dusza mogłaby podesłać mi skany karty pomocy dostępnej bodajże w dodatku Ruiny? niestety te na bgg są niewyraźne po wydrukowaniu :(
b - wprowadzę sobie do gry żetony skupienia, nie potrzebuję do tego celu nic więcej oprócz jakichś zastępczych żetonów/znaczników?
c - jak oceniacie przydatność "tego insertu" ? Bo nie wiem czy bawić się w klejenie i składanie czy zwyczajnie sprzedać?
d -
Shin Ryu pisze:Dodaj sobie nową akcje z nowego dodatku - żeton Zasobu. Możesz go pobrać w każdym miejscu, maks. 2 szt możesz mieć, daje Ci 1 sukces przy "kupowaniu" kart zasobów lub możesz wyleczyć dodatkowy pkt zdrowia lub poczytalnosci podczas odpoczynku ;)
z jakiego dodatku jest ta akcja i czy jest sens wprowadzać ją sobie do gry w podstawkę + zw?

pozdr
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: Breżniew »

narandil pisze:w końcu i ja się skusiłem - zgodnie z wieloma głosami tutaj na początek podstawka + zw i teraz mam kilka pytań:

a - czy jakaś dobra dusza mogłaby podesłać mi skany karty pomocy dostępnej bodajże w dodatku Ruiny? niestety te na bgg są niewyraźne po wydrukowaniu :(
b - wprowadzę sobie do gry żetony skupienia, nie potrzebuję do tego celu nic więcej oprócz jakichś zastępczych żetonów/znaczników?
c - jak oceniacie przydatność "tego insertu" ? Bo nie wiem czy bawić się w klejenie i składanie czy zwyczajnie sprzedać?
d -
Shin Ryu pisze:Dodaj sobie nową akcje z nowego dodatku - żeton Zasobu. Możesz go pobrać w każdym miejscu, maks. 2 szt możesz mieć, daje Ci 1 sukces przy "kupowaniu" kart zasobów lub możesz wyleczyć dodatkowy pkt zdrowia lub poczytalnosci podczas odpoczynku ;)
z jakiego dodatku jest ta akcja i czy jest sens wprowadzać ją sobie do gry w podstawkę + zw?

pozdr
a) o ile nikt nie zrobi ich wcześniej, to mogę zrobić je jakoś popołudniu i Ci podesłać.
b) dokładnie tak
c) jeśli zaprzestaniesz na podstawce i zw, to pewnie git. Jeśli bierzesz pod uwagę kolejne dodatki, to sobie daruj, bo możesz mieć problem ze zmieszczeniem nawet jednego małego dodatku ponad to, co już masz.
d) zasoby pochodzą z dodatku "Maski Nyarlathotepa". Nie ma go jeszcze po polsku, ale ma być w połowie tego roku. Jest sens jak najbardziej - Zasoby podobnie jak żetony skupienia, mogą nieco ułatwić tą wcale nie prostą grę.
Faello
Posty: 201
Rejestracja: 13 sie 2008, 09:53
Has thanked: 24 times
Been thanked: 45 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: Faello »

Inserty do gier rozszerzanych to zazwyczaj słaby i mało opłacalny pomysł.
c08mk
Posty: 2462
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 285 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: c08mk »

Co do insertów to właśnie skończyłem swój projekt. Wykorzystane są małe pudełka.
Cel insetów to szybki setup i ergonomia w używaniu czyli musi być wystarczająco miejsca żeby łatwo żeton wyciągnąć z przegródki.

Spoiler:
Spoiler:
Upgrade i downgrade umiejętności są w jednej przegródce. Dałoby się je oczywiście podzielić na pół ale gorzej byłoby z wyciąganiem. Potężne potwory docelowo będą ułożone alfabetycznie. Zawsze mnie to irytowało, że trzeba było przerywać grę na szukanie jak się jakiś pojawił.
Nowy dodatek wprowadzi dodatkowe żetony zasobu. W planie mam podzielić przegródkę Focusów i tam dać bilety. Z przegródki biletów wyciągnę "podłogę" i tam pójdą Focusy, a do drugiej nowe żetony zasobów.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: playerator »

Fajne, zgrabne, przemyślane. Z czego są zrobione? Czym sklejane?
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
c08mk
Posty: 2462
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 285 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: c08mk »

playerator pisze: 03 kwie 2018, 21:55 Z czego są zrobione? Czym sklejane?
Inserty robię z kartonu grubości około 2mm. Arkusz +/- 100cm/70cm kosztuje 6-7zł. Sklejane wikolem.
Najpierw dopasowuję części, a później "maluję" tam gdzie się stykają przez co z bliska nie wygląda to jak na sprzedaż. W każdym razie domowe inserty się sprawdzają. W razie pojawienia się dodatków łatwo je przerobić czy nawet zutylizować stary insert i zrobić nowy.
Awatar użytkownika
13thcaesar
Posty: 607
Rejestracja: 13 kwie 2014, 21:11
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 47 times
Been thanked: 29 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: 13thcaesar »

Skusiłem się i w końcu zakupiłem Eldritch Horror. Jestem narazie po dwóch rozgrywkach na 2 graczy (Cthulhu, Azatoth) i dwóch na 3 graczy (Cthulhu, Shub-Niggurath). Wszystkie przegrane - odnoszę wrażenie że w mniej niż 4+ graczy nie ma co siadać do tej gry z szansą na zwycięstwo. I rzeczywiście "goła" podstawka już po 4 partiach dawała uczucie powtarzalności kart Spotkań , trzeba dokupić Zakazaną Wiedzę jak nic.
Jakkolwiek gra jest świetna i mimo samych przegranych nadal mamy ochotę do niej wrócić - jednak tym razem z większą liczbą graczy i musowo z Zakazaną Wiedzą :wink:
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: Trolliszcze »

To mylne wrażenie, ja gram ze znajomą niemal wyłącznie na 2 osoby i mamy całkiem niezły % zwycięstw.
Awatar użytkownika
zbajszek
Posty: 530
Rejestracja: 18 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: zbajszek »

Teoretycznie najciężej jest w nieparzyste liczby osób bo połowy zaokrągla się w górę co trochę może utrudnić grę, ale rozgrywkę da się spokojnie wygrać w 2 osoby, w sumie miałem dość szeroki zakres gier i chyba tylko z jednym badaczem nigdy nie udało mi się wygrać. No ale też dodatki na szczęście lekko podnoszą średni poziom trudności :D. 13thcaesar ściągnij sobie najnowszego FAQ'a tam są zmiany w kartach pomocy dla niektórych liczb graczy (już nie pamiętam dla których :D), może to pomoże (choć w sumie zmiany powstały żeby głównie zrebalansować grę używając dodatków, ale bez nich też możesz spróbować).
--------------------Zbajchu Plays--------------------
---Moja Planszoteczka --- Sprzedam/Wymienię Topic ---
Alwirin
Posty: 132
Rejestracja: 07 cze 2013, 21:51
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: Alwirin »

13thcaesar pisze: 07 kwie 2018, 20:55 Skusiłem się i w końcu zakupiłem Eldritch Horror. Jestem narazie po dwóch rozgrywkach na 2 graczy (Cthulhu, Azatoth) i dwóch na 3 graczy (Cthulhu, Shub-Niggurath). Wszystkie przegrane (...)
Sugeruję, żebyś w kilku następnych rozgrywkach nie grał przeciwko Cthulhu. Ośmiornica wraz z Yigiem z pierwszego dodatku stanowią parę najtrudniejszych Przedwiecznych spośród wszystkich jacy dotąd wyszli po polsku.
Awatar użytkownika
Rigidigi
Posty: 703
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 92 times
Been thanked: 93 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: Rigidigi »

Breżniew pisze: 27 lut 2018, 14:25
narandil pisze: c - jak oceniacie przydatność "tego insertu" ? Bo nie wiem czy bawić się w klejenie i składanie czy zwyczajnie sprzedać?
c) jeśli zaprzestaniesz na podstawce i zw, to pewnie git. Jeśli bierzesz pod uwagę kolejne dodatki, to sobie daruj, bo możesz mieć problem ze zmieszczeniem nawet jednego małego dodatku ponad to, co już masz.
A ja się nie zgodzę.
Wczoraj kupiłem wspomniany insert oraz czwarty mały dodatek i obecnie mam podstawke i cztery małe dodatki. I wszystkie elementy mieszczą się w insercie idealnie, a jeszcze mam wrzucone 10 kości, a nie 4 jak w podstawce. Jedyne co zmieniłem, to nie używam wszystkich zaplanowanych przegród na karty. No i karty bez koszulek.
Także nie wiem skąd to przekonanie że insert oprócz podstawki zmieści max jeden mały dodatek. Jak mówię, ja upchnąłem wszystkie cztery. W duże dodatki raczej nie zamierzam inwestować, a obecny zestaw jest kompaktowy i daje dużą regrywalność.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: Breżniew »

Rigidigi pisze: 14 kwie 2018, 08:26 A ja się nie zgodzę.
Wczoraj kupiłem wspomniany insert oraz czwarty mały dodatek i obecnie mam podstawke i cztery małe dodatki. I wszystkie elementy mieszczą się w insercie idealnie, a jeszcze mam wrzucone 10 kości, a nie 4 jak w podstawce. Jedyne co zmieniłem, to nie używam wszystkich zaplanowanych przegród na karty. No i karty bez koszulek.
Także nie wiem skąd to przekonanie że insert oprócz podstawki zmieści max jeden mały dodatek. Jak mówię, ja upchnąłem wszystkie cztery. W duże dodatki raczej nie zamierzam inwestować, a obecny zestaw jest kompaktowy i daje dużą regrywalność.]
Pewnie stąd, że koszulkuję każdą grę i wyraziłem swoje zdanie na podstawie tego ile miejsca potrzebują zakoszulkowane karty w posiadanych przeze mnie dodatkach.
Awatar użytkownika
Rigidigi
Posty: 703
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 92 times
Been thanked: 93 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: Rigidigi »

Breżniew pisze: 14 kwie 2018, 09:05 Pewnie stąd, że koszulkuję każdą grę i wyraziłem swoje zdanie na podstawie tego ile miejsca potrzebują zakoszulkowane karty w posiadanych przeze mnie dodatkach.
Ok, zgodzę sie. Z koszulkami nie ma szans tego upakować, ale też nie wspominałeś o koszulkach.

Co do koszulkowania eldritch'a, to wg mnie nie ma sensu tego robić. Karty leżą na stole, praktycznie sie ich nie tasuje. Ja po rozgrywce daje karty na dół kupki i co rozgrywkę mam "świeże" wydarzenia na kartach.
Ale oczywiście każdy ma swój punkt widzenia i swoje potrzeby.
Jak podsumowałem ile już zainwestowałem w to jedno pudło, to wyszło około 600pln. Bogatymi ludźmi jesteśmy ;)

Podsumowując możliwości insertu. Jak ktoś nie koszulkuje, to zmieści podstawkę i cztery małe dodatki (aczkolwiek to absolutny kres możliwości tego insertu), a jak ktoś ma karty w koszulkach, to myślę że da radę upchnąć dwa małe dodatki.
Awatar użytkownika
Breżniew
Posty: 824
Rejestracja: 26 paź 2015, 12:47
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 51 times
Been thanked: 122 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: Breżniew »

Rigidigi pisze: 14 kwie 2018, 10:05 Ok, zgodzę sie. Z koszulkami nie ma szans tego upakować, ale też nie wspominałeś o koszulkach.

Co do koszulkowania eldritch'a, to wg mnie nie ma sensu tego robić. Karty leżą na stole, praktycznie sie ich nie tasuje. Ja po rozgrywce daje karty na dół kupki i co rozgrywkę mam "świeże" wydarzenia na kartach.
Ale oczywiście każdy ma swój punkt widzenia i swoje potrzeby.
Jak podsumowałem ile już zainwestowałem w to jedno pudło, to wyszło około 600pln. Bogatymi ludźmi jesteśmy ;)

Podsumowując możliwości insertu. Jak ktoś nie koszulkuje, to zmieści podstawkę i cztery małe dodatki (aczkolwiek to absolutny kres możliwości tego insertu), a jak ktoś ma karty w koszulkach, to myślę że da radę upchnąć dwa małe dodatki.
Faktycznie nie wspomniałem, ale to dlatego, że ja z zasady koszulkuję każdą grę i nawet by mi przez myśl nie przyszło upychać EH do tego insertu bez koszulek :) Z dodatków posiadam Pod Piramidami, ZW i Tajemnicze Ruiny. Być może udałoby się upchnąć zakoszulkowane karty w dwóch dużych pudłach. Na pewno trzeba by kupić drugi insert albo jakoś kombinować z elementami insertów. Nie wiem czy byłoby to uzasadnione ekonomicznie, tym bardziej, ze EH obecnie rzadko ląduje na moim stole. Niemniej jednak, gdy już ale wyląduje, to czas poświęcony na rozłożenie gry bywa nie do przyjęcia. Przynajmniej żetony mam w organizerze i nie muszę się bawić w woreczki jak jeden mój znajomy-desperat. Ma wszystkie dodatki jakie wyszły po polsku i chyba do tej pory wszystkie elementy gry trzyma w workach :)
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2389
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1293 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Eldritch Horror

Post autor: vinnichi »

Moja wersja bardzo eko do utrzymania porządku na stole. Auchon 2,59zł. Mieści się tam podstawka i trzy małe dodatki. Sześć kupek w jednym miejscu
Obrazek
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Eremita
Posty: 317
Rejestracja: 27 wrz 2015, 23:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Eldritch Horror

Post autor: Eremita »

Rigidigi pisze: 14 kwie 2018, 10:05Karty leżą na stole, praktycznie sie ich nie tasuje.
Stany tasuje się co chwilę. Zasoby unikatowe też dość często.
Oczywiście wielu może powiedzieć "Ja nie tasuję" ale zgodnie z zasadami tasuje się. Myślę że domyślna jest gra wg. zasad i dla takiej gry warto szacować zużycie kart i to czy koszulki są potrzebne.
I tu pojawia się niuans. Drobne zużycie karty które w większości innych gier byłoby akceptowalne tutaj może być problemem.
Jeśli przez takie zużycie gracz będzie w stanie stwierdzić którą wersję dwustronnej karty posiada to może to negatywnie wpływać na zabawę.
NaGazowany
Posty: 15
Rejestracja: 16 gru 2013, 09:59

Re: Eldritch Horror

Post autor: NaGazowany »

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda regrywalność eldritch bez dodatków? Z te 20x bez problemu zagra się i będzie dalej dobrze się grało? Zaginiona wiedza już jest ciężko dostępna, a to co jest ma nieciekawe ceny. Wiadomo tez czy planowany jest dodruk zaginionej wiedzy? :)
Awatar użytkownika
MataDor
Posty: 696
Rejestracja: 23 sty 2006, 16:02
Lokalizacja: Warszawa/Gocław
Has thanked: 297 times
Been thanked: 97 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: MataDor »

Ależ ta gra jest dobra. Do wczoraj grałem zawsze solo 2-ma postaciami, ale wczoraj pierwszy raz zagrałem solo aż 4-ma. Było znacznie ciekawiej niż 2ma, po prostu świetnie się bawiłem, mimo że gra był znacznie dłuższa, prawie 4h. 2-ma poszukiwaczami gram do 2h.
Po tym wczorajszym kapitalnym wieczorze z grą dokupiłem 2 ostatnie brakujące dodatki i mam już wszystkie. Wolę nie liczyć ile to wszystko razem kosztowało :D
Polecam też pudło WARBOX'a dedykowane grze. Bardzo fajnie przemyślane, dobrze zrobione i zmieściło mi spokojnie podstawkę, 4 małe dodatki, 3 duże i ostatni który wyjdzie"Maski" też się zmieści.
Świetna gra!
Take it easy (jak któś z Pragi Południe ma ochotę na w miarę regularne granie, proszę o PM)
kolekcja gier
Eremita
Posty: 317
Rejestracja: 27 wrz 2015, 23:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Eldritch Horror

Post autor: Eremita »

NaGazowany pisze: 17 kwie 2018, 11:33Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda regrywalność eldritch bez dodatków?
Największym problemem są tutaj spotkania badawcze. W grze podstawowej jest tylko 8 kart na przedwiecznego. Taka ilość oznacza że nawet w trakcie pojedynczej rozgrywki spotkania badawcze mogą się powtarzać.
Im więcej badaczy tym wcześniej nadejdzie ten moment. Ja, grając na początku solo, dałem radę rozegrać około 10 partii zanim karty zauważalnie mi się opatrzyły.
NaGazowany pisze: 17 kwie 2018, 11:33Zaginiona wiedza już jest ciężko dostępna, a to co jest ma nieciekawe ceny. Wiadomo tez czy planowany jest dodruk zaginionej wiedzy? :)
Nie chce mi się sprawdzać ale byłbym niezwykle zdziwiony gdyby dodruk nie był planowany. Każdy dodruk rozchodzi się na pniu ponieważ Zaginiona Wiedza tylko w bardzo małym stopniu jest dodatkiem a przede wszystkim jest łatką do gry podstawowej i, niestety, potrzebuje jej praktycznie każdy komu ta gra się podoba.
Zwiększa ona m.in.:
• ilość spotkań badawczych z 8 do 24 na przedwiecznego
• tajemnic z 4 do 6 na przedwiecznego
• czarów z 2 do 4 kopii na czar

Sama gra podstawowa jest czymś w rodzaju wersji próbnej. Jakościowo jest dobra, ale zaczyna się powtarzać po około 4 rozgrywkach (jedna przeciwko każdemu przedwiecznemu).
Jeśli po tych kilku rozgrywkach gra nadal Ci się podoba to kupujesz aktualizację do pełnej wersji w postaci Zaginionej Wiedzy.
Carmash
Posty: 419
Rejestracja: 13 sty 2016, 08:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 3 times
Been thanked: 15 times

Re: Eldritch Horror

Post autor: Carmash »

Ptaszki świergolą, że w połowie maja (bijcie, ale nie wiem w której połowie) można spodziewać się najnowszego dodatku do Eldritch Horror na terenie naszego kraju. W moje łapki na pewno wpadnie zaraz po premierze, więc postaram się napisać co nieco o wrażeniach z tej "przyszywanej", jak się okazuje po zachodnich komentarzach, kampanii.

Swoją drogą, w końcu dałem skusić się na posiadanie własnego egzemplarza Horroru w Arkham. I przeraziło mnie, że kart spotkań w obszarach jest tylko po 7 sztuk na każdą z 9 dzielnic :D Przyzwyczajony do nieludzkiej regrywalności EH z dodatkami, będę zmuszony jakoś przeżyć tak małą ilość wspomnianych kart w podstawce AH :D
Eremita
Posty: 317
Rejestracja: 27 wrz 2015, 23:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Eldritch Horror

Post autor: Eremita »

Carmash pisze: 25 kwie 2018, 21:35Swoją drogą, w końcu dałem skusić się na posiadanie własnego egzemplarza Horroru w Arkham. I przeraziło mnie, że kart spotkań w obszarach jest tylko po 7 sztuk na każdą z 9 dzielnic :D Przyzwyczajony do nieludzkiej regrywalności EH z dodatkami, będę zmuszony jakoś przeżyć tak małą ilość wspomnianych kart w podstawce AH :D
W AH sytuacja jest trochę inna. Tam nawet celowo niektóre spotkania są zduplikowane.
worms95
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2018, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eldritch Horror

Post autor: worms95 »

Mam pytanie odnośnie skrzyni do EH. Zauważyłem, że tu na forum przewijał się temat skrzyni od WarBox (http://www.warbox.pl/pl/p/Kufer-HORROR- ... Horror-/97). Jest jednak jeszcze skrzynia od GeekMod (https://www.geekmod.pl/pl/p/Skrzynia-St ... Horror/136). Na filmie (https://youtu.be/jcwl9i10e-Q) wygląda ona całkiem fajnie. Czy ktoś jej używał i może o niej cos powiedzieć albo najlepiej porównać te dwie skrzynie? Skłaniałbym się właśnie ku tej od GeekMod, ale chciałbym usłyszeć Wasze opinie.
bjago999
Posty: 87
Rejestracja: 03 wrz 2017, 18:01

Re: Eldritch Horror

Post autor: bjago999 »

worms95 pisze: 06 maja 2018, 16:38 Mam pytanie odnośnie skrzyni do EH. Zauważyłem, że tu na forum przewijał się temat skrzyni od WarBox (http://www.warbox.pl/pl/p/Kufer-HORROR- ... Horror-/97). Jest jednak jeszcze skrzynia od GeekMod (https://www.geekmod.pl/pl/p/Skrzynia-St ... Horror/136). Na filmie (https://youtu.be/jcwl9i10e-Q) wygląda ona całkiem fajnie. Czy ktoś jej używał i może o niej cos powiedzieć albo najlepiej porównać te dwie skrzynie? Skłaniałbym się właśnie ku tej od GeekMod, ale chciałbym usłyszeć Wasze opinie.
Hej,
Mam skrzynie Geekmod. Po zamianie drewnianych wkładek do dużych tacek na karty (tych co oddzielają karty) na zakładki ala biblioteczne które zalaminowalem, cała gra mieści się wraz z koszulkami/zalaminowanymi postaciami wraz ze wszystkimi dodatkami poza najnowszym w skrzyni. Maski chyba tez się zmieszcza ( o ile je kiedyś kupię bo póki co nie zamierzam).
Jeżeli jesteś zainteresowany podaj mail bo nie wiem jak tutaj zamieścić zdjęcia to coś podrzucę.
Moje doświadczenia ze skrzynią są takie, że poza wyglądem z zewnątrz (na zdjęciach producenta wygląda na zalakierowana, a w rzeczywistości nie jest) jest mega mega mega pozytywnie. Grę rozkłada się dluzsza chwilę, 3/4 kart ani nie wyciągam z tacek.
O skrzyni War Box się nie wypowiem, ale na zdjęciach wydawała mi się lepiej przemyślana ale na zdjęciach to wszystko dobrze wygląda.
Pozdrawiam
worms95
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2018, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eldritch Horror

Post autor: worms95 »

Czy przegródki na duże karty są wyjmowalne? Czy da sie ich używać jako podajników podczas rozgrywki?
Ostatnio zmieniony 06 maja 2018, 21:01 przez worms95, łącznie zmieniany 1 raz.
bjago999
Posty: 87
Rejestracja: 03 wrz 2017, 18:01

Re: Eldritch Horror

Post autor: bjago999 »

Udało się chyba?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak widać na zdjęciach całe to jest do wyciągnięcia.
ODPOWIEDZ