Postaw na milion - czy warto kupić?

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Eryk0067
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2013, 15:53

Postaw na milion - czy warto kupić?

Post autor: Eryk0067 »

Mam problem.Zastanawiam się nad kupnem gry postaw na milion.Przeczytałem że jest to gra od 2 do 6 osób.
Bym ją kupił.Ale chciałbym się jeszcze zapytać,w ilu graczy się gra najlepiej? Mam do dyspozycji dwóch graczy ( w tym ja).
Liczę na waszą pomoc.
Awatar użytkownika
adam_k27
Posty: 721
Rejestracja: 28 cze 2013, 10:07
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 19 times
Been thanked: 19 times

Re: Postaw na milion - czy warto kupić?

Post autor: adam_k27 »

Nie grałem w to. Widziałem ta grę chyba w Biedronce za jakieś 50 zł. Cena kusząca bo normalnie to chyba jest ze dwa razy drożej, więc też przez chwilę zastanawiałem się czy gra warta chociaż swojej ceny czy nie. Osobiście uważam ze raczej nie warto nawet za 50 zł. Masz w grze karty z pytaniami. Po kilku rozgrywkach pewnie będziesz już sporą część z nich znał i dalsze granie nie będzie miało sensu. Ze względu więc na domniemaną małą żywotność tytułu nie polecałbym, lepiej za te pieniądze chyba kupić chociażby Letnisko czy 111. Co do samej grywalności się nie wypowiem bo nie grałem.
Awatar użytkownika
koksik111
Posty: 192
Rejestracja: 03 gru 2007, 20:51
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postaw na milion - czy warto kupić?

Post autor: koksik111 »

Równie dobrze można krytykować gry z serii quiz, trivial jak i faunę za małą żywotność. Są karty z pytaniami i odpowiedziami pewnie po wielu grach coś w głowie zostanie i pytania nie będą stanowiły problemu ale chyba o to też w tych grach chodzi. Co do samej gry to też mnie ciekawi czy to tylko odrywanie kuponów od programu tv czy też gra warta jest uwagi, czy pytania są dobrze i rzetelnie zredagowane?
Odbiegając od tematu to przy grach z serii buzz długi czas super się bawiłem z rodziną, no ale to na PS3.
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3356
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 104 times
Been thanked: 129 times

Re: Postaw na milion - czy warto kupić?

Post autor: maciejo »

Jeśli gra jest chociaż troszkę podobna do programu to zdecydowanie odradzam :wink:
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
Rufus87
Posty: 10
Rejestracja: 06 sty 2013, 00:26
Lokalizacja: Śląsk

Re: Postaw na milion - czy warto kupić?

Post autor: Rufus87 »

Problem z tym tytułem jest taki,że część kart zawiera błędne odpowiedzi,względnie za prawidłową odpowiedź uznana jest błędna,a faktycznie prawidłowej w ogóle nie ma do wyboru.Taki quiz chyba mija się z celem,jeszcze człowiek będzie chciał potem błysnąć wiedzą w towarzystwie,a wyjdzie na jelenia :wink:
ODPOWIEDZ