Odkrywcy Nowych Swiatow

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Odkrywcy Nowych Swiatow

Post autor: zniesmaczony »

UWAGA WSZYSCY ZAINTERESOWANI!
posiadam bardzo dobrej jakosci skany gry z tytulu postu. zajmuja ok. 50 MB. jesli ktos zna miejsce gdzie moglbym je umiescic tak zeby sobie kazdy mogl sciagnac to niech da znac.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2006, 12:50 przez zniesmaczony, łącznie zmieniany 1 raz.
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
Awatar użytkownika
Lothar
Posty: 121
Rejestracja: 15 wrz 2006, 07:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lothar »

Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Jak mniemam to jakis stary tytul, ktorego skany mozna sobie spokojnie i dowoli kopiowac :) ?
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
lukas_gab
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2004, 21:32
Lokalizacja: Nowa Wieś
Kontakt:

Post autor: lukas_gab »

to jak upniesz ?
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

avantar pisze:Jak mniemam to jakis stary tytul, ktorego skany mozna sobie spokojnie i dowoli kopiowac :) ?
nie pytaj mnie czy MOZNA, nie wiem czy mnie za to aresztuja ale tyle razy slyszalem juz o mozliwosci sciagniecia tych skanow z sieci ze wnioskuje ze goscie z Encore nie pala sie zbytnio do scigania ludzi robiacych to.. swoja droga wszystkie gry Encore to byly plagiaty gier wydawanych swego czasu w periodyku ARES - vide http://www.boardgamegeek.com/game/2678
wydawane w Polsce bez licencji :lol: a wiem ze mnostwo ludzi tego szuka wiec robie cos dla spolecznosci.. najwyzej uzytkownicy tego forum zrobia zrzutke na kaucje za mnie :lol: postaram sie na tym rapidshare jak rozkminie ten serwis, moze na tygodniu mi sie uda...
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Nie chodzi tu o to, czy ciebie ktos bedzie za to scigal. Po prostu IMO niesmaczne jest troche takie "oficjalne" gadanie o tym ;) Zreszta nie raz juz byla o tym mowa.

Pzdr
Gór mi mało i trzeba mi więcej
dies
Posty: 25
Rejestracja: 28 sie 2006, 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: dies »

Po prostu IMO niesmaczne jest troche takie "oficjalne"...
czy zniesmaczonemu moze byc niesmacznie jeszcze bardziej ;P
rotflik ;)

pozdrawiam
An effective way to deal with predators is to taste terrible.
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

aaaaaaaaaaa o to chodzi.... no w sumie masz racje, wybacz moja bezposredniosc :oops: zniesmaczylem sie samym soba :D usprawiedliwiam sie tylko faktem ze wiele, BARDZO wiele osob szuka takich rzeczy (w tym i ja) i chcialem zeby wreszcie przestaly powtarzac sie takie tematy. poza tym bylo wiele watkow w ktorych podawano adresy stron gdzie mozna rozniaste skany zassac i propozycje utworzenia stron z takimi zbiorami... tak wiec jak uporam sie z umieszczeniem tych skanow to dam znac zainteresowanym.. albo niech sami pytaja, podalem gg.. oczywiscie gierki sa stare i nikt nie rosci sobie do nich praw autorskich :D BTW ktos moglby zrobic cos podobnego z W Imieniu Ziemi i Ratuj Swoje Miasto... anybody?
BRAWO POLSCY SIATKARZE!!! nie moglem sobie odpuscic :D pozdrawiam!
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
Awatar użytkownika
lukas_gab
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2004, 21:32
Lokalizacja: Nowa Wieś
Kontakt:

Post autor: lukas_gab »

Dzięki juz zabieram sie za sklad i druk ! Powiedz masz jakies inne skany ?
Awatar użytkownika
xshadow
Posty: 178
Rejestracja: 15 maja 2005, 01:38
Lokalizacja: Zamość / Lublin

Post autor: xshadow »

Być może coś by się znalazło, zależy czego szukasz.
Nie narażając się zbytnio na niesmak avantara, mógłbym może coś znaleźć :wink:
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

xshadow pisze:Być może coś by się znalazło, zależy czego szukasz.
no tak jak pisalem, glownie encore... cokolwiek. aha, moze ze sfery ale nie magiczny miecz czy magie i miecz bo te juz mam... z bodajze wszystkimi dostepnymi za free autorskimi dodatkami. spodziewam sie plytki ze skanami W Imieniu Ziemi, jesli dostane ja to spytam "dostawce" czy moge ja umiescic gdzies, ale bede wiedzial czy w ogole ja dostane, jak juz ja dostane :D a jakie skany mam.. no pozbieralem ich troche z netu, ok. 600 MB. jesli ktos jest zainteresowany scislejszym wykazem, niech sie odezwie..
BTW mam mnostwo kumpli ktorzy przezywaja druga mlodosc z planszowkami, w wieku 23 lat milo sie do tego wraca :) oni maja mnostwo gier, jak zrzucicie sie na skaner dla mnie to zeskanuje wam co chcecie, nawet instrukcje otwieracza do butelek :lol:
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

super!

Post autor: hamanu »

Dawaj te skany!:)
Ja mam skan Gwiezdnego Kupca, ktory mozna znalezc tutaj:
Jesli komus sie przyda to prosze o info (w zamian za trud skanowania) :)
http://rapidshare.com/files/10182167/gw ... c.rar.html
Awatar użytkownika
gamekeeper
Posty: 40
Rejestracja: 10 sty 2005, 13:43
Lokalizacja: KRAKÓW
Been thanked: 2 times

Post autor: gamekeeper »

Jak ktos jest zainteresowany lekka przerobka planszy to jest tu :

http://www.gamekeeper.offnet.pl/planszaodkrywcow.jpg
uwaga 12MB.

Prauje tez na plansza do GK
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Post autor: hamanu »

Plansza ladna, ale troche zbyt "techniczna" jak na moj gust. Wole chyba oryginal.
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Post autor: psborsuk »

Plansza jest super! Bardzo mi się podoba, bardziej klimatyczna i "kosmiczna" w porównaniu z oryginałem. Na pewno wydrukuję i będę używał zamiennie (bo jednak do firmowej mam jakiś sentyment... :) ). Było nie było kawał historii :wink: .
Świt Rebelii... ]:->
daroo
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2007, 19:43
Lokalizacja: krk

Post autor: daroo »

Witam
czy ktoś byłby na tyle wspaniałomyślny i wrzucił jeszcze raz odkrywców?
dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Paalek
Posty: 15
Rejestracja: 05 gru 2006, 10:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Paalek »

Żeby nikt mnie nie posądzał o jakieś niepoprawne postępowanie, link wysłałem na priv :) Jeśli wolno mi dać oficjalnie, to powiedzcie, wrzuci się jeszcze raz na rabidshare.
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

http://rapidshare.com/files/50044436/Od ... w.rar.html
nowy link. Smacznego ;)


gamekeeper - świetna robota ale jednej rzeczy brakuje - nazw planet na mapie kosmosu.. nie wiadomo która to która :?
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
daroo
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2007, 19:43
Lokalizacja: krk

Post autor: daroo »

jestescie super! pozdrawiam i bardzo dziękuję.
Awatar użytkownika
ARKHAM12
Posty: 156
Rejestracja: 29 cze 2007, 16:10

Post autor: ARKHAM12 »

Chciałbym podziekowac HAMANU & ZNIESMACZONY za zamieszczenie obu gier.

Jezeli zdaze to wydrukowac do wyjazdu to pewnie zasiąde :) Te opisy na tyłach , stary,dobry oldschoolowy klimat to sa Prawdziwe Planszówki !! przez duze P.
Awatar użytkownika
zniesmaczony
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2006, 21:32
Lokalizacja: the wastelands

Post autor: zniesmaczony »

ARKHAM12 pisze:stary,dobry oldschoolowy klimat to sa Prawdziwe Planszówki !! przez duze P.
tym lepsze że Odkrywcy to gra dla jednej osoby i nie musisz sie dopraszać żeby ktoś zagrał :lol: miłej gry :)
you've gotten a lot further than you should have. but then, you haven't met Frank Horrigan before either. Your ride is over muttie. time to die...
ODPOWIEDZ