Among the Stars / Pośród Gwiazd (Vangelis Bagiartakis)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
YuZ
Posty: 328
Rejestracja: 09 gru 2009, 20:39
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 8 times
Been thanked: 23 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: YuZ »

Portal Games pisze:Chcielibyśmy przeprosić wszystkich, którzy zaufali nam i wsparli nasz projekt pierwszego dodatku do gry Pośród Gwiazd, Ambasadorzy. Z przyczyn od nas niezależnych Ambasadorzy nie pojawią się,
W tym momencie serce miałem pod gardłem :shock:
Awatar użytkownika
mig
Posty: 4046
Rejestracja: 24 lip 2010, 16:41
Lokalizacja: Konin
Been thanked: 4 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: mig »

MisterC pisze:Czy ma ktoś pomysł, jak na wspieram.to wejść na stronę projektu Pośród Gwiazd: Ambasadorzy? Wyszukiwarka projektów płata figla.
https://wspieram.to/projekt/4645/ambasa ... rod-gwiazd
Planszostrefa - 11%, 3 Trolle - 5%
Mam / Chcę mieć / Sprzedam
Gusjon
Posty: 36
Rejestracja: 02 maja 2015, 09:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Gusjon »

Jak otrzymać zwrot wpłaty za grę mam dosyć czekania... to jakaś farsa.
janekb
Posty: 586
Rejestracja: 14 sty 2012, 14:28
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: janekb »

Nie wspieram Portalu, ale takie jęczenie, Gusjon, jak Twoje osłabia. Napisali jakiś czas temu, że będą po Essen to czekaj, a nie jęcz jak stara baba. Sorry nie wytrzymałem.

Wysłane z mojego SHIELD Tablet przy użyciu Tapatalka
TTR_1983
Posty: 3932
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: TTR_1983 »

@Gujson żenada. Przedszkole w inną stronę jest.
Gusjon
Posty: 36
Rejestracja: 02 maja 2015, 09:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Gusjon »

Mam to w d.. co was osłabia to moje pieniądze. Jest już połowa października i nadal nie ma info czy gra będzie czy nie będzie. Tak ciężko w drukarni dogadać się na termin i poinformować kiedy będzie gra wydana.
TTR_1983
Posty: 3932
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: TTR_1983 »

Gusjon pisze:Mam to w d.. co was osłabia to moje pieniądze. Jest już połowa października i nadal nie ma info czy gra będzie czy nie będzie. Tak ciężko w drukarni dogadać się na termin i poinformować kiedy będzie gra wydana.
Przecież poinformowali, że po Essen będzie.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4039
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: AkitaInu »

Gusjon pisze:Mam to w d.. co was osłabia to moje pieniądze. Jest już połowa października i nadal nie ma info czy gra będzie czy nie będzie. Tak ciężko w drukarni dogadać się na termin i poinformować kiedy będzie gra wydana.
Cos Ci sie pomieszalo Gusjon, Gra będzie, Portal przesunal jej premiere o 2 miesiace o ile pamietam. I pamietaj ze na wspieram.to termin podany jest terminem orientacyjnym, w stylu "jak wszystko będzie ok to będzie wtedy i wtedy"

_____________________________
Wysłane z telefonu, przepraszam za błędy ;)
Gusjon
Posty: 36
Rejestracja: 02 maja 2015, 09:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Gusjon »

ehhh poczekamy zobaczymy... mam nadzieję że do świąt się wyrobią.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Trolliszcze »

Gusjon pisze:Mam to w d.. co was osłabia to moje pieniądze.
I analogicznie użytkownicy tego forum mają w d..., że ci się znudziło czekanie. Jak sam powiedziałeś, to Twoje pieniądze i Twój problem, więc się nim zajmij sam, k?
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: kwiatosz »

Gusjon pisze:Tak ciężko w drukarni dogadać się na termin i poinformować kiedy będzie gra wydana.
Teraz bardzo ciężko, ja bym obstawiał, że raczej będzie problem żeby się pojawili w tym roku tak naprawdę.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Perperuna
Posty: 13
Rejestracja: 21 gru 2014, 20:16
Lokalizacja: Radom

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Perperuna »

Trolliszcze pisze:I analogicznie użytkownicy tego forum mają w d..., że ci się znudziło czekanie.
- użytkownicy możliwe że mają w d... Natomiast donatorzy już niekoniecznie, więc wycinaj te teksty z łaski swojej.
Trolliszcze pisze:Jak sam powiedziałeś, to Twoje pieniądze i Twój problem, więc się nim zajmij sam, k?
- problem Trzewika, bo Ambasadorzy byli już 2014 r., według Portalu, deklarowani jako przetłumaczeni i czekający na decyzję o puszczeniu do realizacji.

Czyli co? Problem z kasą?
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: kwiatosz »

W podcaście Trzewik mówił, że pokpili sprawę nie rezerwując terminu drukarni przed akcją - po akcji dopchanie się do jednej z bardzo nielicznych drukarni robiących planszówki okazało się bardzo trudne (bo polskie drukarnie robią zamówienia nie tylko z Polski).
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
YuZ
Posty: 328
Rejestracja: 09 gru 2009, 20:39
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 8 times
Been thanked: 23 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: YuZ »

wirusman pisze:ps. Ma ktoś przecieki, czy są szanse na następne dodatki do tej gry? Oczywiście w wersji PL.
Raczej wątpię. Już ten dodatek został ufundowany rzutem na taśmę, a dodatkowo sytuacja z obsuwą zapewne zniechęci część osób wspierających Ambasadorów do wsparcia kolejnego dodatku.

No ale trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4130
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: tomb »

Czy zasady z AtS:Revival można zastosować do zwykłego Pośród gwiazd, bez posiadania kopii Revival?
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Zuntir
Posty: 42
Rejestracja: 14 lip 2015, 20:21
Has thanked: 2 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Zuntir »

Obsuwa obsuwą, ale czy ktoś wie czy ten dodatek będzie do nabycia normalnie także? Bo nie miałem możliwości załapać się na akcję :(
Awatar użytkownika
Wspieram.to
Posty: 675
Rejestracja: 07 lut 2013, 12:00
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 16 times
Kontakt:

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Wspieram.to »

W takich przypadkach (jak pisał Gusjon) czy też ogólnie mówiąc tych związanych z projektem możecie również napisać do mnie - kamil@wspieram.to lub PW na forum - jako wspieram.to mamy obowiązek skontaktować się z autorem projektu i wyjaśnić sprawę - tak BTW piszę. Forum to chyba faktycznie nie najlepsze miejsce na to :roll:
Awatar użytkownika
Perperuna
Posty: 13
Rejestracja: 21 gru 2014, 20:16
Lokalizacja: Radom

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Perperuna »

tomb pisze:Czy zasady z AtS:Revival można zastosować do zwykłego Pośród gwiazd, bez posiadania kopii Revival?
- tak i nie. Jedyne co Cię ogranicza to brak dodatkowych elementów z Revivala. Po ich chałupniczym wykonaniu, lub pominięciu zasad ich dotyczących można spokojnie próbować obejść bez Revivala.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 929 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: rattkin »

Ambasadorzy byli na polskim KS, wspieramtegopolakacopotrafi, czy jakims tam innym, nie w zwyklym cyklu wydawniczym. Gry wydawane po crowdfundingu rządzą się własnymi prawami i obsuwy są tam uzasadnione, a nawet spodziewane. Wspieranie druku tam, to tylko wspieranie, a gra jest nagrodą, pragnę przypomnieć. Crowdfunding to nie sklep i nie preorder. Dlatego łaskawie prosiłbym o dopasowanie oczekiwań, do tego na co się zgodziło. Jeśli chcesz mieć na już, nikt nie każe kupować polskiej wersji - angielska jest od dawna dostępna i dodatki wszystkie są. Można mieć żal do Portalu o to i tamto, ale w tym wypadku uważam pretensje za nieuzasadnione. Wsparłeś - ciesz się dobrą karmą, uśmiechaj do słońca, żeś dobry uczynek zrobił. A nagroda przyjdzie - w końcu.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: misioooo »

O tam... Nasze rodzime wspieranie.tego i tak działa dobrze (czy raczej proszący o wsparcie działają dobrze)... Kto eszcze czeka na Solo Expansion z KS sprzed... 2? 3 lat? ;P
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Gusjon
Posty: 36
Rejestracja: 02 maja 2015, 09:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Gusjon »

Tylko kiedy będzie ta nagroda bo na razie nie ma żadnych konkretów. Produkt miał być w sierpniu, tłumaczenie się że są jakieś tam targi nie za bardzo mnie interesuje. Mojego pracodawcy nie interesuje że wczoraj był mecz do roboty musiałem pójść i się tłumaczyć że było więcej piw niż jedno ze szczęścia oczywiście. Zainwestowałem mając nadzieję że twórca projektu działa w dobrej wierze i wywiąże się z obietnic to nie sejm. Od sierpnia nie otrzymałem nawet żadnej informacji co się dzieje z projektem i czy w ogóle się ukarze. Jedynie dzięki temu forum docierają do mnie "plotki" Wzmianka o obsuwie pojawiła się w sierpniu i tyle zero kontaktu bo przecież targi są ważniejsze niż fundatorzy. Tak jak już pisałem wcześniej jest już połowa października i nawet żadnego posta odnośnie tego co się dzieje z projektem. Obawiam się że od dawna nic nie zrobiono z grą Pośród Gwiazd i teraz wszystko będzie robione byle jak i na szybko bo terminy gonią a tego fundatorzy nie chcą wolał bym dostać informacje o ewentualnej obsuwie i dopracowaniu projektu niż szybkim działaniu i wydaniu bubla. Finalny produkt będzie miał duży wpływ na to czy dalej będę inwestował w Polski Crowdfunding.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2015, 16:53 przez Gusjon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 2332 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Curiosity »

Portal opublikował grafiki do Ambasadorów! Dodatek ukaże się w grudniu.
https://wspieram.to/graambasadorzy?acti ... acje#a1514
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Solaro
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2015, 09:37
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: Solaro »

Dodatek miał być w 1 tygodniu grudnia, tymczasem piszą o tym, że będzie przed świętami.

Nadal nie wiedzą dokładnie kiedy to wyjdzie, bo "czekamy w kolejce".

Cieszę się, że kupiłem ten dodatek od nich, mam teraz doświadczenie i wiem, że to był ostatni raz dla mnie z podobnymi formami wydawania gier przez portal.
wirusman
Posty: 1972
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 83 times
Been thanked: 28 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: wirusman »

Solaro pisze:Dodatek miał być w 1 tygodniu grudnia, tymczasem piszą o tym, że będzie przed świętami.

Nadal nie wiedzą dokładnie kiedy to wyjdzie, bo "czekamy w kolejce".

Cieszę się, że kupiłem ten dodatek od nich, mam teraz doświadczenie i wiem, że to był ostatni raz dla mnie z podobnymi formami wydawania gier przez portal.
i.........


Płakać mamy?
Awatar użytkownika
barni132
Posty: 94
Rejestracja: 01 lut 2015, 17:19
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Among the Stars (Pośród gwiazd)

Post autor: barni132 »

No to jako, że za niedługo Ambasadorzy wyjdą, to ja chętnie kupie jedno pudełko z dodatkowymi kartami :)

Dwa dni temu na wspieram.to napisali
Drukarnia wysłała Ambasadorów!
Cześć! Mamy dzisiaj dobrą nowinę, właśnie zadzowniła do nas drukarnia i potwierdziła wysyłkę palet z Ambasadorami! W poniedziałek powinny już być u nas! Co oznacza, że wraz z początkiem tygodnia rozpoczynamy wysyłkę Ambasadorów!



Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło bez żadnych problemu!



Pozdrawiamy!
ODPOWIEDZ