Czy śniło się wam, że gracie?

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Czy śniło się wam, że gracie?

Post autor: draco »

Mi się śniło ostatnio. To znaczy jeszcze w ubiegłym roku. To wszystko przez narzeczoną, która chciała ze mną grać, a ja nic ze sobą nie przywiozłem. :cry:

Generalnie grałem w dwie gry, które nie istnieją. Miałem nawet pomysł, aby je potem stworzyć, ale szybko zapomniałem reguły gier, bo córka płakała i trzeba było się nią natychmiast zająć.

A może śniło się wam, że gracie w grę, która istnieje i ją macie lub, co gorsza, chcielibyście ją mieć, ale żal wam kasy :?: Czekam na komentarze.
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

Tylko patrzeć jak pojawią się pierwsze poradnie psychologiczne dla uzależnionych od gier planszowych :wink:
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Post autor: Don Simon »

Jak byłem mały to mi się śniło, że gram na komputerze w Centuriona. Teraz to inne rzeczy mi się śnią - bardziej dojrzałe ;-).

Draco - chyba bardzo przeżyłeś brak gry pod ręką? Nie przejmuj się, jeszcze Ci się uda.

Pozdrawiam
Szymon
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: ja_n »

Paulina ma dość często sny o graniu, mi się nie zdarzają. Podobno (choć to z pewnością bzdura) ostatnio śniła nawet, że jeśli zagra dwie karty to przestanę chrapać.
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Geko pisze:Tylko patrzeć jak pojawią się pierwsze poradnie psychologiczne dla uzależnionych od gier planszowych :wink:
Jakby była potrzba, to podejmę się tej szlachentej misji :) .
morciba
Posty: 381
Rejestracja: 15 lut 2006, 12:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: morciba »

ja_n pisze:Paulina ma dość często sny o graniu, mi się nie zdarzają. Podobno (choć to z pewnością bzdura) ostatnio śniła nawet, że jeśli zagra dwie karty to przestanę chrapać.
Hehe. Przydałyby się takie karty ;)

Mnie czasem się śni, że gram, ale zdarza się to tylko jeśli gram długo i kończę późno w nocy. Zdarza się to bardzo rzadko i jest dosyć męczące.
Awatar użytkownika
TommAsh
Posty: 23
Rejestracja: 13 lut 2006, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TommAsh »

Heh, po naszej pierwszej sesji w Osadników, zakonczonej późno w nocy, dokładnie wszystkim grającym śniła się kolonizacja Catanu :)
Awatar użytkownika
Leo
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2006, 09:02
Lokalizacja: Stąd

Post autor: Leo »

To niesamowite! :shock:

Mnie się czasmi śnią rozgrywki, ale bardzo mętnie i później nie pamiętam szczegółów.
"Szlabany w głowach podnoszą się najwolniej."
Awatar użytkownika
kruck
Posty: 239
Rejestracja: 29 sie 2005, 01:52
Lokalizacja: Lochy
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: kruck »

Z grą planszową to mi się chyba jeszcze nie zdarzyło, albo nie pamiętam po prostu, natomiast doskonale pamiętam sny oparte na podstawie gier komputerowych, w które mieliłem całe nocki :D . Bardzo zabawne uczucie, kiedy człowiek kładzie się w końcu spać, zmęczony jak kot po karuzeli, zamyka oczy, a tu mu śmigają wszędzie X-fightery.
Awatar użytkownika
max_star
Posty: 125
Rejestracja: 21 wrz 2005, 11:49
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: max_star »

Z planszówka tez snow nie pamietam ale doskonale pamietam jak kiedys zalozylem sie z kumplem z pracy ze przejde jedna makabrycznie trudna plansze w Warcrafta II. :) Dał mi 5 prób. Przez pol dnia gralem w ta plansze i stracilem 4 podejscia. Poszedlem do domu - przespalem sie i ..... wysnilem jak mam wygrac. Na drugi dzien zastosowalem to co mi sie przysnilo i ... wygralem :). Hahahaha
wc
Posty: 625
Rejestracja: 07 mar 2005, 12:42
Lokalizacja: dolny śląsk
Been thanked: 1 time

Post autor: wc »

no to widzę, że jestem jednym z bardziej pokręconych pod tym względem w tym gronie :lol:
gry śnią mi się niezwykle często - przede wszystkim wtedy kiedy przebijam się przez reguły (jeszcze przed pierwszym graniem) - właśnie wczoraj wieczorem rozgryzałem maharaję (dzięki nadludzko dobremu mirasowi - podziękowania po raz n-ty) i caluteńką noc mi się śniła rozgrywka. oczywiście całkiem inna niż wg reguł :-)
przyznam że bardzo lubię te sny - pewno ze względu na to że w "realu" nie gram tak często jak bym chciał
to samo ma moja żona - też śnią jej się gry. najlepsze było, jak po raz pierwszy ją rozbiłem w goa. potem całą noc śniła jej się ta gra i nawet znalazła znakomity sposób na zwycięstwo ze mną - zbieranie pomarańczowych woreczków. po przebudzeniu okazało się, że tam takich nie ma :D
są ludzie którzy nie chcą połknąć bakcyla planszówek
takim trzeba wpychać go do gardła
Awatar użytkownika
nilfheim
Posty: 72
Rejestracja: 27 wrz 2006, 16:05

Post autor: nilfheim »

ja mam bardzo ciekawie:
mi się śniło że WYMYŚLAM grę planszową - taka prosta, każdy chce upolować jak najrzadsze zwierzęta, zagrywało się karty łowów i układało się takie ścieżki, kidey była odpowiednia ilość kart można było zaliczyć albo dalej układać, ale ktoś nam mógł podłożyć "świnię" :D :D
Awatar użytkownika
draco
Posty: 2096
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:15
Lokalizacja: Warszawa, żona też

Post autor: draco »

Wczoraj dowiedziałem sie, że koleżanka miała sen związany z Osadnikami. Śniło jej się przezklka godzin, że ma 9 punktów i nie może wygrać.
ODPOWIEDZ