Industria - pytanie

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Industria - pytanie

Post autor: AvantaR »

Czy przy otrzymywaniu punktow za bonusy, liczymy wszystkie wybudowane budynki z danym symbolem, czy tylko budynki z danym symbolem ktore MY wybudowalismy?

Pzdr
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
Stax
Posty: 301
Rejestracja: 14 wrz 2006, 01:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Stax »

Przyznajemy sobie 2 pkty za każda fabrykę wybudowaną przez siebie, na której widnieje odpowiedni symbol bonusu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Stax pisze:Przyznajemy sobie 2 pkty za każda fabrykę wybudowaną przez siebie, na której widnieje odpowiedni symbol bonusu.
A no wlasnie, czyli gralismy zle ...

Szkoda, ze tak dziwnie przetlumaczone to jest .. (zreszta jak czytalismy wersje niemiecka, to wynikalo, ze dobrze myslimy). Ale cos od razu przy podliczaniu mi sie nie zgadzalo, gdyz stanowczo za duzo punktow sie dostawalo ;)

Pzdr
Gór mi mało i trzeba mi więcej
ODPOWIEDZ