Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Marx »

Całkiem niedawno trafiłem na zagranicznego youtubera, który wypuszcza update'y na temat przebiegu kampanii wybranej gry na kickstarterze. Są to oczywiście duże, popularnej produkcje. Informuje tam o nowych aktualizacjach, odblokowanej zawartości, nowych celach i opcjonalnych dodatkach. Głównie jednak dzieli się z widzami własnymi spostrzeżeniami na powyższe tematy, komentuje, antycypuje jak kampania może przebiec, czego można by sobie życzyć w kolejnych aktualizacjach, czego gra jeszcze potrzebuje.

Czy jakiś polski youtuber wypuszcza(ł) podobne materiały? Może ktoś się orientuje :D
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Coin22
Posty: 406
Rejestracja: 11 lis 2015, 21:59
Lokalizacja: Krakow
Has thanked: 14 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Coin22 »

Pogramy zapowiedzieli stworzenie polskiego tabletop z gwiazdami, ciekawe czy im się uda [emoji16]

Willa Wheatona lubię bardzo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Pastorkris
Posty: 901
Rejestracja: 10 lis 2009, 07:30
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Pastorkris »

cyberowca pisze: 30 wrz 2014, 17:38 Gambit ja cię oglądam i nawet subskrybuję :)
Mnie w sumie też się zdarzyło ;) Jak poznasz recenzenta (jego gust planszówkowy, nie to czy lubi naleśniki) to jego opinie są bardzo cenne, bo dzięki nim łatwo je odnieść do siebie samego i łatwiej dzięki temu ocenić czy gra się nam spodoba.

Słyszeliście o tym, co spotkało Game Trolla? Mówię o akcji minusowania filmiku na YT.
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1211
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 356 times
Been thanked: 250 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Deem »

Pastorkris pisze: 17 kwie 2018, 12:03
Słyszeliście o tym, co spotkało Game Trolla? Mówię o akcji minusowania filmiku na YT.
Mógłbyś rozwinąć temat?
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
toblakai
Posty: 1254
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 215 times
Been thanked: 221 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: toblakai »

Chyba chodzi o akcję dziejącą się pod filmikiem 'Top 10 gier Klaudii 2018'.
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1211
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 356 times
Been thanked: 250 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Deem »

toblakai pisze: 17 kwie 2018, 12:15 Chyba chodzi o akcję dziejącą się pod filmikiem 'Top 10 gier Klaudii 2018'.
Czyli jakiś debil minusujący z multikont? Można się z czymś nie zgadzać, ale takie akcje są raczej żałosne (poziom hurtowego wrzucania 1 / 10 na bgg).
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
toblakai
Posty: 1254
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 215 times
Been thanked: 221 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: toblakai »

Generalnie danie ~100 minusów pod jednym filmikiem przez jakieś trollowe konta nie kwalifikuje się w moim odczuciu na aferę w stylu 'Słyszeliście o tym, co spotkało Game Trolla?'. Ot, jeden zmotywowany koleś dał upust swojej frustracji. Jak się działa w przestrzeni Internetu - i to jeszcze na youtubie - to trzeba się na takie rzeczy przygotować. A odgrażanie się policją może odnieść skutek wręcz odwrotny do zamierzonego ;)
Awatar użytkownika
Pastorkris
Posty: 901
Rejestracja: 10 lis 2009, 07:30
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Pastorkris »

toblakai pisze: 17 kwie 2018, 12:32 Generalnie danie ~100 minusów pod jednym filmikiem przez jakieś trollowe konta nie kwalifikuje się w moim odczuciu na aferę w stylu 'Słyszeliście o tym, co spotkało Game Trolla?'. Ot, jeden zmotywowany koleś dał upust swojej frustracji. Jak się działa w przestrzeni Internetu - i to jeszcze na youtubie - to trzeba się na takie rzeczy przygotować. A odgrażanie się policją może odnieść skutek wręcz odwrotny do zamierzonego ;)
Może masz rację i nie nadaje się. Byłem zwyczajnie ciekaw reakcji innych, a w mojej opinii to był dobry powód by pobudzić troszkę tę dyskusję.
Zawsze zadziwia mnie motywacja takich osób. Nie chciałoby mi się wylogowywać z YT 100 razy :D
toblakai
Posty: 1254
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 215 times
Been thanked: 221 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: toblakai »

On tego sam nie robił. Znalazł grupę na wykopie gromadzącą osoby które takie rzeczy robią 'dla śmiechu'. Wrzucił namiar na GameTrolla i chętni minusowali. Nikt nie jest tak szalony aby zakładać N kont i bawić się w takie rzeczy (no chyba, że się jest Banasiakiem ;) )

Wookie swego czasu też miał jazdę ze swoimi fanami po 'zdewastowaniu' Uczty dla Odyna. Padały nawet oskarżenia o 'brak szacunku dla pieniędzy jego widzów' :D Tylko Wookie nakręcił drugi filmik w którym pokazał, że jego gry to jego gry - a co ważniejsze to tylko gry - i może robić z nimi co chce. Akcja się rozeszła po kościach. Miał akurat takie szczęście, że sama mikroafera nadawała się do wyśmiania. Troll niestety uderza w ton poważny - zapowiada zgłoszenie na policję. Uważam, że to błąd. Trolli należy ignorować bądź po prostu wyśmiać. Jeżeli poświęcamy im choć część swojego czasu bądź dajemy sygnał, że faktycznie udało się nas zaangażować w ich gierki to są górą - bo to jest ich cel, zmarnować twój czas.

Plus jest taki, że GameTroll ma na tyle wierną widownię, że szybko nadrabiają te minusy plusikami :)
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4597
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1008 times
Been thanked: 1879 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: warlock »

Nie przestaje mnie zadziwiać, ile jadu i zawiści tkwi w ludziach. Serio, robienie jakichś akcji tego typu w świecie tak pozytywnego hobby jakim są gry planszowe jest po prostu zdumiewające :shock:. To są tylko przedmioty, plastik i karton. A jazdy w internecie dotyczące bądź co bądź "zabawek" cżęsto nie ustępują wiele rynsztokowym dyskusjom politycznym :roll:
toblakai
Posty: 1254
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 215 times
Been thanked: 221 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: toblakai »

Internet to szambo. W codziennym życiu w miarę możliwości dobierasz sobie ludzi z którymi wchodzisz w kontakt. W Internecie każdy może wbić ci się w butach i 'narobić'. Podsumowując słowami klasyka:

Obrazek

Choć generalnie nasze hobby i tak jest dosyć mocno ukulturalnione. Są mikro i trochę większe aferki, ale poziom dyskusji jakiś jest. Może dlatego, że większość recenzentów jest niszowych i gromadzi wokół siebie wąską grupę odbiorców? Byłem kiedyś częścią społeczności zgromadzonej wokół niszowego podcastu traktującego o grach PC/konsolowych. Było nas może z setka, ale dyskusje pod każdym odcinkiem odbywały się zaciekłe - normą były posty na 1-2 strony monitora ;) Nie było obrzucania mięsem i trollowania.

Publikę trzeba sobie wychować i trzeba również wyczuć kiedy trzeba kogoś wyśmiać, aby ustawić w szyku, kiedy należy zastosować metodę kija a kiedy po prostu odpuścić.
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1521
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 277 times
Been thanked: 171 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: mikeyoski »

Warto wspomnieć, że był to szantaż. Koleś chciał wyłudzić maile ludzi, którzy wzięli udział w głosowaniu na topkę widzów Trolla. Ze niby chciał sprawdzić, czy głosowanie było ok.

Tak czy inaczej, dziwię się, że ludziom się chce być takimi małymi przyrodzeniami :-/
toblakai
Posty: 1254
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 215 times
Been thanked: 221 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: toblakai »

Nie wiem skąd taka informacja, ale w komentarzach można jedynie wyczytać, że użytkownik chciał, aby Trolle upubliczniły pełną listę gier na które zagłosowano wraz z liczbą oddanych głosów. Nie ma żadnej wzmianki o tym, aby ktoś chciał otrzymać konkretnie informacje kto - czyli jaki mail - na co głosował. Tłumaczenie Trolli, że wszystkie oddane głosy poza 50tką są kasowane też jest jakieś takie dziwne. Spodziewałbym się raczej, że posiadają jakiś arkusz w którym jest pełne, posortowane zestawienie i Top 50 trafia na listę. Nieintuicyjne mi się wydaje usuwanie innych wyników bo i po co?

Oczywiście nic nie zarzucam Trollom bo zdaje sobie sprawę, że różni ludzie różnie organizują sobie pracę i niekoniecznie muszą trzymać wszelkie dane historyczne. Miejmy tylko nadzieję, że te wszystkie materiały trafiające na kanał nie są trzymane na Pulpicie ;)
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Marx »

Akcja kiepska i żałosna, ale grożenia policją za kciuki w dół bym się nie spodziewał. Ahhh, internet zmienia się na naszych oczach!!!
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
citmod
Posty: 714
Rejestracja: 11 gru 2014, 15:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 103 times
Been thanked: 103 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: citmod »

Myślałem, że po akcji z Mocarstwami GT TV stracił jakąkolwiek wiarygodność i nikt grający w nowoczesne gry (czyli osoby z tego forum) nie ogląda tego kanału, ale jak widać myliłem się.

Zarówno minusowanie jak i straszenie policją troszkę żałosne. :lol:
warlock pisze: 17 kwie 2018, 13:09 Nie przestaje mnie zadziwiać, ile jadu i zawiści tkwi w ludziach. Serio, robienie jakichś akcji tego typu w świecie tak pozytywnego hobby jakim są gry planszowe jest po prostu zdumiewające :shock:. To są tylko przedmioty, plastik i karton. A jazdy w internecie dotyczące bądź co bądź "zabawek" cżęsto nie ustępują wiele rynsztokowym dyskusjom politycznym :roll:
Mnie w takich sytuacjach zawsze bardziej dziwi, że ludziom nie szkoda czasu na takie rzeczy. Mnie na przykład często korci odpisanie komuś na jakieś bzdury które wypisuje, ale jak sobie pomyślę, że napisanie samego posta zajmie mi pewnie z 5-10 min, potem ta osoba tego i tak nie zrozumie i będzie trzeba dalej z nią "dyskutować", to cały ten proces pochłonie sporo czasu. Szczególnie, że takie sytuacje nie są rzadkie. Wolę wykorzystać ten czas inaczej, dlatego często po prostu nawet nie włączam się w rozmowę. A jak już nie wytrzymuje i się rozpiszę to często żałuję, patrząc na to ile czasu to wszystko zajęło, a najczęściej i tak nic nie zmieniło w myśleniu pewnych osób. xD

Tutaj typ nie dość, że pozakładał X kont żeby dawać minusy, to jeszcze wdaje się w wielką dyskusję w komentarzach. Nie rozumiem, jak komuś może się chcieć poświęcić tyle czasu, tylko po to aby uzyskać jakąś bzdurną listę. Na dodatek od osoby z zerową wiarygodnością...
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4089
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 2533 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gizmoo »

Lubię Piotrka i choć nie jestem targetem jego kanału, to szanuję Gametroll TV. Nawet pomimo kilku ewidentnych wpadek. No ale... Po tym tekście nie wiem, co myśleć:
Spoiler:
Kilka łapek w dół i już te miliardy $ przechodzą koło nosa... Policja! Proszę go aresztować za dislike! :lol: Nie wiem jak uniknąłem więzienia, bo więcej w swoim życiu kliknąłem na Youtube łapek po prawej stronie niż po lewej...
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: playerator »

citmod pisze: 17 kwie 2018, 14:45 (...) Nie rozumiem, jak komuś może się chcieć poświęcić tyle czasu, tylko po to aby uzyskać jakąś bzdurną listę. Na dodatek od osoby z zerową wiarygodnością...
Może użył wcześniej tych kont, żeby zagłosować na którąś z gier, która nie dostała się do TOPki i teraz frustracja go napędza? Oddany fan, nie mający zaufania do GTTV :mrgreen:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 855
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 200 times
Been thanked: 302 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: konradstpn »

citmod pisze: 17 kwie 2018, 14:45 Myślałem, że po akcji z Mocarstwami GT TV stracił jakąkolwiek wiarygodność i nikt grający w nowoczesne gry (czyli osoby z tego forum) nie ogląda tego kanału, ale jak widać myliłem się.

Zarówno minusowanie jak i straszenie policją troszkę żałosne. :lol:
warlock pisze: 17 kwie 2018, 13:09 Nie przestaje mnie zadziwiać, ile jadu i zawiści tkwi w ludziach. Serio, robienie jakichś akcji tego typu w świecie tak pozytywnego hobby jakim są gry planszowe jest po prostu zdumiewające :shock:. To są tylko przedmioty, plastik i karton. A jazdy w internecie dotyczące bądź co bądź "zabawek" cżęsto nie ustępują wiele rynsztokowym dyskusjom politycznym :roll:
Mnie w takich sytuacjach zawsze bardziej dziwi, że ludziom nie szkoda czasu na takie rzeczy. Mnie na przykład często korci odpisanie komuś na jakieś bzdury które wypisuje, ale jak sobie pomyślę, że napisanie samego posta zajmie mi pewnie z 5-10 min, potem ta osoba tego i tak nie zrozumie i będzie trzeba dalej z nią "dyskutować", to cały ten proces pochłonie sporo czasu. Szczególnie, że takie sytuacje nie są rzadkie. Wolę wykorzystać ten czas inaczej, dlatego często po prostu nawet nie włączam się w rozmowę. A jak już nie wytrzymuje i się rozpiszę to często żałuję, patrząc na to ile czasu to wszystko zajęło, a najczęściej i tak nic nie zmieniło w myśleniu pewnych osób. xD

Tutaj typ nie dość, że pozakładał X kont żeby dawać minusy, to jeszcze wdaje się w wielką dyskusję w komentarzach. Nie rozumiem, jak komuś może się chcieć poświęcić tyle czasu, tylko po to aby uzyskać jakąś bzdurną listę. Na dodatek od osoby z zerową wiarygodnością...
Lepiej bym tego nie ujął. Podpisuję się pod wszystkim. Wart Pac pałaca, a pałac Paca...
Gram, więc jestem.
sidmeier
Posty: 307
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:55

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: sidmeier »

toblakai pisze: 17 kwie 2018, 12:32 Generalnie danie ~100 minusów pod jednym filmikiem przez jakieś trollowe konta nie kwalifikuje się w moim odczuciu na aferę w stylu 'Słyszeliście o tym, co spotkało Game Trolla?'. Ot, jeden zmotywowany koleś dał upust swojej frustracji. Jak się działa w przestrzeni Internetu - i to jeszcze na youtubie - to trzeba się na takie rzeczy przygotować. A odgrażanie się policją może odnieść skutek wręcz odwrotny do zamierzonego ;)
Pamiętajcie, to że tak dużo piszecie o nim, to daje mu reklamę. Spędzi czas na Hawajach, śmiejąc się wam w twarz z reklam. Samo lokowanie nazwy na rzekomo poważnym forum już wydaje się zbędną reklamą. Śledzę wszelkie trollingi uważnie, także w perspektywie wyśmiania Trumpa i jego karczków, ale ten uznaję za słaby. Wolę już sążniste gold diggery, mają klasę i poczucie dystansu. A tu biadolenie o antenie (przekleństwa wytnę, bo może dzieciarnia czytać). Nie ma co pisać o tym, a skupić się na przeciętnej wiarygodności, ale... recenzentów w Polsce. Nie wszystkich, ale na kilometry czuć świeżynkę za kasą. Powinno być tak, że kupuje się im kamery (tym lepszym), niech żebrzą za komputerem (mi to pasuje, kto coś da, to znaczy, że chętni są, fishing pożądany), ale gry powinni kupować sobie sami. Więcej by jechali wtedy, bo nie powiecie mi, że same perełki wydają. Tak zalało rynek, że brzydzi powoli, niedługo komiksy wyjdą z wychodków i wrócą do mody. Robi się niebezpiecznie, należy ogrywać więcej starych gier. Ale przedstawić też inne propozycje wyjścia z impasu.
wirusman
Posty: 1972
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 83 times
Been thanked: 28 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: wirusman »

Za takie teksty też mogę dać łapkę w dół:)
Tylko, że nie bardzo mi się chce. Ja już ich od lat nie oglądam. Dokładnie od momentu, kiedy doszli nowi parobki do kanału. A już kwestia z monarchiami (czy jak się ta gra nazywała) w moich oczach utopiło ten kanał w tonie błota. Jest tyle o wiele ciekawszych kanałów na YT. Możliwe, że oszukiwali w top 50. W szczególności jak nie mają swojego rankingu – dziwne.
Awatar użytkownika
Pastorkris
Posty: 901
Rejestracja: 10 lis 2009, 07:30
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Pastorkris »

Cholercia... Rozumiem, że Trolle ze swoimi materiałami to nie target dla forumowiczów, ale w życiu bym nie przypuszczał, że tak negatywne komentarze będę czytał na ich temat. Zdania o oszustwach, porównania do Rafatusa czy jak to się pisze... Poznałem tych ludzi osobiście, są przesympatyczni, bardzo otwarci na współpracę. Potrafią mówić, że niektóre gry są kiepskie, co na polskiej scenie to super rzadkość (poza Gambitem ofc). Ale ok, każdy ma swoje zdanie, a nie zamierzam też nikogo bronić (na pewno nie za darmo :> ). Pewni recenzenci też nie przechodzą mi przez gardło i w sumie nie rozpaczam z tego powodu :)
Peace!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: detrytusek »

sidmeier pisze: 17 kwie 2018, 23:04 Śledzę wszelkie trollingi uważnie...
Można powiedzieć, że się dokształcasz. Cóż, każdy ma jakieś hobby.
Pastorkris pisze: 18 kwie 2018, 10:12 Zdania o oszustwach, porównania do Rafatusa czy jak to się pisze...
Zwróć uwagę kto to napisał. Jak nic Ci nick nie mówi to jest to pluszowa połowa naszego forumowego trolla.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: czeczot »

A ja nie rozumiem niechęci do tego kanału. Moim zdaniem każdy go propaguje granie w gry planszowe a szczególnie jak robi to tak skutecznie zasługuje na podziękowania. Może stylistyka kanału jest trochę za ..... dynamiczna ale ja wole taką niż nudne gadające głowy. No chyba że głowa gada tak mądrze jak Gambit :) Jakość techniczna też wyrasta ponad przeciętność. Sprawy z mocarstwami nie znam ale rozumiem że audycja zawierała lokowanie produktu? No coż chyba większość recenzentów z YT ma jakieś mniejsze bądź większe wpadki z naciąganiem ocen gier po znajomości / koleżeńsku. Tylko w przypadku tego kanału jedna wpadka w stosunku do ilości niezłych recenzji czy filmów jest bez znaczenia. To że trole do swoich filmów są w stanie namówić swoje żony też jest bardzo fajne. I myślę że to pewnie kilku osobą ułatwiło namówienie do grania własne żony.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8720
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

czeczot pisze: 18 kwie 2018, 10:38 A ja nie rozumiem niechęci do tego kanału.
Znaczy... nie rozumiesz indywidualnych preferencji różnych osób?
Ja przestałem ich subskrybować (i oglądać) po kolejnym filmie z clickbaitem w tytule. Poza tym nie podoba mi się, że odpowiadają tylko na pochlebne komentarze, a na inne, nawet niekoniecznie krytyczne, wcale.

Ostatnio oglądam tylko Pieha i Kaczmara (chociaż Magot mnie wkurza, ale całokształt jednak na plus). Bardzo, ale to bardzo podoba mi się rozbicie na gry na 2 filmy: recenzja i skrót zasad.To jest to!
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: polwac »

citmod pisze: 17 kwie 2018, 14:45 Myślałem, że po akcji z Mocarstwami GT TV stracił jakąkolwiek wiarygodność i nikt grający w nowoczesne gry (czyli osoby z tego forum) nie ogląda tego kanału, ale jak widać myliłem się.

Zarówno minusowanie jak i straszenie policją troszkę żałosne. :lol:
warlock pisze: 17 kwie 2018, 13:09 Nie przestaje mnie zadziwiać, ile jadu i zawiści tkwi w ludziach. Serio, robienie jakichś akcji tego typu w świecie tak pozytywnego hobby jakim są gry planszowe jest po prostu zdumiewające :shock:. To są tylko przedmioty, plastik i karton. A jazdy w internecie dotyczące bądź co bądź "zabawek" cżęsto nie ustępują wiele rynsztokowym dyskusjom politycznym :roll:
Mnie w takich sytuacjach zawsze bardziej dziwi, że ludziom nie szkoda czasu na takie rzeczy. Mnie na przykład często korci odpisanie komuś na jakieś bzdury które wypisuje, ale jak sobie pomyślę, że napisanie samego posta zajmie mi pewnie z 5-10 min, potem ta osoba tego i tak nie zrozumie i będzie trzeba dalej z nią "dyskutować", to cały ten proces pochłonie sporo czasu. Szczególnie, że takie sytuacje nie są rzadkie. Wolę wykorzystać ten czas inaczej, dlatego często po prostu nawet nie włączam się w rozmowę. A jak już nie wytrzymuje i się rozpiszę to często żałuję, patrząc na to ile czasu to wszystko zajęło, a najczęściej i tak nic nie zmieniło w myśleniu pewnych osób. xD

Tutaj typ nie dość, że pozakładał X kont żeby dawać minusy, to jeszcze wdaje się w wielką dyskusję w komentarzach. Nie rozumiem, jak komuś może się chcieć poświęcić tyle czasu, tylko po to aby uzyskać jakąś bzdurną listę. Na dodatek od osoby z zerową wiarygodnością...
+1
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
ODPOWIEDZ