Pojedynek - nowa gra Styksu.

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
EstEst
Posty: 282
Rejestracja: 02 sty 2007, 13:29
Lokalizacja: Kraków

Pojedynek - nowa gra Styksu.

Post autor: EstEst »

Czy ktoś grał? Jak oceniacie grę?

Zastanawiam się nad kupnem - wygląda na szybkie i sympatyczne, zwłaszcza, że klimat gry mi się podoba... Ale wolę się czegoś więcej, zwłaszcza o mechanice, dowiedzieć.
Sługa Koła. Młot na humanistów. Miecz w ręku dyrekcji.

Gry EstEsta
Awatar użytkownika
Larry
Posty: 167
Rejestracja: 28 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Poznań Wilda

Post autor: Larry »

Akurat kupowałem coś w Rebelu, a że cena niska to postanowiłem wziąć też Pojedynek. Wygląda ciekawie, nieskomplikowane zasady, klimacik... pudełko trochę badziewne, ale 40 PLN to i tak niedużo. Jeszcze nie grałem, ale raczej nie będę żałował :) . Jak ktoś lubi te klimaty to powinno się podobać, jak nie- to raczej też, choć w takim przypadku mam trochę wątpliwości.
Awatar użytkownika
Bogoria
Posty: 105
Rejestracja: 23 sty 2005, 14:37
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Post autor: Bogoria »

Do Krakowa niestety w najbliższym czasie nie wybieramy się z prezentacją gry :(
Dobre wieści mam natomiast dla warszawiaków - w sobotę 12 maja na konwencie Grenadier (szczegóły w dziale konwenty), a potem 18 maja w sklepie Morion odbędą się pokazy "Pojedynku".

Jeśli zaś chodzi o mechanikę to jakiś promyk światła może na nią rzucić instrukcja, która jest do pobrania od nas ze strony w tym miejscu.
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Jesli ktos gral to niech napisze cos wiecej :) Wady, zalety i ogolnie jakas ocene :)

Pzdr
Gór mi mało i trzeba mi więcej
ODPOWIEDZ