Blood Rage (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1139
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 410 times
Been thanked: 249 times

Re: Blood Rage

Post autor: mmag »

Kogoś może to zainteresuje:
Blood Rage Digital will be the next Flash Kickstarter campaign by CMON. Featuring Multiplayer and Solo options, the core game as well as many expansions, a customizable AI that can be used to introduce new players to the game or challenge the most strategic Vikings out there, and graphics that will put you in the middle of a war at the end of days, Blood Rage Digital is perfect for any fan of the Eric M. Lang original masterpiece. If that is not enough to get your Norse spirits fired up, this short campaign will also offer a few amazing promos, like new versions of the four exclusive Monsters only seen in the original Blood Rage Kickstarter, and the all-new Stag Clan!
Obrazek
janjedlikowski
Posty: 49
Rejestracja: 03 lis 2018, 10:43
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Blood Rage

Post autor: janjedlikowski »

No zobaczymy jak będzie to finalnie wyglądało, ale na pierwszy rzut oka to chyba wolę pierwotną wersję figurek. Ale za to może spadną ceny KS na rynku wtórnym.
alodoko
Posty: 30
Rejestracja: 15 lip 2018, 14:57
Has thanked: 5 times

Re: Blood Rage

Post autor: alodoko »

Trochę te figurki giną na mapie.
PC to przeżytek powinni brać przykład z Diablo i zrobić na telefony :)
bowie
Posty: 487
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:43
Has thanked: 218 times
Been thanked: 63 times

Re: Blood Rage

Post autor: bowie »

janjedlikowski pisze: 16 lis 2018, 13:25 No zobaczymy jak będzie to finalnie wyglądało, ale na pierwszy rzut oka to chyba wolę pierwotną wersję figurek. Ale za to może spadną ceny KS na rynku wtórnym.
Niby dlaczego ceny starego KS mają spaść? Przecież sama gra nie będzie oferowana
janjedlikowski
Posty: 49
Rejestracja: 03 lis 2018, 10:43
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Blood Rage

Post autor: janjedlikowski »

A widzisz, na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że wznowią te figurki w nowej wersji ;)
alodoko
Posty: 30
Rejestracja: 15 lip 2018, 14:57
Has thanked: 5 times

Re: Blood Rage

Post autor: alodoko »

Takie pytanie do obecnie trwającej kampami.

Czy jeżeli wesprę kampanię symboliczną kwotą, np. 1$ i gdy już to zrobię będę mógł skorzystać z "Optional Buys" i kupić za 8$ tokeny?

Edit:
Nie.
Z FAQ kampanii:
No, you will need to have a base pledge ($15 or $60) in order to be able to add any Optional Buys to it.
Byłoby za piękne :)

Edit down #2:
petlik Dzięki za info
Ostatnio zmieniony 06 gru 2018, 09:03 przez alodoko, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
petlik
Posty: 81
Rejestracja: 25 wrz 2017, 16:47
Been thanked: 3 times

Re: Blood Rage

Post autor: petlik »

alodoko pisze: 05 gru 2018, 13:24 Takie pytanie do obecnie trwającej kampami.

Czy jeżeli wesprę kampanię symboliczną kwotą, np. 1$ i gdy już to zrobię będę mógł skorzystać z "Optional Buys" i kupić za 8$ tokeny?

Edit:
Nie.
Z FAQ kampanii:
No, you will need to have a base pledge ($15 or $60) in order to be able to add any Optional Buys to it.
Byłoby za piękne :)
W dziale "Zamówienia zbiorowe" istnieje wątek, w którym prawdopodobnie możesz zadeklarować, że chcesz same tokeny.
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 698
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 106 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Largo »

Ostatnio podjąłem decyzję o zakupie Blood Rage z oboma dodatkami. Rzuciło mi się w oczy, że miała miejsce kampania Blood Rage digital, gdzie istniała możliwość zakupu dodatków do planszowki. Rozumiem że late pledge jest zamknięty? Bardzo chętnie bym to zakupił, ale szansa chyba przepadła. Jest jakakolwiek opcja, żeby to pozyskać?
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 698
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 106 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Largo »

Mam jakiś problem z edycja postu na tel także z góry przepraszam adminów za dubel posta.

Chciałbym was zapytać, czy warto zainwestować w nakładki z pleksy do BR? Tzn ze warto to już wiem, ale jak spisują się te od geekmod? Plansze gracza wsuwa się jakoś do środka, czy może tylko ta nakładka leży luzem na planszy?
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1136
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 48 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: ariser »

Largo pisze: 09 maja 2019, 12:22 Mam jakiś problem z edycja postu na tel także z góry przepraszam adminów za dubel posta.

Chciałbym was zapytać, czy warto zainwestować w nakładki z pleksy do BR? Tzn ze warto to już wiem (...)
Warto to mieć nakładki np. do Eclipse, a o konieczności tych do BR to bym polemizował. Tam są dosłownie 4 znaczniki i karty (przy których nakładka Ci nie pomoże).
Do BR nie mam, ale ogólnie rzeczy z Geekmodu są dobrze zrobione.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 698
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 106 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Largo »

Korzysta ktoś z was może z plansz wykonanych przez Radvoy Laser art studio?
Konretnie chodzi o te

Obrazek
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2810
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 833 times
Been thanked: 361 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Gromb »

Mam od nich planszetki do Terraformacji marsa. Świetna rzecz. Te też wyglądają super. Zaraz się spytam, ile to kosztuje?
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 698
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 106 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Largo »

Za pojedynczą 40 zł. Za komplet 5 planszy 170 zł. Trochę sporo się wydaje, ale wykonanie rzeczywiście pierwsza klasa z wyglądu na zdjęciach.
struksik
Posty: 37
Rejestracja: 25 lip 2017, 23:05
Has thanked: 2 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: struksik »

Wczoraj zakupiłem grę ze wszystkimi dodatkami i wiem, że niektóre karty z podstawki mają złe tłumaczenia. Czy ktoś z Was wie na jakie karty należy zwrócić uwagę z dodatków? Czy mogę raczej liczyć na to, że tam jest już wszystko dobrze przetłumaczone?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

struksik pisze: 16 maja 2019, 08:50 Wczoraj zakupiłem grę ze wszystkimi dodatkami i wiem, że niektóre karty z podstawki mają złe tłumaczenia. Czy ktoś z Was wie na jakie karty należy zwrócić uwagę z dodatków? Czy mogę raczej liczyć na to, że tam jest już wszystko dobrze przetłumaczone?
A masz gdzies liste kart z podstawki ze złym tłumaczeniem?
struksik
Posty: 37
Rejestracja: 25 lip 2017, 23:05
Has thanked: 2 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: struksik »

japanczyk pisze: 16 maja 2019, 08:54
struksik pisze: 16 maja 2019, 08:50Wczoraj zakupiłem grę ze wszystkimi dodatkami i wiem, że niektóre karty z podstawki mają złe tłumaczenia. Czy ktoś z Was wie na jakie karty należy zwrócić uwagę z dodatków? Czy mogę raczej liczyć na to, że tam jest już wszystko dobrze przetłumaczone?
A masz gdzies liste kart z podstawki ze złym tłumaczeniem?
Tak, tutaj: https://portalgames.pl/pl/poprawione-ka ... lood-rage/
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 698
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 106 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Largo »

Gdzieś było napisane, że jeżeli masz nową wersję gry z dodruku tzn. nowe logo portalu na pudle to karty są już poprawione. Podobno w dodatku na 5 gracza jest tylko błąd na kartach, ale dodatku nie posiadam także nie pomogę
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2810
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 833 times
Been thanked: 361 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Gromb »

Largo pisze: 16 maja 2019, 09:20 Gdzieś było napisane, że jeżeli masz nową wersję gry z dodruku tzn. nowe logo portalu na pudle to karty są już poprawione. Podobno w dodatku na 5 gracza jest tylko błąd na kartach, ale dodatku nie posiadam także nie pomogę
Tak. Potrzebujesz lokiego dla 5 gracza
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
sasquach
Posty: 1803
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 921 times
Been thanked: 576 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: sasquach »

Largo pisze: 16 maja 2019, 09:20 Gdzieś było napisane, że jeżeli masz nową wersję gry z dodruku tzn. nowe logo portalu na pudle to karty są już poprawione.
Wydaje mi się, że stara logo było tylko na materiałach promocyjnych. Mam kopię prawie na pewno z pierwszego druku (kupowałem zaraz po tym jak kumpel dostał preorder) i mam nowe logo, a karty z błędami.
dżodżo
Posty: 114
Rejestracja: 13 lip 2017, 19:12
Has thanked: 7 times
Been thanked: 23 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: dżodżo »

Podejrzewam, że mogło chodzić o stare logo CMON.
jrz8888
Posty: 408
Rejestracja: 28 sie 2017, 14:34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 27 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: jrz8888 »

Jaki jest przybliżony czas rozgrywki dla 4 osób, które mają opanowane zasady?
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2810
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 833 times
Been thanked: 361 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Gromb »

1,5h w porywach
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Scamander
Posty: 500
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:20
Has thanked: 156 times
Been thanked: 146 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Scamander »

miejsce na forum na dyskusję o malowaniu -> viewtopic.php?f=61&t=19540&start=3525
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1799
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 76 times
Been thanked: 332 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: hipcio_stg »

Mam szybkie pytanie. Który dodatek kupić kumplowi na urodziny? Bogowie Asgardu, czy Mistycy z Midgardu? Zawartość kieruje mnie w stronę mistyków, ale może szczegóły rozgrywki więcej dają z bogami? A może oba są niewarte zakupu i w to miejsce lepiej kupić osobną planszówkę?
Awatar użytkownika
Neysmeey
Posty: 191
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 110 times
Been thanked: 73 times

Re: Blood Rage (Eric M. Lang)

Post autor: Neysmeey »

hipcio_stg pisze: 15 lis 2019, 15:32 Mam szybkie pytanie. Który dodatek kupić kumplowi na urodziny? Bogowie Asgardu, czy Mistycy z Midgardu? Zawartość kieruje mnie w stronę mistyków, ale może szczegóły rozgrywki więcej dają z bogami? A może oba są niewarte zakupu i w to miejsce lepiej kupić osobną planszówkę?
Zalecam Mistyków, daja możliwość każdemu, rozwijając liczbę opcji i jednostek, szybciej stają się częścią strategii i na trwałe lądują w "zestawie".

Bogowie to takie urozmaicenie raczej do zabawy z ciekości według mnie, z tego względu, że gra ich dwóch ciężej o ogranie, poza tym potrafią namieszać i wprowadzają mniejsze poczucie kontroli od wspomnianych wyżej.
Profil na: Boardgamegeek
ODPOWIEDZ