Samuraj / Samurai (Reiner Knizia)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY!
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Xfenix
Użytkownik wspierający

Re: Pytanie o Samuraja

Post autor: Xfenix » 13 lut 2017, 20:41

Z tej nowej wersji najbardziej chciałbym dołożyć do swojej kopii Lacerty figurki kasty militarnej :)

Awatar użytkownika
raj
Administrator
Has thanked: 32 times
Been thanked: 103 times
Kontakt:

Post autor: raj » 06 maja 2017, 10:37

"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl

Majkel89

Post autor: Majkel89 » 26 cze 2017, 20:14

Samuraj - gra w przewagi. moja pierwsza recenzja. Podoba się, może być czy słaba?

www.plansza.blox.pl

Mario_Max
Użytkownik wspierający

Post autor: Mario_Max » 06 sty 2018, 20:07

Neoptolemos pisze:Odważna decyzja. Pamiętam, że stare wydanie Lacerty (które wcale nie było brzydkie, miało bardzo fajne figurki) Rebel długo wyprzedawał. Jakoś nie widzę, żeby droższa wersja miała przy obecnej konkurencji szansę się przebić... ale pożywiom, uwidim.
i już zaczęli wyprzedawać :) można dostać w sklepach po 100 pln :)

bobule
Użytkownik wspierający

Post autor: bobule » 02 mar 2019, 16:36

Tak z ciekawości, na dwie osoby nie chowa się zdobytych figurek za "zasłonkami". Grając w więcej osób, chowacie figurki za zasłonkami, czy nie (wiem, że zasady mówią, żeby chować, ale czy nie lepiej byłoby mieć je odkryte) ;) ?
Jestem na BGA oraz yucata.de ;)

ODPOWIEDZ