Thrash'n Roll (Aleksander Biela, Krzysztof Matusik)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

detrytusek pisze: Jak już zrobiliście kryterium fajności to wg mnie powinniście się tego trzymać do końca i wyłonić po prostu najfajniejszy opis. Losowanie na końcu u mnie przynajmniej powoduje niechcieja by się starać ...ot napiszę tyle, żeby przelazło przez sitko i tyle.
Warunki konkursu są proste, to że zwycięzca zostanie wylosowany wcale nie oznacza, że nie wyróżnimy najfajniejszych maili dodatkowymi nagrodami :D Wszystko w Waszych rękach.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: detrytusek »

to jeszcze napiszcie ile max. znaków i jaki był termin nadsyłania? Się może skuszę ale ja nie mam szczęścia w losowaniach...
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

detrytusek pisze:to jeszcze napiszcie ile max. znaków i jaki był termin nadsyłania? Się może skuszę ale ja nie mam szczęścia w losowaniach...
termin nadsyłania maili z odpowiedziami mija 21 marca, czyli dziś - jest czas do końca dnia.
Nie podaliśmy maksymalnie liczby znaków, to nie jest restrykcyjny konkurs, tylko zachęta do Waszej luźnej twórczości z opcją wylosowania nagrody :)

Polecamy spróbować :)
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: detrytusek »

na kiedy planujecie rozstrzygnięcie?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

Dziś kręcimy kolejny filmik na nasz kanał wydawniczy, będzie w nim także losowanie. Więc po południu najprawdopodobniej będę tutaj podawał wyniki.

Pozdrawiam w imieniu wydawnictwa
- Roman Cupek
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: detrytusek »

TailorGames pisze:Dziś kręcimy kolejny filmik na nasz kanał wydawniczy, będzie w nim także losowanie. Więc po południu najprawdopodobniej będę tutaj podawał wyniki.

Pozdrawiam w imieniu wydawnictwa
- Roman Cupek

eee maszyna losująca się zacięła czy komisja do spraw gier i zakładów nie dojechała? :)
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

Drobne problemy techniczne, zapraszamy do oglądania:
https://youtu.be/tpK3rMguB7Q
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

Konkurs zakończony! Zwycięzcą został: Marian z Wrocławia, który wysłał następującą odpowiedź na pytanie jakiej muzyki słucha: "Najwięcej słucham dobrego rapu i hip hopu z jednego bardzo prostego powodu - bardziej jara mnie to co ma do powiedzenia wykonawca niż nuty który lecą z głośników. Słuchając muzyki chcę mieć możliwość śpiewania razem z oryginałem i jednocześnie czuć, że piosenka jest o czymś konkretnym - że porusza jakiś ważny temat. W żadnym innym gatunku muzycznym nie ma tak wielu ciekawych tekstów jak w rapie/hip-hopie."

Podczas odczytywania wyników w naszym filmiku nastąpiło przejęzyczenie - podaliśmy omyłkowo imię Marcin, ale jak wynika z korespondencji zwycięzcą jest zdecydowanie Marian. Za pomyłkę informacyjną przepraszamy.


Podaję także tutaj dwie nadesłane odpowiedzi na pytanie konkursowe, które zostały przez nas wyróżnione.

----------------------------------
1. Adam z Wieliczki napisał tak:

"Ja w samochodzie słucham szybkiej muzyki (rock, techno) żeby się lepiej jechało, a gdy wracam do domu, to słucham tylko żony :) "

----------------------------------
2. Aleksandra z Sosnowca podała bardzo ciekawe wytłumaczenie zakresu słuchanej muzyki :)

"Jakiego rodzaju muzyki słucham? Może to nie brzmi dobrze w kontekście konkursu z wygraną w postaci gry o tematyce metalowej, ale słucham wszystkiego. Uważam, że ograniczanie się do jednego rodzaju muzyki jest śmieszne. Muzyka jest on takim szerokim workiem, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Myślicie, że to zbyt ogólna, nieprzekonywująca Was odpowiedź? W takim razie dowiedzcie się, jak bardzo w muzyce wszechobecne są planszówki. Nie wierzycie?
Nathan Grigg nagrał piosenkę: ,,CARGO TRAIN fight". Antrax pomyślał o grze ,,POLSKIE SMAKI" i nagrał ,,POLSKIE bazary". Henryk Rejmer nie mógł się zgodzić na pominięcie słowa SMAKI w tytule, więc żeby gra jako całość została uhonorowana, wykonał: ,,SMAKI i zapytania", dzięki czemu słuchając tych obu piosenek możemy myśleć o ,,POLSKICH SMAKACH/ TASTE OF POLAND". Natalia Kukulska, po usłyszeniu o modzie na nagrywanie singli o tematyce gier planszowych, szybko skomponowała: ,,BLACK & WHITE".
Pewien wykonawca zachwycił się partyjką ORTUSA i nie dość, że stworzył utwór : ,,ORTUS vir" to na dodatek przyjął pseudonim ORTUS vir. ,,BOHATEROWIE WYKLĘCI" wciągnęli w świat gier planszowych Hodhill'a, który postanowił nagrać aż dwa single: ,,BOHATEROWIE" i ,,WYKLĘCI". Kaem też dodał swoje trzy grosze komponując: ,,cześć KACPER" na cześć ,,KACPER RYX". Wspólna partyjka w ,,RYCERZY PUSTKOWI" spowodowała, że W stogu siana nagrało piosenkę ,,RYCERZE" ,a Sumptuastic ,,PUSTKOWIa". Los Trabantos
nie mogli oderwać wzroku (i rąk) od przepięknie wydanego ,,WITKACEGO", co poskutkowało wydaniem singla: ,,WITKACY". Dla T-Ara całym światem jest gra ,,WARSHIPS/ MANEWRY MORSKIE", więc wiadomo, że nagrały piosenkę: ,,world of WARSHIPS". ,,AMBER ROUTE" jest grą do zagrania już od 2 graczy, zatem 2 wykonawców nagrało piosenki na jej cześć: The Residents- ,,AMBER" i Sentive- ,,ROUTE 1". ,,TEOMACHIA" odebrała słowa Masali, więc nagrali utwór o skróconym tytule (względem tytułu ,,TEOMACHII"): ,,Neo
TEO". ,,ARKA ZWIERZAKÓW" ,natomiast, to rodzinna gra, która podbiła ilość serc naprawdę wielu ludzi, czego przykładem jest to, że aż tylu piosenkarzy wspólnie oddało jej cześć: Ryszard Rynkowski, Danuta Błażejczyk, Wojciech Blond, Krystyna Giżowska, Jerzy Różycki, Ewa Skrzypek wspólnie nagrali utwór: ,,ARKA", a Mały Chór Wielkich Serc utwór: ,,ZWIERZAKI". Na koniec parę słów o nagrodzie w konkursie- ,,TRASH'N ROLL". Kto oddał jej hołd? To TRASH M, który przyjął nazwę od tej gry i nagrał też
piosenkę: ,,TRASH'em", a także Flo Rida, która ma w swoim muzycznym cv singiel: ,,ROLL".
Czy teraz rozumiecie, że warto słuchać muzyki, a nie konkretnego jej rodzaju ? "
----------------------------------

Pozdrawiam,
Roman Cupek
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: detrytusek »

TailorGames pisze:
----------------------------------
1. Adam z Wieliczki napisał tak:

"Ja w samochodzie słucham szybkiej muzyki (rock, techno) żeby się lepiej jechało, a gdy wracam do domu, to słucham tylko żony :) "
Faktycznie byliśmy bez szans.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
HUBertPL
Posty: 409
Rejestracja: 21 gru 2015, 15:19
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: HUBertPL »

Ja proponuję zaznaczyć przy oglaszaniu konkursu że cenicie grafomanię, teksty ktorych nikomu się nawet nie chce czytać. .. To już drugi konkurs który obserwuję gdzie wygrywają dłuuuugie teksty.
Awatar użytkownika
Skryty Planszoholik
Posty: 119
Rejestracja: 09 mar 2016, 15:37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: Skryty Planszoholik »

HUBertPL pisze:Ja proponuję zaznaczyć przy oglaszaniu konkursu że cenicie grafomanię, teksty ktorych nikomu się nawet nie chce czytać. .. To już drugi konkurs który obserwuję gdzie wygrywają dłuuuugie teksty.
Faktyycznie Adam sie rozpisal :D drugi Sienkiewicz skubany

A teraz juz bez sarkamu: Adamie, mistrzowski tekst !
HUBertPL
Posty: 409
Rejestracja: 21 gru 2015, 15:19
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Has thanked: 7 times
Been thanked: 24 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: HUBertPL »

Sorki, to było wyróżnirnie tylko.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: detrytusek »

HUBertPL pisze:Sorki, to było wyróżnirnie tylko.
Wyróżnienie to było faktycznie zwycięstwo. Czyli dwie najlepsze wypowiedzi dostały wyróżnienie. Nagrodę główną rozlosowali, więc tam kiepska wypowiedź ma swoje usprawiedliwienie. W wyróżnieniach to już bezpośrednio idzie na konto oceniających.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Skryty Planszoholik
Posty: 119
Rejestracja: 09 mar 2016, 15:37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: Skryty Planszoholik »

detrytusek pisze:
HUBertPL pisze:Sorki, to było wyróżnirnie tylko.
Wyróżnienie to było faktycznie zwycięstwo. Czyli dwie najlepsze wypowiedzi dostały wyróżnienie. Nagrodę główną rozlosowali, więc tam kiepska wypowiedź ma swoje usprawiedliwienie. W wyróżnieniach to już bezpośrednio idzie na konto oceniających.
+1
....................................................
a wracając do TnR - czy wiadomo już jaka będzie cena Upgrade Packa i kiedy się ukaże?
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

To tak, żeby uciąć dyskusję na tematy subiektywnych wyborów :)

Konkurs dotyczył wydania pozostałej nam ostatniej sztuki gry Thrash'n Roll jednemu wylosowanemu szczęśliwcy. Po tym jak otrzymaliśmy już wszystkie odpowiedzi Krzysiek zdecydował się dodatkowo wyróżnić dwie naszym zdaniem najciekawsze. Nie najlepsze, czy najdłuższe, tylko najciekawsze. I nie na podstawie klucza czy spisanych wcześniej dokładnych i konsultowanych założeń, tylko "naszym zdaniem" - w pełni subiektywnie, bo tak to w prostych konkursach działa :)
Nie patrzyliśmy na długość, co widać po przedstawionych wyróżnieniach (a wierzcie mi, daleko im jeszcze do najkrótszej, jak i do najdłuższej odpowiedzi z tego konkursu :D ). Po prostu wybraliśmy dwie, które przykuły jakoś szczególnie naszą uwagę, szczegółem, humorem, czy podejściem. I to był bonus do całego konkursu :)

Głupio mi czytać Wasze wypowiedzi, które sugerują, że się Wam to nie podoba. Cóż, nie damy rady każdemu dogodzić, szczególnie jak coś rozdajemy, ale liczę, że większość spojrzy na to na chwilę naszymi oczyma i będzie nadal brać udział w naszych konkursach. Zresztą jak widać po zaprezentowanych przez nas wyróżnionych odpowiedziach na prawdę każdy ma szansę :)
Czy to już rozwiewa trochę wątpliwości i myślenie, że jesteśmy totalnie do bani w wybieraniu odpowiedzi? :D Jak nie, trudno, ale nie powstrzymacie nas przed dalszymi próbami współpracy z naszymi graczami poprzez to właśnie forum :)

Skryty Planszoholik pisze:a wracając do TnR - czy wiadomo już jaka będzie cena Upgrade Packa i kiedy się ukaże?
Upgrade Pack będzie kosztował 60 Zł / 15 Euro. Zostanie wydany równocześnie z grą Thrashing Dice, czyli najprawdopodobniej w listopadzie 2016.
I już mam dokładniejsze informacje o jego zawartości:
1. Zestaw dla piątego gracza: kostki, drewniane elementy, tekturowe tokeny
2. Znaczniki fanów w liczbie 100 sztuk
3. Dodatkowe karty do Talii Fanów
4. Dodatkowe karty do talii Skandali
5. Dodatkowe karty do talii Wsparcia (czyli nowe postacie)
6. 5 nowych plansz graczy (nowe zespoły)
7. Instrukcja przedstawiająca zasady jak to wszystko połączyć z Thrash'n Rollem, oraz zawierająca nowy wariant gry "Duel" przeznaczony dla dwóch graczy.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: detrytusek »

TailorGames pisze:To tak, żeby uciąć dyskusję na tematy subiektywnych wyborów :)

Konkurs dotyczył wydania pozostałej nam ostatniej sztuki gry Thrash'n Roll jednemu wylosowanemu szczęśliwcy. Po tym jak otrzymaliśmy już wszystkie odpowiedzi Krzysiek zdecydował się dodatkowo wyróżnić dwie naszym zdaniem najciekawsze. Nie najlepsze, czy najdłuższe, tylko najciekawsze. I nie na podstawie klucza czy spisanych wcześniej dokładnych i konsultowanych założeń, tylko "naszym zdaniem" - w pełni subiektywnie, bo tak to w prostych konkursach działa :)
Nie patrzyliśmy na długość, co widać po przedstawionych wyróżnieniach (a wierzcie mi, daleko im jeszcze do najkrótszej, jak i do najdłuższej odpowiedzi z tego konkursu :D ). Po prostu wybraliśmy dwie, które przykuły jakoś szczególnie naszą uwagę, szczegółem, humorem, czy podejściem. I to był bonus do całego konkursu :)
To może kawa na ławę. To nie jest tak, że jak wybór jest subiektywny to nie można z nim polemizować. Nikt nie będzie lepszy/gorszy w sporze Matejko vs Kossak ale Matejko vs 3 letnia dziewczynka już tak. Subiektywność pojawia się przy wyróżnieniu nr 2 dlatego z nim nie dyskutuję. Miało w sobie jakiś pomysł, a czy komuś się spodobało czy nie to właśnie rzecz gustu. Natomiast jeśli zachęcacie by pisać o tym czego się słucha i by te wypowiedzi były z pasją i interesujące, a potem wyróżniacie jedno zdanie z sucharem na końcu wyglądające jakby ktoś go napisał na czerwonym świetle w korku z telefonu to tu już inne powiedzenie się ciśnie na usta. Przed werdyktem twierdziliście, że zdanie typu "słucham rocka bo jest fajny" nie przejdzie nawet do etapu losowania..a jednak coś zbliżonego przeszło i o zgrozo wygrało!
Sam się rozpisałem na bodajże 4 strony i było to powodowane właśnie pasją do muzyki. Ok może mój specyficzny styl się nie podobać - rozumiem to i akceptuję. I żeby nie było, że płaczę bo nie wygrałem - nie mam z tym żadnego problemu. Mogłem przegrać z wypowiedzią nr 2 - luz albo z innymi tego typu ale odpalić taki kanał? Gdzie tam jest owa pasja, pomysł...cokolwiek?? Co w tym zdaniu jest ciekawego na temat muzyki?? Sorry nie ogarniam. Jeśli zależało Wam na jakości to trzeba odwzajemnić się tym samym przy ocenianiu. Po czymś takim odnieśliście dokładnie odwrotny skutek niż promocja wydawnictwa (oczywiście IMO).
TailorGames pisze: Zresztą jak widać po zaprezentowanych przez nas wyróżnionych odpowiedziach na prawdę każdy ma szansę :)
No to już jest strzał w kolano bo stopa już dawno dziurawa...
TailorGames pisze:Czy to już rozwiewa trochę wątpliwości i myślenie, że jesteśmy totalnie do bani w wybieraniu odpowiedzi? :D
Taaaak wątpliwości zostały rozwiane...
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

Oczywiście że można polemizować, i przedstawienie swojego zdania dziękuję, przyjmuję. Jak już pisałem powyżej, tutaj spodobał nam się humor, i tyle. I doceniam Twoją wypowiedź, oczywiście że ma sens, bo jest to także dobry punkt widzenia.
Tyle - możemy wrócić do tematu Thrash'n Roll jako gry w tym temacie.

A, żeby była jasność kto pisze w danej chwili w imieniu wydawnictwa, to w tym momencie z pozdrowieniami Romek.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2016, 15:54 przez TailorGames, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: detrytusek »

:D a ja zachęcam wszystkich uczestników do wypowiadania się w temacie bo z chęcią poznam inne punkty widzenia. :D
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Skryty Planszoholik
Posty: 119
Rejestracja: 09 mar 2016, 15:37
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: Skryty Planszoholik »

TailorGames pisze:
Skryty Planszoholik pisze:a wracając do TnR - czy wiadomo już jaka będzie cena Upgrade Packa i kiedy się ukaże?
Upgrade Pack będzie kosztował 60 Zł / 15 Euro. Zostanie wydany równocześnie z grą Thrashing Dice, czyli najprawdopodobniej w listopadzie 2016.
I już mam dokładniejsze informacje o jego zawartości:
1. Zestaw dla piątego gracza: kostki, drewniane elementy, tekturowe tokeny
2. Znaczniki fanów w liczbie 100 sztuk
3. Dodatkowe karty do Talii Fanów
4. Dodatkowe karty do talii Skandali
5. Dodatkowe karty do talii Wsparcia (czyli nowe postacie)
6. 5 nowych plansz graczy (nowe zespoły)
7. Instrukcja przedstawiająca zasady jak to wszystko połączyć z Thrash'n Rollem, oraz zawierająca nowy wariant gry "Duel" przeznaczony dla dwóch graczy.
czyli całkiem mięsisty dodatek :)
detrytusek pisze::D a ja zachęcam wszystkich uczestników do wypowiadania się w temacie bo z chęcią poznam inne punkty widzenia. :D
TailorGames pisze:Oczywiście że można polemizować, i przedstawienie swojego zdania dziękuję, przyjmuję. Jak już pisałem powyżej, tutaj spodobał nam się humor, i tyle. I doceniam Twoją wypowiedź, oczywiście że ma sens, bo jest to także dobry punkt widzenia.
Tyle - możemy wrócić do tematu Thrash'n Roll jako gry w tym temacie.
+1
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

Jak już zapewne słyszeliście, nasz niemiecki partner - Spiele-Offensive.de - prowadzi właśnie kampanię wspierającą wydanie nowej odsłony znanej już gry o Thrash Metalu zaprojektowanej przez Krzysztofa Matusika oraz Aleksandra Bielę. Tytuł nowej gry to "Thrashing Dice", strona projektu: https://www.spiele-offensive.de/Spieles ... h-and-Roll.
Dla nas to ważny projekt, bo już w całości realizowany pod szyldem Tailor Games. Jeśli chcecie posiadać Thrashing Dice w swojej kolekcji to nie czekajcie, aż ukaże się w Polsce, po prostu wesprzyjcie projekt już teraz! Gra będzie wysłana do Was z naszego wydawnictwa na teren Polski w koszcie przesyłki jedyne 3 Euro :)

Jest kilka ważnych informacji, które chcemy Wam przekazać w jednym miejscu - więc niech ten wpis będzie taką zbiorczą nawigacją informacyjną :)


1. Tańsza wysyłka do Polski!

Dzięki umowie z naszym partnerem zamawiając grę, lub Upgrade Pack, teraz możecie wybrać wysyłkę na terenie Polski za jedyne 3 Euro! Zdejmujemy Wam tym samym ograniczenia logistyczne - w końcu to nasza gra, więc będziemy ją rozsyłać Wam od nas :) Polecamy skorzystać z tej opcji jeśli posiadacie grę podstawową Thrash'n Roll, i chcecie już teraz zarezerwować dla siebie egzemplarz Upgrade Pack'a, który umożliwi Wam rozgrywkę na nowych zasadach z nowymi elementami (więcej informacji poniżej).


2. Trwa konkurs dzięki któremu możecie zaistnieć na jednej z kart Fanów w grze Thrashing Dice!


Uwaga! W dniu 12.04.2016 uprościliśmy zasady konkursu likwidując wymóg korzystania z Facebook'a. Wydłużyliśmy także możliwość nadsyłania zdjęć do dnia 30 kwietnia włącznie. Liczymy, że to ułatwi wam dołączenie się do zabawy.

Zasady konkursu są proste:
  • Przygotowujecie jedno lub więcej Waszych zdjęć, zrobionych tak by wyraźnie widać było waszą twarz. Zdjęcia mogą być w różnych pozach! I te pozy są ważne - to one będą podstawą wizerunku na karcie, niech więc będą czadowe!
  • Zdjęcia przesyłacie na nas adres: konkurs@tailorgames.pl w temacie wiadomości wpisując: "Konkurs Thrashing Dice".
  • Termin nadsyłania zdjęć mija 30 kwietnia 2016.
Każdy kto spełni te warunki weźmie udział w konkursie, a my z nadesłanych zdjęć wybierzemy 20, i one zostaną wykorzystane jako wzory do stworzenia kart fanów, które znajdą się w grze. Laureaci konkursu otrzymają: kupony rabatowe uprawniające do zakupu gry Thrashing Dice ze zniżką, oraz swoją kartę fana z podpisem autorów gry.

Obrazek

3. Upgrade Pack!

Dla wszystkich, którzy posiadają podstawową wersję gry Thrash'n Roll mamy dobrą informację - przygotowaliśmy dla Was Upgrade Pack, dzięki któremu będziecie mogli grać wykorzystując nowe zasady rozgrywki, w tym wariant solo, oraz nowy tryb dla dwóch graczy. Otrzymacie w tym zestawie także wszystkie nowe komponenty, które ukażą się w grze!

Upgrade Pack kosztuje 60 Zł / 15 Euro. Zostanie wydany równocześnie z grą Thrashing Dice, czyli najprawdopodobniej w listopadzie 2016. Już teraz możecie go zarezerwować dla siebie przez stronę projektu, wybierając go z listy (i wybierając oczywiście najlepszą opcję wysyłki na terenie Polski w cenie 3 Euro :) ): https://www.spiele-offensive.de/Spieles ... h-and-Roll

A oto zawartość Upgrade Pack'a:
  • Zestaw dla piątego gracza: kostki, drewniane elementy, tekturowe tokeny.
  • Znaczniki fanów w liczbie 100 sztuk.
  • Dodatkowe karty do Talii Fanów.
  • Dodatkowe karty do talii Skandali.
  • Dodatkowe karty do talii Wsparcia (czyli nowe postacie).
  • 5 nowych plansz graczy (nowe zespoły).
  • Instrukcja przedstawiająca zasady jak to wszystko połączyć z Thrash'n Rollem, oraz zawierająca nowy wariant gry "Duel" przeznaczony dla dwóch graczy.

4. Specjalny zestaw dla osób, które wsparły wydanie podstawowej wersji gry Thrash'n Roll na platformie Kickstarter.


Najważniejsza informacja dla Was - naszych wspierających - nie pozostawiamy Was! Wraz z wydaniem Thrashing Dice przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestaw wprowadzający możliwość gry solo, który będzie Wam rozesłany za darmo (ten zestaw będzie dostępny WYŁĄCZNIE dla wspierających grę Thrash'n Roll), oraz otrzymacie od nas bon umożliwiający otrzymanie Upgrade Pack'a w preferencyjnej cenie (a więc jeśli wsparłeś projekt na Kickstarterze i zamierzasz zakupić Upgrade Pack to poczekaj jeszcze do czasu premiery, by mieć go taniej!). Z każdym wspierającym będziemy się kontaktować poprzez platformę Kickstarter by ustalić szczegóły wysyłki, jak tylko będzie zbliżać się data premiery gry.



Jeśli są jeszcze jakieś pytania to zadawajcie je tutaj, lub piszcie do nas: office@tailorgames.pl

Pozdrawiam w imieniu wydawnictwa - Roman Cupek
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

Zmiana w trwającym konkursie na kartę fana do nowej odsłony gry Thrashing Dice:

Zgodnie z ogłoszeniem, które pojawiło się w najnowszym odcinku Tailor Games TV - https://www.youtube.com/watch?v=YwzjXj1qMBE - w dniu 12.04.2016 uprościliśmy zasady konkursu likwidując wymóg korzystania z Facebook'a. Wydłużyliśmy także możliwość nadsyłania zdjęć do dnia 30 kwietnia włącznie. Liczymy, że to ułatwi wam dołączenie się do zabawy.
wazka
Posty: 30
Rejestracja: 11 sty 2016, 11:29
Has thanked: 28 times

Re: Thrash'n Roll

Post autor: wazka »

Kiedy można spodziewać się wyników konkursu na kartę fana :) ?
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

wazka pisze:Kiedy można spodziewać się wyników konkursu na kartę fana :) ?
W tym tygodniu kręcimy kolejny odcinek Tailor Games TV, pojawi się na sieci najprawdopodobniej w czwartek. W nim podamy rozstrzygnięcie. Po publikacji filmiku wyślemy także maile potwierdzające nagrody do wyróżnionych osób.
TailorGames
Posty: 132
Rejestracja: 29 sie 2014, 22:57
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Thrash'n Roll

Post autor: TailorGames »

I mamy oficjalne wyniki konkursu :)

Wklejam listę osób, których nadesłane zdjęcia posłużą do stworzenia kart fanów w grze Thrashing Dice:

1. Andreas Jost
2. Dennis Horn
3. Harald Schuch
4. Michael Haaks
5. Nicko Schelian
6. Marina Bux
7. Alexander Putzendopler
8. Kevin Jens
9. Philipp Müller
10. Phillip Uttner
11. Ola Olender
12. Maksymilian Żyliński
13. Anna R. Rekos

Gratulujemy!!!

Jak widać, w konkursie przeważyły tym razem osoby z zagranicy. Wynika to z faktu, że Thrashing Dice był wspierany w serwisie niemieckim, i jak się okazuje całkiem sporo niemieckich fanów grę polubiło :)

Ze wszystkimi osobami skontaktujemy się w tym tygodniu mailowo.
gaseki
Posty: 412
Rejestracja: 25 lut 2013, 22:16
Lokalizacja: Doncaster

Re: Thrash'n Roll

Post autor: gaseki »

Czy zmiany w grze da się zastosować, bez komponentów z upgrade packa? Jeśli tak to można prosić o informacje co i jak zmienić?

Sent from my XT1562 using Tapatalk
ODPOWIEDZ