Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Halloween »

MajkelEryk pisze: 07 lis 2019, 17:59 Chciałem troszkę podsumować informacje przed zakupem i dzięki z góry za odpowiedzi ;)

1. 1 CS wystarczy na 2 osoby, żeby zapoznać się z grą i pograć przez jakiś czas? Ewentualnie potem można dokupić 2 czy 3 jak się gra spodoba?
Core set w wypadku kazdego LCG to teaser. Ma zapoznac Cie z zasadami i zachecic do zakupu dalszych rozszerzen. Z twojego punktu widzenia to test czy Ci sie spodoba, jesli tak to dalsze zakupy maja w zalozeniu byc nieomal natychmiastowe.
Praktycznie niemozliwe jest skladanie talii na 1 core secie. Jednakze w wypadku posiadania wiekszej ilosci dwoch lub trzech core setów juz mozna zlozyc w miare spójny deck, zwlaszcza, ze w core set czesto dawali podstawowe i czesto uzywane pozniej karty. Dwa core sety uznalbym juz za pelnoprawna gre ala planszowke, jeden to za malo.
longmen76
Posty: 662
Rejestracja: 28 lut 2017, 08:15
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 53 times
Been thanked: 81 times
Kontakt:

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: longmen76 »

Kup jeden - jak się spodoba to bierz dodatkowe dwa, żeby mieć 3 coresety. Jest wyprzedaż to są tanie jak barszcz. Moim zdaniem warto. Ja mam wszystko co wyszło w PL.
MajkelEryk
Posty: 151
Rejestracja: 01 sty 2019, 19:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 16 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: MajkelEryk »

Dzięki za odpowiedź wszystkim.

Co do wyprzedaży to chyba wszystko już wykupili bo podstawek nie widzę w wyprzedażowych cenach ;)
Trompka
Posty: 31
Rejestracja: 01 gru 2019, 16:51
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Trompka »

Hej. Takie pytanie. Jakiś czas temu na wyprzedażach kupiłem 3x core i dwa pierwsze cykle. Po jakimś czasie dokupiłem duże dodatki do Starków i Lannisterów.

Gdybym na którymkolwiek etapie mojego rozumowania się mylił bardzo proszę o sprostowanie.

Wiem, że zwyczajowo w LCG cykle układają się w Deluxe + ileśtam małych paczek.
Wiem że nie wszystkie Deluxe'y wyszły po polsku i że większości już nie kupię z pierwszej ręki.

Jako, że wciąż nie ograłem podstawek - Deluxe'y i cykle mam wciąż zafoliowane. Rozpakowane bez pudełek, ale w folii. Czy jakbym sprzedał duże dodatki które mam to kolekcja ucierpi? Czyt. czy mogę bezproblemowo używać kart z małych paczek w moich taliach, czy może żeby karty z dwóch pierwszych cykli hulały jak należy to powinny być wspomożone o duże dodatki?

Najchętniej to sprzedałbym te duże dodatki, bo bez sensu jest dla mnie mieć dwa rody dopakowane a resztę "upośledzonych". A tak, mógłbym traktować podstawki i dwa cykle jako zamkniętą całość do pykania ze znajomymi.
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Neoptolemos »

W tej grze Deluxe i małe dodatki nie są współzależne, dlatego możesz sprzedać boxy i małe dodatki wciąż będą grywalne. Warto jednak się zastanowić, bo w deluxe są karty dla każdego rodu (oczywiście najwięcej dla tytułowego), więc bez przesady z tym "upośledzeniem" pozostałych rodów. Przykładowo Targaryenowie mieli różne momenty w ciagu rozwoju gry gdy byli topową frakcją, mimo że deluxe dostali jako ostatni.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4631
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1024 times
Been thanked: 1940 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: warlock »

Po wydaniu miliardów monet na Władcę Pierścieni LCG nie mogę sobie pozwolić na pełnoprawne wejście w kolejnego LCGa :D, ale strasznie chciałbym sprawdzić, jak działa jakaś rywalizacyjna karcianka od FFG, bo póki co mam ograne trzy kooperacyjne ;). I teraz - czy zamiast wchodzić w 2-3 podstawki warto kupić takie dwie talie startowe keyforge-style, dać kumplowi jedną, samemu grać drugą i po prostu sprawdzić sobie mechanikę gry? Wiem, że budowa talii to 80% radochy w takich tytułach, ale bardziej chodzi mi o sprawdzenie z czym to się wszystko je ;).

https://boardgamegeek.com/boardgame/251 ... ouse-stark
https://boardgamegeek.com/boardgame/251 ... use-lannis

Słowem - brać to co wyżej, czy polować na dwie używane podstawki z pierwszym deluxem?
picollo
Posty: 26
Rejestracja: 20 gru 2018, 15:46
Been thanked: 6 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: picollo »

Jeśli chcesz sprawdzić rywalizacyjnego LCG, czy nie lepiej spróbować legendy 5 kręgów?
Bardzo dużą część zabawy w tego typu grach stanowi jednak mierzenie się z innymi graczami. Meta AGoT cierpi na to, że w zasadzie gra jest już skończona i zostało relatywnie mało aktywnych graczy. l5r wciąż wychodzi i dużo łatwiej będzie znaleźć graczy.

Jeśli koniecznie chcesz wchodzić w AGoT, pytanie do CIebie. Relatywnie pełne kolekcje chodzą po kilkaset zł 500-700. Więc pytanie jak bardzo obciąży Ci portfel taka kwota, albo raczej taka inwestycja w przypadku kiedy okaże się, że to jednak nie to.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4631
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1024 times
Been thanked: 1940 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: warlock »

Meta AGoT cierpi na to, że w zasadzie gra jest już skończona i zostało relatywnie mało aktywnych graczy.
Do grania w ekipie znajomych, żadnego grania turniejowego itd. ;).
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Neoptolemos »

@warlock - Stanowczo 2 używane podstawki, ale też niekoniecznie z deluxem - raczej z małymi paczkami. W GoT LCG deluxe działają inaczej niż choćby we Władcy Pierścieni - każdy jest faction-specific, więc jak kupisz jeden deluxe, będziesz miał stosunkowo dużo kart dla jednego rodu i zdecydowanie mniejszy wybór dla innych (chociaż w każym deluxie są 2 karty dla każdego rodu, oczywiście każda w 3 sztukach). Moim zdaniem najlepiej kupić 2 podstawki + kilka małych paczek, tym bardziej, że (równieź w przeciwieństwie do Władcy Pierścieni) tutaj każda mała paczka jest niezależna i nie potrzebujesz żadnych deluxe. I od razu możesz chociaż minimalnie pobawić się w budowę talii (zwłaszcza w kontekście kart fabuły), która jest niemożliwa przy gotowych taliach - a akurat to jest w tej grze najlepsze.

A jeśli chcesz sprawdzić samą mechanikę, to możesz grę przetestować na theironethrone.com. W wersji angielskiej, ale działa bardzo dobrze (choć oczywiście to nie to samo, co na żywo). W razie czego daj znać, możemy umówić się na nauke gry.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meanwhile: właśnie trwa online'owy Puchar Polski (https://thejoustingpavilion.com/tournaments/7436), a już za miesiąc startuje druga edycja World Cup. W zeszłym roku odpadliśmy w ćwierćfinale z Niemcami (którzy ostatecznie wygrali) o włos, mamy naprawdę dobrych graczy, jeśli ktoś chce wesprzeć drużynę choćby w sparingach (lub wręcz do niej dołączyć) proszę o kontakt na priv :)

Wiadomo że to nie to samo co na żywo, ale dla porównania: w zeszłym roku na Euro w Krakowie było ok. 200 graczy, podobnie na turnieju w Stahleck w Niemczech. W Pucharze Świata wzięły udział 24 drużyny (każda po 9 graczy) + naprawdę dużo ludzi oglądało streamy. Zatem: internetowa implementacja wcale nie jest zła :)
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
olsszak
Posty: 1820
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: olsszak »

Cześć,
czy ktoś trzymający karty nie w klaserze używał jakichś pionowych lub poziomych separatorów, które może polecić? (jakiś konkretny link do bgg czy coś)

Pozdrawiam,
Krzysztof
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
pwoloszun
Posty: 452
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:57
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1731 times
Been thanked: 541 times
Kontakt:

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: pwoloszun »

Witam,

szukam chetnego/chetnych(im nas wiecej do robienia chleba tym lepiej!) do grania online na theironthrone.net(ew. live jesli mieszkasz w okolicach Lublina).

Jestem na etapie odkrywania tej cudownej gry i poznawania jej +/- w takiej kolejnosci jak wychodzily kolejne chapter packi i deluxy.
Na ten moment mam dosyc dobrze ograne 2 pierwsze cykle + deluxy Starkow i Lannistrow i po malutku chce dodawac kolejny, trzeci cykl i deluxe Nocnej Strazy(i zaraz potem Tyrellow).

Szukam osob, ktore:
a) zaczynaja lub chca zaczac swoja przygode z AGOT LCG - tutaj moge sie zaoferowac z pomoca i tlumaczeniem "strategii", pomoca w deckbuildingu, lepszym rozumieniem niuansow gry i nawet cofnac sie do samego Core Setu, lub
b) sa mniej wiecej na tym samym etapie w "rozpakowywaniu" kolejnych chapter packow/deluxow, lub
c) sa juz duzo dalej, byc moze znaja juz wszystkie karty, ale zechcialyby sie troche "cofnac w rozwoju"(pod wzgledem dostepnych kart), tak zeby pomoc mi doglebnie poznac gre(karty). W takim przypadku moge obiecac, ze bede bardzo sprawnie i szybko sie uczyl w domowym zaciszu i mozliwie szybko dodawal kolejne cykle/deluxy

Pozdrawaim serdecznie i zapraszam do kontaktu na priv, mailem lub tutaj na forum.

Piotrek Woloszun
Podcast dżentelmeni przy stole:
piwko
Posty: 363
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:09
Has thanked: 68 times
Been thanked: 101 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: piwko »

Moglibyście polecić mi dwa porządne decki do złożenia z dwóch podstawek? Chciałbym zobaczyć jak to działa zanim kupię cokolwiek więcej. Do grania w 100% towarzyskiego.
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Neoptolemos »

Z dwóch podstawek masz na tyle ograniczone możliwości deckbuildingowe, że do standardowej talii (60 kart) i tak wrzucasz praktycznie wszystko, co możesz ;) jeśli jednofrakcyjny deck, to sugerowałbym Baratheonów i Targaryenów, ew. Starków, Greyjoyów lub Lannisterów. Wtedy wrzucasz wszystkie możliwe karty frakcyjne i dzielisz po równo na obie talie karty neutralne. Jeśli dwufrakcyjne - połaczyłbym Lannister/Tyrell i Baratheon/Stark. Wtedy wrzucasz też wszystko z pierwszej frakcji i to co nielojalne z drugiej. Pamiętaj, że przy 60 kartach w talii powinno być ok. 33 kart postaci i ok. 9 kart "ekonomicznych" (królewskie trakty, różane trakty, frakcyjne lokacje za 0 obniżające koszt). Nie polecam na start Nocnej Straży (w samej podstawce mocno niedomagają), Tyrelli (podobnie) i Martelli (bo chyba są najtrudniejsi do grania).

Opcjonalnie - i chyba lepiej - zbuduj "nieturniejowe" talie na 40 kart, zachowując podobne proporcje. Na pierwsze gry spokojnie powinno wystarczyć.

Fabuły natomiast sugeruję takie, trochę niezależnie od decku: Szlachetny Cel, Wezwanie, Dziki Ogień, Konfiskata - można poza tym rozważyć Marsz na Mur, Rozkaz budowy, Atak z ukrycia, Wichry zimy, Spokój w Westeros, Liczenie Miedziaków, Wezwanie Chorągwi itd.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
piwko
Posty: 363
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:09
Has thanked: 68 times
Been thanked: 101 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: piwko »

Neoptolemos pisze: 11 sty 2021, 16:06 Z dwóch podstawek masz na tyle ograniczone możliwości deckbuildingowe, że do standardowej talii (60 kart) i tak wrzucasz praktycznie wszystko, co możesz ;) jeśli jednofrakcyjny deck, to sugerowałbym Baratheonów i Targaryenów, ew. Starków, Greyjoyów lub Lannisterów. Wtedy wrzucasz wszystkie możliwe karty frakcyjne i dzielisz po równo na obie talie karty neutralne. Jeśli dwufrakcyjne - połaczyłbym Lannister/Tyrell i Baratheon/Stark. Wtedy wrzucasz też wszystko z pierwszej frakcji i to co nielojalne z drugiej. Pamiętaj, że przy 60 kartach w talii powinno być ok. 33 kart postaci i ok. 9 kart "ekonomicznych" (królewskie trakty, różane trakty, frakcyjne lokacje za 0 obniżające koszt). Nie polecam na start Nocnej Straży (w samej podstawce mocno niedomagają), Tyrelli (podobnie) i Martelli (bo chyba są najtrudniejsi do grania).

Opcjonalnie - i chyba lepiej - zbuduj "nieturniejowe" talie na 40 kart, zachowując podobne proporcje. Na pierwsze gry spokojnie powinno wystarczyć.

Fabuły natomiast sugeruję takie, trochę niezależnie od decku: Szlachetny Cel, Wezwanie, Dziki Ogień, Konfiskata - można poza tym rozważyć Marsz na Mur, Rozkaz budowy, Atak z ukrycia, Wichry zimy, Spokój w Westeros, Liczenie Miedziaków, Wezwanie Chorągwi itd.
Wielkie dzięki. A masz jakieś sugestie co do ewentualnych późniejszych zakupów? Czy dobrze rozumiem że te duże dodatki są „frakcyjne” i raczej brać je jeśli chcę dopakować konkretne stronnictwo, a małe wspierają mniej więcej wszystkie? Jeśli tak to które małe są dobrą inwestycją na początek?
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Neoptolemos »

Tu się na ten temat dłuuugo i poważnie rozpisałem: https://boardtime.pl/2016/12/wiesci-wes ... adnik.html :) to było pisane po wyjściu pierwszych dwóch cykli, ale i tak od nich bym zaczynał.
Ogólnie jeśli się spodoba, poleciłbym tak czy inaczej najpierw trzecią podstawkę (sic!), a potem szedł w małe dodatki. Ale każdy duży frakcyjny ma tez karty dla pozostałych rodów + sporo neutralnych, więc jeśli takie kupisz, nie będziesz czuł jakiegoś ogromnego braku balansu (dodatki frakcyjne oczywiście wzmacniają daną frakcję, ale bardziej rozbudowują ją wszerz - tak, że można robić bardzo różne decki - niż po prostu ją dopompowują).
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
pwoloszun
Posty: 452
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:57
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1731 times
Been thanked: 541 times
Kontakt:

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: pwoloszun »

piwo08 pisze: 11 sty 2021, 15:46 Moglibyście polecić mi dwa porządne decki do złożenia z dwóch podstawek? Chciałbym zobaczyć jak to działa zanim kupię cokolwiek więcej. Do grania w 100% towarzyskiego.
Hej,

ja sie wepcham z lokciami z prywata:
viewtopic.php?f=9&t=68803#p1294521

Jesli chcesz to mozemy sie umowic na granie online(wszystkie karty dostepne online za darmo).
Zbuduje nam dwa decki np z samego Core Setu, ale przede wszystkim wytlumacze niuanse gry, na czym sie skupic, co jest wazne, co jest szumem, co mocna strona danego domu, itp, itd. tak, zeby splaszczyc imho BARDZO stroma krzywa uczenia tej GENIALNEJ gry.

Napisz mi prosze na priv jesli bedziesz zainteresowany.
Podcast dżentelmeni przy stole:
Awatar użytkownika
Harth
Posty: 272
Rejestracja: 28 lis 2013, 12:38
Lokalizacja: Skierniewice
Has thanked: 9 times
Been thanked: 18 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Harth »

Czy dodatki Ród Cierni oraz Piaski Dorne dodają jakieś super niezbędne karty? Posiadam już 3 podstawki cykle Westeros i Wojny pięciu królów a z dużych rozszerzeń Wilki oraz Lwy. Obecnie próbuję zebrać cykle Krew i Złoto oraz Lot Wron i duży dodatek Strażników. Ale już to wydaje się trudne. W związku z tym czy warto "za wszelką" cenę zdobyć też Ciernie i Piaski?
Mam/Miałem
3Trolle 7%
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Neoptolemos »

Jak Ci się ograją karty które masz, a zwłaszcza jak lubisz Tyrelli i Martelli, to pewnie tak :P

W przypadku GoT ciężko odpowiedzieć na takie pytanie, każdy dodatek jest wart posiadania, jeśli lubisz grę.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Harth
Posty: 272
Rejestracja: 28 lis 2013, 12:38
Lokalizacja: Skierniewice
Has thanked: 9 times
Been thanked: 18 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Harth »

Lubię. Ale zakładam, że nie wszystkie dodatki zawierają karty "must have".
Mam/Miałem
3Trolle 7%
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Neoptolemos »

Ciężko mi powiedzieć, czy któryś z tych zawiera karty must have. Dla tych rodów - na pewno; ale taki jedyny dodatek który zbliża się do must have to moim zdaniem pudło Lannisterów, bo oni bez niego są bardzo ograniczeni, jeśli chodzi o możliwości. Za to cykl trzeci (Krew i złoto) jest zdecydowanie wart upolowania, bo tam dochodzą sensowne ekonomie 2 za 2 dla wszystkich rodów.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Harth
Posty: 272
Rejestracja: 28 lis 2013, 12:38
Lokalizacja: Skierniewice
Has thanked: 9 times
Been thanked: 18 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Harth »

Planuję przetłumaczyć wybrane karty z dodatków które nie wyszły po polsku. Ale jeśli chciałbym zlecić ich druk to przydałyby się grafiki kart bez logo FFG. Macie pomysł gdzie można je zdobyć? Fanom z Agot.cards jakoś się to udało i stworzyli nowe zbalansowane wersje niektórych kart (link).

Ps: nie jestem w takim tłumaczeniu jakoś super doświadczony, ale razem z kolegą przetłumaczyliśmy karty z Codexu do TI4 i wyszły zacnie (druk zlecony w MBprint). Także myślę, że jest szansa na powodzenie projektu ;)
Mam/Miałem
3Trolle 7%
Awatar użytkownika
radoslawus
Posty: 18
Rejestracja: 04 lut 2017, 14:00
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 1 time

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: radoslawus »

Czy orientujecie się czy gdzieś w Polsce można kupić lub za pośrednictwem jakiego sklepu zakupić dodatki które w Polsce nie wyszły? Szczególnie zależy mi na ostatnim dużym Dragon's of the East.

I jak rozumiem FFG też już zamknęło wydawniczo GoT LCG?
Ostatnio zmieniony 04 mar 2021, 11:25 przez radoslawus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wuja, graj!"
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Neoptolemos »

Miały na pewno Rebel i 3trolle. Spróbowałbym do nich napisać i zapytać, czy planują jeszcze sprowadzić.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
Harth
Posty: 272
Rejestracja: 28 lis 2013, 12:38
Lokalizacja: Skierniewice
Has thanked: 9 times
Been thanked: 18 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Harth »

radoslawus pisze: 04 mar 2021, 11:15 Czy orientujecie się czy gdzieś w Polsce można kupić lub za pośrednictwem jakiego sklepu zakupić dodatki które w Polsce nie wyszły? Szczególnie zależy mi na ostatnim dużym Dragon's of the East.

I jak rozumiem FFG też już zamknęło wydawniczo GoT LCG?
Kilka dni temu przyjechało do mnie pudelko z Amazona za 35.16$. czyli jakieś 140 zł. W Polsce nie ma tego dodatku. Już szukałem.
Mam/Miałem
3Trolle 7%
Awatar użytkownika
Wothan
Posty: 525
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:11
Lokalizacja: Mazury
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Gra o Tron: Gra karciana 2 ed LCG (Nate French, Eric M. Lang)

Post autor: Wothan »

Ktoś podpowie jak na podstawie ikon cyklów na kartach "Gra o Tron: Gra Karciana" ustalić jakie to cykle i ile tam powinno być kart? Poszukałem po necie, ale widzę tylko bazy poszczególnych kart.
ODPOWIEDZ