The Others (Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
bazyliszek10000
Posty: 38
Rejestracja: 27 lut 2019, 12:06
Has thanked: 58 times
Been thanked: 2 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: bazyliszek10000 »

Ja bym chętnie dokupił kości. Myślicie, że będzie jeszcze trochę chętnych i przy ostatnim dodruku dorobiliby parę zestawów? Albo może ktoś ma pomysł na jakąś alternatywę? (Od razu odpowiem na wszelki wypadek: wiem, że kości są w dodatkach, ale nie chce więcej figurek, chce tylko kości).
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Jareks1985 »

bazyliszek10000 pisze: 15 paź 2019, 11:55 Ja bym chętnie dokupił kości. Myślicie, że będzie jeszcze trochę chętnych i przy ostatnim dodruku dorobiliby parę zestawów? Albo może ktoś ma pomysł na jakąś alternatywę? (Od razu odpowiem na wszelki wypadek: wiem, że kości są w dodatkach, ale nie chce więcej figurek, chce tylko kości).
jeszcze niedawno na miniaturemarket po 3,5$ był zestaw kości do the others, bardzo dobra cena, ale się wyprzedały. możliwe, że gdzieś jeszcze znajdziesz. NA ebauy często ktoś rozbija zestaw i sprzedaje elementy osobno, można kupić za kilka dolców brakujące elementy w tym kości.
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 441
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: lukkk »

A ja się zastanawiam czy warto dokupować dodatkowe drużyny.
Mam Gamma Team i myślę, czy warto rozwijać bardziej. Czy pozostałe Teamy mogą na tyle wzmocnić gracza Faith aby miał trochę większe szanse w walce z Grzechem? Bo nie chcę sytuacji, w której mam tych bohaterów ze 20 a i tak gram zawsze tą samą 7. Jakie są Wasze odczucia?
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Jareks1985 »

lukkk pisze: 15 paź 2019, 13:24 A ja się zastanawiam czy warto dokupować dodatkowe drużyny.
Mam Gamma Team i myślę, czy warto rozwijać bardziej. Czy pozostałe Teamy mogą na tyle wzmocnić gracza Faith aby miał trochę większe szanse w walce z Grzechem? Bo nie chcę sytuacji, w której mam tych bohaterów ze 20 a i tak gram zawsze tą samą 7. Jakie są Wasze odczucia?
Dla mnie właśnie drużyna gamma wygląda najciekawiej, ale każda drużyna to nowy skład, nowe kafle i akolici, nie wspominając o broni. Raz możesz wybierać z pośród dostępnych zestawów, albo sam tworzyć swoja drużynę z dostępnych bohaterów, pamiętając o zachowaniu składu. Ostatnie dwie drużyny wyciągną regrywalność tytułu na zupełnie nowy poziom. Jeśli pytasz o lepszy balans to grzech i tak nie ma tak łatwo przy ogarniętych graczach a mając w ręku więcej bohaterów stworzą zespół który może się okazać nie do zmordowania
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 441
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: lukkk »

Macie może jakiś osobisty ranking bohaterów? Zastanawia mnie czym gracie. Ostatnio sam się przekonałem, że odpowiednia taktyka i ogranie graczami Faith, może naprawdę wręcz związać ręce graczowi, grającemu grzechem.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Yuri »

Ostatnio miałem okazję podpytać i wysyłka dwóch ostatnich grzechów PL planowana jest na styczeń.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Yuri »

Dziś dostałem info z Portalu "Natomiast kwestia dotarcia do nas dodatkowych grzechów, to niestety temat na II kwartał." Więc nici ze stycznia. Co do dodatkowych drużyn o które pytałem to uzyskałem odpowiedź, że jedyna opcja to spytać Grzegorza na Ekspresie. Niestety nie mam opcji zbytnio na takie rozwiązanie, może ktoś inny znalazłby czas wtedy ? Warto by było mieć jasną sytuację.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 441
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: lukkk »

Coś mi mówi, że szansa na kolejne drużyny w PL jest bardzo bliska 0.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

lukkk pisze: 28 sty 2020, 10:03 Coś mi mówi, że szansa na kolejne drużyny w PL jest bardzo bliska 0.
Ale jakas jak widac jest skoro nie mówia "nie da sie"
Co jest zdecydowanie na plus.
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Jareks1985 »

lukkk pisze: 28 sty 2020, 10:03 Coś mi mówi, że szansa na kolejne drużyny w PL jest bardzo bliska 0.
Niestety, zwodzą nas za nos. W którymś ekspresie z grudnia Grzegorz wspomina, ze do połowy grudnia powinien dostać emaila z ofertą od CMON, potem potwierdza, że dostał ofertę i niedługo będą mogli cos więcej na ten temat powiedzieć, teraz nagle nic nie wiedza i nadal czekają na ofertę z Cmon. Niepoważne podejście. Przypomnę, że sami podczas zbiórki na dwa pozostałe grzechy obiecywali wydanie tych drużyn.

Nie mniej nadal czekam i mam nadzieje, ze się pojawią.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Yuri »

Jareks1985 pisze: 28 sty 2020, 12:20
lukkk pisze: 28 sty 2020, 10:03 Coś mi mówi, że szansa na kolejne drużyny w PL jest bardzo bliska 0.
Niestety, zwodzą nas za nos. W którymś ekspresie z grudnia Grzegorz wspomina, ze do połowy grudnia powinien dostać emaila z ofertą od CMON, potem potwierdza, że dostał ofertę i niedługo będą mogli cos więcej na ten temat powiedzieć, teraz nagle nic nie wiedza i nadal czekają na ofertę z Cmon. Niepoważne podejście. Przypomnę, że sami podczas zbiórki na dwa pozostałe grzechy obiecywali wydanie tych drużyn.

Nie mniej nadal czekam i mam nadzieje, ze się pojawią.
Warto by Twoimi słowami zadać takie konkretne pytanie na tym ich LIVE Ekspresie...
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Ezekiel
Posty: 225
Rejestracja: 27 sty 2010, 23:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 33 times
Been thanked: 91 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Ezekiel »

Jedno ale. W międzyczasie Grzesiek też mówił o tym, że CMON zmienia fabrykę, co wynikło w trakcie. Stąd też przesunięcie druku tych dwóch grzechów. I też nie powiedzial bym, że obiecywali wydanie, bardziej, że się postarają. Mi też jednak nie odpowiada taka enigmatyczność i brak konkretnych wiadomości, bo chciałbym mieć komplet :(
Ogólnie myślę, że problemem jest sam CMON, jak patrzę na ich komunikację z ludźmi to jest bardzo słaba.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

Jareks1985 pisze: 28 sty 2020, 12:20 Przypomnę, że sami podczas zbiórki na dwa pozostałe grzechy obiecywali wydanie tych drużyn.
No troche Jarek zaklinasz rzeczywistość. Nikt nic nie obiecywał jesli chodzi o wydanie, nigdy nie wspomnieli ze to pewnik. Zawsze było "badamy mozliwosc", chcemy zrobic wam dobrze itd. Nawet była propozycja przepakowania angielskich wersji i wrzucenia do polskich pudełek przeciez. Ale nigdy nie było "tak, wydamy na 100%, czekajcie na date premiery"
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Jareks1985 »

japanczyk pisze: 28 sty 2020, 12:38
Jareks1985 pisze: 28 sty 2020, 12:20 Przypomnę, że sami podczas zbiórki na dwa pozostałe grzechy obiecywali wydanie tych drużyn.
No troche Jarek zaklinasz rzeczywistość. Nikt nic nie obiecywał jesli chodzi o wydanie, nigdy nie wspomnieli ze to pewnik. Zawsze było "badamy mozliwosc", chcemy zrobic wam dobrze itd. Nawet była propozycja przepakowania angielskich wersji i wrzucenia do polskich pudełek przeciez. Ale nigdy nie było "tak, wydamy na 100%, czekajcie na date premiery"
No nie zaklinam rzeczywistości, potwierdzili, ze przeprowadza zbiórkę na pozostałe dodatki, więc jest to równoznaczne z tym, ze wydadzą, jeśli ku temu będą możliwości. Wtedy nie było mowy o tym, ze Cmon zmienia fabrykę. Wieści o tym pojawiły sie trzy miesiące później, po tym jak zbiórki na grzechy zostały przeprowadzone i sfinalizowane. Po spotkaniach w Essen z Cmon pojawiła się wypowiedź dokładnie o której wspomniałeś, że zaproponowano im przepakowanie angielskich wersji na polskie, do połowy Grudnia miała być ostateczna odpowiedź z Cmon i jak widać nic w tym temacie sie nie zmieniło.

viewtopic.php?f=60&p=1152575#top
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

Jareks1985 pisze: 28 sty 2020, 12:45 No nie zaklinam rzeczywistości, potwierdzili, ze przeprowadza zbiórkę na pozostałe dodatki, więc jest to równoznaczne z tym, ze wydadzą, jeśli ku temu będą możliwości. Wtedy nie było mowy o tym, ze Cmon zmienia fabrykę. Wieści o tym pojawiły sie trzy miesiące później, po tym jak zbiórki na grzechy zostały przeprowadzone i sfinalizowane. Po spotkaniach w Essen z Cmon pojawiła się wypowiedź dokładnie o której wspomniałeś, że zaproponowano im przepakowanie angielskich wersji na polskie, do połowy Grudnia miała być ostateczna odpowiedź z Cmon i jak widać nic w tym temacie sie nie zmieniło.

viewtopic.php?f=60&p=1152575#top
No troche zaklinasz, bo powiedzieli to a) przed końcem pierwszej zbiórki b) w warunkach, w których nie wiedzieli ze cos sie zmieni
Wciaz podkreslaja ze chca wydac te rzeczy, ale nie wiedza czy będa mieli taka mozliwosc...

To trochę tak jakbys spytal gościa w kantorze czy wymieni ci dolary na złotówki i on powie "no jasne", a ty przychodzisz pół roku później i chcesz po kursie 3,70, chociaz teraz jest 3,86 :P
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Jareks1985 »

japanczyk pisze: 28 sty 2020, 12:58
Jareks1985 pisze: 28 sty 2020, 12:45 No nie zaklinam rzeczywistości, potwierdzili, ze przeprowadza zbiórkę na pozostałe dodatki, więc jest to równoznaczne z tym, ze wydadzą, jeśli ku temu będą możliwości. Wtedy nie było mowy o tym, ze Cmon zmienia fabrykę. Wieści o tym pojawiły sie trzy miesiące później, po tym jak zbiórki na grzechy zostały przeprowadzone i sfinalizowane. Po spotkaniach w Essen z Cmon pojawiła się wypowiedź dokładnie o której wspomniałeś, że zaproponowano im przepakowanie angielskich wersji na polskie, do połowy Grudnia miała być ostateczna odpowiedź z Cmon i jak widać nic w tym temacie sie nie zmieniło.

viewtopic.php?f=60&p=1152575#top
No troche zaklinasz, bo powiedzieli to a) przed końcem pierwszej zbiórki b) w warunkach, w których nie wiedzieli ze cos sie zmieni
Wciaz podkreslaja ze chca wydac te rzeczy, ale nie wiedza czy będa mieli taka mozliwosc...

To trochę tak jakbys spytal gościa w kantorze czy wymieni ci dolary na złotówki i on powie "no jasne", a ty przychodzisz pół roku później i chcesz po kursie 3,70, chociaz teraz jest 3,86 :P
No nie, ten przypadek jest inny. Bazując na niesprawdzonych informacjach, potwierdzają przeprowadzenie kolejnych zbiórek podczas pierwszej zbiórki. Potwierdzili wydanie i przeprowadzenie zbiórki, nie wiedząc czy będą mieli taka możliwość. To tak jak jakby komisja smoleńska od razu stwierdziła, że w samolot prezydenta eksplodował na początku śledztwa. Trzy miesiące później orientują się jaki jest status na wydanie drużyn i tu już pojawiają się schody, owszem nie neguje ich dobrej woli, ale uważam, że jesli powiedziało sie A to trzeba zrobić wszystko aby powiedzieć B i dopiero wtedy, kiedy już nic nie da się zrobić przyznać sie do błędu. Obecnie mamy dziwny status w zawieszeniu, ani tak ani nie i to od połowy roku. Nie uważasz, ze to nie poważne?
Arek001
Posty: 247
Rejestracja: 21 lut 2016, 21:29
Lokalizacja: Oświęcim
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Arek001 »

@Jareks1985 zgadzam się z Tobą, ale już odpuściłem dalszą dyskusję, bo dużo tu psycho-fanów Ignacego i co by się nie działo to i tak biedny Portal.
Awatar użytkownika
korbol
Posty: 48
Rejestracja: 29 lip 2018, 20:07
Has thanked: 29 times
Been thanked: 11 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: korbol »

Arek001 pisze: 28 sty 2020, 20:41 ...dużo tu psycho-fanów Ignacego..
Nie zauważyłem tu nigdzie "psycho-fanizmu". Z mojej perspektywy ogłoszona była zbiórka na grzechy, a kwesta drużyny to "się zobaczy".

Mówimy o grze, której pozostałości były ostatnio wyprzedawane w zagranicznych sklepach. Ja kupiłem brakujące elementy w języku angielskim, bo wątpiłem w powodzenie akcji wydania grzechów, a tym bardziej wątpię w wydanie reszty drużyn bo:
a) wydanie jest zależne od trzech stron: Portalu, CMON-u i klientów. O ile Portal jest "na tak" to o zamiarach reszty nie wiemy
b) tak sobie myślę, że produkcja dodatków gry, która była niedawno wyprzedawana, w ograniczonym nakładzie, nie jest priorytetem CMON (oczywiście mogę się mylić).
Arek001
Posty: 247
Rejestracja: 21 lut 2016, 21:29
Lokalizacja: Oświęcim
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Arek001 »

Dlatego chyba 1,5 roku temu pisałem do Trzewika, żeby szybciej wydali te wszystkie dodatki do gry. Teraz jest co roku wydawanych bardzo dużo gier i wg mnie nie można tak długo czekać z wydawaniem dodatków.
longmen76
Posty: 651
Rejestracja: 28 lut 2017, 08:15
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 53 times
Been thanked: 81 times
Kontakt:

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: longmen76 »

Podmiot, który bym winił w ostateczności to Portal. Przecież to wydawnictwo i zarabia na wydawaniu gier. Żaden interes dla nich nie wydawać. Trzewik ciągle powtarzał, że wydanie kolejnych dodatków jest uzależnione od sprzedaży tego co już wydali. A sprzedaż nie była najlepsza (powody tego to osobny wątek). W związku z tym nie wydawali, bo by wtopili i to jest zrozumiałe. Widać było jak kapały zamówienia na grzechy. Ledwo, ledwo uzbierały się zamówienia. Czemu jeszcze tego nie ma? To wie tylko CMON. To duże wydawnictwo, które ma właścicieli, swoje fabryki i akcjonariuszy, którzy oczekują wyników finansowych i dywidend. A tych wyników jak na razie brak. Mało tego druki gier z KSa zaliczają opóźnienia (nie duże, ale są), w związku z tym chyba nie myślicie, że pracownik w CMON ma wydrukowanie 200 pudełek dodatku do zamykanej linii jako priorytetową sprawę. Oczywiście, że nie - to kula u nogi. Pewnie tylko dzięki osobie Trzewika, temat w ogóle jest wałkowany. To, że CMON zwleka z terminami i decyzjami to nie wina Portalu. Dla nich, żaden interes to przeciągać. Dla zainteresowanych serią Zombicide BP i GH widać, że w sklepach nie ma małych dodatków, kości, zestawów upgradów plastikowych. Jak sądzę produkują plastik pełną parą do kampanii KSowych i mają w nosie jakieś małe druki dodatków do gier co wyszły lata temu. Moim zdaniem trzeba jeszcze poczekać i sprawa się wyjaśni. Pozytywnie lub negatywnie.
Lambrso
Posty: 60
Rejestracja: 05 gru 2006, 08:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Been thanked: 6 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: Lambrso »

Przede wszystkim Grzegorz, osoba która w Portalu jest odpowiedzialna za temat, powinna uczciwie powiedzieć, że wydanie opłaconych dodatków do The Others (dwa grzechy), jest ciągle zawieszone i niepewne.
Wiemy, że fabryka produkująca ten produkt się zmieniła. Co mogło spowodować i na pewno spowodowało zmiany produkcyjne (terminy realizacji i priorytety).
Na zadane w Portal Expresie pytanie o ten temat odpowiedział moim zdaniem bardzo lakonicznie.
Wystarczy posłuchać ostatniego odcinka.

Podsumowując.

Dodatkowe grzechy miały być wysyłane do klientów końcem grudnia 2019 lub stycznia 2020.
Przez zupełny przypadek dowiedziałem się od działu reklamacji, że planują wysyłkę w II kwartale bieżącego roku.
To powinna być podane oficjalnie na stronie Portalu. Z informacją, że osoby które straciły zainteresowanie mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy.
Być może okaże się, że nikt już nie jest zainteresowany zakupem tego produktu?

Tak jak lubię Portal to w tym przypadku powinni byli zacząć działać wcześniej, teraz pozostało już tylko gaszenie pożaru.
Awatar użytkownika
bly73
Posty: 115
Rejestracja: 07 lis 2017, 22:50
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Has thanked: 102 times
Been thanked: 17 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: bly73 »

longmen76 pisze: 29 sty 2020, 23:00 To, że CMON zwleka z terminami i decyzjami to nie wina Portalu. Dla nich, żaden interes to przeciągać.
Wg mnie, temat był ewidentnie potwierdzony przez CMON, o czym świadczy zebranie pieniędzy na grzechy. Pozostała tylko kwestia, w której fabryce i była o tym mowa w którymś PE miesiące temu. Jeśli nie miałoby być drużyn, to szkoda że Portal tak to rozegrał, zwodząc tyle czasu, ponieważ w październiku/listopadzie była jeszcze możliwość kupić drużyny w wydaniu anglojęzycznym, a teraz już nie ma.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

Lambrso pisze: 30 sty 2020, 08:23 Na zadane w Portal Expresie pytanie o ten temat odpowiedział moim zdaniem bardzo lakonicznie.
A jak ma odpowiadać jesli czegoś nie jest pewien? Wiesz jak wygląda komunikacja między Portalem a CMON?
Lambrso pisze: 30 sty 2020, 08:23 Z informacją, że osoby które straciły zainteresowanie mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy.
Być może okaże się, że nikt już nie jest zainteresowany zakupem tego produktu?
Ja mam ambiwalentne odczucia co do Portalu - komunikacja z fanami fajna, ale co do wielu rzeczy (szczegolnmie Ignacego) mam ale ;-)
Ale nie o tym - serio uważasz, że limited pre-order, który rpzesunal sie w czasie powinien byc otwarty ponownie i pieniadze zwracane? No sorry, ale sytuacja była jasna i klarowna - robimy co sie da, zeby wydac grzechy, udało sie to przegadac z CMON, pienaidze zostały zebrane. W miedzyczasie doszly wewnetrzne problemy z CMON i zmiana fabryki. Obstawiam, że Portal w tym czasie nie próżnował, dla nich to tez nie jest idealna sytuacja

Robią coś tylko po to, zeby dogodzic polskim fanom, a jedyne co dostaja to irytacje ze strony odbiorców, bo wstepnie miało byc wtedy i wtedy, a nie ma...
bly73 pisze: 30 sty 2020, 08:33
longmen76 pisze: 29 sty 2020, 23:00 To, że CMON zwleka z terminami i decyzjami to nie wina Portalu. Dla nich, żaden interes to przeciągać.
Jeśli nie miałoby być drużyn, to szkoda że Portal tak to rozegrał, zwodząc tyle czasu, ponieważ w październiku/listopadzie była jeszcze możliwość kupić drużyny w wydaniu anglojęzycznym, a teraz już nie ma.
Wciaz są dostepne na clearance na miniaturemarket
https://www.miniaturemarket.com/searchr ... thers+team

Swoją drogą zwodząc? Serio? To jest biznes - nie wszystkimi informacjami mogą się podzielić, ale skoro nie mówią definitywnego nie, jak widać jest na to szansa. To dla nich też jest trudny temat - PRowo, bo mogli po rpostu wygasić linie, ale chcieli wyjść z twarzą z całej sytuacji i pewnie techniczno-logistycznie, bo rozmawiamy tutaj o druku pewnie 250-300 egzemplarzy.
Awatar użytkownika
bly73
Posty: 115
Rejestracja: 07 lis 2017, 22:50
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Has thanked: 102 times
Been thanked: 17 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: bly73 »

japanczyk pisze: 30 sty 2020, 09:08 Wciaz są dostepne na clearance na miniaturemarket
https://www.miniaturemarket.com/searchr ... thers+team

Swoją drogą zwodząc? Serio? To jest biznes - nie wszystkimi informacjami mogą się podzielić, ale skoro nie mówią definitywnego nie, jak widać jest na to szansa. To dla nich też jest trudny temat - PRowo, bo mogli po rpostu wygasić linie, ale chcieli wyjść z twarzą z całej sytuacji i pewnie techniczno-logistycznie, bo rozmawiamy tutaj o druku pewnie 250-300 egzemplarzy.
Została tylko Gamma, Betę wydał Portal. Szkoda tylko że zabrali się za wydanie gry, która ewidentnie została pocięta w celu zrobienia skoku na kasę. Jeśli już podjęli taką decyzję, powinni liczyć się z wydaniem całości. To tak, jakby ktoś wydał tylko 1 i 3 tom Potopu. Dla mnie gra bez kompletu grzechów i drużyn, jako całość traci balans.
Zresztą, nie ma sensu bić piany. Poczekajmy do Norymbergi.
toblakai
Posty: 1255
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 215 times
Been thanked: 221 times

Re: The Others (Eric M. Lang)

Post autor: toblakai »

bly73 pisze: 30 sty 2020, 11:05
japanczyk pisze: 30 sty 2020, 09:08 Wciaz są dostepne na clearance na miniaturemarket
https://www.miniaturemarket.com/searchr ... thers+team

Swoją drogą zwodząc? Serio? To jest biznes - nie wszystkimi informacjami mogą się podzielić, ale skoro nie mówią definitywnego nie, jak widać jest na to szansa. To dla nich też jest trudny temat - PRowo, bo mogli po rpostu wygasić linie, ale chcieli wyjść z twarzą z całej sytuacji i pewnie techniczno-logistycznie, bo rozmawiamy tutaj o druku pewnie 250-300 egzemplarzy.
[...] Jeśli już podjęli taką decyzję, powinni liczyć się z wydaniem całości. To tak, jakby ktoś wydał tylko 1 i 3 tom Potopu.[...]
Jeżeli ktoś kupił podstawkę to powinien liczyć się z tym, że musi kupić wszystkie kolejne dodatki. Jeżeli tak nie robił to bez sensu.
ODPOWIEDZ